Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 15372 times)
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #45 - 22.05.2003 at 13:29:07
 
vznemirjenje, strah in nezadovoljstvo so bli moji kompleksi. ce pa mas kaksna trajno ucinkovita zdravila za te moje komplekse pa lahko ponudis.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #46 - 23.05.2003 at 11:23:57
 
Quote:
vznemirjenje, strah in nezadovoljstvo so bli moji kompleksi. ce pa mas kaksna trajno ucinkovita zdravila za te moje komplekse pa lahko ponudis.


Ali si te komplekse čutil na seksualnem področju ali nasploh? Praviš, da so to bili tvoji kompleksi, se pravi, da niso več?

Če nimaš več kompleksov, tudi zdravil zanje ne potrebuješ.

Ampak meni se vseeno zdi, da si komplekse samo zameglil s filozofiranjem o 'pravilnem' in 'nepravilnem' seksualnem vedenju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #47 - 23.05.2003 at 11:29:23
 
Quote:
Ampak meni se vseeno zdi, da si komplekse samo zameglil s filozofiranjem o 'pravilnem' in 'nepravilnem' seksualnem vedenju.

se prav samo zacasno prekril in ne razresil?

sej ce tko mislis, pol se zmeri velja, da lahko ponudis zdravilo za moje prekrite/zamegljene komplekse.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #48 - 23.05.2003 at 11:48:16
 
Quote:
Zdravilo 1, Aryan, ena dobra beyba, sexualno nabita in nepotešena, ti bo spravla ven vse grehe in te povzdignala do božanstva.

sem ze probu (in velik ostalih), pa ni blo nc kej trajnega.

a pr teb ti s tem uspe dosezt in zadrzat trajno zadovoljstvo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #49 - 23.05.2003 at 12:01:02
 
Quote:
Zdravilo 2. Vpraši se, kaj je narobe, da nisi v ženskem mednožju našel nič poltrajnega in nič trajnega  ??????

narobe je to, da ce zadovoljujes cutila (v tem primeru koza-dotik) niso le ta nikol zadovoljna. zmeri hocjo vec in vec in vec in temu nikol ni konca, le ogenj pozeljenja se povecuje, nikol pa ne ugasne. ce zlivamo na ogenj olje ga ne bomo nikol pogasil, ampak le se bolj povecal in vec truda bo potrebno naslednjic. pa tud ce ze pride nek "uzitek" to sploh ni uzitek v pravem pomenu besede ampak le kratkotrajno olajsanje.

v tem svetu nihce ne more bit miren ce ne kontrolira svojih cutil, kaj sele da je srecen. sej tko al tko pa ta princip najbolj potrujejo prav tisti ki se s tem ukvarjajo. tud ti bi po tokem casu lahko ze kej opazu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #50 - 23.05.2003 at 12:15:07
 
Quote:
Zdravilo 3. Spomni se za nazaj, mogoče ti je katera beyba rekla, da si popolni nesposobnež v postelji in te je to tako ruknalo, da sedaj iščeš zadovoljstvo v duhovni praksi.

seveda. vsak je nesposoben kadar se sprav opravljat stvari ki ne morjo bit nikol zadovoljivo opravljene. razen ce se teb se zmeri zdi da se to da?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #51 - 23.05.2003 at 12:31:12
 
Quote:
Vsaka stvar, ki jo imamo tukaj na Zemlji je bila dana zato, da se iz nje učimo, nekatere so pa bile dane zato, da se učimo in potešimo tudi svoje čisto normalne vsakdanje človeške potrebe.

mogoce se mormo pa na tej Zemlji scasoma naucit lih to, da se "nase" potrebe ne dajo potesit s spolnostjo na tej Zemlji. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #52 - 23.05.2003 at 12:44:01
 
Quote:
Zdravilo 5.  Kaj se ti je pa zasrala spolnost tako močno, da si tako kritičen do spolnosti ???

