Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 15369 times)
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #30 - 10.05.2003 at 18:47:02
 
 
 
Dobrodelni masturbacijski maraton

 

Več kot 100 moških in žensk se je prejšnji vikend zbralo v liberalnem San Franciscu na, kot so organizatorji poimenovali srečanje, drugem tradicionalnem javnem 'Mastrubate-a-Thonu'.

Organizatorji so povabili k sodelovanju vse, ki so polnoletni, naj se udeležijo srečanja, saj je to ena redkih priložnosti, kjer se lahko človek znebi vseh presodkov, poleg vsega pa še pripomore pri zbiranju denarja za dobrodelne namene. Kljub bizarnemu projektu se je povabilu odzvalo več kot 100 ljudi, katere so pospremili v ločene sobe (če si imel željo so te nastanili tudi v skupinsko), kjer so ob zvokih new-age ritmov solirali do nezavesti.


"S tem projektom smo premagali vse tabuje, ki so stoletja zatirali ljudi…dokazali smo, da je lahko samozadovoljevanje skupinska zabava, dostopna vsakomur in kjerkoli", je dejal Thomas W. Laqueur, profesor zgodovine na kalifornijski univerzi Barkeley in avtor nedavno izdane knjige Solitary sex: A cultural history of masturbation.

Z 'Mastrubate-a-Thoni' so do sedaj zbrali 25 000 dolarjev, ki jih bodo podarili lokalnemu Centru za spolnost in kulturo, neprofitni organizaciji, ki skrbi za spolno vzgojo mladih. Projekt je postal zelo popularen širom sveta – od Aljaske pa do Nemčije – kjer lahko posamezniki pripomorejo k zbiranju denarja za dobrodelne namene. Ena od bolj odmevnih akcij se je odvijala med vojno za Irak, kjer je na tisoče ljudi masturbiralo za svetovni mir in blaginjo.


Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #31 - 19.05.2003 at 18:04:05
 
Quote:
Tukaj pa sigurno nastopajo tisti stari in mladi pohotneži, ki lahko samo še gledajo porivanje žensk, ker jim tič niti ne otrdi.
Možno je, da se pri večjem številu nagih riti in slišnem jamranju toliko razburijo, da jim za trenutek napol vstane in jim vsaj enkrat na leti nekaj priteče ven, če je ta drkarski maraton vsaj enkrat letno.

In vse to sklepaš po čem? Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #32 - 20.05.2003 at 16:56:21
 
Quote:
Če ti batina, moški ponos ne stoji več tako kot bi moral in te večkrat izda kot pa zadovolji miselne potrebe po sexu potem izbereš vsako tako priliko, da vsaj delno zadovoljiš svoje sexualne potrebe, pa četudi z javnim drekanjem.
Ker človek kateri si ga mora javno metati na roke, da mu pride in pri tem poslušati vzdihljaje in jamranje večje skupine ljudi, sigurno nima doma porihtanega spolnega življenja ali pač, ne more več in mu je to edina rešitev da mu vsaj enmalo nabrekne ter, če je sreča izpljune kakšen pljunek sperme.

Ja, samo še vedno nisi povedal po čem to sklepaš. Nisi podal še nobenih veljavnih temeljev, razen svojih domnev. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #33 - 21.05.2003 at 07:51:17
 
Quote:
Drkači svih zemalja, ujedinite se, biče slađe.


A to so tvoji argumenti?
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #34 - 21.05.2003 at 10:01:53
 
Grin Roll Eyes Grin Undecided
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #35 - 21.05.2003 at 12:10:32
 
No ja, karkoli se je že iz te teme razvilo, sem še vedno mnenja, naj se presežek sexualne energije rajši uporablja za mir in dobrodelne namene, pa čeprav je to lep izgovor za vse take in drugačne extra-ljudi (so pa vsaj na enem mestu zbrani pa stvari nečemu služijo). Če bi ljudje masturbirali za zbiranje denarja za bolnice namesto po vogalih drkali ali na sosede štartali, bi svojo energijo sigurno bolj konstruktivno uporabili.

