Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7
(Read 34582 times)
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #15 - 07.05.2003 at 23:28:23
 
Io wrote on 07.05.2003 at 22:57:21:
Vprašanje zate, zakaj se pa ti nikoli tukaj gori ne odpreš, ne poveš svojih lastnih občutkov?

Jaz sem o sebi že veliko povedal, le ne vse na enem kupu. To dobro vem, sem storil zavestno, kdor pa tega ne vidi, pa ni moja težava več. V vsakem samcatem postu povem delček več o sebi, tako kot to stori tudi vsak drug.

Quote:
Deluješ samo kot odziv na okolico, samo reagiraš na zunanje vplive, ponavadi na negativne oz. sam tako reagiraš.

Reagiram... saj vsak reagira po svoje, ane? Razlika je le v tem kdo bolj pristno, pa kdo bolj prekriva prave občutke.

Quote:
Kje imaš sebe, svojo ustvarjalnost, svoj vir????

Ne vem kaj hočeš s tem povedat. Smiley

Quote:
Če si na tej poti, sodeluješ na tem forumu, verjetno  veš kaj je tukaj glavni namen.

Ne, tega pa res ne vem. Mi lahko razložiš? Smiley

Quote:
Ne sprejemaš kritik, čeprav jih ti nenehno podajaš.

Ni res. Kritiko sprejmem, če je utemeljena. Jest sem kredenu povedal v prvem odgovoru bolj za šalo, kot za res... prav nič žaljivo in prav nič kritično, le hiter komentar, katerega namen je bil dvoje:
1. da se ne bi preveč sekiral (na to je peljal prvi "ROFLOL" stavek)
2. da bi se vseeno malo zamislil nad preteklostjo in je ne bi več ponovil (na to se je nanašala nadaljna alineja s citatom)
Nakar me je šel sam osebno napasti. Od tu sem prepoznal njegove vzorce, ki so se 100% skladali z ljudmi, s katerimi sem že imel opravka.

To, da ne sprejemam kritike, je laž. Kot pa lahko opaziš, je pa kreden tisti, ki je ne sprejema. Niti najmanjše, neosebne, nedolžne ne.

Quote:
Sprejemaš ljubezen, čeprav je ti ne daješ.

A res? Od koga sem pa sprejel ljubezen? Ne bi rekel. Ne dajem je? To je pa stvar tvoje presodbe. Morda res ne, sem pa zato vsaj iskren. Ti do današnjega trenutka še nisi bla. Za tole pa se ti samo zahvalim, za tale post. Smiley

Quote:
Večina te tolerira, čeprav ti skoraj nikogar.

Jaz ne toleriram nikogar? To je pa že precej huda obtožba zdajle. Upam, da boš to znala nadalje utemeljiti, to od tebe pričakujem.
Ne toleriram:
1. Kredena (mislim, da je bilo že dovolj povedano zakaj prav v tej temi)
2. Andresa (ker mi je začel srat po glavi brez razloga, zgolj na podlagi svojega položaja moderatorja, kompleksov in nekih misli, da sem nekdo, ki ga je enkrat jebal)

Koga še ne toleriram? Vse ostale sprejemam in jih imam rad, kolikor imajo že oni mene. Razlike varirajo, a so zelo majhne.

Zdaj pa te prosim še za tvojo razlago, koga po tvojem mnenju ne toleriram in zakaj tako misliš. Če so to vsi, tudi navedi zakaj tako misliš.

Quote:
Vzbujaš pozornost in ja dobil si jo.

Je nisem iskal.

Quote:
Uničuješ v ljudeh dobro in vse poskuse dobrega.

Že druga huda obtožba, s katero se ne strinjam. Kaj v ljudeh uničujem dobrega? Z iskrenostjo? Ponovno prosim za razlago in utemeljitev.

Quote:
A ne opaziš, še sedaj ne, da smo vsi ljudje občutljivi, ranljivi in dobri po srcu, ter da si vsi želimo samo potrditev da smo res dobri in ljubljeni, pa kakorkoli že?

