Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5194 times)
sweety
1
*
Offline


Posts: 27

Gender: female
čistoča
16.01.2004 at 19:37:51
 
tu sem bolj nova, ponavadi samo prebiram komentarje..

mam pa en problem..no, ne bi smel biti problem.. kako človeku, s katerim se videvaš (zveza še ni tako dolgotrajna), povedati na najbolj obziren, kulturen način, da uporabi vsaj vodo in milo predno gre na zmenek..saj se mi je zgodilo, da sem fasala vnetje v nožnici (pred njim in pred seksom z njim pa nikoli imela težav z raznimi vnetji v nožnici)...

zadeva je skrajno neprijetna in glede na to, da obiščem v kratkem tudi ginekologa, da mi pove, kaj se dogaja spodaj, lahko tudi kaj bolj resna...zato prosim tu za kakršenkoli nasvet...nism pa tolk žleht, da bi mu direkt pod fris vrgla 'kritiko'... hvala za odgovore...
Back to top
 

Kadar srce joče, za tistim, kar je izgubilo, se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: čistoča
Reply #1 - 16.01.2004 at 19:43:57
 
Možno je, da te je okužil s kako prenosljivo spolno boleznijo. Torej ni problem v njegovi čistosti in higieni, da se ne bi umival, saj verjetno ni smdel, če si spala z njim?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sweety
1
*
Offline


Posts: 27

Gender: female
Re: čistoča
Reply #2 - 16.01.2004 at 19:45:30
 
med drugim tudi ovohala
Back to top
 

Kadar srce joče, za tistim, kar je izgubilo, se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: čistoča
Reply #3 - 16.01.2004 at 20:06:27
 
sweety wrote on 16.01.2004 at 19:45:30:
med drugim tudi ovohala  


No, saj zato se mi je zdelo čudno, da greš z nekom v posteljo, dki se ti gabi, sploh pa, če se ta človek ne umiva pogosto, kot trdiš. Po moje si staknila kako gonorejo (triper, kapavica) oziroma sifilis. To nima veze toliko s higieno, ampak verjetno s tem, da je pred tabo že izmenjal kar lepo število partnerk, ali pa je imel smolo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: čistoča
Reply #4 - 16.01.2004 at 21:07:33
 
Najboljša je taktika...
srček jaz bi se pa mazila pod tušem..tako paše topla voda na koži...to je en tak kul fore play...in seveda idealna varianta, da vzameš (njegovo) higieno v svoje roke

Če pa spadaš še v mlajšo generacijo in sta zaradi staršev vezana na avtomobil in podobne variante potem pa mu kupi en special tekoče milo (najbolje kakšno z vonjem po mošusu...vsekakor pa zberi nekaj z močnim vonjem) in mu razloži, da te full rajca vonj po tem; da te čist trga kadar diši po tem. Pa mu to daj zavito in kao full eno tako darilo pozornosti in presenečenja.

In seveda mu daj vedet, da si opazila kadar ga je uporabil.

Tako to so bili praktični napotki.

Čeprav...če je tip 1x pacek je vedno pacek... le redki se želijo spremenit. Pa malo premisli, če ne bi drugič raje uporabljala kondoma...to ni samo priprava za preprečitev zanositve, ampak je kar uspešen pri preprečevanju prenosa kakšne svinjarije
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: čistoča
Reply #5 - 16.01.2004 at 23:18:56
 
sweety wrote on 16.01.2004 at 19:45:30:
med drugim tudi ovohala  


In zakaj si potem sploh seksala z njim, če si ga ovohala? Če je že na prvih zmenkih pacek, kaj šele bo?

Exo, pa ne takoj z raznimi sifilisi in podobno. Vnetja so različna.

Jaz sem naprimer fasal vnetje od enega zajebanega antibiotika, ki sem ga moral konzumirati tri mesece zaradi celjenja zlomljene kosti.. In ker se izloča preko urina, sem dobil vnetje. Pa se redno umivam. Pa so dali kremico in je pomagalo. Zdaj ne jem več antibiotika in je zadeva OK.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: čistoča
Reply #6 - 17.01.2004 at 07:44:13
 
ma ja, se strinjam z Igorjem
lahko je pa kej čist hormonskega
še v zdravstvenem vodniku za vso družino iz 80. leta piše, da je vnetje nožnice lahko posledica problemov v odnosu s spolnim partnerjem - taka zadeva je men enkrat tko odšla, kot pršla
lahko pa ti tud enkrat rata mal predolg časa tampon pustit noter in se ti pol čez pol leta končno delež glivic tolk poveča, da prevaga tiste bakterije, ki naj bi glivicam ceu lajf držale znak Prednost na cesti.
ne mi pa res sifilisa
sej vem.. počamo kaj bo reku ginekolog... ker tud naravno zdravljenje je v različnih primerih različno
Back to top
 
