Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11
(Read 47113 times)
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #30 - 28.01.2003 at 19:51:23
 
Andres wrote on 28.01.2003 at 19:36:00:
XXX!

Hvala da si se še enkrat oglasil. Ti si nedvomno pomemben člen na forumu, vsaj kar zadeva  tega sexualnega, seksualnega, spolnega področja.  Se bo vsaj kdo zamislil o svoji prevladi in egoizmom nad partnerjem.
A ni Kristus rekel: "Ljubite se" ?

Andres



Bog ju je blagoslovil in Bog jima je rekel: »Bodita rodovitna in množita se, napolnita zemljo in si jo podvrzita; gospodujta ribam v morju in pticam na nebu ter vsem živalim, ki se gibljejo po zemlji!«


Jezus pa
Veselite se s hčerjo jeruzalemsko, radujte se nad njo, vsi, ki jo ljubite, uživajte z njo veselje, vsi . . .

Jn 15,17
 To vam naročam, da se ljubite med seboj!«  

1 Pt 4,8
 Predvsem se med seboj goreče ljubite, ker ljubezen pokrije množico grehov.  





Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #31 - 30.01.2003 at 20:22:02
 
Jaz, kot ženska predstavnica se popolnoma strinjam z Andresom. Vse, ki ste se oglašale ste izključno govorile iz lastnih izkušenj in lastna prepričanja.

In kar je mene zmotilo je to, da nikakor ne morete in nočete dojeti, da nis(m)o vsi isti, kot ste ve. Hvala bogu da ne, ker bi bilo drugače čisto dolgočasno.

In ja, obstajajo take ženske, ki so zelo pohotne in znajo svojo pohoto zadovoljiti. So tudi take, ki si želijo poleg partnerja imeti še kakega moškega ali žensko v postejli. In kaj je narobe s tem.

V kolikor sta v vezi dva, ki se razumeta kar se seksualnih želja tiče, kdo smo mi,da jih bomo sodili?? Ne rečem, če bi nekdo koga silil v tak odnos.......

In še nekaj se drage ženske zavedajte: da so večinoma ženske krive za moške skoke čez plot. Če bi bilo manj frigidnih žensk na svetu,  bi bili tudi mošk veliko bolj zadovoljni in bi bilo definitivno manj skokov......seveda ne bi iskali ljubic vse povsod......

zdej me pa raztrgajte Grin Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #32 - 30.01.2003 at 20:27:46
 
Freya, le zakaj bi te raztrgali? Smiley Se strinjam s tvojim mnenjem in s tistimi, ki ga s teboj delijo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #33 - 30.01.2003 at 21:50:49
 
Freya!

Tvoj post je nekako uravnovesil tehtnico spolne potrebe med spoloma.  V bisvu me zelo veseli, da si si kot ženska, upala oddati post v tej obliki. Saj veš. Vse je nek oj in joj, ter ne bodi ga treba.  Vse kar zadeva pohotnost, kot bi bilo to nekaj ukradenega.  V bistvu gre za zavrtost posameznic v družbi, kar pomeni tudi na forumu. Skratka vedno bolj pridobiva veljavnost mogočni stavek, ki sem ga pred več meseci dobil na mail od enega naših članov/članic foruma.  "Pust te babe  ???????????."  

Preprosto Freya, ne boj se, da bi te kdo raztrgal. S tvojim postom si pač pokazala neko žensko sliko, lahko to imenujemo tudi ženski biser:). Za tabo je parada drugih žensk ki zganjajo finočo, češ, one pa niso take.  Malo morgen. Komaj čakajo, samo šanse nimajo, le navzven se fine delajo. Če šanso že imajo jim v danem trenutku zmanjka korajže in ponovno se vračajo domov same, osameljene, nepotešene, ali pa k partnerju, ki ga bržkone  nebi motilo, če bi šla njegova draga na refreshment. Cheesy.  Seveda je poglavje zase spolna hladnost, ravno ta krog ljudi pa se navadno mnogim avanturističnim težnjam zelo upira.  

In prav žal mi je da moramo komaj v letu 2003 razpravljajo o praviloma znanem nepisanem pravilu partnerstva.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #34 - 30.01.2003 at 22:15:39
 
Vsakemu svoje, hvala bogu !

da bi le srečni bli pa veseli, pa karkoli kdo počne Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #35 - 30.01.2003 at 22:24:31
 
Freya Winkza mene pa itak veš,da se popolnoma strinjam s teboj:)
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #36 - 31.01.2003 at 08:53:31
 
Freya wrote on 30.01.2003 at 20:22:02:
Če bi bilo manj frigidnih žensk na svetu,  



Zakaj pa so ženske po tvojem mnenju frigidne?

In kako frigidnost odpravit?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #37 - 31.01.2003 at 08:58:22
 
Quote:
 V bistvu gre za zavrtost posameznic v družbi, kar pomeni tudi na forumu.


