Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 7
(Read 34536 times)
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
06.05.2003 at 21:54:20
 
ROFLOL na celotno zgodbo! Nimam druzga za rečt. Grin

Quote:
Ja, takole bi rekel, kateri ste že starši tukaj gori, ne pozabite, to so le otroci.

Iz majhnega zraste veliko. Čutim pa, po načinu kot si povedal to zgodbo, te ni prav nič sram, celo ponosen si na vse to, kar le potrjuje to dejstvo. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #1 - 06.05.2003 at 22:12:19
 
Quote:
Ti pa ki si bil v toplem gnezdecu in zizal v miru mamici zize, se skrival in užival, sedaj začudeno bereš, da le nekateri nismo imeli zlatega otoštva.

Po čem sklepaš, da sem imel tako lepo otroštvo? Po tej izjavi sodeč se očitno nisi nič naučil opazovat, ali občutit bolečino drugih. Zdaleč pa ne sočustvovati, kar ti je nasplošno manjkalo v otroštvu in ti še danes. Smiley

Quote:
Moje izkušnje iz otroštva so me okrepile in mi dale marsikatero znanje predvsem vedenje kaj je bolečina, tako, da danes znam spoštovati le njo.

Resno dvomim po vsem tem, kar sva že dorekla.

Quote:
Ti, kateri še pa očitno kdaj pa kdaj potegneš mamici ziziko namesto dude si pa začuden.

Verjetno jo vlečem iz njenega groba, ja. Smiley

Quote:
Sej te zastopim, si eden od onih razvajencev, ki ste imeli polno p.... vsega.

Ravno nasprotno. Vidiš koliko se motiš.
V meni pravzaprav vidiš sebe, čeprav jaz nikoli nisem bil in nikoli ne bom to kar si ti. Tak način delovanja namreč iz dna duše preziram že od rane mladosti.

Pa brez zamere. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #2 - 06.05.2003 at 22:40:18
 
himynameis wrote on 06.05.2003 at 22:12:19:
Ravno nasprotno. Vidiš koliko se motiš.
V meni pravzaprav vidiš sebe, čeprav jaz nikoli nisem bil in nikoli ne bom to kar si ti. Tak način delovanja namreč iz dna duše preziram že od rane mladosti.

Pa brez zamere. Smiley


Ti Himi kar vsakemu isto poveš. Jaz sebe vidim v tebi, Kreden sebe vidi v tebi, vsi smo pošlihtani kot v trgovinski garderobi, kjer so ogledala vse naokoli.
In glavno ogledalo, je Himi.  Joj kam je svet zdrknil. Prosim nauči se že enkrat uporabljat ogledala v pravem pomenu in sploh pa ne meči jih vedno na tipke kadar izgrovora ne najdeš.  Tipična new age metoda. Kadar ne moreš odgovoriti se poišče zasilni izhod. OGLEDALA. Ma ne me basat, pa pejt še mal nina nana. Risanke je že konec.

Sicer pa. Zanimivo da te je Kreden ocenil isto kot jaz pred tedni ko si prvič začel tod okoli srat.
Ah, sicer  bi bilo bolje če bi te za nasvet prosil.  Joj, to bi Profesor užival.  Profesor Himi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #3 - 06.05.2003 at 22:50:50
 
Full dobra zgodba, pa bolečine a.
Tudi jaz sem jih skoz brauhala, pa skoz fasala in to od mame, je bila za dva.
Samo sem imela potem že patente, kako ublažiti bolečino, ki so jih zakrivile, palice, metle, pas ali pa kar dila.... nabasala sem si štumfe za hlače. Wink
En čas je delovalo. Grin
Samo sovražila sem pa še bolj moralke, bla, bla, bla...
pa na kolena pa klečat toliko časa dokler se ne opravičim. Angry
Taka trma k sem bila, sem lepo gledala v plesnive dile tudi po 2 ure pa bentila. Smiley

Ja ni ga čez lepe spomine!!!! Cheesy
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #4 - 06.05.2003 at 23:12:09
 

Ti si sam moral zbrat? To je pa še dodatna tragedija.
Potem si vedel kaj pričakovati. ???
Jaz sem bila pa vedno znova presenečena.
Pričakuj nepričakovano! Cheesy
Koruza ne to pa ne, sem bolj meščansko dekle, sem imela meščansko vzgojo.

