Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 11
(Read 47203 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #45 - 31.01.2003 at 19:14:00
 
m wrote on 31.01.2003 at 08:58:22:
Grin


Grin


In to pravilo je...?



Mislil sem na pravilo Marjana, ki se vrti v celem topicu. XXXovo pravilo.  Zadnjič mi je ARS napisala da jaz nobene nimam.   Ker nobene nimam za mene drži nepisano pravilo partnerstva. Tudi za tebe. Zvestoba enemu partnerju je iz cerkvenih vrst zvita, v to sem prepričan, le taka zvestoba pa pomeni, hitrejšo naveličanost tega istega partnerja.  Kaj čemo potem?  Najbolje da kar eden na drugega čakata, pa zvesti bodite rajši svoji iskrenosti do partnerja.  Če vas ne razume, je pa to že drugo poglavje, njegov problem, nikakor biser ampak histerija.

Andres  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #46 - 31.01.2003 at 19:20:56
 
Quote:

Prav tebi bi globok razmislek dobro del, Andres. . Pa če nimaš ga/je nimaš v fizični obliki, pa vzemi v obzir kot partnerja te tvoje imaginarne sence, ki jih projeciraš v ženski svet.  

Nič ne vidim narobe v odnosu, kot ga imata xxx in njegova partnerica, če pač potrebujeta to izkušnjo, vsak namreč mora slej ko prej razčistit z ljubosumjem, in da si lahko nekomu oz. imaš prijatelja in ljubimca... v eni osebi, je skoraj več kot si lahko želiš.  


Little Star.
Daj mi prosim to z drugimi besedami povej. Je namreč tvoj zgornji post quotan iz drugega besedila o prevladi nad partnerjem in sem se tako malo zgubil. Če prav razumem meniš, da si jaz lastim vse kar ima joške?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #47 - 31.01.2003 at 23:13:25
 
Pri Freyi se je izkazalo prav to, kar bi zdaj rad izvedel Andres.  Je tudi dojeto kot  specifično mentalni del procesa pri pravilnem ugotavljanju oz. iskanju bolezenske kroglice, po tvoje, zase oz. vsak-ega zase.

Ne bi te pa rada kar naprej obroževala kot lažnivca. Ker si iskren v svojih dejanjih! V tvojem svetu Resnice in ne-laži ni. za zadostno mero etike razgovarjanja imam za nujo izjavit,  da je spet ena tvojih načrtnih laži proglasitev Freye za "ženski biser". Za kar pričakuješ že moj odgovor, prav tak, da je Freya v resnici ti. Torej si ti pravi moški biser:)

Resnica zase je tudi zame pomembnejša od resnice paragrafov. Nepisano pravilo pa je "za upanje". Zaupanje, vprašanje življenja in smrti! Vera in ne razum Andres.

Quote:
In prav žal mi je da moramo komaj v letu 2003 razpravljajo o praviloma znanem nepisanem pravilu partnerstva.

Resno mi daje mislit, kar si pred časom izjavil,  namrečda so običajno pisateljice zavrte. Jasno je tudi, da je modra praviloma hladna barva, ob izjemni družbi pa ne zares.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #48 - 31.01.2003 at 23:45:26
 
Karmen, Freya je ženska, ki to dejansko piše... če ne verjameš, pojdi kdaj v svet pogovorov v živo, kjer se večino časa zadržujem in me boš lahko spoznala. V kolikor tudi temu ne boš verjela, te z veseljem povabim na pijačo in resnično upam, da te bodo moji joški prepričali.

Ne vem zakaj ženske ne bi imele takega pogleda, kot sem ga predstavila jaz in a je res to samo domena moških?? Torej, potemtakem lahko samo mislim, da moramo ženske biti zafrustrirane, frigidne in izključno monogamne in da nobena ženska tudi za sekundo ne sme pomisliti na bigamijo, katera je potem očitno dovoljena le moškemu svetu...........

