Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 21021 times)
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Sankukai
Reply #45 - 07.10.2004 at 11:29:38
 
OPERATIVNI POSEG???KAJ PA? SO TI NOHT DOL SNEL?
ne moje strasti so usmerjene v borjenje in bodo trajala do konc lajfa- kot pri louskem psu al pa macki na ptice. Al pa nimfomanki na ....:=)
to je nagon. Ti pa tega nagona ne znas v sebi prebudit zato se bos skoz tolazla s temi sankukai ki so zavora za razvoj divjaske svobode v sebi.
Ti bos ostajala v sterilnih sektah pravice in nadomestkov pravega, cistega, divjega....

kr ostan med taborniki. verjetno si za tja. Smiley
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
usranc
Guest




Re: Sankukai
Reply #46 - 07.10.2004 at 12:15:54
 
brahmanc, pozabl smo na strah, ki je se vedno tam kjer je bil, sam da je zdej mogoce mal bl prekrit (pred nami in pred drugimi).

sam seme je se vedno notr in sam caka da vzklije k bo primerna okoliscina.

dzabe nam je spreminjat ali "dopolnjevat" sam zunanje tj. fizicne in mentalne tehnike.

a ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Sankukai
Reply #47 - 07.10.2004 at 16:38:25
 
jest ne bi tolk komplicirou s temi visokimi besedami - pejt z nojščem zvečer u gozd pa hod okol javornika ene 5 km.
po moje se da tam strah najbolš odkrit. to je direktna tehnika.
z medvedkami.
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Sankukai
Reply #48 - 07.10.2004 at 22:05:59
 
BRUS-LI wrote on 07.10.2004 at 11:29:38:
OPERATIVNI POSEG???KAJ PA? SO TI NOHT DOL SNEL?
ne moje strasti so usmerjene v borjenje in bodo trajala do konc lajfa- kot pri louskem psu al pa macki na ptice. Al pa nimfomanki na ....:=)
to je nagon. Ti pa tega nagona ne znas v sebi prebudit zato se bos skoz tolazla s temi sankukai ki so zavora za razvoj divjaske svobode v sebi.
Ti bos ostajala v sterilnih sektah pravice in nadomestkov pravega, cistega, divjega....

kr ostan med taborniki. verjetno si za tja. Smiley


no, prvo kot prvo si zelo mlado dete pomojem, ki ni še velik ostalega dalo čez in te topogledno čist razumem. Povej če se motim in navedi cifro za mojoorientacijo prosim (mislim starost).
operativni poseg je bila operacija skolioze na hrbtenici, ki se je razvijala skozi otroštvo pa do 15 leta, ko je blo treba počasi odrasti. Tud jaz sem sanjala tako kot ti in verjela, da bo trajalo večno, le da sem bolj kot borbe vzljubila kate. Ampak se sanje niso uresničle, ker je prišlo nekaj vmes in je bilo potrebno začeti sanjati na novo.  Takrat sem se pač dlje časa izgulbjala in bilo je zame svinjsko težko, ker mlada leta (15) pač vsebujejo svoj način gledanja na svet. Ostali pa so lepi spomini in tisoč dobrih izkušenj, ki me vednoznova peljejo nazaj in po vsem kar je blo treba dat takrat čez, je spoznaje, da bom morda kmalu spet potrebovala tisto atmosfero bilo kar zastrašujoče mal.

In ne, ne grem k tabornikom ali planincem, jih pa sicer spoštujem....vsaka dejavnost ima svoje prednosti in povsod se lahko kaj finega naučiš. Vsak pač najde svoje Wink ane karateist  Tongue Wink

p.s.: kateri stil potem ti treniraš? ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: Sankukai
Reply #49 - 07.10.2004 at 23:34:22
 
majcha wrote on 07.10.2004 at 22:05:59:
no, prvo kot prvo si zelo mlado dete pomojem, ki ni še velik ostalega dalo čez in te topogledno čist razumem. Povej če se motim in navedi cifro za mojoorientacijo prosim (mislim starost).