Howgh!
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #36 - 21.05.2003 at 13:09:45
 
Vsako šibko točko, ki nas nese, se da spremenit v moč, si mislim. Torej, čeprav se mogoče čudaško sliši...
Quote:
Če bi ljudje masturbirali za zbiranje denarja za bolnice namesto...

nisem strokovnjak za sexualno vedenje, ampak podcenjevat sexualne energije ne gre. Flower power je blo eno tako rušenje sexualnih tabujev, pa poglej, kako je spreminjalo svet...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #37 - 21.05.2003 at 13:16:07
 
Devi wrote on 21.05.2003 at 13:09:45:
...nisem strokovnjak za sexualno vedenje, ampak podcenjevat sexualne energije ne gre. Flower power je blo eno tako rušenje sexualnih tabujev, pa poglej, kako je spreminjalo svet...

seksualna energija je najbolj intenzivna, zgoscena energija kar jih obstaja, in posledicno odvisno od  uporabe lahko najbolj degradira ali pa najbolj povzdigne naso zavest. v vecini primerov se z njo degradiramo v nizje in nizje zivalske stopnje zavesti, kjer izgubimo ves smisel za diskriminacijo in inteligenco in na konc pristanemo v frustraciji in trpljenju iz kerga se ne znamo vec vn izkopat. dostkrat se konca z jemanjem drog, alkohola itd, ali celo s samomorom.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #38 - 21.05.2003 at 13:41:12
 
Sexualna energija je kreativna energija. Kaj iz nje skreiramo je pa na posamezniku.
Z opozarjanjem pa prepovedmi do zdaj nismo daleč prišli, aryan, to samo frustracije dela. Pa tud vsi nismo menihi in si nismo te poti izbrali, ki si si jo ti.

Dobrodošla pa je vsaka kreativna ideja, kako to energijo uporabit, da bo človeku služila in ne obratno.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #39 - 21.05.2003 at 14:10:01
 
Devi wrote on 21.05.2003 at 13:41:12:
Sexualna energija je kreativna energija. Kaj iz nje skreiramo je pa na posamezniku.
lahko si skreiramo zadovoljstvo, lahko pa nezadovoljstvo. obenem pa opomnem na to, da kratkotrajno (genitalno) in dolgotrajno (subtilno, kundalini) zadovoljstvo povzroca nezadovoljstvo dusi, principu vecnosti.

Quote:
Z opozarjanjem pa prepovedmi do zdaj nismo daleč prišli, aryan, to samo frustracije dela. Pa tud vsi nismo menihi in si nismo te poti izbrali, ki si si jo ti.

sej opozorila vcasih najdejo poslusna usesa vcasih pa ne, ampak na konc vsi spoznamo tko al pa drgac. ce jaz recem 5tim otrokom naj se ne dotikajo vroce peci ker se bojo opekl me bo mogoce samo en poslusal, ostali 4je pa se bojo opekl zarad svojega ponosa in nezaupanja izkusenejsim in bojo takrat prav tako spoznal "vrednost" opozorila. tko da ce ti tezko sprejemas nasvete drugih, pol te v bistvu jaz se bolj podpiram v razuzdano zivljenje, ker le tako bos na svoji kozi (kot otroci) spoznala nesmiselnost le tega.

menih si po moje ti predstavljas, da je nekdo ki zivi celibatno zivljenje. ampak povej mi zakaj je tolk menihov prevzela "skusnjava" in so se vrnil nazaj na "stara pota" zarad frustracij. ker so sledil eno od dveh napacnih poti, namest pravilne tretje. razlago mas spodi. drgac pa jaz nisem menih v tvojem pomenu besede, in tud ne vem od kje vleces zakljucke o mojih takih ali drugace izbranih poteh itd.?

Quote:
Dobrodošla pa je vsaka kreativna ideja, kako to energijo uporabit, da bo človeku služila in ne obratno.

naj je niti ne izkorisca za svoje sebicne interese, oz. za odvojeno uzivanje, in naj se ji tudi ne umetno odpove. naj jo usmeri tja, kamor je v originalu namenjena, k Bogu. s tem bo ta energija lahko sluzila cloveku, ne pa ga degradirala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Masturbiranje za mir
Reply #40 - 21.05.2003 at 15:53:57
 
Quote:
tko da ce ti tezko sprejemas nasvete drugih, pol te v bistvu jaz se bolj podpiram v razuzdano zivljenje, ker le tako bos na svoji kozi (kot otroci) spoznala nesmiselnost le tega.

Ne vem, od kje si zdej mene ven potegnil pa moje reakcije Roll Eyes
Samo imaš pa prav, se trudim bit zmerna, pa bi otrokom rajši na še ne razžareni peči kazala, da postaja čedalje bolj vroče, da se pozneje, ko bi blo že vrelo, ne bi opekli. Hudič je pozneje travme zdravit...

Quote:
drgac pa jaz nisem menih v tvojem pomenu besede, in tud ne vem od kje vleces zakljucke o mojih takih ali drugace izbranih poteh itd.?