Kdo bi si mislil, da v 21. stoletju še vedno obstaja toliko tabujev, toliko moralno nesprejemljivih tem in ne vem česa še vse.

Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #49 - 01.02.2003 at 01:09:03
 
GrinOK, Freya  Grin
Greva na pijačo, sej je glih dober večer! Wink Samo ne pa reč da  pridem v kak oddaljenega konec Slovenije.  Ni časa zdaj. Tvoji joški me ne bojo prepričal, to ti vnaprej povem. Imaš prevelke, ker samo take se z njimi postavljajo. Lahko pa si jih "popraviš". Smiley

Bi rada freya, da jaz sebe proglasim? Kot se ti sama razglašaš tukaj Smiley Nič ne bo, Andres, je Freya  poimenoval tebe "ženski biser" .

Freya, govorila sem pa o človeku iz mesa in krvi, ne pa o tem kaj  napletaš v tvoji glavi in tukaj gor lai pa na živih pogovorih. Lahko pa greva na pijačo. Štekaš ane;)

Sploh pa ne mislim, da ženska ne bi smela it tudi  z drugim ali z žensko. Če si tega želi, pove partnerju. Če se strinja je to super, lahko enostavno gre. Prav isto lahko naredi seveda, kadar se partner ne strinja. Dvomim, da ji bo uspelo z manjšimi zanimanjem ali vpletanjem partnerja.  

Lahko mi rečeš, da tako razmišljanje paše na kak drug prostor,.. ker samo izjemoma obstajajo stvari, ki veljajo ne glede na trenutne časomere. Smiley

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #50 - 01.02.2003 at 02:02:03
 
Karmen. Če bi ti uspelo prvi napisati tako iskren  tekst kot ga je sestavila Freya bi tudi tebi rekel, da imaš biser v sebi.

Ampak na drink se pa le odzovi. Če Freja na mizo joške vrže ali ne, bil bi to zanimiv večer, ne le zanimiv, naravnost fantastično bi to bilo. Če se ne misliš odzvati to povej javno, da bo Edi zavzel tvoj termin. Jebi ga. Sem določil Edota kot mojega asistenta in vem, da nima nič proti.  

Sicer pa napisala si da podpiraš tisto, da naj bi ženska šla z drugim moškim in vse to. Ni problema.  Free world, kot je nekoč Ars napisala.  
Kje si bila pa do sedaj Karmen, ko smo bisere iskali? Preprosto se dogaja moj stavek, saj veš, tisti,  da se naše forumske ženske fine delajo, v resnici bi pa rade prav to kar je Freya napisala.
In tudi to je žalostno da vam pride soseda, torej ženska iz sosednjega foruma, ter vam tako odpre oči, oziroma razpre pogled. Ne le na vaše telo vključujoč noge.  Predvsem na svet, danes, v petek 1.2.2003  Ops. Grem v life.   Grin Grin


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #51 - 01.02.2003 at 08:18:24
 
Andres se strinjam, za iskreno si ti mene prvi razglasil.

Drinkec vama lahko tudi odstopim, prav kamot da bo Freya enako zadovoljna, ne glede na njene take poglede. Vprašanje je če so moji pogledi svobodni? Pri zvestobi vprašanja časa že ne zmorem odmislit; ker noben cerkvenjak je tudi ne more nekomu v glavo tako vcepiti, če je nekdo nima sam že tam. Morda se ljudje ločimo le po tem, kadar se "zmoremo" sami pred sabo različno intenzivno kontinuirano pretvarjati?

Gre tukaj pretežno za tvoja mnenja Andres. Ko se sprašuješ kje sem bila dozdaj, sem se namerno vzdržala množičnih odgovorov na tem topiku ravno v podporo ostalim fantom na našem forumu. Ti pa zaradi tega še isto težko verjamem, da bi se spustil na Freyin nivo, ker si želiš deliti z njo pogledov na svet.