Ti si ga tudi trmil, važen da smo imeli svoj prav.
Samo veš kaj je pa zanimivo, v srcu pa nisem občutila kesanja, nikoli, no razen ko me je sfalila. Shocked

Želim ti mirno noč!
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #5 - 06.05.2003 at 23:16:38
 
Quote:
ja ponosen sem, da sem že v mladosti spoznal kaj je dajati bolecino in kaj je prejemati bolecino.

Jaz sem se naucil prejemat bolecino brez dajanja le-te. Potrebe po ucenju dajanja bolecine nisem zacutil NIKOLI! Raje sem še eno prejel, kot pa jo nekomu dal, namrec iz preproste custvene logike: ne delam drugim, kar si ne želim, da bi bilo storjeno meni.
Ljudem sem vedno želel dobro, vedno bil pripravljen pomagat in vedno nazaj naivno pricakoval enako. Iz tega sem se kasneje naucil (ko sem enkrat odrasel) kar nekaj stvari; da od ljudi nikoli ne pricakuj nicesar - ne sodi drugih po sebi. Ti si tudi en tak lep primer, katerega ne smem sodit po sebi, saj si mi pravo nasprotje - kot ying yang.

Morda ti bo tole zdaj zvenelo crno, ampak prav iz dna duše ti privošcim, da se ti vse to povrne, kar si storil drugim. Morda pa se potem iz tega res nekaj nauciš. Niti pomotoma pa se ne slepi, da so bile tiste male batine od staršev enakovredne tvojim dejanjem in custvenim prizadevanjem drugih.

Quote:
To delajo samo tisti, ki so v mladosti brzkrbno uživali in se skrivali pred vsako bolecino in trpljenjem.

Cudno, a res? Zakaj sem jih pa potem toliko prejel, a? In to naj bi bilo po tvojem uživanje? A rabiš inštrukcije iz custev? Ker si ocitno eden izmed tistih plitkih ljudi, ki nikoli niso znali cutit.

Quote:
Meni ne moreš jokat in pridigat neunosti ker prpoznam take razvajene tice kot si ti.

Tebi niti pomotoma ne jokam, niti ne bi pomislil na to. Prizadevam pa si, da bi dojel kar ti govorim, ker nimaš pojma o pojmu - nikoli nisem imel vsega, smo bili kar precej revna družina. Toliko v vednost tvojega firbca in glupega sklepanja. Smiley

Quote:
Ti dvomi, druga tako ne znaš, ker nisi moški, nimaš jajc stopiti življenju nasproti, bojiš se bolecine, ker v sebi skrivaš grobost, bere se dete, bere.

Jajc res nimam, imam pa testise. Drugace pa tudi jaz tebe berem in vem zakaj si prišel sem. Bojiš se, da ti bo nekdo vrnil batine vsakic, ko ti pade na pamet da nekomu prizadeneš bolecino. Ne gre ti v glavo, zakaj ne moreš samo dajat bolecine brez da bi jo prejel v povratek. To se ti zdi krivda, katere si ne zaslužiš. Ja, res si bogi. Smiley
Zdaj te je moj odgovor prizadel in zabolel, to sedaj dobro vidim. Vendar verjemi da to sploh ni bil namen... in odgovor sploh ni bil grob. Grobo pa je to, ko nekomu prizadeneš bolecino in se mu na vsa usta smejiš v obraz, kot tistemu otroku, ki si mu razpocil lobanjo ob radiator. Jest, ce bi bil na mestu uciteljice, bi te v tistem trenutku tolk pocil, da bi bil v podobnem stanju kot tisti otrok.
In ne mi klobasat, da si bil "le otrok". Sem bil tud jaz otrok in sem se že v mali šoli dobro zavedal kaj je PRAV in kaj NE. Zato ne klobasaj takih brezpredmetnih neumnosti, na katere ne bo nihce nasedel.

