Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 
(Read 93167 times)
gmp
Guest




Re: Prišel je čas...
Reply #165 - 26.08.2004 at 08:43:07
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Prišel je čas...
Reply #166 - 13.09.2004 at 22:23:00
 
http://www.nvisible.com/Insights/OneBeingRising.html


se splača prebrat

en quote:

The significance of this is great and all-encompassing. This has a direct effect upon those of the First and Second Wave. The First Wave people have been on Earth for a very long time and have acquired much earthly experience, knowledge and weariness.

The Second Wave people are newer and fresher. They came here to CREATE THE NEW. And they have had to wait for a long time for the New to be anchored. This has created much impatience, frustration and boredom for them while they endlessly waited and wondered why they were here when there was nothing real to do.

Well, 6th Gate has turned everything around and now it's time for the sceptres to be passed. First Wavers will be moving from Doing to Being while Second Wavers will be shifting from Experiencing to Doing.

This is one of the key elements of October's 7th Gate Activation in India. A mighty shift is taking place even within the structure of the 11:11 Doorway. While I was the key motivator for the first six 11:11 Activations, I will now be merging into the One Being so that the future 11:11 Activations can be brought forth by us as One. As I said, sceptres are being passed....

An important facet of the Zone of Overlap that we are currently experiencing during this special time, is that it is the only time in which the First and Second Waves will be working together from a place of perfect balance and equality. For the next few years, we will all be in a state of Doing at the same time. This is what makes the "Greatness in Action" of this year possible. This will also move our One Being onto its new level which is called THE ONE BEING IN ACTION. This is where ALL THINGS ARE POSSIBLE.

The sleeping giant shakes off its slumber and begins to rise.....

How far the sleeping giant of our One Being goes depends on each of us. Will it just be a few of us or will it be many? Will the sleeping giant take just a few tentative steps or will it stride across the universe with confidence and compassion -- righting imbalances, healing all the broken hearts, dissolving separation and replacing it with Oneness? Where will you choose to be?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Prišel je čas...
Reply #167 - 17.09.2004 at 10:08:13
 
prišel je čas,
ko se je Angel spet vrnil med vas.

bo neki napisu,
bo neki narisu,
mal bo nalepu,
kako zvezdo bo speku.

se rad zabava,
mogoče je kriva trava,
drugače pa je,
angel se VE.

Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Prišel je čas...
Reply #168 - 28.09.2004 at 23:45:04
 
Reflecting on this, Mr. Barrios explained: "We live in a world of polarity: day and night, man and woman, positive and negative. Light and darkness need each other. They are a balance. Just now the dark side is very strong, and very clear about what they want. They have their vision and their priorities clearly held, and also their hierarchy. They are working in many ways so that we will be unable to connect with the spiral Fifth World in 2012."


"On the light side everyone thinks they are the most important, that their own understandings, or their group’s understandings, are the key. There’s a diversity of cultures and opinions, so there is competition, diffusion, and no single focus."


As Mr. Barrios sees it, the dark side works to block fusion through denial and materialism. It also works to destroy those who are working with the light to get the Earth to a higher level. They like the energy of the old, declining Fourth World, the materialism. They do not want it to change. They do not want fusion. They want to stay at this level, and are afraid of the next level.


The dark power of the declining Fourth World cannot be destroyed or overpowered. It’s too strong and clear for that, and that is the wrong strategy. The dark can only be transformed when confronted with simplicity and open-heartedness. This is what leads to fusion, a key concept for the World of the Fifth Sun.

http://www.chiron-communications.com/communique%207-10.html



This is the MOST important and opportune time to light candles;
to do ceremony and ritual; to pray!


Know that if we are alive now, there is a reason.

Remember, we are human beings, not machines.

http://www.13moon.com/messagesfromcarlosbarrios.htm

Only christos people will survive to experience this age. A lot of humanity will disappear... Those who survive will by the Lovers of the Earth who know how to live simply and harmoniously.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Prišel je čas...
Reply #169 - 15.10.2004 at 17:48:50
 
Look at the larger time scheme this way:

1999 - 2004 are the years of Signs and Wonders. The Grand Crosses of August 1999, the Grand Stellium in Taurus of May 2000, the magnificent star alignment of the Harmonic Concordance in November 2003, the Venus Passage of June 2004 and the Grand Quintiles coming this month are an extremely unusual close grouping of sky pictures so spectacular that we naturally wonder what they are meant to communicate. While no honest person presumes to speak for God or say what She is trying to show us, we are clearly meant to notice, and to ask what comes next.

2005 - 2007 are for navigating at night, under cloud. It is noteworthy that for the next three years and a little more, while we do get a few interesting star combinations, there are no more of the dramatic sky pictures that we have seen over the last five years.

2008 - 2012 are Grand Opera in the Zodiac. Grand Crosses and brilliant Stellia come again, and all of the outer planets change signs, as Uranus enters Aries, Neptune enters Pisces and Pluto enters Capricorn. Momentous events not only occur, but are consciously brought about by the aligned intentions of those who are determined to bring about progressive change.

http://www.hermes3.net/oct104.htm
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prišel je čas...
Reply #170 - 29.11.2004 at 10:02:25
 
Izbrali ste se vrniti v fizično telo v času velikih sprememb na Zemlji - ni vam bilo vsiljeno, niste bili vodeni v to - to ste izbrali. Očistiti toliko stare energije iz prejšnjih življenj v enem samem življenju, kot bi vso karmo prinesli v to življenje, jo častili in spoštovali in potem opustili. Šaumbre, s tem ste prevzeli velik izziv kot določeni / imenovani tisti, ki boste vstali za vsa svoja prejšnja življenja. Ti vaši stari vidiki so danes okrog vsakega, ki tu sedi ali posluša posnetek. Ti vidiki vaših prejšnjih življenj vas častijo in spoštujejo za opravljeno delo. Oni so ti in ti si oni, vendar ti sediš tu, 12. oktobra in ti sprejemaš odgovornost za vso spremembo, za vse opuščanje in ti sprejemaš odgovornost za vse ozdravljenje.



