Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 5835 times)
Ranljiva
Ex Member




Re: Levitev
Reply #30 - 09.05.2003 at 20:30:39
 
Ja, jaz ne vem, mind - a je mogoče v kakšni drugi knjigi?

Levitev kolikor vem, je zrasla na mojem zeljniku. Napol imaginaren in napol realen pojem. Problem pa seveda je realen. Kot da si ves čas želim nekih hitrih sprememb, da se problemi le s težavo sproti rešujejo,..... sedaj se trudim, da bi bilo drugače.

YIJING mi je velikokrat pri tem pomagal in mi še, ker če ne bi bilo to pri meni še bolj radikalno. Te radikalne spremembe so moj čustven problem in podzavesten - in tolikokrat sem se že poglabljala v svojo preteklost, da vem, od kje to izvira. Sploh pa mi je skozi ves ta pogovor na forumu to še bolj jasno.

Moram reči, da mi tudi to zelo koristi.

Torej, jaz mečem kovance, ko odpiram YIJING. Prej dobro premislim vprašanje in ga čim jasneje formuliram. Odgovori imajo uporabno in "tolažilno" vrednost, pomagajo ti pri razsvetlitvi neke situacije, ki je bila zame neprgledna.

A kot je dejal aryan: nekdo ti lahko spusti vrv v vodnjak, oprijeti se je moraš pa sam,....

Aja in ko sem "menjala" delovno mesto v službi Yijinga nisem vprašala za nasvet - nekako se mi je zdelo, da pravzaprav nimam kaj izbirat,.... jao, jao

Za malce boljšo razlago Dao de jinga in Yijinga (kot ga razumem seveda jaz - moja interpretacija, evo) si moram pa vzeti malo več časa.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3