Quote:
Mi je cisto vseeno iz kot ji vleceš, pri meni takšne stvari ne užgejo.

Tudi meni je kratkomalo vseeno al ti vžgejo al ne. Mel pa sem zagotovo težje otroštvo kot ti. Ti si ga sebi SAM naredil težekega in to te boli. Meni so ga naredili težkega drugi, ker sem premnogokrat v povratek pricakoval enako dobro kot sem dajal. Ti si za spremembo nazaj vsaj dobil tisto, kar si si zaslužil. Ceprav še mnogo premalo.

Quote:
Ti se pa že enkrat nauci živeti, bolje ti bo in spravi ven tisto silo grobo energijo, povrh pa še nesramno iz sebe, boš takoj žacutil olajšanje, ce sploh veš kaj je to.

Nisem nasilnež, zato se niti pomotoma ne mislim poslužit tvojim metodam, raje kar takoj na mestu naredim samomor.
To je nekaj, cesar ti ne boš nikoli dojel ali razumel kako in zakaj. Gotovo niti ne razumeš pomena žalosti.

Quote:
Tudi res, da se lahko motim, sem samo clovek, ljudje se motijo, mar ne, ali pa si ti edini idealn popolni clovek na svetu.

Ce priznaš, da se motiš, potem zacni pocasi opušcat svoja prepricanja, ker so popolnoma zgrešena.

Quote:
Jaz v tebi nemorem videti sebe ker si poln grobosti, si prevec umazan, da bi sploh lahko pogledal v tebe.

Aja? Zanimivo. Pa se ne spomnim, da bi kdajkoli naredil kaj podobnega komu, kot si ti napisal v svojem avtobiografu zgoraj. Mislim, da zopet govoriš o svoji grobosti in umazaniji, kjer preziraš vsa pozitivna custva.

Quote:
Pa sploh imaš dušo ? Jo vidiš ? Nebi rekel ? Prevec sovraštva, grobosti in vse ostale svinjarije je v tebi. ?

Spet govoriš o sebi, ane? daj si preberi tisto kar si napisal zgoraj, pa poskusi povezat s tem, kar si sedaj tule napisal meni. Prav smešen si mi. Smiley

Quote:
Namrec klub vsej tvoji umazaniji, te imam rad.
Kajti jaz ne sovražim nikogar, ne preziram nikogar, v primerjavi s teboj.

Verjetno me imaš tako rad, da bi mi takoj eno primazal na nos. Radost posebne vrste, katere si zmožen samo ti. Daj spreglej že, no.

Pa brez zamere. Smiley


In Andres, ti se pa niti pomotoma ne mešaj v najino debato. Ti si meni zacel srat, ker si me pomešal z nekom drugim, ki ti je baje enkrat sral v preteklosti z enim pederckom al s cimerkoli že. Brez, da bi me mirno vprašal kdo sem, si me neusmiljeno napadel. V realnem življenju te po tem dejanju niti enkrat ne bi vec pogledal ali ti rekel kakršnekoli besede. Tukaj na internet pa pridem za sprostitev in odklop od vsakdanje realnosti in tukaj ti bom tud vedno povedal kar se ti zagre, brez najmanjšega usmiljenja boš slišal vsak delcek mojega razmišljanja in mnenja o tebi. Ker tukaj me niti malo ne zaboli kar mi receš, ker te ne vidim in si zame le en nick in brezosebna ikona.