Šaumbre... V ta svet in telesa ste prišli v pomembnem času in vse, kar ste do zdaj izkušali, je služilo velikemu namenu. Nobena izbira ne izkušnja nista bili neprimerni, vse te je pripeljalo do te točke, v zdaj. Na Zemlji se danes dogajajo velike spremembe, ko gre planet iz energije stare dualnosti v čisto Novo energijo. Ne samo v tvojem življenju, ampak povsod po svetu staro dela pot novemu.



Človeštvo se je izbralo spreminjati naprej, izbralo je potencial Nove energije in nove poti.
In potem je bil vsak od vas poklican naprej, da opravi svoje delo. Nekateri ste že bili vključeni v duhovno delo, drugi ste zaslišali klic v sebi. Ampak, dragi prijatelji, ta klic je resničen. Kar danes delate na Zemlji, je resnično. Novo energijo pomagate prinašati v svojo realnost in pomagate biti pionir za vso Zemljo.



Kar se res dogaja, je, da stara energija sprašuje novo, če je res pripravljena.
Staro sprašuje novo, če res verjame vase in če res je pripravljeno na nove čase.
In isto se dogaja v vaši notranjosti.
Vaše stare energije, celo vaši stari vidiki prejšnjih življenj zdaj sprašujejo:
Ali si pripravljena na to?
Si se pripravljen premakniti v čisto nov način bivanja?

Zavest in fizično Zemlje bosta 18.09.2007 doživela veliko spremembo, ki ji rečemo kvantni skok in bo premik iz energije stare dualnosti v Novo energijo.
...
Pomembno bo to, kar se bo dogajalo po tem datumu...


Torej, šaumbre, zakaj ste zdaj na Zemlji?
Ker ste sebi dovolili, da greste prvi v Novo energijo.
Vse, kar zdaj doživljate v življenju, je del tega procesa prehoda v Novo energijo. Dogaja se na notranjih ravneh, v telesu, v umu in v Duhu. Ko včasih mislite, da življenje nima smisla, da je nepomembno, poglejte drugače - Kaj se res dogaja v meni?


Dovoljujete si iti skozi ta velik premik dosti pred drugimi ljudmi in to zato, da bi dobili razumevanje, empatijo in sočutje.
Da bi kot učitelji in vodniki pomagali skozi proces drugim, ko bodo v njem.
Pionirji ste, prvi.








Verjetno veste, da Merlin ni posamezna oseba, ampak energija, ki je čudežnost, do zdaj utelešena v mnogih različnih telesih.
Merlinovo energijo je na dan prineslo dosti velikih ljudi in vsak, ki danes tukaj sedi, je občasno Merlinovo energijo prinašal in ta energija bil.



prisili so vas, da ste zanikali in zavrgli čarobne Merlinove energije.

Prisili so vas v izrečeno ali napisano prisego, da čarobne energije, s katerimi ste delali in pomagali drugim, niso (bile) resnične.
Pred publiko ste morali priseči, da ste si vse stvari izmislili, vsem ste morali reči, da ste lažnivka, ki si je vse izmislila. Za tiste, ki ste morali skozi to, namesto fizičnih mučenj, je rana še vedno globoka.
Glavna blokada v vaši duhovni energiji je to.




Čarobnost oz. čudežnost je na tem področju sveta zelo močna, a zelo dolgo potiskana, skrita in zartrta. Obstaja namreč neposredna povezava med deželami in ljudmi, ki so bili dolgo zatrti ter ravnijo in potencialom čudežnosti v teh deželah.

Na en način lahko rečemo, da svet do zdaj na vas ni bil pripravljen in na en način vi na to niste bili pripravljeni.
Na najglobjih notranjih ravneh ste se še vi bali svojega Merlina.
Zato smo danes prišli, da vam odločno povemo, da je čas, da se spet odprete.
Čas je, da Merlin spet hodi po tej deželi.
Ne kot ena oseba, ampak utelešen v vsakem od vas, ki bo izbral to pot.


Vsak od prisotnih je naravni zdravilec, vsak od vas je čarovnica Nove energije, a čas je zdaj drug.
Ljudje vas bodo sprejeli, ljudje potrebujejo, kar jim lahko ponudite, ljudje potrebujejo čarobnost nazaj v svojih življenjih.
Ljudje potrebujejo Merlina v vas.



Merlinovo energijo so utelešali mnogi v zgodovini - veliki zdravilci in vodje preteklosti.
Nedvomno jo je utelešal Jezus in moderni vodje kot Gandi. Sai Baba uporaba njegovo energijo, kar ne pomeni, da je Merlin, ampak se povezuje s tem virom energije.
Merlinova energija je vir, s katerim se lahko poveže vsak od vas.
Je čarobnost, ki je enostavno prepričanje.
Vsi, ki si dovolite verjeti v ta vir, lahko delate čarobnost. Okrog sebe lahko ustvarite tako energijo, da vsi, ki pridejo v vašo bližino, prevzamejo to prepričanje. Če je nekaj verjeto, je sprejeto kot realnost. In to je čarobnost, dragi prijatelji.


Merlinova energija je zapustila Zemljo za kar nekaj časa in čas je, da jo prinesemo nazaj.