ni se mi nic zasrala, le narobe je bla usmerjena. v bistvu bi pa loh tud tej narobni usmeritvi rekl "sranje".
Quote:
Kam kaj daješ to spolno energijo, ki se nabira v tebi ???

usmert jo mormo k Bogu. namest da nas ta narobe usmerjena energija degradira, nas lahko prav usmerjena pripelje prav do Njega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #53 - 23.05.2003 at 13:12:37
 
Quote:
Ker si že dolgo na duhovni poti, ti lahko povem, da pride zelo velikrat do napačnega pojmovanja spolnosti s strani duhovnih iskalcev, in nastanejo veliki problemi in kritične situacije, ko duhovni iskalci začnejo spolnost smatrati kot nekaj grešnega, pokvarjenega itd.
Temu rečemo po domače tudi oprani možgani.


Jasno. Dodal bi samo še to, da so si vsa velika verstva izmislila omejevanje spolnosti zato, da bi laže vladala ljudstvom. Namreč, če nekomu vcepiš občutek, da je naravna potreba nekaj slabega, oz. da jo moraš izživljati na kakšen nemogoč način (kot to baje dela aryan), mu je zelo lahko vladati. Človek z zakompleksano spolnostjo ima neprestano slabo vest, ker si želi ali počne stvari, ki naj bi bile grešne in je kot tak bistveno bolj upogljiv in ubogljiv.

Ni treba na daljni vzhod, primere za to imamo kar doma, v RKC. Vernik je recimo 'prešuštvoval', ima slabo vest pred bogom, pa vse skupaj 'prijavi' (prizna) cerkveni informacijski policiji v spovednici. Ti imajo zato neprijetne informacije o vsakem posamezniku in ga lahko s tem privijejo, če bi ga kaj sral.

Devi je tukaj omenila preboj, ki ga je nekoč naredil flower-power. Nič čudnega, saj so se ravno takih omejitev poskušali znebiti.

Pa še nekaj o 'kožnih' in 'duhovnih' seksualnih stikih, o čemer govori aryan. Ta dilema je odveč, ker gre oboje skupaj, če je človek sposoben ljubezni. Pa naj gre za stalno zvezo ali samo za športni seks. Če si sposoben ljubezni, pač ne potrebuješ nevemkakšnih duhovnih akrobacij. Ljubezen je najvišja duhovna kategorija.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #54 - 23.05.2003 at 14:27:42
 
sej ni vse v slabi vesti. je v tem, da z necem pac nisi vec zadovoljen ce lahko dobis kej visjega, cistejsega in trajnejsega.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #55 - 23.05.2003 at 23:00:48
 
Aryan, samo eno vprašanje. A ti sedaj živiš v celibatu?

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #56 - 24.05.2003 at 09:31:09
 
sem sel brat gito. tam sri krishna predlaga naj kontroliramo svoja cutila, tako da jih vkljucimo v sluzenje njegovih trancedentalnih cutil.

vse ostalo vodi v vznemirjenje na dolgi rok.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #57 - 05.06.2003 at 12:03:34
 
Quote:
Aryan, samo eno vprašanje. A ti sedaj živiš v celibatu?


sem ze odgovoru enkrat na to v drugem topiku.

najprej je treba skp pridet kaj za koga pomen "celibat". drgac pa sm tm odgovoru da "ja, ampak to ne pomen da sem brez "seksa" ".
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #58 - 05.06.2003 at 12:07:45
 
Quote:
sem ze odgovoru enkrat na to v drugem topiku.

najprej je treba skp pridet kaj za koga pomen "celibat". drgac pa sm tm odgovoru da "ja, ampak to ne pomen da sem brez "seksa" ".


Celibat pomeni biti vzdržen seksa in tudi masturbiranja, kolk vem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #59 - 05.06.2003 at 12:28:22
 
Quote:
Celibat pomeni biti vzdržen seksa in tudi masturbiranja, kolk vem.  

ce to pomen to, pol ja.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5