Bi bilo zdaj v redu, da Freyi končno tudi uspe, da vsem odpre dovolj oči, tako da kasneje ne bo nihče imel potrebe po izražanju takih občutkov "ma sem se zajebal-a!"? Smiley

V soboto pred 39 leti me še ni bilo na svetu, tako da jaz ne vem, ti menda veš vse datume. Svoja starša imam rada vsakega posebej. Sta do danes točno toliko let skupaj.

Enkrat sem ti že msgjala, da midva sva že dolgo v lajfu. Kje pa to?


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #52 - 01.02.2003 at 10:49:17
 
Freya wrote on 30.01.2003 at 20:22:02:
In še nekaj se drage ženske zavedajte: da so večinoma ženske krive za moške skoke čez plot. Če bi bilo manj frigidnih žensk na svetu,  bi bili tudi mošk veliko bolj zadovoljni in bi bilo definitivno manj skokov......seveda ne bi iskali ljubic vse povsod......

Ja, zihr.  Roll Eyes
Zame je to arhaična razlaga odnosov, ki dandanes prav nobene veze z realnostjo več nima; in z dandanašnjim razumevanjem odnosov. Za to, da nekdo »skače čez plot« (moški ali ženska), sta si »kriva« oba, tako moški kot ženska, kajti svoj odnos, kakršenkoli je, si s svojo (ne)aktivnostjo in (ne)delovanjem dogajata oba. In s svojim (ne)pristankom nanj(o); oz. z določanjem odnosu lastnih »pravil«, katerihkoli. Pa s svojimi »(ne)zmožnostmi«, pa kakršnekoli te že so. »You need two to tango«, rečejo n. pr. Američani. In zadovoljstvo gre najprej od znotraj navzven, ne glede na spol, in se odraža v odnosu, ki ga spoznavaš, gradiš, se ga učiš … ali pa ne.

Skratka, na kratko, prepričana sem, da ženske prav zagotovo niso tiste, ki bi bile »večinoma krive« za moške skoke čez plot – če to ni skupni konsenz delovanja znotraj njunega odnosa, sta temu enako »kriva« oba; predvsem pa nepoštena najprej do sebe, potem pa drug do drugega. In oba se lahko »ustavita«, razmislita in ustrezno sebi ukrepata. Lahko. Oziroma, to se zgodi v vsakem primeru: delovanje na podlagi lastnih (ne)odločitev.

In kot kaže, je nekaterim moškim še vedno najlažje lastno neiskrenost in (ne)delovanje prevaliti na, kao, frigidnost ženske. Je hitr podelan. Morda tudi ženskam samim, ne vem. Tovrstnih izkušenj nimam, a meni osebno je bila, tozadevno, močno blizu Košičkova razlaga, prosto po spominu, »da frigidnih žensk ni, so samo nesposobni moški, ki ne znajo zadovoljiti ženske«, oz. »da je spolno hladna zgolj tista ženska, ki (še) ni našla ustrezne oblike spolne zadostitve«.

In vedno, ne glede na spol vpletenih, je omenjeni gospod vedno kaj pridal tudi na temo erotofobije, posledice čustvene prizadetosti; že kakšne, pa četudi tiste najpogostejše, iz otroštva. In za erotofobe, tiste, »ki niso sposobni dajanja ljubezni«, je najpogosteje označil moške. In je razložil, da si »erotofobi v življenju pomagajo tako, da najdejo bodisi intelektualno inferiono partnerico, mnogo mlajšo, ali pa vsaj telesno šibko deklico«. In tako naprej, da ne zaidem predaleč s teme …

Torej, meni se zdi prav vsako spolno dejanje, v katerem uživata oba vpletena, normalno. In če to v nekem odnosu zajema tudi ljubice in/ali ljubimce, prav. In če ne, tudi prav. Vse je pač odraz kogarkoli odločitev in sprejemanja odgovornosti in posledic za le-te. Preprosto. Zelo.