Nekateri s seboj nosite strahove pred vrnitvijo Merlina, zaradi vsega, kar so vam rekli drugi in zaradi trpljenja in mučenja, ki ste ga preživeli. Bojite se, da bi to energijo zlorabili, jo uporabili za temne namene ali iz napačnih razlogov, ampak poglejte takole.
Vase in v Merlinov kristal ste že dali uravnoteženo energijo, ki ne bo dovolila aktivacijo te energije razen v najvišje dobro vseh.




http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20041123180956132
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Zvezdni portali v letu 2005 in darila Mami Zemlji
Reply #171 - 10.07.2005 at 22:16:38
 
Živimo v času intenzivnih sprememb. Ljudje smo se z dvigom svoje zavesti v letih od 1998 do leta 2000 odločili, da ne bomo šli skozi kataklizmo uničenja v času prehoda mame Zemlje in celotne civilizacije iz 3. v 5. dimenzijo. Po letu 2000 nimamo več scenarija po katerem naj bi živeli, ni več karme, stojimo na odru in s svojim vsakodnevnim odločanjem in prepričanji določamo svojo prihodnost. Stvari se manifestirajo izjemno hitro, zato je pomembno, da razmišljate pozitivno. To je pomemben čas v naši zgodovini, ko se ponovno usklajujemo z matrico zavedanja iz časa Lemurije, ko gremo nazaj v evoluciji proti enosti, ki smo jo poznali in živeli v času Lemurije. Do leta 2000 smo živeli za tančico, ki nas je ločila od bitij svetlobe, angelov, dev, vil in vnebovzetih mojstrov, sedaj se ta tančica dviguje in na Zemljo priteka vedno več kristalne ali platinaste energije, ki uravnoveša jin in jang pol v vsakem posamezniku. Postajamo celostni in gremo v enost. Vse vojne, krutosti in nasilje, ki smo mu priča so le porodni popadki, bolečina ob rojevanju nove energije, nove Zemlje. Greste namreč v smeri svoje pozornosti, če ste usmerjeni v pozitivno smer, se vam dogajajo pozitivne stvari in če ste usmerjeni v negativno smer, se vam manifestira vse tisto, česar se bojite. Zakoni vesolja so zelo preprosti, če delaš kar že delaš, dobiš, kar že imaš. Zato spremeni svoje razmišljanje in delovanje. Sprejmi odgovornost za svoje življenje, nehaj se pritoževati in ne išči izgovorov!

12. decembra 2004 so začele na zemljo pritekati lemurijske energije raja in se prizemljevati skozi portale Luči na Zemlji. To je bil za vse nas pomemben dan, saj je to pomenilo, da smo se premaknili iz energije dvojnosti, ki smo jo sprejeli na Atlantidi, nazaj v obdobje enosti srca in duha, kar je bilo značilno za civilizacijo Lemurije. Skupina planetov, ki je na Zemljo dovajala kristalno energijo iz centralnega sonca je bila vodena s strani Plutona, planeta transformacije. Zelo intenzivne energije je bilo čutiti vse do 18. decembra, ko se je sonce poravnalo s centralnim soncem na 26 stopinjah Strelca. Na tej točki je akvamarinski žarek skupaj z lemurijsko energijo raja začel pritekati v kristalno mrežo Zemlje in vseh kristalnih otrok na Zemlji. Na ta dan je Venera vstopila na 2 stopinjo Strelca in ponesla tudi planet ljubezni v ples transformacije. Boginja Isis in bog Ra bosta praznovala dokončen rezultat Venerinega prehoda v letu 2004 in odpiranje Siriusovih vrat 8. avgusta 2005. Od tega trenutka dalje bo možno ponovno ustvariti raj na Zemlji.


5. marca 2005 je bil pomemben prenos akvamarinske energije, ki se je najbolj intenzivno odvijal na Havajih. Kiti in delfini nam zelo pomagajo pri prizemljevanju teh novih energij v kristalno mrežo Zemlje, saj skozi vzpostavljeno oceansko mrežo držijo energijo s petjem in njihovim harmoničnim oglašanjem vnašajo v mrežo ljubezen in podporo za vse nas.
V času velike noči in Vesaka, najpomembnejših ključev krščanske in budistične vere, ko praznujemo ponovno rojstvo mojstrske zavesti inkarnirane skozi Kristusa in Budo, so energije še bolj intenzivne, saj gre za preporod celotnega človeštva na višjo zavest povsod na Zemlji.

5. maja 2005 energija akvamarinskega žarka je skozi kristalno mrežo prizemljena in aktivirana, skozi ponovno aktiviranje svetih mest na Zemlji pa se na zemljo vrača tudi devinska esenca vil in angelov. Ko sem bila na Irskem sem se povezovala z boginjami in šele ob branju teh informacij, mi je postalo jasno zakaj sem imela tako nujo, da obiščem vse najpomembnejše svete kraje na Irskem in zakaj sem čutila tako močno privlačnost do vil, dev in bitij elementarnega sveta.

7.julija 2005 se odpira vrtinec energije 777, naša kronska čakra, z zavestno meditacijo pa bomo naredili velik korak naprej, saj je naslednji pomemben datum v tem letu 26. julij, ko se bodo vrata Levjega portala Siriusa poravnala z našim planetom. To ponazarja vzhod Siriusa, ki ga na severni polobli lahko opazujemo zjutraj ob sončnem vzhodu. To je bil starodavni obred Egipčanov, ki so na ta dan praznovali Egipčansko novo leto. To bo popolna prizemljitev novih energij, višja zavest, ki bo pritekla skozi levja vrata pa bo sprožila začetek manifestacije raja v peti dimenziji. Pridružite se nam v meditaciji 7.7.2005 ob 7.uri zvečer, ko bomo skozi svojo kronsko čakro aktivirali steber luči skozi celoten energetski kanal čustev, našo kačo kundalini energije.