Toliko o tem. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #6 - 07.05.2003 at 00:07:42
 

Quote:
Tukaj na internet pa pridem za sprostitev in odklop od vsakdanje realnosti...
Toliko o tem. Smiley


Himi -  če se odklopiš od realnosti - Kje si ŽE ???
Priznam ti, da si Včasih res malo nerealen v Navedkih in pogledih - sedaj pa še sam Priznaš...uf...
Jaz se trudim, da ostanem NA REALNIH Tleh, tudi ko sem na netu - tukaj...
In če prideš sem za sprostitev - ti je v strostitev, da Komu kaj ostro poveš NAZAJ. Zakaj si tak? Ali še nisi opazil, da si prišel Na Forum, kjer so zelo prijazne Osebe, energije in to od tebe preposto Tudi želijo.
No, ne vem.
Svet je poln DRUGAČNOSTI.
To mi je jasno, samo ne se ODKLAPLJAT od Relanosti.

In res . POLNA ti Hvala, ker si Tukaj  - Sedaj - Delil Tisto od Koder " se je v tebi vse nekje nabralo ".
Predvsem PROSIM - delaj na Preobrazbi - če želiš.
Oprosti - Tudi mene mori  - ampak ostajam realna.

Rada imam čiste poglede, in opažam, da tudi ti nisi vedno prepričan ko komu kaj napišeš - če je prav tako, ampak samo pišeš.
Se tudi ti enako vprašaš, kot si sedaj " vrgel brco v rit" kreden-mu. Se....

In to je to...
himynameis wrote on 06.05.2003 at 23:16:38:
Cudno, a res? Zakaj sem jih pa potem toliko prejel, a? In to naj bi bilo po tvojem uživanje? A rabiš inštrukcije iz custev? Ker si ocitno eden izmed tistih plitkih ljudi, ki nikoli niso znali cutit.


Kako veš, da On ni Znal Čutiti in izkazovati svojih Čustev...
In prejle tisto, kar je napisal...
Jaz mu VERJAMEM. Čutim ga... Wink
Si rastel skupaj Z njim.
Romana sicer tu ne more pisat . Je pa eno.
Ni bil REALEN, ker tudi ti NISI bil - Si opazil svoje Ogledalo sedaj... ???hmmm...
KO ti je nekdo ENAK - vrne -  Se pa VZDIGNEŠ jaaa...

In ta vprašanja, katera so v kvotki... Bi odgovoril nanje.
Menim, da morijo tebe - tebe se dotikajo in ne Kreden-a.
Moje mnenje, lahko je Zgrešeno...
Ampak NI!

Quote:
Tebi niti pomotoma ne jokam, niti ne bi pomislil na to.


Si mogoče Izkjokal vse SOLZE v otroštvu...
Malo sočutja imaš lahko, ali pa je samo TOLIKO PODOBNOSTI, da ne Zmoreš...



IN ali res MORAŠ vsakemu v OBRAZ METAT kar MU gre...?
Kaj si želiš s tem doseči...

Mir v "DVORANI"...

Pozdrav
Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #7 - 07.05.2003 at 00:31:07
 
Moonlight wrote on 07.05.2003 at 00:07:42:
Himi -  če se odklopiš od realnosti - Kje si ŽE ???
Priznam ti, da si Včasih res malo nerealen v Navedkih in pogledih - sedaj pa še sam Priznaš...uf...
Jaz se trudim, da ostanem NA REALNIH Tleh, tudi ko sem na netu - tukaj...

A se ti sam trudiš narobe stvar dojet, al imaš to že prirojeno? Grin
Resno. S tem sem hotel reči, da tukaj gor ne pričakujem obremenitev, ampak sprostitev. In po vsem kar sem že povedal, mislim da sem jaz kar precej na realnih tleh, ti pa si tista, ki tava po oblakih. Smiley

Quote:
In če prideš sem za sprostitev - ti je v strostitev, da Komu kaj ostro poveš NAZAJ.

Ne, to je izražanje mojih misli in čustev. Pozitivnih ali negativnih, tukaj izrazim oboje, kar čutim, da komu pripada in kar čutim, da zmorem.