Smiley
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #53 - 01.02.2003 at 13:04:08
 
Quote:
GrinOK, Freya  Grin
Greva na pijačo, sej je glih dober večer! Wink Samo ne pa reč da  pridem v kak oddaljenega konec Slovenije.  Ni časa zdaj. Tvoji joški me ne bojo prepričal, to ti vnaprej povem. Imaš prevelke, ker samo take se z njimi postavljajo. Lahko pa si jih "popraviš". Smiley

Bi rada freya, da jaz sebe proglasim? Kot se ti sama razglašaš tukaj Smiley Nič ne bo, Andres, je Freya  poimenoval tebe "ženski biser" .

Freya, govorila sem pa o človeku iz mesa in krvi, ne pa o tem kaj  napletaš v tvoji glavi in tukaj gor lai pa na živih pogovorih. Lahko pa greva na pijačo. Štekaš ane;)

Sploh pa ne mislim, da ženska ne bi smela it tudi  z drugim ali z žensko. Če si tega želi, pove partnerju. Če se strinja je to super, lahko enostavno gre. Prav isto lahko naredi seveda, kadar se partner ne strinja. Dvomim, da ji bo uspelo z manjšimi zanimanjem ali vpletanjem partnerja.  

Lahko mi rečeš, da tako razmišljanje paše na kak drug prostor,.. ker samo izjemoma obstajajo stvari, ki veljajo ne glede na trenutne časomere. Smiley

Karmen



Draga Karmen!

Mislim, da si čisto zgrešila koncept mojega odgovora tebi, češ da sem jaz Andres, oz. da je Andres jaz.

Pa bi ti na par stvari rada odgovorila:

Se ne smatram, da sem ženska z ogromnimi ali velikimi joški. Dejstvo je, da sem to omenila čisto zato, ker sem drugače kratkolasa, katero bi mogoče še lahko zamenjali za fanta (zgolj iz zadnje strani), imam pa nekaj, kar se načeloma vidi. Niti si nisem mislila, da boš naredila tak poudarek na to besedo ali stavek.  Jaz se ne postavljam s svojimi joški, čeprav včasih tako zgleda, saj jih je, tudi če bi hotela, malo težje skriti. Torej pustimo te joške na stran in se posvetimo tistemu, kar sem hotela v samem štartu povedati.

Zakaj bi hotela delati nekaj, kar ti ne bi pasalo. Tudi jaz nisem sebe proglasila za nič tu. Povedala sem le svoje skromno mnenje. In kar me že od nekdaj moti je, da me/nas/jih nekdo sodi. Kot sem že prej napisala, me ne bi čisto nič motilo, če bi napisali svoje mnenje in that's it. Ravno zato je mogoče moj post deloval nekoliko grobo, saj sem hotela vsem, ki so obsojali, pričarati vzdušje, kako je, če si sojen. Pa verjamem, da jim ni bilo fajn tistega brati. Psihološko gledano vedno najbolj bolijo šibke točke. Katerih se jaz nočem posluževati, saj ni moj namen, da bi ljudem škodila, ampak da bi jim pomagala. Tudi nočem, da bi se vsi strinjali z mano, daleč od tega, mi je pa pomembno, da se ljudje zavedajo, da je včasih potrebno pogledati zadevo iz različnih zornih kotov.

In če so/ste/si me označila za nekaj (bog ve kaj), je to njihova/vaša/tvoja oznaka. Ljudje smo tako in tako nagnjeni k predalčkanju ljudi. Tega sem se že navadila. Ampak rada bi povedala, da je meni vseeno, ker to je vaša sodba in je vaš problem, če ne dojamete mojega pisanja, ne vašega. In biti iskren in odprt za določene stvari še ne pomeni, da se izpostavljaš (namenoma ali nenamenoma), kaj šele da bi se označevala. Ljudje smo preveliki individumi, preveliki unikati, da bi si to upala delati.

Kar napišem, to se mi dogaja v moji glavi. In ja, tudi jaz sem govorila o ljudeh iz mesa in krvi. Ampak vse premalo ljudi se zaveda, da smo vsi krvavi pod kožo. Napisala si lai.... zanima me, katera beseda bi to morala biti. In ker mi je prvo prišlo na um laži mi povej, zakaj hudiča bi mi bilo potrebno napletati v glavi in moje misli (laži) projecirati na ta forum.  V končni fazi se mi pa tako ali tako zdi, da bi slej ko prej prišli na isti skupni imenovalec.