Pa tud prizadet te nisem misla z neko oznako meniha. Zaradi tvojih postov sem sklepala, da živiš v skupnosti za zavest Krišne, in kot vem, tam živijo menihi. Vem pa tudi, da so določeni ljudje, ki živijo po pravilih skupnosti za zavest Krišne lahko tud poročeni in imajo otroke. V bistvu ne razmišljam, kako ti živiš in menih ni imel nobenega slabšalnega značaja. To je odločitev za neko pot in čisto življenje, ki ga vsi niso sposobni in za njega tud vsi niso poklicani. Če pa ti to nisi, pa se ti opravičujem, da sem prehitro sklepala.

Quote:
naj je niti ne izkorisca za svoje sebicne interese, oz. za odvojeno uzivanje, in naj se ji tudi ne umetno odpove. naj jo usmeri tja, kamor je v originalu namenjena, k Bogu. s tem bo ta energija lahko sluzila cloveku, ne pa ga degradirala.

To je dober način. Če pa ljudje v boga ne verjamejo, naj bo vsaj cilj usmerjanja te energije čimvišji in čimboljši.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #41 - 21.05.2003 at 17:23:51
 
Quote:
Drkači svih zemalja, ujedinite se, biče slađe.

Saj če to tudi sam počenjaš, se res ni potrebno sramovat (in tako kot pijanec pljuvat po prvem pijancu, ki ga srečaš). To občasno počnemo vsi, saj smo le ljudje. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Masturbiranje za mir
Reply #42 - 21.05.2003 at 23:08:32
 
Kreden, a ti sam sebi verjameš?  ???

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #43 - 22.05.2003 at 08:47:07
 
Devi wrote on 21.05.2003 at 15:53:57:
Hudič je pozneje travme zdravit...

no, in nepravilno spolno vedenje lahko povzroca najhujse mentalne travme. velik jih poznam k se jim je to zgodil. zlo hitr lahko nastane šok zaradi razlike med obljubo/upanjem in kasnejso realnostjo. sam realnost se ne bo spremenila, v tem je vsa fora. razlika je sam a jo mi sprejmemo taka kakrsna je ali pa se najprej zasanjano skacemo v prepad.

Quote:
Pa tud prizadet te nisem misla z neko oznako meniha. Zaradi tvojih postov sem sklepala, da živiš v skupnosti za zavest Krišne, in kot vem, tam živijo menihi.

jz s to institucijo nimam nbene formalne povezave. zelo pa spostujem njenega ustanovitelja Srila AC Bhaktivedanta Swami-ja in vse njegove iskrene ucence.

Quote:
Vem pa tudi, da so določeni ljudje, ki živijo po pravilih skupnosti za zavest Krišne lahko tud poročeni in imajo otroke.

v vseh kulturah, tko sekularnih kot spiritualnih bos nasla podobno ureditev. druzinsko ali pa menisko zivljenje. ampak ne glede na to, ali zivis druzinsko ali menisko zivljenje, v obeh primerih mora bit cilj isti, spoznat sebe, boga in medsebojni vecen odnos in delovanje v tem odnosu. ponavad druzinski ljudje s svojim delom/zasluzkom podpirajo menihe, ti pa prakticirajo in tud podajajo spiritualno znanje in tako imata obe strani  medsebojno korist. povsod pa mamo tud zlorabe, tko na eni kot drugi strani. ce hoces met kvalieto mors zrtvovat kvantiteto in obratno.

Quote:
To je odločitev za neko pot in čisto življenje, ki ga vsi niso sposobni in za njega tud vsi niso poklicani.

se strinjam da niso vsi sposobni sprejet zaobljub menihov itd. ampak to ne pomen da ostali ne morjo nic prakticirat oz. se priblizat idealu. ce smo mi crni (umazani), cilj pa je bit bel (cist) bomo mogl it skoz velik velik sivih odtenkov preden bomo prispel tja, ampak ce pa ne bomo nc nardil v tej smeri bomo pa sam tam ostal kjer smo bli, v trpljenju oz. se se bolj globje potapljal. tko da postopoma in pod pravim vodtsvom se da vse dosezt, sam mal je treba ponos spustit.  

Quote:
To je dober način. Če pa ljudje v boga ne verjamejo, naj bo vsaj cilj usmerjanja te energije čimvišji in čimboljši.

heh, npr. kam? sej vsak zase misli da prav usmerja to energijo, pa se dostkrat izkaze pol da je ne. ce ljudje ne vejo, jih je treba poucit, ne da se jih pusca da se mecejo v prepad. sam dandanes nben ne uci teh stvari,  (razen narava nas sama vcasih opomne na to) ker nben tud sam teh stvari ne sledi, in pol lahko ciz razumemo klavrno situacijo danasnjega sveta.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Masturbiranje za mir
Reply #44 - 22.05.2003 at 13:25:20
 
Dej se rajši vpraši, kter kompleks te je prpelu do tvojih 'spoznanj'.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5