Seveda opazim, zakaj misliš, da ne?

Quote:
Čas je da odvržeš ta tvoj prekleti oklep, maske in kaj vem kaj maš še vse naloženo in z zaupanjem pokažeš to kar si, pa najprej sebi, pa to probaj sprejeti!!???

Spet ne vem o čem govoriš.

Predlagam pa ti sledeči topic za prebiranje, pa napiši kaj še tam:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=ezofest;action=display;num=105231...

Lahko noč. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #16 - 08.05.2003 at 00:08:35
 
Po moje zarad tega zdej Kitajci tepejo Tibetance. So prevec glav razbil, ko so bili otroci.  Wink
Je bla tista meditacija cist odvec...

Sploh je pa Dao cist kul zadeva, tko da res ne vidim kje je problem...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #17 - 08.05.2003 at 00:21:43
 
himynameis wrote on 07.05.2003 at 23:28:23:
A res? Od koga sem pa sprejel ljubezen? Ne bi rekel. Ne dajem je?

Ti potrebuješ Ljubezen - Potreben si mi  JO, himi, Priznaj si že vendar to - Skušaj jo vsaj DAJATI, če že ne Zmoreš prejemati in Ne čutiš, da Ti jo dajemo.
Seveda ti jo - z besedami, katere so napisane, ko bereš a vsega niti  ne - malo greš mimo, priznaj.
Oprosti na tem, a...
Skriti izvir je v tebi.
In to niso sanje - Ljubezen je resnična, samo Z občutji povedana, oddana.
Bila bi zelo vesela, če bi jo Sprejemal...

Quote:
Morda res ne, sem pa zato vsaj iskren.


Iskren do koga?
Do samega Sebe. Saj vendar sebe daješ ven, niti ne pomisliš kako te bodo drugi dojemali, ko jim boš kaj odvrnil.
V enem stavku zajameš neko podobo, ki jo lahko razpletamo na dolgo in široko.
Razpiši se malo v globino, če želiš, nihče pa te ne sili, kot nikogar tukaj gor.
Občasno pa je dobro, da vemo, da imaš tudi skrita čustva v sebi...
In to znova ni sanjanje...
Tudi trdna skala nikoli ni enaka. Malo se je vselej odkruši.

Quote:
Ti do današnjega trenutka še nisi bla.


Iz kje kuješ misel, da je temu pri Io res tako? Spet besede?  

Quote:
Za tole pa se ti samo zahvalim, za tale post. Smiley


Smiley

Samo ena BESEDA in vprašanje:

Ljubezen

KAJ TI POMENI LJUBEZEN?
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #18 - 08.05.2003 at 01:27:28
 
Moonlight wrote on 08.05.2003 at 00:21:43:
Ti potrebuješ Ljubezen - Potreben si mi  JO, himi, Priznaj si že vendar to

Ti pa res ne bereš prav dobro, kajne? A nisem že priznal? In kaj zdaj, ko veš, da sem priznal? Me boš pripravila do tega, da se stopim od tvojega razdajanja ljubezni? Ah.

Quote:
Skušaj jo vsaj DAJATI, če že ne Zmoreš prejemati in Ne čutiš, da Ti jo dajemo.

Bom tebi rekel enako: Poskušaj jo vsaj sprejemati, če je že ne moreš dajati. Na silo pa se ne trudit, kot si se do zdaj. Smiley

Quote:
Seveda ti jo - z besedami, katere so napisane, ko bereš a vsega niti  ne - malo greš mimo, priznaj.
Oprosti na tem, a...

Deja Vu.

Quote:
Bila bi zelo vesela, če bi jo Sprejemal...

Jaz tudi, če bi ti mojo. Smiley


Quote:
Iskren do koga?

Čisto do vsakogar. Tudi do tebe.

Quote:
Do samega Sebe. Saj vendar sebe daješ ven, niti ne pomisliš kako te bodo drugi dojemali, ko jim boš kaj odvrnil.