Varuhi Luči, Svetilniki Luči ali Lightworkerji smo tukaj kot stebri energije, skozi katere se nova energija spušča in prizemljuje, zato se soočamo z določenimi težavami, ker ne dovolimo čistega pretoka energije skozi nas in se upiramo. To pa pripelje do vedno večje bolečine v naših telesih ali na čustvenem področju v naših življenjih. Lahko smo utrujeni, brez energije in motivacije.
Pomembno je, da pijemo veliko vode, ki je povezava s kristalno energijo, ki nas čisti in nevtralizira negativne miselne forme. Pomembno je, da dovolj spite in da poslušate svoje telo, kaj želi.
Vem da se tole sliši kot znanstvena fantastika vendar vem,v svojem srcu čutim, da je to resnica in da so spremembe, s katerimi se soočam v zadnjem času točno takšne. Hvala vsem vam, ki ste z nami, ki berete Mychi novice in nas obiskujete v Mychi centru. Hvala vsem, ki se boste udeležili meditacij ob teh pomembnih prehodih. Če ne boste utegnili priti v Mychi se nam pridružite v meditaciji 7.7.2005 ob 7.uri zvečer in 26.7.2005 ob 8.uri zvečer ter še tretjič 8.8.2005 ob 8.uri zvečer. Prižgite svečko ali se zazrite v kristal in se povežite z boginjo Isis, mati vseh mater, in z nami, ki bomo z ritualom in čisto namero sprejeli svoj del odgovornosti in svoje misije.

Za vas z ljubeznijo pripravila
Taja Albolena Lila

Vir: Delno povzeto po kanaliziranju nadangela Mihaela skozi Celio Fenn

http://www.pozitivke.net/article.php/20050706231342473
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prišel je čas...
Reply #172 - 16.07.2005 at 11:07:19
 
SVOBODA DUŠE

Šaumbra je družina, je prebujenje, je realizacija vsega, kar si, kjer si bila, je veličastno opravljeno delo.


Ves čas zataknjenosti nisem mogel umreti, nihče me ni slišal, telo je bilo zamrznjeno v prostoru, um aktiven. Tudi na drugih ravneh me niso slišali - kristal me je odrezal od vsega. Noben angel ne zemljan mi ne more govoriti o osamljenosti ali peklu, v katerega ste me vtaknili. Kakšna izkušnja!
Izolacija brez smrti, ujetost, v kateri sem slišal samo svoj glas. Zaprt, kot si še predstavljati ne moreš, sem opazoval propad svetišč, zublje dvoran, potop v ocean. In tam sem ostal. Naučil sem se osvoboditi iluzije, ki je bila vaš kristal. Ogromno časa sem porabil, stotisoče let pekla, vendar sem končno dojel. Moral sem se naučiti priti ven in tukaj sem. Še vedno ljubim kristale, dragulje, materialne predmete in njihovo preobrazbo, saj sem vse to dojel za nas vse.
V tisto sobo sem vstopil sredi vašega poskusa in s polnim vedenjem, nobene "napake" ni bilo, dobro sem vedel, kaj delam. Opazoval sem svečenike/ce pri delu in hotel sem imeti, kar sem mislil, da imate. Eliksir, zdravje, energijo, dolgo življenje. Ni bila napaka. Res nisem pričakoval, kar sem dobil, a naučil sem se za nas vse in zdaj v svetem času in energijah to podeljujem: Na en način ste vi zaklenjeni v kristalu! Vstopili ste v vrtinec energije in se zaklenili, noter sedite - jaz pa zunaj, v največji ljubezni.

Zaklenjeni ste, v hipnozi, v spanju, uročeni... Verjamete, da je stanje resnično, da ste manj kot ste. Del vas me zdaj razume, ko ste zataknjeni v svoji kreaciji, ko kričite in nihče ne sliši, ko ste zamrznjeni z odprtimi očmi in usti. Čas je, da končamo ta urok! Vem, kako je to, biti tako zelo hipnotiziran, tako mesmeriziran, da res verjameš v stvari, ki te ne podpirajo več.
Nobena izkušnja ni bila "narobe", tudi trenutka mojih življenj ne obžalujem in še naslednjih stotisoč let bi bil tam zamrznjen, da bi zvedel, kar vem zdaj.
Kaj hipnotizira tako stanje bivanja?

1. vpliv Cerkve. Energija večine religij nosi najbolj bolno energijo, strah in dualnost. Ljudi so hipnotizirale, da verjamejo v dobro/slabo, verjamejo v hudiča, v satana; otroci so prestrašeni. Inteligentni dobronamerni ljudje verjamejo v nebesa, v sv. Petra z registrom, v katerem te poišče, pogleda, če si bila dobra. V tem prepričanju se določa realnost, past je neizogibna. Torej obstajata pekel in vice; če hočeš to izkušnjo, jo na drugi strani imaš in milijoni duš čakajo na sodbo, na Jezusa (ponoči delaš z njimi). Hinoza deluje na obe strani tančice.
Cerkve so položile energijo strahu, energijo hudiča, ki še vedno teži ljudi. V Lemuriji in Atlantidi religij ni bilo; razumeli smo enost, ljubezen in razvoj, bog pa je relativno nova iznajdba (6, 7 tisoč let).

Dualnost in Cerkev sta oblika hipnoze, ki danes bilijone ljudi drži v strahu.
Del tega si; ubadala si se s tem in še se čudiš, če delaš pravo stvar. Določena tolažba je tam: Naj se vrnem v religijo, saj tam poskrbijo zame, odgovarjajo na moja vprašanja, mi govorijo, kaj naj ne bom.
Hipnoza še vedno učinkuje, ker si ljubeča, občutljiva in odprta.
Hipnoza religij drži toliko zavesti Zemlje. Ne kritiziram, samo dejstva navajam.

