Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 60740 times)
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: samske punce??
Reply #60 - 20.08.2002 at 11:30:16
 
Ajsi J.D. Na vse kar sem prebrala pa mislim, da te čaka v življenju ena velika preizkušnja, za katero me skrbi, kako jo boš izplejal. No napiši, kako boš vzgajal svojo hčerko? Po tvojih pisarijah sodeč...ne vem.
Prvič slišim, da nekateri iščete v življenju nadomestek mame. Si prepričan, da so to sploh moški ali pa gre tu za večne neodrasle dečke?
Ne razumem zakaj v večini primerov ne daste nekaterim ljudem, ki niso podobni vam, dihat? Jaz spoštujem različnost. Če je nekdo sam naj bo, mene ne moti. Me tudi ne moti, če si izbere partnerja, ob katerem trpi in se muči, čeprav me trpljenje gane. In na koncu-ste vsi tako na moč popolni, da obsojate. S kakšno pravico pa?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: samske punce??
Reply #61 - 20.08.2002 at 11:42:51
 
JD kar se feminizma tiče, se strinjam s tabo. Ne zagovarjam feministk, a po drugi strani so ravno one tiste, zaradi katerih se tudi moški spreminjajo. Ravno tako kot sem jaz kljub vsem grdobijam lahko bivšemu hvaležna za vse, saj brez njega ne bi bila to, kar sem. Še mojo polovico bajte mu moram izpulit, pa bo.

Naprej. Ženske smo ženske, moški ste moški. Kolikor časa se ne bomo zlili v enost  Grin(kje je še to), toliko časa smo si različni. Partnerstvo ni spreminjanje , ampak samo sprejemanje. Če ti ustreza, prav, drugače se brez krega odpokaj stran.  Iskanje partnerja samo zato, da bo pomagal pri premagovanju osebnih težav, da je v dvoje vse laže, je zame bedarija. Mogoče res pride prav na začetku, ko je še prisotna začetna evforija.  Ponavadi pa se izkaže, da težave s časom postanejo še večje.

Nikoli iz dveh posameznikov ne moremo sestaviti celote. Tisto, kar nam manjka, partner ne more zapolniti. Če smo sami omahljivi, nam opiranje na še enega mehkostoječega ne koristi. Oba bova padla. Če pa vemo, kaj smo in kaj hočemo in kaj nam paše in se naslonimo na podobno zrelo osebo, potem nam je ta oslomba lahko v veselje.


Ja. Kar se razpada zvez tiče. Tko pač je. To ni posledica feminizma (moje mnenje), temveč prej posledica nesprejemanja drugačnosti, ki se kaže vsepovsod v lajfu tudi kot nestrpnost.  Človek pričakuje, da se bo partner obnašal tako kot on želi. Le zakaj, če je svoja osebnost? Človek pričakuje od partnerja, da se bo spremenil. Le zakaj, če sam nima interesa za to? Vedno pričakujemo, da se nam bodo drugi prilagodili in smo užaljeni, če ni tako. Mali otroci so navajeni izsiljevati svoje starše od malega za liziko pa ne vem kaj še. Saj niso otroci krivi, ampak starši, ki svojim otrokom ne postavijo pravih mej. In kdaj bo tak razvajen otrok, navajen vse dobiti, bil sposoben sprejeti tudi to, da ne more biti zmeraj vse po njegovo? Ko odraste, se take stvari pokažejo tudi v partnerskem odnosu. Fantek, ki mu je mamica vse nudila, pričakuje isto od partnerke, očkova punčka, navajena daril s službenih potovanj, želi v partnerski zvezi nadaljevati na isti način.
Koliko je odraslih oseb, ki v partnerske odnose ne skušajo (podzavestno) vnesti izkušenj v odnosu do roditeljev?    
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #62 - 20.08.2002 at 12:13:19
 
Angel, no, ne polagej mi svojih besed v usta.
Nej tebe ne skrbi moja zivljenska preizkusnja in vzgoja mojih otrok, ker tko, kot se jest ne vtikam vate, ker me bas boli kako si ti vzgojila svojo hci in ti ne solim pamiti, tud teb ni treba tega men pocet, velja? Hvala.

Kar se pa tice teh mojih opazanj je pa zal res tako, da vecina descev isce v zeni svojo mamo. S tem se ne pomeni, da jo jest tud, a po pogovorih z nekaterimi znanci mi jih je neki to cist lepo priznalo. Zdej a so odrasli moski al se vedno otroc, o tem ne bom debatiral in tud sodil ne, ker za to sigurno nisem poklican. Pravim pa, da je to zajeban za popizdit.

In tud nikjer nisem napisal, da ne sprejmem ljudi, ki so se odlocili, da zivijo sami. Itak skos trobim, da se mi sladko jebe za druge in res ne vem, kje si zdej ti v svoji popolnosti najdla, da sem jest neki razsodnik. Mam pac neke svoje poglede na svet, katerih ne bom spremenil. Zdej ce ti grejo tolk na pajtl me pa ne beri, simpl. Tolk o sprejmanju. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #63 - 20.08.2002 at 12:18:57
 
Ana... a mi dovolis, da se podpisem pod tvoj post? Hvala. Smiley

Morm rect, da se v veliki vecini strinjam s tabo. Sicer bi lahko se kej dodal, ker je tema zelo obsirna pa ne bom. Sej je zadost nazorno povedano bistvo.

