Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 61010 times)
Dejana
Ex Member




Re: samske punce??
Reply #30 - 29.05.2001 at 16:09:24
 
P.S.
A. : OK, se strinjam!
Back to top
 
 
IP Logged
 
DJmucomir
1
*
Offline

Pijte vise mljeka a manje
nafte (Iz Alana Forda).

Posts: 36
Cjele
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #31 - 30.05.2001 at 00:31:20
 
Všeč mi je kar praviš Dejana glede celote in gnjavaži partnerja, ker od njega pričakuješ rešitev. Tu se verjetno res lahko vse zaplete. Tole tvojo misel morem tud mal nase aplicirat.

Sem pa po naslovu teme sklepal, da se tu kaj bolj zanimivega dogaja  Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anna
Guest




Re: samske punce??
Reply #32 - 13.07.2001 at 14:59:15
 
En lep pozdravček!Sprašujete se zakaj so nekatere ženske samske? Ne sprašujte to sami sebe ampak vprašajte to NJIH!
:-*
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: samske punce??
Reply #33 - 13.07.2001 at 15:55:21
 
Draga anna sprašujemo se ker ne vemo??

Ker nas skrbi razlog, ker je lepo bit zaljubljen

Sprašujemo se s porvokativnimi nameni, a je res tolk narobe z nami TIPI??

Da ste samske a?

Da prav maš, spašujemo se in sprašujemo vas in ker je to samo del, se bo treba potem dobit in naredit nekaj!
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #34 - 07.09.2001 at 15:12:33
 
Kva pa samski moški???? A se bo njih tudi kej vprašalo?

Pa sej to ni naša stvar, če hočejo biti same pa naj bodo!

Dejmo prostor svobodi!
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: samske punce??
Reply #35 - 10.09.2001 at 09:39:46
 

Pot iskalca ni lahka. Moški, ženska.., vseeno; ko si enkrat na tej poti, je ni poti nazaj, je samo naprej tja, kjer si že bil.

Ljubiti..., biti svoboden... -  to je cilj. Cest do sem je nešteto...s partnerjem, samski, z družino, s prijatelji, s sodelavci, z živalmi, z naravo ... whatever. Let's pay some respect to ourselfs.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #36 - 10.09.2001 at 09:56:58
 
Jea, pot ni lahka, še vedno se lahko vrtiš tudi v krogu. Ni nujno, da napreduješ, lahko se vrtinčiš leta in leta, lahko pa v trenutku padeš v center.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: samske punce??
Reply #37 - 10.09.2001 at 10:18:54
 
Človek je družabno bitje in samoto težko prenaša - torej le zakaj bi bil sam - punce, da bi ostale samske? Pa saj ni potrebe, hehehe, priložnosti je dovolj - samo zunaj, ne v sobi za računalnikom...

In tako je resnično v življenju kot je navedel MIKE: "...lahko se vrtinčiš leta in leta, lahko pa v trenutku padeš v center!".

Samo ne pričakujte čudežev, hehe! Smiley
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: samske punce??
Reply #38 - 10.09.2001 at 11:53:55
 

Kaj pa naj pričakujemo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #39 - 10.09.2001 at 12:04:16
 
Nič. = 0

Tole lahko asociiram na tematiko o Željah.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: samske punce??
Reply #40 - 11.09.2001 at 10:00:14
 
Eh, tako pa spet ne MIKE, da se ne bi nič=0 pričakovalo! Shocked Pričakuješ lahko to, kar si resnično želiš (resnično asociira to na tematiko o željah Smiley). Ampak želeti si nekaj, pomeni (seveda po mojem mnenju)tudi narediti VSE, da se ti želja izpolni. SAM-a si svoje sreče kovač...a ni to en pregovor? Torej - draga-i S. bo treba kar "pljunit v roke" in...pričakuj...! Smiley
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: samske punce??
Reply #41 - 17.09.2001 at 19:09:18
 
Hotu sem povedat, da bolj ko si želiš enga pravga zase, to vela za fante isto, in iščeš izbiraš, pol ni nujn da dobiš kar hočeš, lahko misliš, da si dobila pravega fanteka zase, pol te pa čez čas, vse presenti in si rečeš:"Ej saj to pa ni fantič, ki ga jest hočem!" Seveda, ker si ga že prej v glavi sestaviš, kak more bit, in to navadno ne špila. Na take želje jest cilam.

SUZI, tisto tvoje o tem, da je čudno če je dekle pri 20 sama, in da ni če je tip pri 30, glih ne drži. Kar se tiče tega da če je tip pri 30 sam, no reciva 4 leta nazaj, ko sem bil jez nekako sam, je blo vsem puncam to čist čudno. Se pa generacije menajo tko da je lahko zdej množično mnenje drugačno. Sicer pa se ne oziraj na to kaj je čudno in kaj ni. Živi life, kolikor si ga lahko dopustiš....
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: samske punce??
Reply #42 - 18.09.2001 at 17:35:59
 

Le-ona wrote on 11.09.2001 at 10:00:14:
Eh, tako pa spet ne MIKE, da se ne bi nič=0 pričakovalo! Shocked Pričakuješ lahko to, kar si resnično želiš (resnično asociira to na tematiko o željah Smiley). Ampak želeti si nekaj, pomeni (seveda po mojem mnenju)tudi narediti VSE, da se ti želja izpolni. SAM-a si svoje sreče kovač...a ni to en pregovor? Torej - draga-i S. bo treba kar "pljunit v roke" in...pričakuj...! Smiley


Žal, jaz pa mislim, da to tako ne špila. Sicer lahko pričakuješ, samo 99 % se pa to ne uresniči.,
Pljunit v roke- pri fantih mislim, ne igra nobene vloge, recimo v primeru, da mu nisi všeč lahko narediš ne vem kaj, pa ne bo nič pomagalo.
Altermativa je najti drugega (kar pa ni lahko, če si še zmeraj zaljubljen v tistega, ki te noče)
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: samske punce??
Reply #43 - 18.09.2001 at 23:44:28
 
ne moreš biti zaljubljen v nekoga ki ti ljubezni ne vrača, lahko se ti zdi da si, v bistvu pa sploh nisi.
lahko ga ljubiš kar pa sploh ni slabo - čistiš karmo in to.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: samske punce??
Reply #44 - 19.09.2001 at 08:20:41
 
Q

Žal, jaz pa mislim, da to tako ne špila. Sicer lahko pričakuješ, samo 99 % se pa to ne uresniči.,

Q
Hja Dejana, če že v startu razmišljaš, da v 99% ne bo uspelo, si sama strižeš peruti (oprosti le moje mnenje)...na tak način se prepričaš v nasprotno, kar želiš in potem ne podvzameš ničesar...

Sicer pa med "zaljubljen biti" in "ljubiti" je razlika in tu se strinjam s tabo gape - ne moreš biti zaljubljen v nekoga, ki ti ljubezni ne vrača, a ljubiš ga lahko...
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6