Quote:
Sploh pa ne mislim, da ženska ne bi smela it tudi  z drugim ali z žensko. Če si tega želi, pove partnerju. Če se strinja je to super, lahko enostavno gre. Prav isto lahko naredi seveda, kadar se partner ne strinja. Dvomim, da ji bo uspelo z manjšimi zanimanjem ali vpletanjem partnerja.  


S tem se 100% strinjam. In to me je zmotilo že od začetka, saj so zgodbo, ki je bila napisana na začetku projecirali na varanje. Jaz občudujem tak odnos, ki ga imata tedva. Pa če ne zaradi drugega, zaradi tega, da sta dva sposobna toliko zaupanja, ljubezni in spošovanja, da sta to sposobna furat. Sploh nisem hotela vpletati (in če se ne motim tudi nisem) svojih mišljenj, kaj si jaz želim. Mi je trenutno irelavantno.
Na nek način sem samo hotela  potrditi mišljenje Andresa ter pisatelja tega topica - xxx-a.

In če sta dva sposobna funkcionirati na tak način, to definitivno ne moreš smatrati za varanje....

Ne bom ti govorila, kam tvoje ali moje razmišljanje paše. To bi me nekako preveč spominjalo na srednješolske dni, ko nas je profesorica pri slovenščini vprašala: "Kaj vi misite, da je pisatelj hotel s tem povedati". S tem nam je dala možnost, da smo razmišljali s svojo glavo in povedali stališče iz lastnega zornega koga, pa seveda ni bilo prav, saj je profesorica izključno upoštevala samo mnenje, ki je bilo napisano v Berilu. Žalostno ne.......

No, draga Karmen in še za na konec. Nisem iz nekega odločnega kraja, sem iz Ljubljane, kar mogoče ni tako odročno (ali pač). Ne glede na vse, bodi prepričana, da tudi če bi šli na kavo (povabilo še vedno velja - pa naj ti ne stopi v glavo, te ne usvajam Grin Wink) ti ne bi metala svojih jošk na mizo, niti te ne bi hotela na vsak način prepričati da imam prav, saj mi je prav všeč, da imamo ljudje različna mnenja, o katerih lahko "normalno" diskutiramo (v kolikor je to sploh še mogoče v današnji družbi). Šli bi enostavno na kavo...... in kako rekli (mogoče Andresa obrali do kosti  Wink).

Lp
Freya

Back to top
 
 
IP Logged
 
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #54 - 01.02.2003 at 13:15:55
 
Andres wrote on 01.02.2003 at 02:02:03:
Karmen. Če bi ti uspelo prvi napisati tako iskren  tekst kot ga je sestavila Freya bi tudi tebi rekel, da imaš biser v sebi.

Ampak na drink se pa le odzovi. Če Freja na mizo joške vrže ali ne, bil bi to zanimiv večer, ne le zanimiv, naravnost fantastično bi to bilo. Če se ne misliš odzvati to povej javno, da bo Edi zavzel tvoj termin. Jebi ga. Sem določil Edota kot mojega asistenta in vem, da nima nič proti.  

Sicer pa napisala si da podpiraš tisto, da naj bi ženska šla z drugim moškim in vse to. Ni problema.  Free world, kot je nekoč Ars napisala.  
Kje si bila pa do sedaj Karmen, ko smo bisere iskali? Preprosto se dogaja moj stavek, saj veš, tisti,  da se naše forumske ženske fine delajo, v resnici bi pa rade prav to kar je Freya napisala.
In tudi to je žalostno da vam pride soseda, torej ženska iz sosednjega foruma, ter vam tako odpre oči, oziroma razpre pogled. Ne le na vaše telo vključujoč noge.  Predvsem na svet, danes, v petek 1.2.2003  Ops. Grem v life.   Grin Grin