Mi smo ustanavljali Cerkev in začetne načine človeštva, ko smo rojevali seme Boga. Ker ga je bilo težko negovati/vzdrževati v sovražnem okolju, smo začeli graditi svete fizične prostore, ki bi držali božansko Kristusovo energijo, dokler ne bi mogla sijati po svetu. Pomagala si graditi strukturo načinov življenja (tako kot Jezus), pravila, na podlagi katerih bi se lahko drugi odločili, dele razsvetljenja in modrosti. Vendar so se energije izrodile in zlorabile. Tatovi energij so to uporabili za izsuševanje energij človeštva - vsepovsod po Zemlji to še danes delajo in obenem govorijo o domnevnih Jezusovih energijah.
Kako pa delujejo ti posamezniki?
Kakšne vojne ustvarjajo?
Katera sovraštva imajo v srcih?
Katere strahove imajo v duhu?
Težko bo opustiti to zavest, to dolgoročno hipnozo...
In kako so rekli tebi - tvojim drugačnim mislim, tebi, ki nosiš ljubezen in jo živiš?
Da si temna, so rekli, da zapeljuješ, da te je obsedel satan. Ja, takoj se pojavi strah... Hipnoza je to!

2. Vlade predstavljajo zavest skupin ljudi in ta zavest živi po svoje, svojo osebnost ima, vpliv, hipnotizira; sistemi prepričanj so tako močni, da ne moreš ven. Vlada odpošilja izjemno močne hipnotične signale - niso mehanska sredstva, ni zarota (večina ljudi ni dovolj pametnih, da bi zarote lahko delovale, saj v bistvu ne razume delovanje energij). Kot otroci so, ko skušajo krasti energije (naivno). Vlada so njeni ljudje, na zavest npr. vpliva z davki in verjameš, da moraš plačevati davke, ker vlada tako verjame. Pravila o življenju ima in slediš jim od rojstva (prav/narobe), hipnotično vezo s tabo ima - kaj jesti, kaj delati.

Vse v tvoji realnosti je hipnoza, verjameš ji in padeš noter. Nikotin npr. Ni se mogoče zasvojiti z nikotinom! Nikotin je izjemno hipnotičen - za karkoli se uporabi, bo pretirano, poudarjeno bo. Nikotin intenzivira, najbolj odgovorljiva substanca je; nikotin izpolni tvoj sistem prepričanj. Čudovit je. Postal je zasvojljiv, sam po sebi pa ni, samo prepričanja intenzivira - to je njegovo bistvo.
Vlada regulira hrano, delovanje, denar, moralo. Ko greš v mestno hišo - ostani malo tam, da začutiš hipnotičen učinek, intenzivno dualnost, saj jo poudarja in pretirava z njo. In včasih sta vlada in Cerkev eno, čeprav se pretvarjata, da nista. Zgodi se, ni zarota - samo sistem prepričanj, s katerim soglašate.

3. Posel, ko ti pravijo, da nisi vredna napredovanja, višje plače, da moraš slediti formulam, fazam razvoja. Da samo nekateri lahko imajo ideje in da moraš delat toliko ur za toliko denarja. Da si omejena in koliko denarja lahko imaš, da potrebuješ prakso, izobrazbo, prave korenine/ družino. Učinek hipnoze je tu hitrejši kot v drugih primerih. Novi razredi ljudi se ustvarjajo, novi standardi morale, obleke, obnašanja. Posel hipnotizira svet! Verjameš, da rabiš določene stvari ob določenem času. Oblikuje pulz in ritem človeške zavesti, obvladuje svet.

Hipnoza religij je dovolj slaba, pa ji dodaj učinek vlade in poslovanja, pa dobiš naravnost strupen napitek, ki deluje na vsakega od vas. Z istimi sredstvi skušaš ven, pa te samo globje potegne v globino kristala. Zunaj sem in lahko vas vidim.
Kdaj bi torej rada ven? Pomisli še: Kako se bo spremenilo moje življenje? Moja zgodba?

4. Družina. Ozek, a močen učinek, ki nima globine strahu religije ne finančnih posledic poslovanja ne hipnoze vlade... Ni ti prav dobro služila kot sijočemu bitju, ki se je skušalo odpreti in dovoliti Kristusovi zavesti vstopiti v 3D. Družina je to zaprla:
Ne sij, bodi ponižna, bodi mala, nepomembna, ne tako pompozna, ne tako gotova vase!
Glas staršev ima močen hipnotičen učinek in še vedno te kontrolira. A je samo hipnoza. Družinska hipnoza - karma prednikov vpliva na vse družinsko drevo, v katerem si verjetno ded svojega dedka. Kot del drevesa nosiš to hipnozo s sabo in skozi sebe. Močni hipnotični učinki sistemov prepričanj so tako globoki, da zgleda, da ne moreš ven.
Uklenjena si v kristalni strukturi in zamrznjena kričiš, ko skušaš ven.
Dobesedno skušaš naprej delati na svoji zgodbi: Če bom dobro delala na njej, me bo osvobodila.
Vendar nisi to, kar misliš, da si - samo iluzija je. Lažje je priti ven kot misliš in čutiš.

Sistemi prepričanj ohranjajo sami sebe. Vsemu, kar ustvariš, na en način daš življenjsko obliko in dovoliš svobodo, da živi. Tudi SP skušajo vzdrževati svojo integriteto, se izgraditi in razširiti (to se dogaja v tebi in v družbi). Zaradi hipnoze te tvoje zgodbe želijo braniti in ščititi, tudi ko bereš te besede. Luknje želijo zapolniti, ko si ujeta v sebi. Čeprav kot Saint Germain prihajam k tebi od zunaj, svoboden, te nekaj v tebi skuša zaščititi in prepričati, da jaz nimam prav. Še večjo zgodbo in kristalno zgradbo delaš, še bolj zaprt zapor. To dela hipnoza. To delajo sistemi prepričanj - energijo dajo strukturi in skušajo vzdrževati integriteto. Zakaj? Ker te ljubijo.

