Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 21022 times)
Tyne
1
*
Offline

don't worry, be happy!!

Posts: 37
ljubljana
Gender: male
Re: Sankukai
Reply #30 - 28.09.2004 at 21:10:49
 
a tle kdo sankukai tut trenera???
u domzalah?? Roll Eyes
Back to top
 

SHAOLIN 4EVER
 
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Sankukai
Reply #31 - 29.09.2004 at 19:25:17
 
Tyne wrote on 28.09.2004 at 21:10:49:
a tle kdo sankukai tut trenera???
u domzalah?? Roll Eyes


amm...ga ti treneraš v Domžalah? Smiley  Cheesy
Jaz sem ga trenerala tam, pa je že tolk časa mim, pa čeprav se veliko spomnim še ktbi blo včeri...dogajanja in to Wink, no je pa tolk časa mim, da me je kar strah pridet v klub in videti kdo je tam, ker je tolk novih obrazov, da se ti zmeša  Cheesy Wink

Vidla pa sem sankukaice city parku, kjer so mel demonstracije in je blo ogromno znanega folka iz karate kluba forum, da sem bla res ful vesela Wink  Cheesy...nisem vedela, da so vsi ti še tam in res je blo hudo jih spet videt (v pozitivnem smilsu). Sam mal mi je vseen potegnila na bad, k sm jih ene vidla delat tehniko, ki je sama ne bom mogla nikol več  Cry..

jap.....in ti si gotovo kak mlad karateist iz karate kluba Domžale, kaj Wink?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tyne
1
*
Offline

don't worry, be happy!!

Posts: 37
ljubljana
Gender: male
Re: Sankukai
Reply #32 - 29.09.2004 at 21:00:52
 
ja res sm mlad no sam treniram pa pri članih pa je ful zakon res ce se ne bi vmes izpisal bi lahko imel ze rjav pas zdej mam pa sele rdecega Cry
Back to top
 

SHAOLIN 4EVER
 
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Sankukai
Reply #33 - 30.09.2004 at 18:16:03
 
Tyne,

jaz sem mela zelenga oziroma ga imam (ker baje ostane za vedno)...ion verjamem, da me boš tozadevno kmal prehitel...
in ker si zarad tega žalosten -  Cry naj te potolažim, da ni tako hudo (sej itak pretiravam k pravim žalosten Wink )
jaz ne bom mogla met nikol več kot zelenga prav tako ne bom mogla nikdar izvajat tehnike s padci (katerekoli), ker sem dala čez operacijo skolioze na hrbtenici...morda bom nekoč lahko spet trenirala kate, dejstvo pa je,  da ne bo nikoli več isto.
Človek potrebuje leta da to preboli, vsaj jaz sem to potrebovala.
Zdej grem k jogi, ki jo imate v klubu kjer treniraš, da si mal ojačam muskulaturo na hrbtenici, k je k žele (pretiravam Tongue) -se hecam sama s sebe, ha Wink in še z nekaj drugih razlogov. Karate pa...bomo vidl še kuko pa kaj.
folk v klubu, pa je carski ane Wink?
no kakorkoli, fino treneri, pa bo kmal rjav, al kako že Wink  Cheesy, pa še nekaj jih bo vmes Wink

Maja
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tyne
1
*
Offline

don't worry, be happy!!

Posts: 37
ljubljana
Gender: male
Re: Sankukai
Reply #34 - 01.10.2004 at 21:41:05
 
ja trenerji so res ql pa folk tut pa tut klub je dobr organiziran  zelenga bom pa res vrjetn ze pozim polozu Grin
Back to top
 

SHAOLIN 4EVER
 
IP Logged
 
SAVATE
1
*
Offline

Francoski boks, kikboks,
mečevanje
Posts: 20
LJUBLJANA
Gender: male
Re: Sankukai
Reply #35 - 02.10.2004 at 15:00:40
 
BRAVO STARI ZELEN JE ZE FUL HUD.
Back to top
 

Univerzitetni klub borilnih veščin (UKBV) - www.tepen.si
WWW WWW  
IP Logged
 
Tyne
1
*
Offline

don't worry, be happy!!

Posts: 37
ljubljana
Gender: male
Re: Sankukai
Reply #36 - 02.10.2004 at 19:49:59
 
jah zelen je ze kr uredu ja sam se ne kej zlo ze kr dost znas ampak tist taprav karate se pa zacne z modrmu pa z rjavmu n vem kuko je to pr drugih vescinah ampak tle je tko Wink
Back to top
 

SHAOLIN 4EVER
 
IP Logged
 
SAVATE
1
*
Offline

Francoski boks, kikboks,
mečevanje
Posts: 20
LJUBLJANA
Gender: male
Re: Sankukai
Reply #37 - 02.10.2004 at 21:32:38
 
A TO TI  JE MOJSTER REKU? TINE A JIH MAS TI KEJ VEC KT 15? PEJT ZDEJ VEN BABE JAGAT KAJ VISIS NA TEH TRAPASTIH FORUMIH TKO KT MI STARCKI K NAS SAM SE DELO BASE.
Back to top
 

Univerzitetni klub borilnih veščin (UKBV) - www.tepen.si
WWW WWW  
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Sankukai
Reply #38 - 03.10.2004 at 19:35:24
 