Andres


Andres, tudi tebi moram reči, da sem bila kar negativno presenečena, kako si tudi ti, za katerega sem mislila, da ločiš perverzijo od svobodnega načina razmišljanja, označil mene za lik ženske, ki bi svoje joške metala po mizi. In ne samo to, navsezadnje tudi omeniš, da pride soseda iz drugega foruma. Je mar res pomembno, v katerih vse forumih se gibljemo?? In misliš, da sem prišla sem samo za to, da bi tudi tu ljudi "seksualno" navdušila in bi mogoče izpeljala celo kako orgijo??

Kako zelo si se motil..........

Andres, različni forumi, različne tematike, različni prfili ljudi...... ampak vse nas pa druži ena in ista stvar. Razglabljanje o zadevah, pri katerih imaš ali mišljenje, ali pa se na njih spoznaš, oz. te zanimajo......

Iz vsega skupaj bi lahko na koncu ocenila, da si ti tisti zafrustriranec, kateri mora glasno govoriti, da ga vsi slišijo, čeprav na račun tega, da ga noben ne mara. In to vse samo zato, da bo opazen??....... upam, da temu ni tako, ampak če je...... mi je kar malo žal......
tebe, ne drugih oz. foruma.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Uživanje v sexu
Reply #55 - 01.02.2003 at 13:21:54
 
Hehe, Košička (pred kratkim je umrl) sem dostikrat prebiral, ker me je vedno nasmejal.
Njegov najpogostejši nasvet mladim dekletom je bil, "takoj ga zapustite (z opombo: pokličite me na telefon .... )!"
Za njega so bili praktično vsi moški ali nedorasli mamini sinčki ali pa latentni homoseksualci   Tongue

Pri spolnem odnosu gre predvsem za odnos, kar pomeni, da se morata za kvaliteto potruditi oba. Če se trudi samo eden, je odnos prazen. Pravzaprav truditi se niti ni najboljši izraz, saj je najbolje, kadar se povsem naravno in brez nepotrebnih zavor prepuščata užitkom.




Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #56 - 01.02.2003 at 13:34:22
 
Tko kot so ziher vse ženske krive, da jih tipi posilijo, ker nosijo, minike, tangice in oprijete majčke! Roll Eyes Shocked Lips Sealed
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Uživanje v sexu
Reply #57 - 01.02.2003 at 13:41:42
 
Petra. wrote on 01.02.2003 at 13:34:22:
Tko kot so ziher vse ženske krive, da jih tipi posilijo, ker nosijo, minike, tangice in oprijete majčke! Roll Eyes Shocked Lips Sealed

Ne gre ravno za krivdo, vsekakor pa je res, da so minike in oprijeto perilo močan spolni vzpodbujevalec in kdor nosi tako perilo, ga nosi z določenimi spolnimi nameni, ki se jih pogosto niti ne zaveda.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #58 - 01.02.2003 at 13:41:58
 
Za nekatere "motene" osebke je to sigurno dovolj velik stimulans za posilstvo. Samo ob dejstvu, da se posilstva dogajajo tudi pozimi, ko ni vsega toliko razkrito, bi pa težko rekla, da je to vse zaradi tega.

In če ima moški motnjo, katera ga pripravi do tega, da žensko posili, verjetno ni kriva ženska kot taka.

Pri posilstvih gre za bolj zapleten psihološki profil človeka, kot pri varanju ali dopuščanju svojega partnerja seksanja z drugimi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #59 - 01.02.2003 at 13:45:02
 
Petra. wrote on 01.02.2003 at 13:34:22:
Tko kot so ziher vse ženske krive, da jih tipi posilijo, ker nosijo, minike, tangice in oprijete majčke! Roll Eyes Shocked Lips Sealed


Kali!
Moraš ločiti, kaj je žensko provociranje in kaj šarmantnost, eleganca, kadar te pokažejo pol joška ali minice.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 11