Kolikor ga poznam ni ravno zelo mlado dete, je faca in ima smisel za borilne veščine...
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Sankukai
Reply #50 - 09.10.2004 at 14:54:07
 
MAJCHA.pliz - dejmo se zment neki - samo na eni tekmi v tajskem boksu sem vidu modela k je biu hendikepiran na eno roko- meu jo je sam do komolca. Pa je vseeno se nakako pariral nasprotniku. Ampak ko je nasprotnik zacel prodirati blize je ubogega invalida mlel. Tezko je gledati take fore. In nima smisla se takemu bitju boriti na tak nacin ker pac nima realnih moznosti za zmago. Zato mora poiskati nove nacine. Zate je morda potem bolj primerna joga ali kaj dtugega . Borjenje pac ne ker ce te nekdo mal mocneje prtegne, ti zna kej poct u hrbtenici. Se motim? Potem se temu izogibaj.

Seveda pa tko kt praujo nasi juznjaki-sanja svinja kukuruz...ponujajo mnogi tecaji ene nadomestke k nas poskusajo prepricati da smo tisto kar v resnici nismo. Ti s tako hrbtenico ne mors in nikol ne bos prava borka. Skoda. Ampak to je dejstvo. In s tem se pac moras sprijaznit.
Nekdo se mora sprijaznit da hodi v tovarno ob 5:00 ker ni naredu faksa itd.
Pliz - najd si neki seb primernega in ne zastrupljaj tako zdravega sporta kot so borilni z nadomestki kot sankukai itd. To res ni nacin iskrenega delovanja do stvari.
kp
b
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Tyne
1
*
Offline

don't worry, be happy!!

Posts: 37
ljubljana
Gender: male
Re: Sankukai
Reply #51 - 13.10.2004 at 20:00:38
 
brus, ce sm te prov razumel, mas ti neki prot sankukaiu?
ce je to res, mi prosm razloz to tvoje stalisce.upam pa, da nism prov razumel.
Back to top
 

SHAOLIN 4EVER
 
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Sankukai
Reply #52 - 15.10.2004 at 11:45:59
 
ok, brus!
v bistvu sem zares zaklučla s tole temo in niti ne bom komenterala. Lahko rečem sam, da cenim dialog večine na tem forumu, ker znate tud negativna stališča na kolikor toliko kulturen način izrazit. V tvojem primeru lahko rečem, da se ta moja izjava nanaša na zadnji tvoj post namenjen meni...ne bi sicer omenjala drugih postov v tej temi, ker si mi resnično deloval kot nek 15 letnik Wink.

Je pa po drugi strani res, da se nahajaš v temi sankukai in da blatenje le tega oziroma izjava v smislu naj ne "svinjam" teme z nekim sankukaiem ni primerna. Pravzaprav o sankukaiu ne veš veliko, vsaj tako mislim in verjamem, če sklepam iz tvojih postov. Poglej si rezultate pokalnih in državnih tekem in mislim, da naši tekmovalci tam sploh niso slabi. Seveda imam ravno o teh tekmovanjih med vsemi stili karateja v splošnem precej slabo mnenje, ker večina goljufa k spizde, no pri borbah malce težje Wink.

Kar se tiče vseživljenjske strasti do borjenja itd. (obilk borbe je seveda več in vsak si pod to besedo interpretira svoje), morda imaš prav, verjamem pa da ne. Mene je prehitela usoda predno je strast minila, pa da še enkrat povem, raje sem trenirala kate, čeprav je ravno sankukai stil tisti, ki vselej zahteva celoto...treniraš vse, ne le kate, borbe, samoobramba...torej dotično kar te bolj pritegne. Individualni trerningiso tisti, kjer se vsakdo lahko posveti tisti tehniki, ki ga privlači bolj, teh pa je morda manj, kot tistih rednih, kjer treniraš vse.

Mi boš povedal, kaka bo tvoja strast do borjenja pri 40 letu starosti in kasneje in če bo to res prvovrstno, kar si boš želel Wink. Grin

p.s.:morda pa menim tako, sam zato, ker sem pač punca pa ne dečko, ha? ???
never know!

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4