Ti si naredila zgodbo (sebe), ki te želi zaščiti, ker misli, da ti to želiš. Sisteme prepričanj si navadila, da te stalno ščitijo, da gradijo še večje SP (iz majhnih P so nastali SP in zdaj ne moreš ven). V obrambo grejo, ko to bereš, ne vedo, kako naj bi to rešili; zbežali bi radi, pritisk čutiš, neudoben občutek, želiš, da bi se tole pisanje končalo. Tvoji SP še niso bili tako nagovorjeni, napisanega še ne razumejo in niso mu kos; zaščitili bi te radi, ti služili. Ti pa sprejemaš hipnotizirano realnost in misliš, da ne moreš iz nje. Kontrolira te učinek hipnoze religij, družine, prijateljev...

1. Poglej se... Tako si hipnotizirana, da se gledaš skozi tuje oči.
Kaj mislijo o meni? Kakšna hipnoza!!! Skrbiš, kaj drugi mislijo o tebi!

2. Hipnotizirana si tudi, ko te skrbi, če si znorela. Učinek hipnoze te sili v preverjanje norosti:
Raje se bom vrnila v normalno, v masovno zavest, sicer me lahko kdo opazi; bolj pri strani se bom držala še naprej.

Da sem popolnoma neumen, so rekli kralji, bančniki, škofje in drugi, a so me kot StG klicali za nasvet, kako priti ven iz kristalnega zapora. Šaumbra, povej svojim princesam, vodjem vlad in vladarjem:
Odhajam iz hipnoze 100 % - ne manj, ne 90%.
Tu je izziv: 10% bi šlo, spustiti 20 % svoje zgodbe... Hipnotiziran želiš braniti in graditi svojo zgodbo.
Sistem prepričanj se skuša dokazati in rasti, zato si tukaj. Da si žrtev ali srečen sprejemalec svojih SP. 100% ! Prisiljen sem bil opustiti prav vse, ko sem vstopil v vaši spiralo in ste me zamrznjenega zapustili. Niste vedeli, kaj bi in ste zbežali; postal sem razlog vaše karme. Naučiti sem se moral opustiti 100% - vse, vsak SP. Tako sem začel razumeti hipnozo. Prej v templjih niste govorili o tem, a gre natačno za SP, ki so lahko demoni, pošasti, ki terjajo več in več energije, več tvojih zgodb. Vzeti nevtralno stanje bitja in jo spremeniti v energijo - nor cikel.
SP mora hraniti sebe, torej tebe, da zgodbo večaš. Zanimiva dinamika - dokler ne izstopiš.

Izstop iz vsakega sistema prepričanja, iz vsake hipnoze terja izjemno raven ZAUPANJA:
pripravljenost spustiti vse, umreti v trenutku opuščanja, umreti, ko ne boš več obstajala na način kot doslej!
Moraš biti pripravljena spustiti vse in sočasno vse utelesiti. Opustiti in utelesiti.
Opuščanje SP ni za mehka srca, ampak za vse, pripravljene biti kot jaz - zapustiti hipnozo.
In če ti je tvoja realnost všeč in bi jo rada povečala, ti lahko pokažemo, kako priti do več energije in še do večje zgodbe (večina od vas to dela).
Neguješ svojo zgodbo, bojiš se jo spustiti in hipnoza opravičuje tvoj strah.
To ni slabo, samo zaprta si. Opazuj svoj strah zapustiti sistem, svojo past in strahove pred zapustitvijo sistema. Ne - biti boljša v sistemu, ampak zapustiti ga.
Še naprej se ti bom pojavljal v različnih oblikah ta mesec. Jaz sem, ki sem.

Tobi: Saint Germain govori, kaj energija je, in naslednjič, kako priti iz spanca. Notranje stanje spanja/hipnoze je tako udobno, da se sprašuješ, če sploh želiš ven. Tvoj spanec je bolj svoboden, kot si ti ta trenutek. Soočena boš z izzivi - kaj je resnično? A je to resnično? Lahko bo videti resnično - ampak, a je? Odkrila boš, kako so ustvarjene realnosti in kako lahko prideš do svobode duše.

Pa še nekaj poudarkov:

http://www.pozitivke.net/article.php/20050708230154212

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Prišel je čas...
Reply #173 - 20.07.2005 at 16:46:11
 
The New Business

It is time for Business to remake itself. Business has always been about being successful and building wealth. This is good. Success and abundance are part of our natural heritage. It is contained in our very being.

Unfortunately, this being is covered over with tens of thousands of self-concepts that have goals other than success and wealth. This is because our egos are only interested in proving that we are superior to all others. This sets up conflict within us and competition and conflict outside us. Even our victim self-concepts are used to get revenge and prove we are better than the person who harmed us. Every terrible thing that happens to us comes from our negative self-concepts. By these victim events, we are subconsciously stating to a significant other: "Look at what you did to me. Because of you, I am harmed. Heaven, you are my witness. This one deserves to die, not me. I am the good one - a poor victim. Use your lightening to strike them down. And don't worry, Heaven, you will not have to punish me for anything I might have done wrong but I will punish myself."

By not recognizing that all victim or failure events are part of a fight we have with others, we continue to make the same mistake over and over. This hidden or not so hidden fight reflects a hidden fight with Heaven to keep our ego and keep our illusions because we think they will give us something we want.

What is happening in our Business is the result of past actions. Action begins with choices, and our Business is affected by this. We will either judge and attack or we will respond and help. If we try to hide our guilt, we will judge and attack. If we help, we will dissolve our withdrawal and hidden guilt, which leads to success for ourselves and those we help.

Business is a perfect field to learn about success. The lesson is simple. No matter how many different ways it is stated. You reap what you sow. Your actions set off reactions. What goes around come around. It's the law of karma.

If Business retains only its short-sighted goals of money and success, it misses one of the best ways to get through the competitiveness in the world that is also within our own mind. Competition, which is based on fear, builds the ego. Fear paralyzes us and keeps us from making progress. Fighting with others builds fear and hides the deeper fear of going forward that blocks success. Competition is built on fear and winning as a form of "taking" and "proving ourselves best." This sets up defeat and burn-out patterns.