Quote:
Zakaj si tak? Ali še nisi opazil, da si prišel Na Forum, kjer so zelo prijazne Osebe, energije in to od tebe preposto Tudi želijo.

What you see is what you get. Smiley

Quote:
To mi je jasno, samo ne se ODKLAPLJAT od Relanosti.

Zakaj pa si potem ves čas odklopljena? Mislim s takimi topiki, kot "nekoga osrečiš z nasmehom", ali "nekdo misli nate", itd. itd. A je to zate sanjarjenje al realnost? Slednje zagotovo ni.

Quote:
In res . POLNA ti Hvala, ker si Tukaj  - Sedaj - Delil Tisto od Koder " se je v tebi vse nekje nabralo ".

To delam že od nekdaj. Kar pa sem delil tukaj, se je tudi nabralo od tukaj.

Quote:
Predvsem PROSIM - delaj na Preobrazbi - če želiš.

Jaz delam, ti pa ne, ker preveč sanjaš ves čas.

Quote:
Oprosti - Tudi mene mori  - ampak ostajam realna.

Komu lažeš? Smiley

Quote:
Rada imam čiste poglede, in opažam, da tudi ti nisi vedno prepričan ko komu kaj napišeš - če je prav tako, ampak samo pišeš.
Se tudi ti enako vprašaš, kot si sedaj " vrgel brco v rit" kreden-mu. Se....

Ne, se ne. Niti ene besede rečene Kredenu ne obžalujem. Prvi odgovor v tej temi je bil popolnoma objektiven in neoseben, nakar me je zanj napadel in udaril brez razloga. Seveda sem reagiral in mu napisal, kar sem čutil in kar mi je povedala o njem sama intuicija. Take ljudi, kot je Kreden, že dolgo poznam. So redki, ampak takoj opazni za moje oko.

Quote:
Kako veš, da On ni Znal Čutiti in izkazovati svojih Čustev...

To bi verjetno vedela enkrat, ko bi ti prbil glavo ob radiator in se ti smejal v obraz. Takrat bi verjetno začutila vso njegovo toplino.

Quote:
In prejle tisto, kar je napisal...
Jaz mu VERJAMEM. Čutim ga... Wink
Si rastel skupaj Z njim.

Sem rastel ob podobnih, ja. ZELO podobnih njemu. Bili so trije skozi celo življenje. Dobro jih poznam, zato tudi Kredena dobro poznam.

Quote:
Ni bil REALEN, ker tudi ti NISI bil - Si opazil svoje Ogledalo sedaj... ???hmmm...

Ne, v njem sem opazil tiste tri primerke iz preteklosti. Ne takoj, ampak zagotovo po njegovem drugem postu in potem še toliko bolj, ko sem znova prebral prvi post.

Quote:
KO ti je nekdo ENAK - vrne -  Se pa VZDIGNEŠ jaaa...

Govoriš o sebi? Smiley

Quote:
In ta vprašanja, katera so v kvotki... Bi odgovoril nanje.
Menim, da morijo tebe - tebe se dotikajo in ne Kreden-a.

Seveda se dotikajo mene, saj so mi tisti, iz preteklosti podobni Kredenu, zgradili vse zidove. Le kako se me ne bi dotikalo?
Pa samo ne mi zdaj priklobasat, da sem tudi jaz potem isti. Ker potem je tudi žrtev ista kot posiljevalec, v tem pomenu. Če tebe kdo posili, si potem ista, kot posiljevalec? Ne, nisi.

Quote:
Moje mnenje, lahko je Zgrešeno...
Ampak NI!

Ampak je. Smiley

Quote:
Si mogoče Izkjokal vse SOLZE v otroštvu...
Malo sočutja imaš lahko, ali pa je samo TOLIKO PODOBNOSTI, da ne Zmoreš...

Jokal sem, ja. Nisem pa namesto tega prizadejal bolečine drugim, kot je to počel (in verjetno še počne) Kreden.

Quote:
IN ali res MORAŠ vsakemu v OBRAZ METAT kar MU gre...?

