Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 
(Read 34529 times)
EvaZh
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #90 - 12.05.2003 at 13:42:02
 
JEst vas zdej sploh več ne razumem...  ???
če bo kdo razložu... al pa ne..
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #91 - 12.05.2003 at 13:46:40
 
kaj pa je za razumet ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #92 - 12.05.2003 at 16:36:41
 
verjetno je blo ogledalo, sem pozabila, kako sm se jest počutila.
Sem se pa zalotila, ko sem uno zgoraj o svojih primerih agresije pisala, da sem hotla ful tko povedat, mal preveč na izi, mal preveč po frajersko, prav v stilu: sm bil pravi mali hudiček al kako je že kreden reku.. sem se mogla prav ustavit in pogruntat, da je to en način samoobrambe: češ sej ni blo tko hudo, če že jest tko na izi na to gledam - bla je bol komedija... sam po resnici pa ni blo tko.. po resnici me sekira to in mogoče so oni zgoraj, k men že izpadejo, kot da se zafrkavajo, po resnici tko zafrkaval s tem, pa s tekmovalnostjo (za naj agresivneža?????) .. npr jst, k je šel v ekstreme, mogoče pa jim je blo ravn tko hudo po resnici in se sekirajo.. ne vem.. sej to sem verjetno hotla, da bi mi kdo razložu... kaj je zdej bil pravzaprav namen tega pisanja
ker jest se nekako počutim, kot da sam še olje prilivajo na ogenj..  ??? Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #93 - 12.05.2003 at 17:38:31
 
Quote:
verjetno je blo ogledalo, sem pozabila, kako sm se jest počutila.
Sem se pa zalotila, ko sem uno zgoraj o svojih primerih agresije pisala, da sem hotla ful tko povedat, mal preveč na izi, mal preveč po frajersko, prav v stilu: sm bil pravi mali hudiček al kako je že kreden reku.. sem se mogla prav ustavit in pogruntat, da je to en način samoobrambe: češ sej ni blo tko hudo, če že jest tko na izi na to gledam - bla je bol komedija... sam po resnici pa ni blo tko.. po resnici me sekira to

Kar tako naprej, Eva, razmišljaj po tej poti dalje in ne po drugi. Pa poskusi izrazit prava čustva, ne lažna, ker ljudje to zaznajo in jih zbode (pa to ni nobeno ogledalo, kot si ti vedno rada misliš in se s tem tolažiš). Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Moja stvaritev mladosti
Reply #94 - 12.05.2003 at 18:07:31
 
phuhh...čist me je utrudl...
ampak:
Hvala himi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7