 
IP Logged
 
sweety
1
*
Offline


Posts: 27

Gender: female
Re: čistoča
Reply #7 - 17.01.2004 at 12:21:53
 
evo čist po slovensko, udri jače manijače... pa sam ena mi dala nasvet...

zakaj sem šla spat z njim, zato, ker so taktiki, pa se na začetku potrudjo s higieno in takrat nimaš pojma, da kdaj ne pozna vode...jebiga, včasih prepozn opaziš (bi reku človk, se potihem pajsa in na vzven ni očitnih znakov) ..

je pa tko, da ponavadi, ko končam zvezo, pucam 'podstrešje' in nimam navade it iz ene zveze v drugo, tko da mam vedno premor..včasih tud leto (tud na spolnem področju...pač čudn tič  Grin) in glede na to, da spolnih odnosov ni blo oz je blo spodaj vse pod kontrolo, je lahk sam neki...al higiena al pa kaka 'nazavedna' bolezen, k morebiti sploh ne ve, da jo ma... bom vidla drug tedn..

no in, še zmer, kako se obnašat, ni mi pa glih vseen, da bi ga načevlala...no da slišm noooo .. al je boljš prekinit in it dalje...  ???
Back to top
 

Kadar srce joče, za tistim, kar je izgubilo, se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: čistoča
Reply #8 - 17.01.2004 at 12:49:24
 
če ti ni, da bi načevlala, pol se pa le potrud, da mu boš čimbolj iskreno povedala
ker to se da čist lepo narest  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: čistoča
Reply #9 - 27.01.2004 at 08:04:57
 
Simpl enostavno, poveš mu direktno v obraz, da smrdi in da je umazanec, pa da sigurno ne boš več z njemu seksala dokler se ne začne umivat in če se ne začne, ga boš tudi odslovila iz svojega življenja. Simpl je najtabolj.

Nič ovinkarjenja, direkt pa je, tanajbolj zaleže, pa še zamera ni dolgotrajna  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: čistoča
Reply #10 - 27.01.2004 at 13:41:24
 
Ja, čakajte malo, ene pam palijo na moški švic. Jaz preden grem v diskoteko, se ne umivan en teden, potem pa grejo name kot čebele na med, komaj se jih otepam. Zato sem se raje odločil, da se bom umival, ker drugače se počutim preveč utesnjenega, če je naval prevelik.Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: čistoča
Reply #11 - 27.01.2004 at 14:34:35
 
exorcist wrote on 27.01.2004 at 13:41:24:
Jaz preden grem v diskoteko



Pa ti greš v diskoteko!?!?  In zakaj se še midva v nobeni diskoteki nisva srečala, glede na to, koliko jih ti in jaz obiskujeva!?!?

Mogoče pa moram slediti vonju, ali pravi moški švic, ali pa ta boljša moška vodica?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sweety
1
*
Offline


Posts: 27

Gender: female
Re: čistoča
Reply #12 - 27.01.2004 at 17:18:35
 
veste kuga, jest pa čistoča sva čist prjatlce, zato smo smrad odstranil. tko. he he he  Grin

p.s. da glih ne odpiram posta..a mi če kdo povedat, zakuga je tojk mau smajlijev klele gor Roll Eyes .. sej se da use nazorno povedat, ampak včasih je dobr še kej pokazat tole  Kiss , pa recmo kake osle kazat pa tko.. dans bi mau afne guncala  Tongue Grin
Back to top
 

Kadar srce joče, za tistim, kar je izgubilo, se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: čistoča
Reply #13 - 27.01.2004 at 17:37:13
 
Sweety     ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
sweety
1
*
Offline


Posts: 27

Gender: female
Re: čistoča
Reply #14 - 28.01.2004 at 11:54:33
 
eeeeeeheheheh kr edn... kojk je pa kjut tale punčara ... jest čm še  Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Kadar srce joče, za tistim, kar je izgubilo, se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...
 
IP Logged
 
Pages: 1 2