Vsakemu moram povedat, kar mislim, ja. Ker je le to zame prava iskrenost do nekoga. Nisem hinavski, kot nekateri tukaj.

Quote:
Kaj si želiš s tem doseči...

Equilibrium.

Kaj pa želiš ti doseči s tem, kar si tukaj napisala?

Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #8 - 07.05.2003 at 01:16:57
 
Sprašujem se ali so res tako potrebne žalitve na tuj račun.Če bi vsak pometel smeti pred svojim pragom, potem jih pred drugim ne bi našel.

Mejmo se radi Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #9 - 07.05.2003 at 01:30:06
 
Heheh, sem pričakoval tako reakcijo.

Zanimivo pa mi je je le to, da si se že odločil da greš, potem pa si se prišel nazaj "pohvalit" s takšnim življenjepisom. Mene bi bilo, milo rečeno, na tvojem mestu toliko sram, da bi se v zemljo vdrl. S tem mislim predvsem na ta tvoj brezobzirni ponos na svoja kruta dejanja v preteklosti. Ko bi vsaj malo spremenil ton, rekel, da to obžaluješ in ne želiš nikoli več ponovit, verjemi, bi te sprejel v popolnoma drugi luči. Tako pa si kar si in jaz te jasno vidim, ne glede na to kar stipkaš tukaj izpod svojih umazanih prstov. Smiley

Najbolj ironično pa se mi zdi le to, da ne vidiš koliko si s tem postom opisal le sebe in ne mene. Rad bi mi vsilil mišljenje, da se to jaz, sam kot sem rekel, jaz nisem ti, pa se trudi s svojo brezsmiselno pisarijo kolkr češ.

In ne, ne bom rekel, da te ljubim. Sem iskren, zato tud jasno in brez strahu povem, da tebi enake preziram. Recimo Andresa (in tudi nobenega drugega tukaj) ne preziram, on je le zmeden otrok v odraslem telesu, kar je čisto nekaj drugega kot to, kar si ti; pa sem mu tudi že dosti napisal, kar se mu je šlo. Ampak to je spet druga zgodba, ki se tebe ne tiče. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #10 - 07.05.2003 at 08:45:20
 
himynameis wrote on 07.05.2003 at 00:31:07:
A se ti sam trudiš narobe stvar dojet, al imaš to že prirojeno?Grin


Stvari, pojme, predmete, misli, čustva...
Dojemanja vsega tega  - Globje ko greš bolje nekoga RAZUMEŠ, ne vem kako to USPEVA pri tebi - SI ZGOLJ na površini - SVOJ JAZ...
Jaz DOJEMAM TAKO kot JAz... Ti kot Ti, ampak saj...
Lepo je biti TAK.
Sem napisala.
SVET je poln DRUGAČNOSTIm naj tak tudi ostane, saj se iz tega marsikaj naučimo.
In nekdo, KI bere TEBE, te DRUGAČE razume, kot Ti SAM SEBE. To je PA STVAR dojemanja vsakega posameznika.
Tvoje dojemanje JA, je - Enkrat realno, drugič spet ne-realno.
Misliš DA VSAKEGA PRAV ZAČUTIŠ?
Od kje ti TA IDEJA.


Quote:
Ne, to je izražanje mojih misli in čustev. Pozitivnih ali negativnih, tukaj izrazim oboje, kar čutim, da komu pripada in kar čutim, da zmorem.



Nihče me more OSEBE notranje začutiti, če je Ne pozna...
To bi moral vedeti, ker se ti tukaj oseba ne da CELA na razpolago, samo nek del nje - pa če se napačno deli in pokaže - pa ŽE " udari po njej"
To je ena  TVOJA slaba navada...

In ITAK, je to DOBRO - baje ???
SAMO, da bo vedel/a, kje dela napako.
da jo/ga bo bolel/o itd...
Če ...