Success principles, such as partnership, equality, giving oneself fully, friendship, service and leadership, are excellent antidotes to our self-concepts that use fear and competition to build the ego. What we could all have instead is the greater success and wealth for everyone that partnership and teamwork bring about.

Business is about service. It is about providing some help by product or function. This changes the long term attitude to "giving," rather than "getting." This sets up success patterns. For most Business, this would mean a complete turn around in attitude.

The world has the opportunity and the vehicle to leap to unprecedented levels of prosperity and wealth in the twenty-first century. We have been stuck long enough in the state of competitive independence. This is dissociated, so in spite of how we grow more successful, we cannot feel it, receive the reward for our output and hard work, or enjoy what we have accomplished.

The next step is partnership and friendship. This level of bonding brings everyone much greater success and abundance. If the world takes this significant step, it will be because Business lived its purpose and took its place as the leader in the twenty-first century. If Business learns its lessons and realizes that its purpose is to turn itself around so it can turn the world around, then the world will be a much better place to live in. It will be safer, and there will be less work needed to generate greater success.

In this century business people's inner and outer work is as sacred as the work of monks. To take on this sacred and crucial function, they must go beyond working for themselves alone and work for the whole world. The people you work with are people you have come to learn with. By developing a deep harmony, much greater wealth can be attained for all.

Listen, Business people! You have a great purpose. Heaven is your boss. The rewards are great. You can be the star for everyone.

Chuck Spezzano
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prišel je čas...
Reply #174 - 23.07.2005 at 12:42:35
 
Wakeup Call Message - July 7, 2005

Hatonn

Good morning dear ones, I have come this morning to begin a series of messages through this one that will propel you through a labyrinth of ecstasy. I come for this is the day that is far surpassing all days. I come, for on this day there has been a new chapter written in the annals of time. This is the day that the tide turns, and the throes of the dark energy on Mother Gaia is at a peak.

This means my friends that with this day there has come a ruination of the plans of the ones who reside in the dark to follow through and appease their desires for full domination over the land.

Allow me to explain this to you, as best I can. With the dawning of this day, we were visited by 28 delegates from the Turkish embassy and in their visit came the delegation of trust for the world's hungry. These ones came with the intent to distribute ten million dollars worth of food from their country to the world's hungry. They gave the document over to us in a ceremony that encompassed the elders of the tribunal and the initiates of that council.

With that association, we have established a long-coming wave of gifts that are to be forthcoming from all of the wealth across the land. This will serve to keep the strength of our earth family strong and sure, for when you feed the body, the soul can nourish the rest.

We have seen the beauty of these people for some time, and have felt that this would come about. As we watched the various groups of people on earth delivering their daily intentions to each other, we saw a general trend toward unity. We saw that there was going to be an upturn in the manner in which the people of the world communicated with each other, and the results of that unity.

As we gathered with these people from Turkey, we saw that there was a consensus that they were going to make a strident effort to go forward from this point and include in their mission a vast effort to cover more than the world's hungry. They are going to address all of the societal issues from this point on. This will include bringing all of the people of the world together in a common cause.

We have known for some time that the Turkish people have known of our existence, and in this they have been able to communicate with us. We have been working with them, and in so doing there has been established a council that is comprised of members of that country and from the Federation.

As a united body we work together with the people to form a common body with the rest of the world. This is imperative for the re-organization of the people as a sovereign group dedicated to the development of peace on earth and the restoration of earth and her people to a strong, clean and free society.

Not only do we serve all of you, we serve the rest of the galaxy, and ultimately the universe. We do so with the authority that has come from our existence. We as you, are flames of The Creator, and in such we are dedicated to express our divinity in the simplest way we can. We do this by opening ourselves to the love that is present within everything and everyone. This enables us to be in constant contact with our divinity and to serve every living thing that has ever been created.

As we go into this alliance with the Turkish people, it warms our hearts to see that they too are coming from that place. They too have realized and are living their divinity. We see that resound from every step they take and every breath they make.

We see also that all around the globe people are joined in a common cause. We see that with the further unitedness is coming the opening of a new series of portals around the globe. With these openings we are being able to enter some unforeseen areas of heaven that have heretofore been closed for billions of years.

With these portals there will be a grand exit of the energies of darkness, for therein lies the potential for all of light to be complete unto itself. This means that there is the potential for there to be a forever constant of energy that keeps the light strong. That means, my dear ones, that with the complete opening of these portals there can never again be a dark expression of the light.

Think about what this means. Realize that from the point of complete opening of these portals there will be the opportunity to go forth and express in the strength and power that is contained in the light. There will no be resistance, only the flow of the constant truth that is the light.

There can be a gathering of experience so profound as to bear more and more of itself. This can mean that there can be new universes created that accommodate the ever-expanding growth of all of existence.

What does this have to do with you on planet earth? We are saying that as you go forth and clean up your beloved planet and become the Masters that you are, you will see the expansiveness of your own selves and you will be able to create a society on earth that is immeasurable in your minds eye today.

From that point, you will be able to go forth into the universe and create the perfection of the neighborhood along with all of your cosmic family. You will find that the experiences on earth over the past millennia have been a grand experiment in the furtherance of arriving at the point that I speak of. You will see how vast and wonderful the universe and all of existence is and can be.

With that declaration I take my leave from this communication. I dedicate myself to the furtherance of the creation of the interaction of the Federation with all of earth's people. This is a grand moment, for it brings us into closer alliance and gives us all the opportunity to grasp hands and work together to form the unitedness that will get this done. We are all blessed in the name of The Creator; we are all One.