Iskrenost pomeni, da vedno poveš kar čutiš do človeka. Kako sem potem le iskren do sebe? Saj ne govorim sebi, govorim tebi.

Quote:
Razpiši se malo v globino, če želiš, nihče pa te ne sili, kot nikogar tukaj gor.

Ne želim. Le zakaj bi se moral, a? Tudi jaz nisem nikogar še silil, da se izpove, kot to posredno delaš ti in nekateri. Smiley

Quote:
Občasno pa je dobro, da vemo, da imaš tudi skrita čustva v sebi...

Skrita? Saj jih glasno trobim... celo toliko jih trobim, da vas nekatere zabolijo in mi vznemirjeno odpisujete. Smiley

Quote:
Iz kje kuješ misel, da je temu pri Io res tako? Spet besede?

Jest vem kako je bilo z Io do mene. To se pa tebe ne tiče kako in kaj, ok? Ok.

Quote:
KAJ TI POMENI LJUBEZEN?

Ne vem zakaj si tukaj sploh odprla temo ljubezni, ker o tem ta tema ne razpravlja. Malo si zgrešila. Vprašaj me to v temi, ki je temu namenjena, pa ti bom odgovoril. Tukaj pa bom odgovoril na vprašanja, ki se nanašajo na to temo izključno.

Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Ranljiva
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #19 - 08.05.2003 at 01:31:55
 
Tale "zgodbica" se mi zdi bolj ali manj anekdotičen prikaz neke bolj resne teme: agresije, nasilja v naši družbi in družini.

Kaže na to, kako smo ljudje v bistvu neharmonična bitja...in končno, to isto jasno odkriva tudi velik del debate, ki tej zgodbici sledi.

Tema se mi zdi pomembna in je prav, da se piše o njej.
Kreden, zdi se mi, kot da bi velikodušno za vnazaj sprejel "spoznanje bolečine", ki ga kot otrok morda nisi mogel doumeti in sprejeti. Napisal si zgodbo, ko si bil star 7 let, kaj je bilo prej? Otroci dostikrat reagirajo na način, kakršnega  pač poznajo.

Čudovito je, da življenje gledaš iz vedre plati in si se spravil in odpustil.

Moj prijatelj ima navado reči: človeka nikar! Da nasilje ni O.K., s tem se pač vsi strinjamo, vprašanje pa je kako naj to preprečimo.

himynameis, občudujem te, kako si bil že kot otrok tako zavedajoče se bitje in si dobro vedel kaj je prav in kaj ne in si se imel moč tudi po teh načelih ravnati.


Človeka nikar!
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #20 - 08.05.2003 at 01:46:24
 
Quote:
himynameis, občudujem te, kako si bil že kot otrok tako zavedajoče se bitje in si dobro vedel kaj je prav in kaj ne in si se imel moč tudi po teh načelih ravnati.

Jaz se pa prav nič ne občudujem, ker to večkrat poumujem kot slabost, čeprav morda visoko pozitivna "slabost". Ravno TO me je vedno teplo in me še danes tepe; vendar dosti manj, saj se pred tem čedalje bolj ščitim. Mislim, da je kreden tukaj kar dobro zadel; medtem, ko je res, da je moj način bolj "pravi", mi skozi življenje ni prav nič pomagal. Sicer pa tudi pravijo, da kdor tukaj trpi in ne vrača trpljenja drugim namenoma, bo kralj v nebesih. Sicer sam ne verjamem v te larifari pravljice za lahko noč, a se vseeno lepo sliši. Vseeno pa se NE občudujem, prej občudujem kredena, ki je uporabil obratno tehniko kot jaz, pa ni nič na slabšem kot jaz.
Občudujem pa tudi tiste, ki drzno upajo slediti mojim načelom, katera le prinašajo bolečino.

Toliko o tem. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #21 - 08.05.2003 at 04:20:10
 
Quote:
Himi, še sedaj nisi spoznal kaj te tepe ???