SAVATE wrote on 02.10.2004 at 21:32:38:
A TO TI  JE MOJSTER REKU? TINE A JIH MAS TI KEJ VEC KT 15? PEJT ZDEJ VEN BABE JAGAT KAJ VISIS NA TEH TRAPASTIH FORUMIH TKO KT MI STARCKI K NAS SAM SE DELO BASE.


pa kaj si ti zaen bser tuki, da mlade fante v red daješ, zato dasi zagotoviš mal pozornosti. Angry
evo, dobil si jo in morda jo še boš od koga, zdej pa pejt babe jagat (al kuko si že reku, hehe) ti starina mala Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Sankukai
Reply #39 - 03.10.2004 at 19:40:31
 
Tyne wrote on 01.10.2004 at 21:41:05:
ja trenerji so res ql pa folk tut pa tut klub je dobr organiziran  zelenga bom pa res vrjetn ze pozim polozu Grin


jap, trenerji so gud in to zlo Wink men ni žal, da sem otroštvo tja do 15 leta preživela tam, pravzaprav si lepšega otroštva ne bi mogla želet, edin kar je, da mi je blo potem ko sem odšla toliko težje  Cry pa sem se unesla počas Wink

no držim pesti, da položiš zeleni pas, kot si načrteval...in polaganje boš moral opravljat verjetno kar pri tehničnem mentorju Vladu Paradižniku al kako?  Cheesy Wink vasih je blo tko in le redko sta ga morda nadomeščala Dare Kotar in Bojan

jano žur


Wink

še mal pa nama bodo rekl, da morva na privatu jit na privat ircar Tongue pa sej je tema konec koncev sankukai...kdo pa so potem sankukaici v Sloveniji, če ne med drugim omenjene osebe Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
SAVATE
1
*
Offline

Francoski boks, kikboks,
mečevanje
Posts: 20
LJUBLJANA
Gender: male
Re: Sankukai
Reply #40 - 03.10.2004 at 20:37:37
 
zakaj pa ne greš raj med skaute al pa med tabornike...tam se majo tut fajn????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Back to top
 

Univerzitetni klub borilnih veščin (UKBV) - www.tepen.si
WWW WWW  
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Sankukai
Reply #41 - 04.10.2004 at 21:41:23
 
SAVATE wrote on 03.10.2004 at 20:37:37:
zakaj pa ne greš raj med skaute al pa med tabornike...tam se majo tut fajn????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????


ni v mojem interesu.
Sankukai sem začela trenirat v 2. razredu, ker sem bila divja. Motiviso se sasoma zelo spremenili, to da pa se imaš fajn in da naletiš na uredu folk, je le vzporedno in je lahko vzrok, da se kdaj vrneš nazaj oziroma, da ko strast po tekmovanjih itd. malce mine, še vedno ostajaš. Vendar je še vedno le eden od motivov.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Sankukai
Reply #42 - 05.10.2004 at 11:20:46
 
SEJ PR TABORNIKIH JE ISTO....zmeri novi izleti, kadarkol se vrnes , pa so not bejbe, pa mojstri uziganja ognja , pa tekmovanje u cimblcistem sotoru.....sej to misls anede????
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Sankukai
Reply #43 - 06.10.2004 at 20:31:45
 
BRUS-LI wrote on 05.10.2004 at 11:20:46:
SEJ PR TABORNIKIH JE ISTO....zmeri novi izleti, kadarkol se vrnes , pa so not bejbe, pa mojstri uziganja ognja , pa tekmovanje u cimblcistem sotoru.....sej to misls anede????


no tkole fantje,...dost zajebancije. Tole mal mem sekate!

Moji motivi za trenuranje karateja so bili drugačni, a mi je žal mati narava in operatvni poseg odvzel zmožnost, da bi trenirala polno.
Ste zelo mladi in razumem vaše "strasti" v povezavi s treningi borilnih športov. Povem pa, da bo tudi to po vsej verjetnosti nekoč prešlo ali vsaj upadlo.

Takrat se človel vpraša, kaj kar potrebuje mu zadeva dejansko še lahko daje in sankukai definitivno ponuja mnogo več kot druge oblike borilnih športov. To pa seveda še ne pomeni, da sankukai ne more izpolnjevati tudi vaših trenutnih ambicij in tega kar trenutno morda od treninga pričakujete.

To da sem omenila fajn družbo in da so med drugim trenerji ql....mislim, da nima nihče ničproti, da je temu tako  Wink Cheesy

Morda še kaj, kar vas zanima? ??? Pa ne sprašujte o tabornikih in primerjavi, ker nisem bila nikdar tabornica al pa skavtinja...morda zadeva niti ni napačna...morda imate več izkušenj vi, torej naplan z besedo, vendar v kaki drugi temi Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tyne
1
*
Offline

don't worry, be happy!!

Posts: 37
ljubljana
Gender: male
Re: Sankukai
Reply #44 - 06.10.2004 at 21:24:30
 
ah taborniki so leni planinci so bols hehe
ja pa ti si zadel stari res sm 15  Grin  pa hvala za, za (hm kuko se ze rece) mah da mi zelis da zelencka polozim  Cheesy
Back to top
 

SHAOLIN 4EVER
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4