Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3923 times)
_Maya_
1
*
Offline


Posts: 4
Maribor
Gender: female
"ŽIVLJENJE NA PRANI"( Seminar-Mb 13.5.06 )
09.05.2006 at 09:40:32
 
Lep pozdrav!

Tukaj sem čisto nova, tako da upam, da sem izbrala pravi podforum za objavo teme.
Okvirno so že vse informacije napisane v vabilu - za vsa dodatna vprašanja, pa me lahko kontaktirate preko foruma ali (privatno sporočilo).

Želim vam prijeten dan!

Maja




Lep pozdrav!

Tukaj sem nova, tako da upam, da sem izbrala pravi podforum za objavo seminarja.
V opisu je že na kratko vse povedano, za vse ostale informacije lahko vprašate tudi po forumu ali privat.

VABILO

Društvo DAR

AVTO ŠERBINEK,
ZAGREBŠKA CESTA 85
II. nadstropje


vabi v soboto, 13. maja, na seminar o procesu »Življenje na Prani in kako dvigniti energijsko frekvenco«.
Seminar bo potekal od 16. do 21. ure.
Vodil ga bo Matej Plavec.

Cena seminarja – prostovoljni prispevki.

***
Proces »Življenje na Prani«: 21 dni se preživi brez hrane, v enem prostoru, brez stikov z zunanjim svetom (brez telefona, televizije, družbe, družine, računalnika itd.).
Prvih sedem dni se ničesar ne pije in ničesar ne je, kar pomeni, da prvih sedem dni poteka čisto brez vode in hrane.
Drugih sedem dni se pije 20 % soka na liter vode, kar pomeni, da se še zmeraj ne je, samo pije. Tretjih sedem dni se pije 40 % soka na liter vode.

Matej Plavec se že 13 let aktivno ukvarja z borilno veščino Aikido, ki jo tudi poučuje.
Z dolgoletno disciplino in z zavestnim spremljanjem občutkov skozi življenje ga je pričelo zanimati znanje o neznanem.
Tako je pričel redno sodelovati z zdraviteljem Damirjem Modričem, osebno in na njegovih seminarjih.
Skozi sodelovanje je začutil in ugotovil, da je notranje voden.
Notranje vodstvo – intuicija ga je pripeljala do tega, da je pri 26. letih uspešno prestal omenjeni proces.
Sam proces mu je prinesel veliko sodobnega znanja, pozitivnih življenjskih sprememb, kvalitetnejših podatkov in višjih energij.

Med seminarjem bosta potekali tudi dve meditaciji.
Prva meditacija bo z zlato belo svetlobo in spajanje z božansko prisotnostjo JAZ SEM, druga krajša pa stik z angeli in nadangeli.

Namen seminarja je dvig energijske frekvence, priprave na proces, kako in zakaj preživeti 7 dni brez hrane in vode in rezultati procesa …

Z radostjo, spoštovanjem in smehom,

Društvo DAR





Back to top
 
 
IP Logged
 
svobodnjak(Guest)
Guest




Re: "ŽIVLJENJE NA PRANI"( Seminar-Mb 13.5.06 )
Reply #1 - 09.05.2006 at 18:42:27
 
_Maya_ wrote on 09.05.2006 at 09:40:32:
Lep pozdrav!

Tukaj sem čisto nova, tako da upam, da sem izbrala pravi podforum za objavo teme.
Okvirno so že vse informacije napisane v vabilu - za vsa dodatna vprašanja, pa me lahko kontaktirate preko foruma ali (privatno sporočilo).

Želim vam prijeten dan!

Maja




Lep pozdrav!

Tukaj sem nova, tako da upam, da sem izbrala pravi podforum za objavo seminarja.
V opisu je že na kratko vse povedano, za vse ostale informacije lahko vprašate tudi po forumu ali privat.

VABILO

Društvo DAR

AVTO ŠERBINEK,
ZAGREBŠKA CESTA 85
II. nadstropje


vabi v soboto, 13. maja, na seminar o procesu »Življenje na Prani in kako dvigniti energijsko frekvenco«.
Seminar bo potekal od 16. do 21. ure.
Vodil ga bo Matej Plavec.

Cena seminarja – prostovoljni prispevki.

***
Proces »Življenje na Prani«: 21 dni se preživi brez hrane, v enem prostoru, brez stikov z zunanjim svetom (brez telefona, televizije, družbe, družine, računalnika itd.).
Prvih sedem dni se ničesar ne pije in ničesar ne je, kar pomeni, da prvih sedem dni poteka čisto brez vode in hrane.
Drugih sedem dni se pije 20 % soka na liter vode, kar pomeni, da se še zmeraj ne je, samo pije. Tretjih sedem dni se pije 40 % soka na liter vode.

