Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 60737 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: samske punce??
Reply #75 - 21.08.2002 at 11:31:29
 
Blisk1 wrote on 20.08.2002 at 12:35:46:
En ženska zahteva od svojega moža, da spušča sedalo školjke, zato, da je le ta prpravljena na njeno rit.
Jst pravim, če se že gremo tole, pol ali spuščamo dol sedalo s pokrovom tako moški kot ženske, ali pa nič.
Kaj je Ona več od Njega?

ona je več od njega ker je obdarjena z intuicijo zato ona pokriva skret, on pa ne
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #76 - 21.08.2002 at 11:37:18
 
hehehehe, gape.
To je blo pa tko slisat, da itak za drugo ni dobra pokrivat, kot za skret...  Grin

Naj mi ne zamerijo moje "napacne" interpretacije...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: samske punce??
Reply #77 - 21.08.2002 at 11:57:45
 
tko kot vidiš svet. tak zate tud je ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #78 - 21.08.2002 at 12:02:13
 
ma ne komplicirej... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: samske punce??
Reply #79 - 21.08.2002 at 12:22:41
 
Hm, gape, v redu da si nekako prepričan v to, da so ženske več kot moški, samo tole s sekretom si pa po moje čist mem ruknu. Sorry sam res.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #80 - 02.09.2002 at 10:28:10
 
He he he, pr men ženske ki komplicirajo s takimi, takoj odpadejo ko..................
Zakaj bi mel eno tako zakomplicirano z nekimi feminističnimi idejami, če je dost takih preprostih, ki živijo zato, da je življenje lepše, ne pa zato, da ti ga zajebe.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: samske punce??
Reply #81 - 03.09.2002 at 11:06:00
 
Posebej za take JDje, ki bi si skret namontirali kar na fotelj v dnevni sobi
V premislek tudi tistim moškim, ki se jim gravža, ker mende ženske vse podrobnosti seksa zaupajo prijateljici

pa sevede, vse je namenjeno samo za dobro voljo vsem beročim. Da bi jim bil dan še lepši in lažji Grin Grin Grin

V ponedelkovi prilogi Dnevnika Orbita je Tanja Dodig – Sodnik pisala pod naslovom Straniščne simfonije takole (nekaj odstavkov):

Moški, stranišče in branje časopisov. Le katera ženska to razume? Ko morajo moški na veliko potrebo, najprej premečejo predal z revijami in časniki, si izberejo enega ali dva, in se vsaj za pol ure zaprejo v stranišče, kjer med vonjanjem svojih iztrebkov uživajo v prebiranju dnevnih novic.

Marsikateri  si zraven prižge še cigareto, pa čeprav na stranišču ni nobenega okna, ki bi mešanico vonja po dimu in rjavi klobasi vsaj malo osvežilo. Zato ni čudno, da, ko se odprejo vrata, ven prismrdi in ženske kot obsedene letamo po hodniku z osvežilcem zraka. Ki gre moškim seveda strašansko v nos. Njihove telesne vonjave pa niti slučajno.

Lahko razumem, da te prebiranje afer v slovenski politiki res požene na veliko potrebo, v  tem, da vsaj pol ure sediš na vse prej kot udobni školjki in pri tem dobiš nemalokrat še mravljince v zadnjico, pa po mojem res ni užitka. Za moške pa je dolgotrajen, napol skrčen, skoraj čepeč položaj, v  katerem se jim med nogami vijejo vsaj nekoliko neokusne vonjave, prava mana. Njihova ušesa pa uživajo v poslušanju pljuskov in zasebne simfonije, ki spremlja opravek.

Moškim je časopis na stranišču očitno tako potreben, kot nekaterim ženskam gledanje priljubljene limonade. Vendar si vseeno ne prinesemo televizije v kopalnico. Potem pa slišim pripombe:«Potrebujem čas, da pošteno opravim.« Lepo te prosim! Ko te prime, greš na stranišče, opraviš, umiješ roke in to je pač to. Res potrebuješ pri tem še razne papirnate pripomočke? Ne, za nas, ženske, je straniščni papir čisto dovolj.

Zanimivo, kako se moški popolnoma brez zadržkov pogovarjajo o obliki, količini in kakovosti svojega blata, npr.:«Uau, danes sem imel pa kompaktnega.«
Nekateri poimenujejo celo svoje prdce. Tihomir je tisti, ki ga ne slišiš, ampak se ga zaveš, ko te vrže po tleh in upaš, da velja zakon fizike, ki pravi, da se topli zrak dviguje proti stropu. In potem še njegov prijatelj zvonimir.

Priznajmo si, da je opravljanje potrebe nekaj čisto normalnega in da vsi obiskujemo stranišče. Hrana vstopi skozi zgornjo luknjo, skozi spodnjo pa se izloči odpadek.

Pa lepo vas prosim, po opravljanju potrebe si umijte roke. Vzame samo nekaj trenutkov. Veste, na stranišču je poleg skreta na steni nekaj belega, kar je podobno veliki skledi. To je umivalnik in skupaj s pipo in škatlico za milo služi civiliziranim ljudem za umivanje rok. Uporabljajte ga!
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #82 - 03.09.2002 at 11:16:28
 
ana.. hehehehe... sem se skorej uscal od smeha.  Grin
Ma pa ta clankec eno pomankljivost.
Skos govorimo moski vs. zenska. OK. Ni frke. Edina skoda tega clankca je ta, da je pod njim podpisana zenska. Skoda, ker se kak desc ni spomnu iz samega sebe norca delat. Klinc, najlazje se je iz drugih.
No, kokrkol ze, jest sem se prou fajn nasmejal... Wink

Edi. Da zenske ne bojo pizdle, morva u najin fotelj s sekretom, hladilnikom, daljincem in se cem, namontirat tud drzalo za cajtnge, umivalnik in pa najpomembnejse osvezilec zraka...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lord_Angel
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Gender: male
Re: samske punce??
Reply #83 - 01.08.2013 at 03:41:20
 
zakaj morejo bit samske punce kaj ni dovolj da so samski fantje še tako samo išejo pravo sorodno dušo kot jaz ki iščem sorodno dušo že polnih 15 let pa me res nobena noče zaradi moje zunajnosti pa kaj naj naredim če sem tak na zunaj???

res rabim žensko ker ne želim živeti sam brez prave ljubezni ker v srcu čutim praznino nekaj manjka se pravi mi manjka ženska katera mi bo vračala ljubezen ona od mene bo imela mojo ljubezen 100% zelo močno ki se jo ne da opisati samo bog ve kakšna je ta ljubezen!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: samske punce??
Reply #84 - 01.08.2013 at 10:43:02
 
Lord_Angel wrote on 01.08.2013 at 03:41:20:
zakaj morejo bit samske punce kaj ni dovolj da so samski fantje še tako samo išejo pravo sorodno dušo kot jaz ki iščem sorodno dušo že polnih 15 let pa me res nobena noče zaradi moje zunajnosti pa kaj naj naredim če sem tak na zunaj???

res rabim žensko ker ne želim živeti sam brez prave ljubezni ker v srcu čutim praznino nekaj manjka se pravi mi manjka ženska katera mi bo vračala ljubezen ona od mene bo imela mojo ljubezen 100% zelo močno ki se jo ne da opisati samo bog ve kakšna je ta ljubezen!!

wb Wink

blj ko si hendikepiran, težje je, se mi zdi, da se pa ...
željo opustit in napeljat namero ... in pustit vesolju da opravi svojo nalogo
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6