Jaz sem, saj sem pravkar povedal kaj.

Quote:
Hmmm, jaz pa vem.

Pa zase tudi veš? Jaz vem. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #22 - 08.05.2003 at 11:49:33
 
Kreden, himynameis - ne bom se vtikala v tole vajino debato, čeprav bi si želela, da jo počasi zaključita. In jo takrat, ko bosta mirna in nič več jezna drug na drugega še enkrat prebereta. Predvsem to, kar sta pisala vidva sama in ne, kaj je pisal drug…

Lahko pa rečem, da sem tvojo zgodbo (začetek tegale topica), kreden, za razliko od večine tistih, ki so do sedaj oglasili, tudi jaz začutila zelo podobno kot himynameis. Način, na kakršnega si jo napisal, ton, ki si ga uporabil pri svojem pisanju, je tudi mene vzpodbudil k zelo podobnemu doživljanju… In pa, seveda – doživela sem jo skozi svoja očala… Ker pa vem, da svoje bolečine ponavadi skrivamo za raznimi maskami (in ena izmed teh je lahko tudi tale način, kakršnega si uporabil ti, kreden) in ker menim, da takšna zgodba, če je resnična, ne more ostati brez bolečine v otroku (otrok jo po možnosti potlači), sem tvojo zgodbo lahko sprejela tudi drugače…

Oglašam pa se zato, ker ne morem mimo tegale dela vajine debate:

Quote:
Ti, kateri še pa očitno kdaj pa kdaj potegneš mamici ziziko namesto dude si pa začuden.


himynameis wrote on 06.05.2003 at 22:12:19:
Verjetno jo vlečem iz njenega groba, ja. Smiley


Quote:
Mi je čisto vseeno iz kot ji vlečeš, pri meni takšne stvari ne užgejo.
Naj ji bo lahka zemlja.

Nosim tale del vajinega dvogovora v sebi že kar kakšen dan in ga želim dati samo iz sebe… Predvsem tvoj zadnji komentar, kreden, ki je (vsaj meni), segel zelo globoko. Ne vem, kako ga je doživel himynameis, to bi lahko povedal samo on. Mene bi, če bi bil namenjen meni, zelo globoko prizadel. Verjetno bolj, kot vse ostale žalitve tukaj, če bi jih namenil meni.

Ampak, spet – to sem samo jaz. In to je samo moje doživljanje... Bi si pa želela, kreden, da enkrat, ko boš miren, ko boš v sebi (spet) nosil ljubezen in morda takrat, ko tvojih staršev ne bo več in potem, ko jim boš odpustil, razmisliš tudi o tem…

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #23 - 08.05.2003 at 12:29:08
 
himynameis wrote on 08.05.2003 at 01:27:28:
A nisem že priznal? In kaj zdaj, ko veš, da sem priznal? Me boš pripravila do tega, da se stopim od tvojega razdajanja ljubezni? Ah.


Hvale vreden si MI, himi.
Saj se že poznava - dobro - zelo dobro, zato se tudi čutiva tako.
Vedno sem na tvoji strani - Hvala ti.
Želela sem ti samo LJUBEZEN - ali bolje Nameravala.
In če ne drugje - sem še vedno tukaj in čakam nek tvoj odgovor, katerga sem si želela - torej tisto temo, ki se je nanašala na kreganje in neko prispodobo Gobavega človeka v njem.
Tam se glasi vprašanje...
In kakšen je odogovor.

MOgoče sedaj veš vse o moji Ljubezni do Tebe do Vseh.

In Oprosti, res ne vem, kdaj si MI in kje - Si si - prizal Z besedami, LJUBEZEN.
Oprosti.

Niti ne PONUJAM ljubezni - le dajem jo, lahko jo sprejmeš ali Ne. Ne vem kako čutiš moje " nekatere besede "  - sva si nasprotja in se medsebojno Gradiva.
To je lepo.
Začenja se Rast.
In Ah, je prav na mestu, tukaj.
Tako zame kot Zate.
Hvala.