Grin

Quote:
Komaj čakajo, samo šanse nimajo, le navzven se fine delajo.


Grin

Quote:
In prav žal mi je da moramo komaj v letu 2003 razpravljajo o praviloma znanem nepisanem pravilu partnerstva.


In to pravilo je...?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #38 - 31.01.2003 at 09:11:00
 
m wrote on 31.01.2003 at 08:53:31:
Zakaj pa so ženske po tvojem mnenju frigidne?

In kako frigidnost odpravit?


Pojma nimam... ker nisem ena izmed njih lahko samo ugibam, da je v osnovi kriva sama vzgoja, potem se nadaljuje v mladost, kjer je bil seks še vedno tabu tema, potem mogoče, da so bile te ženske z moškim, ki jim je bil prvi in edini v življenju..... v nadaljevanju, da si niso upale toliko eksperimentirati in jim je postalo dolgčas in nepotrebno dejanje...... ne vem, ugibam.... se tudi jaz sprašujem, zakaj je toliko frigidnih žensk. Nek procent jih je sigurno zaradi moških, ki so na ženski opravljali lastne potrebe in se nikoli niso res potrudili,da bi zadovoljili žensko......


Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #39 - 31.01.2003 at 09:15:56
 
Je lahko užitek večji in popolnejši od telesne ljubezni?
Ne, pa tudi bolj nespameten ne. (Platon)



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #40 - 31.01.2003 at 09:18:13
 

Andres wrote on 28.01.2003 at 19:36:00:
XXX!
Se bo vsaj kdo zamislil o svoji prevladi in egoizmom nad partnerjem.


Prav tebi bi globok razmislek dobro del, Andres. Wink. Pa če nimaš ga/je nimaš v fizični obliki, pa vzemi v obzir kot partnerja te tvoje imaginarne sence, ki jih projeciraš v ženski svet.

Nič ne vidim narobe v odnosu, kot ga imata xxx in njegova partnerica, če pač potrebujeta to izkušnjo, vsak namreč mora slej ko prej razčistit z ljubosumjem, in da si lahko nekomu oz. imaš prijatelja in ljubimca... v eni osebi, je skoraj več kot si lahko želiš.

Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #41 - 31.01.2003 at 09:38:01
 
Freya wrote on 30.01.2003 at 20:22:02:
In še nekaj se drage ženske zavedajte: da so večinoma ženske krive za moške skoke čez plot. Če bi bilo manj frigidnih žensk na svetu,  bi bili tudi mošk veliko bolj zadovoljni in bi bilo definitivno manj skokov......seveda ne bi iskali ljubic vse povsod......

zdej me pa raztrgajte Grin Roll Eyes


Mah daj, lepo te prosim. Roll Eyes Vsaj  "in obratno velja za zavedanje moških" bi lahko napisala, če že no.
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #42 - 31.01.2003 at 11:00:08
 
Kaki topic!!!  Grin

Quote:
Vendar nama je to uspelo, ko sva prišla tako daleš. da nisva več ljubosumna in se zavestno zavedava da sexava samo zaradi materialne potrebe. Popolno zaupanje!


Po moje sta onadva bolj dorasli duši od večine od nas...
Ljubusumje je v bistvu najbolj omejujoča stvar v zvezi!
xxx: če se še kaj javiš napiši kako pri vragu si se rešil tega sranja?
Jaz se ljubusumja nikakor ne rešim (niti moja punca), pa se lahko zabijam z glavo v zid cele dneve.  Grin

jst je napisal (26.1.2003)
Quote:
Vem pa, da ce bi mi moja darling to predlagala, da bi jo se isti hip brcnil iz bajte z vsem kozmeticnim salonom vred. Pac, eno je teorija, drugo pa praksa, pa ce smo se tolk duhovno razviti, strpni, razumljivi do drugacnih in podobne bla bla bla. Papir pac vse prenese...


Hehehe, how true  Grin Posebej mi je všeč del o kozmetičnem salonu (na grmado z njim...)  Grin

Lp!
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #43 - 31.01.2003 at 11:05:12
 
tomi wrote on 31.01.2003 at 11:00:08:
Jaz se ljubusumja nikakor ne rešim (niti moja punca), pa se lahko zabijam z glavo v zid cele dneve.  Grin

Čist ponižno bi opozorila, da si se napačno tega lotu. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #44 - 31.01.2003 at 11:21:02
 
tomi wrote on 31.01.2003 at 11:00:08:
Posebej mi je všeč del o kozmetičnem salonu (na grmado z njim...)  Grin

Lp!


Vse je stvar sprejemanja. Če se še kozmetičnega salona pri ženski ne more sprejeti, kako bi šlo šele s kakšnim tipom v njeni postelji.  ???

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11