THX, ker si mi prisparala en kup pisanja. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: samske punce??
Reply #64 - 20.08.2002 at 12:30:16
 
Nikomur ne solim pameti J.D., pa tudi v nikogar se ne vtikam. Napišem svoje mnenje in daleč od tega, da komurkoli polgam besede v usta, kot ti pišeš.
Zame je dialog izmenjava mnenj, če pa bi rad imel monolog, pa odpisuj sam sebi!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #65 - 20.08.2002 at 12:35:46
 
ANA, em 2 ženski, ne sam za gospodinjska opravila, ampak tud za kej drugega, ko eno bol glava, pa drugo ne, ko je ena noseča in druga ne.
Včasih se je to zelo obneslo, še danes se na Kitajskem, ko žena, ki ni več privlačna poišče eno mlajšo in bolj privlačno možu, tako vsaj ve kje je,  ne pa da se mož kurba drugje.
John Doe, mi govorimo o tem načinu zato, ker je žensk več kot moških, pa da pridejo vse na svoj račun (mater sm dobra duša), če bi naredli tko kot si ti reku, bi blo še več žens samih in osamljenih doma z igračo na baterije.
A lahk povem jst  eno feministično tuki, ki men kravžla živce in so si to izmislile feministke sam zato, da jebejo v glavo moške.
En ženska zahteva od svojega moža, da spušča sedalo školjke, zato, da je le ta prpravljena na njeno rit.
Jst pravim, če se že gremo tole, pol ali spuščamo dol sedalo s pokrovom tako moški kot ženske, ali pa nič.
Kaj je Ona več od Njega?
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: samske punce??
Reply #66 - 20.08.2002 at 12:43:26
 
Ok najprej me zanima od kod vam ideja, da res lahko obstaja skupnost samo skozi družino? Tako so vas učili še v šoli kajneda? Od kod vam ideja da smo vsi enaki.
Ok Angel, ker si ravno v debati, ja ojdipov kompleks je velikokrat prisoten, po trditvah nekaterih, naj bi bil prisoten pri vseh, zato John ni obsojal ali pa kar koli, samo posplošil je, po moje, ker ne poznamo ljudi, ki so se rešili vseh okovov. Prav tako se bom pa strinjal da je feminizem največkrat posledica zgraženosti nad moškimi in izhod v obupu, prav tako kot verstva-tudi reiki, ki se ga je udeležila Ana, ki jim pomaga kao razumeti sebe-ja valjda, dokler ne srečajo novega moškega. Kdaj se bo človeštvo spremenilo Ana, ko se boste ženske spremenile in ne moški. O tem pa sem že pisal.
LP
T
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: samske punce??
Reply #67 - 20.08.2002 at 12:50:37
 
Blisk1 wrote on 20.08.2002 at 12:35:46:
ANA, em 2 ženski, ne sam za gospodinjska opravila, ampak tud za kej drugega, ko eno bol glava, pa drugo ne, ko je ena noseča in druga ne.


mene nikol glava ne boli
tako.

pa da te vprašam glede na zgoraj napisano:JA KOLK OTROK BI PA TI HOTEL MET,  DA BI BLA ENA SKOZ NOSEČA, DRUGA PA NE ???
cel lasten vrtec?

Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: samske punce??
Reply #68 - 20.08.2002 at 12:54:40
 
Blisk1 wrote on 20.08.2002 at 12:35:46:
En ženska zahteva od svojega moža, da spušča sedalo školjke, zato, da je le ta prpravljena na njeno rit.
Jst pravim, če se že gremo tole, pol ali spuščamo dol sedalo s pokrovom tako moški kot ženske, ali pa nič.
Kaj je Ona več od Njega?


Blisk, bi mela midva hitr poštiman okrog skreta: vsak svojga, da je gmah

Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #69 - 20.08.2002 at 13:02:14
 
Blisk, uno feministicno foro s skretom je cist simpl resit. Razbijes pol kopalnice, ruknes noter se pisoar in je fertik deu. Smiley
al pa pac vsakic dvigas tisto delo in jo ona vsakic spusca. Tko mata oba skos deu. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: samske punce??
Reply #70 - 21.08.2002 at 09:32:39
 
Še  boljš rešitev je, da si kar v dnevni poleg fotelja namontiraš lastno školjko, pa pokrova ne bo treba dvigat spuščat, ker boš lepo skoz gor sedel.. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #71 - 21.08.2002 at 10:08:53
 
Edi... pa dejva to tvojo zamisel mal bolj poenostavt.
Lepo sred fotelja nardis sekret, da se ti tud presedat ni treba. Pa dalinca pa pir pa ciki. Juhu! Hehehehe  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: samske punce??
Reply #72 - 21.08.2002 at 10:51:00
 

Ful seksi... Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #73 - 21.08.2002 at 10:55:24
 
Sexi, a? Smiley
Sam bi tak fotel rabu se mal modifikacij. Recimo vgrajen hladilnik za pircek, pa tekoci trak od vhodnih vrat do fotelja, da bi dostavljalec piva paket sam lepo dal na tekoc trak in ma da se prpele direkt v hladilnik... Smiley Pa seveda pol se en tak mini notebuk, da bi clovek lahko pivo naroceval prek neta, pa se kej bi se najdl.... Smiley

Sej ni cudn, da so pol samske punce na svetu...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: samske punce??
Reply #74 - 21.08.2002 at 11:08:19
 
Ja notebook, obvezno s CD-jem, da lahko piksno kam odložiš, pa znotraj školke klimo....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6