Thank you dear Hatonn,

Love, Nancy Tate

http://www.treeofthegoldenlight.com
Back to top
« Last Edit: 24.07.2005 at 11:54:51 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 384
Slovenia
Gender: male
Re: Prišel je čas...
Reply #175 - 29.07.2005 at 22:38:39
 
Io wrote on 30.03.2003 at 00:29:31:
Sedaj je pravi čas, da se odločite kam se boste obrnili v življenju. Prišlo je do točke polariziranja.

Vse pozivam, da se vsak dan obrnete k bogu in prosite zase, da ne boste podlegli skušnjavam, ki se vam postavljajo na poti v svetlobo.

Vsak izmed nas je najbolj dragocen, ohranjajmo mir v srcih, ne pustimo se sprovocirati z vojnami, ne vpletajmo se, bodimo to kar smo, božji prevodniki, čista ljubezen.
Vsi izhajamo iz enega, potrudimo se biti odprti do vsakogar, VSI SMO ENO, samo v različnih telesih.

Za vse, ki redno meditirate, zelo fino bi bilo če bi se redno povezovali v skupine, se povežete najprej z izvorom potem med sabo, doživeli boste močan tok, usmerite ga na zemljo, ona in ostala bitja zelo potrebujejo to energijo, bitja so žalostna in jokajo, pomagajte jim!!! Cry

Ne pozabi zakaj si tu, ne podleži moči, nadvladi nad drugimi, bogastvu, blišču! Smiley

Imaš samo dve izbire, tema ali svetloba, ni več vmesne poti!

Združimo se v svetlobi! Smiley


Jaz sem tudi To !
Jaz sem tudi Svetloba !

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prišel je čas...
Reply #176 - 25.08.2005 at 11:42:05
 
vida wrote on 25.08.2005 at 11:28:45:

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Prišel je čas...
Reply #177 - 01.11.2005 at 10:30:57
 
ne najdem Dogaja se...


Sonce prestopi v znamenje škorpijona 24. oktobra. Dnevi so čedalje krajši, listje odpada in škorpijonovo znamenje kaže s svojim simbolom, to je želo v njegovem repu, ta čas, čas umiranja. Zanimivo je, da se tedaj spominjamo umrlih in jih 1.novembra obiskujemo na pokopališču.

Mars, ki je prevzel vladavino nad tem zodiakalnim znamenjem je še vedno retrograden, torej navidezno potuje nazaj. Potrebovali bomo veliko moči, da ostanemo na svoji poti in ohranimo pozitivno mišljenje. Krize takšne ali drugačne so v času škorpijona običajne, saj v nas odmira tisto, kar ne potrebujemo več in čeprav se rojeva nekaj novega, nas je strah, ker novega še ne vidimo.

...

http://www.pozitivke.net/article.php/20051022161744254
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Prišel je čas...
Reply #178 - 03.12.2005 at 15:50:23
 
THANK YOU and LOTS of GRATEFULNESS
are on my plate this year.  ALL because of YOU!

From my HEART... to YOUR HEART.... As we inch toward a new year, my heart is so opened by what all of you continue to give in a very challenging world of transformation. I am so thankful that I share this planet with you. Like minds make us feel less lonely. I thank great creator for all of you as you have kept the balance and vision in a year that was anything but harmonious. Thank you for all the sacrifices you made for spirit this year that was full of losses but also many gains.  Thank you for holding fast to the divine order and remembering that TRUTH and LOVE DO PREVAIL.  Anything less than LOVE and ONENESS with all things will not pass by the gates to the new world.

The energy waves has risen to such a profound level that it seams to much to bear.... yet we are. We are MUCH stronger than we thought!  This new wave is taking us to higher un-known places of light. In this time, it is more important than ever to focus on the positive and starve the darkness around us by not feeding it with our attention. Our attention is powerful. What we put our attention on is what we energetically feed.  Any opposition is still an act of war no matter how small.   If we fight what is wrong with the world we are still fighting, and this is the way of a old dying world.  It is clear it is time to create a new world for all of life to move into.

It is quite clear that we are not the same beings anymore.  I know I am not.  We have been inching near the door to the next world for so long that some of us (including myself) almost gave up.  We were beginning to think that maybe it was all a dream or fantasy . . . .  But in the last months, it has become clear that we are walking through that mysterious door, and beginning to cross a bridge into the unknown world of which we have yet to create.  We have had to rethink so much about what we knew to be true, and we have had learn new ways to be in this quickly shifting world.

All I know is what I experience for myself.  All I know is that so much has shifted.  I have asked Spirit for the next step for so long that I thought God was just tired of listening to my whining.  I had my challenges about this time last year... and that is so far behind me now.  My body and my sensitivities have had an overhaul and a tune up in order to adjust to what is coming to us now.  I have found ways around my body reacting to the Earth shifts, especially the ones related to water . . . Flood and hurricanes.  Yikes.  It has been a constant challenge being a living barometer . . . among other things. : )   I have heard from SO MANY of you out there that are also working hard to stay above the water.  We almost drowned in all the energy that was blowing through us like a brilliant lightening storm.

I can say without a doubt that the last fews days have made the last few years worth the perseverance and outright stubbornness to keep on keeping on . . . even when the world is looking so tired.  I can truly see the light at the end of the tunnel so to speak . . . and I think I am beginning to see across that long bridge between worlds.

I want to extend my deepest love and blessings to all of you out there who have supported my work in one form or another this year.  It has been a beautiful year but also filled with a lot of shifts and changes.  You have forwarded the messages that I have received all over the world.  THANK YOU.  I am glad that I am adding my piece to the whole that we are creating together.  THANK YOU for your open MINDS .... for your open HEARTS and continual emotional, physical, and most importantly, spiritual support that you have been sending to the masses around the earth, and to myself. My heart is full with you. THANK YOU SO MUCH ~ Aluna Joy~

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Prišel je čas...
Reply #179 - 10.12.2005 at 00:42:23
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13