Koliko ti Zmoreš in koliko ne O tem bi lahko Marsikdo presodil sam - Ti sam sebe premalo poznaš, verjemi MI.
In tudi v danih trenutkih, ko nekaj " vržeš iz rokava" NITI nisi ti - Kdo pa je potem.
To sem opazila - ker Himi, katerega sem poznala, je bil na samem začetku popolnoma drugačen...
No, o tem naj presodi sam.

Quote:
Resno. S tem sem hotel reči, da tukaj gor ne pričakujem obremenitev, ampak sprostitev. In po vsem kar sem že povedal, mislim da sem jaz kar precej na realnih tleh, ti pa si tista, ki tava po oblakih. Smiley


Če se iz realnih tal spustiš na  ???, in pišeš - KDO SI POTEM? Iz kje si mi?

Potem če sam sebi PREDSTAVLJAŠ sprostitev pa nekomu drugemu Obremenitev..
So to redki primeri, a so!

In ni je TEŽE, ki ne bi mogla biti tako težka, DA BI himija -prizadela, se mi ZDI...

Tvoja trdnost me NAVDUŠUJE in MOČ v TEBI...

In JA - Smo v SVETU POGOVOROV - vsak ima pravico DO SVOBODNEGA IZRAŽANJA...

Kar tako naprej - saj te rada berem, ne razumi me napak.
Mišljensko zelo ZADANEŠ...  Kiss






Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #11 - 07.05.2003 at 09:13:40
 

V sebi najdi sam svoj mir...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #12 - 07.05.2003 at 09:55:05
 
himynameis wrote on 07.05.2003 at 00:31:07:
Kaj pa želiš ti doseči s tem, kar si tukaj napisala?Smiley


Himi.
Znova sem prebrala.
Naj tisto Zgoraj Ostane - tako je bolje.
In Hvala.
Razumem sedaj.

Včasih smo ljudje Kritični do SAMIH sebe, ko se podamo v tako pisanje kot sem se jaz prej.
Sebe sem dajala ven in Ne namenjala tebi...
Ampak to je samo moj problem, kako ga boš razumel Ti, pa je Tvoja stvar.

Hvala ti, za drugačen pogled.
Sedaj sem tudi jaz tebe Začutila.

Vse lepo in Bodi Vzor...
Meni, njemu, njim...

Bodi lepo...

pozdrav
Simona



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #13 - 07.05.2003 at 15:46:17
 
Quote:
kajti kdor prezira bo preziran in to že počnež od nekdaj zato pa si tako nesrečen

Sklepam, da to sklepaš po sebi - kdor tepe, bo tepen, zato pa si vedno tepen, ane?

Oh ja, ti patetični dečko. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #14 - 07.05.2003 at 22:57:21
 
Hi, ta je pa malo huda.

Vprašanje zate, zakaj se pa ti nikoli tukaj gori ne odpreš, ne poveš svojih lastnih občutkov?
Deluješ samo kot odziv na okolico, samo reagiraš na zunanje vplive, ponavadi na negativne oz. sam tako reagiraš.

Kje imaš sebe, svojo ustvarjalnost, svoj vir????

Če si na tej poti, sodeluješ na tem forumu, verjetno  veš kaj je tukaj glavni namen.

Ne sprejemaš kritik, čeprav jih ti nenehno podajaš.
Sprejemaš ljubezen, čeprav je ti ne daješ.
Večina te tolerira, čeprav ti skoraj nikogar.
Vzbujaš pozornost in ja dobil si jo.

Uničuješ v ljudeh dobro in vse poskuse dobrega.

A ne opaziš, še sedaj ne, da smo vsi ljudje občutljivi, ranljivi in dobri po srcu, ter da si vsi želimo samo potrditev da smo res dobri in ljubljeni, pa kakorkoli že?

Čas je da odvržeš ta tvoj prekleti oklep, maske in kaj vem kaj maš še vse naloženo in z zaupanjem pokažeš to kar si, pa najprej sebi, pa to probaj sprejeti!!???  

Io
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 7