Ni siljenja...
Vsak pove kar si pač želi - je pa eno - nekateri gredo lažje naprej - ko Opazijo da nekdo drug VODI ali začne.

Ne vem, himi.
Forum kot je ta - Je Tako Notranje Usmerjen  - kot Zunanje.

Naj se tako Tudi Gradi.

A. in gape ( administratorji tega foruma ) - mogoče bi bilo res dobro IZPOSTAVITI neko temo SAMO O tem, kaj Se tukaj Lahko ali Sme Pisati. Večinoma ime samo POVE  - a ni vedno Tako.S tem smo bili že soočeni.
Ali pa to že kje piše...
Med vrsticami že...
Prosim lepo in Hvala.



Tebi pa himi, tudi Hvala ker Si.

Lep dan vam želim še naprej.
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #24 - 08.05.2003 at 12:41:12
 
Sem že nekje napisala, in bom še enkrat, da jaz verjamem v čistost otroške duše. Tudi v čistost duše sedemletnega otroka, v čistost duše sedemletnega zatiranega otroka in tudi v čistost duše sedemletnega nasilnega otroka. Otrok je postavljen v neko okolje in nanj reagira spontano, vsak na svoj način,  da se zapre vase ali da udari navzven. Ne more pa biti sedemletni otrok odgovoren, kot odrasel človek. Odgovorni za njegovo ravnanje so predvsem starši. Oni nočejo, ne morejo ali ne znajo otroka usmerjati, da ne rečem vzgajati. Najprej seveda s svojim zgledom, ker otroci predvsem posnemajo naše ravnanje, in ne naše besede. Predstavljajte si sceno, ko oče svojega otroka pretepa in mu govori, to je pa zato, ker si sošolca udaril. Halo!  Shocked

Kaj pa kot odrasli ljudje naredimo z izkušnjami iz otroštva, je pa druga zgodba. Ozavestiti in preseči slabo izkušnjo je meni vsekakor najboljša rešitev.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #25 - 08.05.2003 at 13:35:06
 
Fajn bo, ko bomo namesto razlik, drug v drugemu videli kaj nas vse povezuje. Cheesy
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #26 - 08.05.2003 at 15:37:22
 
Valentinaa wrote on 08.05.2003 at 12:41:12:
Sem že nekje napisala, in bom še enkrat, da jaz verjamem v čistost otroške duše. Tudi v čistost duše sedemletnega otroka, v čistost duše sedemletnega zatiranega otroka in tudi v čistost duše sedemletnega nasilnega otroka. Otrok je postavljen v neko okolje in nanj reagira spontano, vsak na svoj način,  da se zapre vase ali da udari navzven. Ne more pa biti sedemletni otrok odgovoren, kot odrasel človek.

Prvo kot prvo, otrok je nedolžen s čisto dušo le ob rojstvu in morda še nekaj mesecev kasneje. Takoj potem se začne navezovati na elemente strašev in kasneje drugih sovrstnikov in ljudi, s katerimi se sreča.
Tudi to, da sedemletni otrok ne more bit odgovoren, je napaka. Reagira spontano vsak, tudi odrasel človek. Marsikatero smo že rekli tukaj na forumu, pa kar dobro poglej kako eni takoj reagirajo spontano po svojih čustvih in nepremišljeno. Premišljeno je tako ali tako fake, na same koncu se vedno pokažejo prava čustva. Pri otroku prej, pri odraslem morda kasneje. Ko sem bil jaz majhen (5-7 let star, prej se itak ne spomnim), sem že poznal odgovornost do čustev drugih, ne z razumom, ampak instinktivno, čustveno. Pri drugih stvareh sem bil morda nekoliko počasnejši, a pri čustvih nikoli. Zato me je vedno razočaral ta čustveni hendikap pri drugih.

Quote:
Odgovorni za njegovo ravnanje so predvsem starši.