Matej Plavec se že 13 let aktivno ukvarja z borilno veščino Aikido, ki jo tudi poučuje.
Z dolgoletno disciplino in z zavestnim spremljanjem občutkov skozi življenje ga je pričelo zanimati znanje o neznanem.
Tako je pričel redno sodelovati z zdraviteljem Damirjem Modričem, osebno in na njegovih seminarjih.
Skozi sodelovanje je začutil in ugotovil, da je notranje voden.
Notranje vodstvo – intuicija ga je pripeljala do tega, da je pri 26. letih uspešno prestal omenjeni proces.
Sam proces mu je prinesel veliko sodobnega znanja, pozitivnih življenjskih sprememb, kvalitetnejših podatkov in višjih energij.

Med seminarjem bosta potekali tudi dve meditaciji.
Prva meditacija bo z zlato belo svetlobo in spajanje z božansko prisotnostjo JAZ SEM, druga krajša pa stik z angeli in nadangeli.

Namen seminarja je dvig energijske frekvence, priprave na proces, kako in zakaj preživeti 7 dni brez hrane in vode in rezultati procesa …

Z radostjo, spoštovanjem in smehom,

Društvo DAR







Imam vprašanja za organizatorja?

1-A sam živi na prani ali je dal samo proces skozi?

2-Pozabil je bistvene stvari za pripravo na proces!kateri zahteva,da si najmanj nekaj časa na vegeterjanski hrani,nato nekaj časa na presni prehrani ter nato še čas v katerem konzumiraš samo tekočine.(vse skupaj traja cca 1.5leta odvisno od posameznika)

Da je proces zahteva veliko samo discipline,ter volje ,da skozi proces ne prideš v kolikor ne upoštevaš doslednih navodi katera pa niso samo zgolj zgoraj omenjena.

V upanju,da ni to le samo komercialna poteza.

LP.

Back to top
 
 
IP Logged
 
_Maya_
1
*
Offline


Posts: 4
Maribor
Gender: female
Re: "ŽIVLJENJE NA PRANI"( Seminar-Mb 13.5.06 )
Reply #2 - 09.05.2006 at 19:08:13
 
Hmmm...verjetno si malce narobe razumel temo seminarja ali pa je res mogoče tako napisano? Bistvo seminarja ni pripraviti ljudi na ta proces, saj mislim, da ne moreš kar nekomu reči naj se spusti v tako velik post, ki je lahko za marsikoga tudi tvegan. Na seminarju se bo govorilo o izkušnji osebe, ki je dala ta proces skozi in kako je od začetka do konca proces potekal pri njemu in ne vzpodbuda, da nekdo prvič pride na takšen seminar in gre "z glavo skozi zid", ker se bi mu to zdelo "cool" in nič kaj več od tega.

Matej ne živi na prani, ampak je dal skozi le ta proces.

Lep pozdrav

Back to top
 
 
IP Logged
 
Achilcrates
2
**
Offline

divinum est sedare dolorem

Posts: 86

Gender: male
Re: "ŽIVLJENJE NA PRANI"( Seminar-Mb 13.5.06 )
Reply #3 - 10.05.2006 at 00:20:54
 
Ali lahko prosim posredujes tel. aikidoke Mateja Plavca?
Back to top
 
 
IP Logged
 
_Maya_
1
*
Offline


Posts: 4
Maribor
Gender: female
Re: "ŽIVLJENJE NA PRANI"( Seminar-Mb 13.5.06 )
Reply #4 - 10.05.2006 at 18:39:14
 
Matej : 031 766 131
e-mail : matej.plavec@triera.net

Lep pozdrav!

Maja
Back to top
 
 
IP Logged
 
Achilcrates
2
**
Offline

divinum est sedare dolorem

Posts: 86

Gender: male
Re: "ŽIVLJENJE NA PRANI"( Seminar-Mb 13.5.06 )
Reply #5 - 10.05.2006 at 20:40:07
 
Hvala lepa, bodi v cvetju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
svobodnjak(Guest)
Guest




Re: "ŽIVLJENJE NA PRANI"( Seminar-Mb 13.5.06 )
Reply #6 - 11.05.2006 at 12:17:09
 
_Maya_ wrote on 09.05.2006 at 19:08:13:
Hmmm...verjetno si malce narobe razumel temo seminarja ali pa je res mogoče tako napisano? Bistvo seminarja ni pripraviti ljudi na ta proces, saj mislim, da ne moreš kar nekomu reči naj se spusti v tako velik post, ki je lahko za marsikoga tudi tvegan. Na seminarju se bo govorilo o izkušnji osebe, ki je dala ta proces skozi in kako je od začetka do konca proces potekal pri njemu in ne vzpodbuda, da nekdo prvič pride na takšen seminar in gre "z glavo skozi zid", ker se bi mu to zdelo "cool" in nič kaj več od tega.

Matej ne živi na prani, ampak je dal skozi le ta proces.

Lep pozdrav



OK;me veseli še eden,kar tako naprej.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1