Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 20766 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Duhovnost in spolnost
Reply #15 - 31.03.2001 at 00:28:57
 
Dejana!

Ce bi ti tvoji moski druzbi nalozila kaj od karme in zraven zacinila se kaj o karmicnem seksu bi te poslusali vsi. No, brzkone bi se to slisalo tudi kakor zastonj oglas, od tebe pa je odvisno kaj isces.
Nekdo pac v tej moski druzbi, ki te je pripravljen poslusati oboje,  o karmi in seksu je pac na enaki valovni dolzini kot smo vsi v tem topicu.

Miro!

Saj nekoc sva si ze izmenjala mnenje o seksualnih manipulacijah in s teboj popolnoma soglasam, da verski voditelji in voditelji raznih sekt pac zavirajo normalen seks med partnerjema, so pa obenem najbolj radovedni kar zadeva intimnost.  Pri vecini teh voditeljev velja seks kot nekaj perverznega, bolj svoboden seks pa je nekaj kar ne sodi v naso civilizajo. Seks naj potemtakem sluzi  zgolj za vecjo manipulacijo, oziroma kar nocejo povedati, za vec poslusnih vernikov.  

Je potemtakem kaj cudno, da sponzoriram link o Zatrith cutvih in skokih cez plot. Link katere idejo je ukradec Nedeljski dnevnik in jo postavil v danes imenovano rubrika Pisma brez sramu.Grin

http://www.geocities.com/eureka/park/7679/custva.html


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
sue
1
*
Offline


Posts: 10

Gender: female
Re: Duhovnost in spolnost
Reply #16 - 06.04.2001 at 08:45:54
 
Ljudje smo seksualna bitja. Seksualnost je v nasi naravi. Zakaj bi omejevali nekaj tako naravnega in lepega?To, da razni verski leaderji oznacujejo sex kot greh in perverzijo-ja, to pac oni morajo, saj tako v nas zbudijo obcutek krivde, mi se potem zelimo te krivde oprat pa cakamo na njihove odresenike in tako polnimo njihove cerkve, mošeje itd. Nekje sm prebrala, da nas orgazmicno dozivetje pripelje najblize bozjemu, torej kot pravi Osho, da je celibat sfalen;pol bi moral vsi ("celibatniki") okust to, da bi lahk pridgal o bozjem.   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Duhovnost in spolnost
Reply #17 - 06.04.2001 at 23:21:01
 
hja sex je sex; on mora bit, da lahko prideš do tretje stonje zavesti. da se tud drugač je pa tako najlažje
http://www.gape.org/gapes/sex.htm
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Duhovnost in spolnost
Reply #18 - 07.04.2001 at 00:22:51
 
Sue!

Za zensko si kar dobro to napisala, da je seks samo po sebi normalna stvar in seveda nic kaj perverzen del zivljenja. Napisal sem "za zensko",  ostale so po vecini tiho kot cerkvena mis. In razlog za to?? Imajo tezko vest ali pa jih je resnicno toliko spolno hladnih, da se jim vse po vrsti zdi perverzno.

Napisal sem ze da sponzoriram zgornji link, dodal pa bom se anketo, ki je preverjena saj ji je avtor sledil od prvega dneva in se odstotek v casu anketiranja nikjer ni zmanjseval ne poveceval.
Anketa nosi naslov in vprasanje obenem:
<I>Sem porocen/a oziroma v drugacni trajni skupnosti s partnerjem/ko in se masturbiram.</I>

http://vote.pollit.com/webpoll2?ID=120122

Niti ne bom pisal tule vmes o rezultatih, ker so drasticni, saj z druzbo, ki daje taksne odgovore, nekaj manjka. Ce se motim potem vsekakor manjka meni, bom pa to priznal, ko bo zagovornik nadaljevenja taksnega zivljenja dokazal nasprotno.
In kdo je ta zagovornik taksnega zivljenja? V prvi vrsti cerkev, prikljucita pa se se vzgoja, solstvo dokler na koncu ne pridemo do samega drzavnega aparata, ki placuje razne psihiatre ipd. Le zakaj?

Grem rajs seksat.

Andres
Back to top
« Last Edit: 07.04.2001 at 01:41:00 by Andres »  
 
IP Logged
 
Alenka (Guest)
Guest




Re: Duhovnost in spolnost
Reply #19 - 08.04.2001 at 22:14:15
 
Kaj pa Tantra?...Čeprav smo jo zahodnjaki kot
vse druge stvari...prikrojili po svojem okusu..
pa vseeno..
http://home.istar.ca/~tantric/div00002.html
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Duhovnost in spolnost
Reply #20 - 11.04.2001 at 14:31:55
 
ja tantra je ena od vrhunskih možnosti v seksu...

čeprav ne poznam vsega točno(kar vem iz knjig), tiste stvari, ki jih ustvarjajo čudovite občutke
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Duhovnost in spolnost
Reply #21 - 16.04.2001 at 20:53:42
 
Greh? Absolutno ne. Telo imamo za to, da ga uporabljamo, mar ne?

V materijo smo, da jo izkusimo. Smiley

Še nekaj časa nazaj, sem bil prepričan, da vem o seksu vse. Kakšna zmota Smiley Bolj čista so čustva in bolj intenzivna je izmenjava energije, bolj zanimivo postaja Wink
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Duhovnost in spolnost
Reply #22 - 14.08.2001 at 22:40:36
 
Jest vem, da bom v naslednjem zivljenju spet garal kot crna zvina in se od rojstva prebijal do smrti.