Ravno toliko, kot ste tukaj na forumu vi odgovorni zame. Starši vplivajo na otroka, vi vplivate name. Dobro premisli. Smiley

Quote:
Najprej seveda s svojim zgledom, ker otroci predvsem posnemajo naše ravnanje, in ne naše besede.

Točno tako.

Quote:
Kaj pa kot odrasli ljudje naredimo z izkušnjami iz otroštva, je pa druga zgodba. Ozavestiti in preseči slabo izkušnjo je meni vsekakor najboljša rešitev.

Ne podcenjuj pojma otroštva. Tudi mi smo sedaj otrocu proti temu, kar bomo čez 20, 30, 40 let. Ravno po takem principu. Človek skozi čas spreminja dlako, navznoter pa je vedno isti.

Petra. wrote on 08.05.2003 at 13:35:06:
Fajn bo, ko bomo namesto razlik, drug v drugemu videli kaj nas vse povezuje. Cheesy

O2 Wink

Quote:
Kakor je Himi meni odgovarjal, tako sem jaz njemu

Spet bluziš. Jest teb v prvem odgovoru nisem rekel še nič, ko si ti napisal drugega.

Quote:
Predvsem vem, osebno za sebe vem, kakšen sem v resnici, se ne skrivam za raznimi maskami, sem realen človek, ki sprejema in daje, ki čuti, ki je sočuten, vendar pove, tudi bolečo stvar v obraz, je ne skrivam, ne ovijam, nisem hinavec, podlež...

In potem svizec zavije čokolado v folijo. Dobro poznam tvojo vrsto. Imel sem trde izkušnje s takimi, kot si ti. Zato me s takšnimi citati Esmeralde ne boš preslepil. Mene ne. Morda pa boš koga drugega, ja.
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #27 - 08.05.2003 at 16:30:11
 
Quote:
O, Himi, tebe se tako ali tako ne da preslepiti, ker si že tako cel presljepljen.


Kreden.
Tukaj ŽELIM;

Ker se že dovolj globoko poznava, in vem, da Nisi to, kar pišeš in podajaš, vračaš in ubesedjaš... bi si želela, da vzpostaviš Ljubljeno ravnovesje odnosa, do oseb, katere nosijo v sebi neko spoštovanje.

Sedaj sem prav napisala, in želim si tudi da razumeš.
In ker je tema o Modrosti Stvarjenja - Njen sam avtor in začetnik si pa ti - GLEJ MODRO skozi svojo Prizmo dojemanja.
Imel si svoje barve, katere so TI DALE neprecenljivo LEPOTO za vnaprej -  deluješ tako, pa vendar se braniš sedaj...

Reciva temu tako, da Vsak zase najede pravo Obliko zadovoljitve.

Če bi sedaj brala Te kot Prvo, kar mi je v Očeh prvega spoznavanja med nama ostalo kot rdeča barva - bi cenila to, če Ostaneš v tej širini ( kratkovidnosti ali daljnovidnosti ), kakor ti je pač ljubše.

Vedi, da boš s feedbackom - vedno dobil enako.

Katera besedica ti največ pomeni, mi lahko Zaupaš?
Ali pojem, ne vem...

Samo ta želja mi je po tem  - kakšna je, o tem bi pa presojala SAMA...

Koliko pa je nekdo preslepljen, o tem vsak najbolj sam ve.


NE SODI DRUGEMU, da NE BODO SODILI TEBI.
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #28 - 08.05.2003 at 16:40:38
 
Petra. wrote on 08.05.2003 at 13:35:06:
povezuje. Cheesy


POVEZOVANJE... Cheesy

Podam ti Roko, ti jo Podaš Meni in vsakemu naslednjemu, ki pride in tako gre naprej...
Zaupam ti misel, Jo delim in Ti jo Gradiš naprej...

In...

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #29 - 08.05.2003 at 16:41:59
 
Moonlight wrote on 08.05.2003 at 16:30:11:
NE SODI DRUGEMU, da NE BODO SODILI TEBI.

Amen!
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7