Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 18924 times)
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Alergije
Reply #30 - 24.10.2003 at 15:30:46
 
mind wrote on 24.10.2003 at 15:29:19:
skratka "znosneje" za koga je tukaj vprasanje ?  za ubijalca al za kure ?

Znosneje za ubijalca, to je menda ja jasno  8)


Jasno, da če žrtev preveč vpije in praska, da je to težko prenašati ...


Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Alergije
Reply #31 - 24.10.2003 at 15:37:18
 
bardo:
Quote:
Znosneje za ubijalca, to je menda ja jasno  


ja, točno to sem hotel povdarit

iskanje nekakšnih tolažilnih občutkov (niso z merkatorja, so domače "srečne" živali ipd...) nima nikakršne zveze z živaljo ampak z tistim, ki se na tak način tolaži

gre torej predvsem za "skrb" za sebe (svojo rit), in ne za žival, kot nekateri to radi predstavljajo oz. hočejo predstavit


bardo:
Quote:
Jasno, da če žrtev preveč vpije in praska, da je to težko prenašati ...



ja v naši "naravi" je , da smo nenasilni, zato tega tud ne moremo prenašat....ampak ko pride na vrsto "svoja rit" so pač nekateri sposobni ignorirat svojo "naravo" , pri tem pa jim zelo učinkovito pomaga mesna industrija, ki ubija namesto njih  Undecided



LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Alergije
Reply #32 - 24.10.2003 at 15:46:06
 

pa naj povem še, da nočem nikogar obsojat zaradi tega , ker ubija /je živali....ker sem jih sam jedel z velikim veseljem včasih

hočem samo spomnit na to, da s tem ubijamo živa bitja, ki se na vse kriplje trudijo živet......tako kot so na to mene spomnili nekateri, ko sem še jedel meso



LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Alergije
Reply #33 - 16.11.2003 at 14:53:20
 
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Alergije
Reply #34 - 01.10.2004 at 01:16:42
 
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Alergije
Reply #35 - 01.10.2004 at 10:48:05
 
Petra. wrote on 06.05.2003 at 16:01:40:
Aha, kaj naj bi potem pomenila moja alergija na meso?


da ti priporočamo vegetarianstvo Tongue, se hecam Wink

ampak sej, a je kaka druga varianta? Pa si alergična le na svinjsko al tud na ostalo? za svinjino je značilno, da mnogim povzroča težave.
Back to top
 
 
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Alergije
Reply #36 - 01.10.2004 at 10:57:42
 
t wrote on 06.05.2003 at 17:57:11:
Alergije so znak preobčutljivosti našega telesa - imunski sistem tudi neškodljive zadeve spozna za tujke in jih napade.

Krivi pa smo si sami, ker smo si ustvarili preveč sterilno okolje.

(sem slišal za nekega Japonca, ki alergije zdravi s trakuljami - imunski sistem ima z njimi dovolj dela pa mu zmanjka energije za alergije)


lp


no tole ni čist pravilo....jest sem kot otrok pojedla kasr dost mivke...bla sem precej divja in vedno smo bili vsi v ulici kot otroci usrani po kolenik in drugod, ter potolčeni  Grin Tongue Cheesy

pri meni se je pojavla, ko sem prvič po petih letih zbolela z neko infekcijo, oziroma pričela zbolevati (prebolela sem jih letos precej, kar me je fizično in psihično kar mal potrlo, ker se je poznalo med drugim tudi na storilnosti in odnosi so postali moj problem...v tem primeru moram rečt, da me je luise el hay naštuderala v polno Wink ). Prvo sem dobila alergijo na primotren (antibiotik, ki so mi ga predpisali pri vnetju sečil). kasneje oziroma sedaj enkrat sem dobila kožno alergijo, še ne vem na kaj točno, bom ugotovila. Tud jaz sem bila razočarana, ker sem verjela, da alergije pa res nam mela....ampak bo minil. Verjamem, da se ravno tu da veliko narest.

Moj vzrok: ventili so spustil, kar ni čudno glede na preteklih pet let in kar se je v tem obdobju dogajalo. Hvala bogu, da se ni zgodil to še takrat, ker je blo dost druzga, torej Jezus loves me, al kuko  Cheesy Wink
v preteklih dveh letih nisem dovolj naredila za vzdrževanje kondicije in pretirano sem se izpostavljala stresu...lahko bi si kaj tud prihranla tozadevno in vsaj zadnje leto bi lahko naredila več zase.

in  verjamem, da je na meni, kako bo vnaprej...moram tozadevno priti na zeleno vejo...delamo na tem ane Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Alergije
Reply #37 - 01.10.2004 at 17:37:09
 
majcha wrote on 01.10.2004 at 10:48:05:
da ti priporočamo vegetarianstvo Tongue, se hecam Wink

ampak sej, a je kaka druga varianta? Pa si alergična le na svinjsko al tud na ostalo? za svinjino je značilno, da mnogim povzroča težave.


ga itak ne jem že več k 3 leta, sem pa ke kake ribice ali kalamare prebavim...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
panda
1
*
Offline


Posts: 3

Gender: female
Re: Alergije
Reply #38 - 01.10.2004 at 18:46:18
 
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Alergije
Reply #39 - 17.10.2004 at 21:33:14
 
Devi...zanima me,če si mogoče že šla probat bioresonanco? Moja sodelavka je imela 44 (!!!!!!) različnih alergij in je po dveh mesecih terapije z bioresonanco takorekoč skoraj že zdrava. Zdej ne vem sicer kok procentov se jih ponovi(če se jih),ampak ona pravi,da ji je za 95% boljš.
Tako,da vsem ,ki imate alergijo toplo svetujem bioresonančno terapijo.Če koga zanima,lahko priskrbim tut kako cifro.
Pa vse lepo vam želim. Smiley
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
Sebastjan
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 16

Re: Alergije
Reply #40 - 20.10.2004 at 19:51:31
 
Sam trenutno preizkušam to opcijo. Hodim pa v LJ, cene so dokaj zmerne. Tule se popravljam-v Sloveniji je že kar nekaj privat bioresonanc, vendar je le peščica od njih zdravnikov. Zelo ugodno je pa npr. v LJ-Fužine (za naslov PM) kamor hodim sam. S samimi terapijami sem komaj začel in bom najbrž tudi sporočil kako se obnese.
Back to top
« Last Edit: 23.11.2004 at 17:39:25 by Sebastjan »  
 
IP Logged
 
pikec85
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2
zraven ng
Gender: male
Re: Alergije
Reply #41 - 06.06.2006 at 20:07:07
 
sam uporabljam matični mleček, ki je najboljši antioksidant in je naraven, kar je najpomembnejše
Back to top
 

burn it up
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3