Sicer pa je to recept za vse...ha ha ha.


Kar se pa tice spolnosti! Vazn je da je vlazn. Kako pa do tega pride, pa vemo---> naceloma, ko se dva lepo sprostita in si odpreta vrata (odklopta razum Smiley)) se zgodi, sicer pa so se misleci ze tisocletja ukvarjali s tem.

Vedet je treba da je spolnost, v glavnem nas nacin prezivetja, ker ce ne bo spolnosti ne bo nas, opala
moram se popravit, uni italijanski doktor, bo tudi za to poskrbel, zacel bo klonirati clovecke, no tako da se lahko mi ostali lahko z vsemi silami in krepko posvetimo duhovnosti.

Wink))

MIKE Flike
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: Duhovnost in spolnost
Reply #23 - 09.09.2001 at 19:51:42
 
[color=Red][/color]Le kaj bi se sprenevedali - spolnost je potrebna, je naravna in seveda khm prijetna, če si s partnerjem na isti valovni dolžini Smiley. Seveda pa po mojem mnenju lahko doživljaš v spolnosti prave ekstaze, če sta partnerja v smislu duhovnosti eno.
Pa še nekaj:"Zakaj ne združimo dveh reči? Spojiti skupaj seks in duhovnost in poiskati magijo!"..tako je zapisano na linku: http: www.kriyatantra.com, ki bi si ga lahko vsi malce ogledali...se splača...zakaj bi bili nevedni, če ni potrebe, mar ne?  Wink
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Duhovnost in spolnost
Reply #24 - 10.09.2001 at 09:26:34
 

Tud tale ni slaba:


http://welcome.to/tantrika
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Duhovnost in spolnost
Reply #25 - 10.09.2001 at 10:01:08
 
Kva pa jest vem????
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: Duhovnost in spolnost
Reply #26 - 10.09.2001 at 12:43:06
 
Klikn na linke in pozorno vse preštudiraj, pol boš pa VEDU!  Cheesy

P.s.: Pa javi, ko boš vedu - ok? Wink
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: Duhovnost in spolnost
Reply #27 - 10.09.2001 at 23:03:50
 
tantra in n.e.w. je se posebi huda kombinacija, k mas se vecjo kontrolo nad energijo...
drugac pa kako gledate na sex ? je to izrazanje custev do ljubljene osebe ?, al je to nekaj pri cemur uzivas ?...mogoce nekaj kar lahko nekomu podaris ?
vcasih razmisljam zakaj nam je cerkev vsilila to prepricanje, da ljubis samo eno osebo in si samo z njo intimen...ne zdi se mi pa to vedno clovesko, ker imas lahko rad vec ljudi na poseben nacin.
po drugi strani pa spet pridrvijo feelingi, ko neko osebo tako ljubis, da bi jo imel samo zase za vedno...kaj torej mislite o Adamu in Evi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: Duhovnost in spolnost
Reply #28 - 10.09.2001 at 23:46:51
 
Klimax jaz gledam na spolnost (sex po naše Smiley ) s stališča, da je le-ta pogojena z ljubeznijo, torej
je to izrazanje custev do ljubljene osebe. Da pa lahko pri tem (po mojem mnenju) tudi zelo uživaš, ker partnerja neizmerno ljubiš, je pa tako ali tako samo po sebi umevno.
...da pa bi bil sex nekaj, kar lahko nekomu podariš? hmm o tem pa še nisem razmišljala... a ti to misliš kot darilo npr. za rojstni dan, ali kako?Smiley
O Adamu in Evi pa vse najlepše...brez njiju tudi nas tukaj in zdaj ne bi bilo!

Pa lp klimax
 Wink
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Duhovnost in spolnost
Reply #29 - 10.09.2001 at 23:56:37
 
Definitivno se ne morem sprijazniti, da sta Adam in Eva kadar koli obstajala. Toliko o tem. Glede cerkve in seksa smo tudi tukaj ze za nekaj tipkovnic zribali se mi zdi, a v vsakem primeru drzi, da je slednja hotela imeti oblast celo nad tem kdo s kom seksa in seveda besedo nad tem ce je seksati zdravo in "zakaj ne". Z eno besedo, sex je greh, pregresno se je spuscati v razmerje s sosedo recimo.

Osebno sem Mirotovega mnenja, ko je nekoc napisal, da ce se v zivljenju nebi zaljubil se v eno zensko poleg svoje zene, pac nebi bil normalen. Tezko si sicer predstavljam kako je to, ce imas celo zivljenje istega partnerja.
Klimax, vprasal si kako gledam(o) na sex. Brez dlake na jeziku, popolnoma odprto. Sexaj in uzivaj, vendar ne enostranstko, temvec obojestransko. Obojestransko pa se ne uziva le s svojim partnerjem temvec tudi s prijateljico(jem), sodelavko(cem) ze omenjeno sosedo(om), skratka s tiso osebo ki ti nudi najvec, saj v tem primeru tudi ti lahko nudis vec kot tistemu, ki se ni dovolj potrudil, oziroma je bil z menoj, s teboj, kakorkoli ze vzames, zgolj iz potrebe po strasti.

Andres

p.s. Zapisali sta se mi besedi "dovolj potrudil". Seveda, sex je lahko svoje vrste siht. Vsi pa vemo, da clovek bolje opravi tisto delo, ki ga dela z veseljem, kot pa nekaj kar mu je nalozeno za prezivetje. Temu sledi, da se prostituke najverjetneje najslabse dol mecejo. Le gistel imajo boljsi kot mati petih otrok.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4