Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8831 times)
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Zbogom razsodnost...
Reply #30 - 17.02.2003 at 21:35:30
 
Devi wrote on 17.02.2003 at 16:28:52:
Ljubezen zdravi, vendar mora vsak začet pri samem sebi. .

Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Zbogom razsodnost...
Reply #31 - 18.02.2003 at 11:12:11
 
Quote:
laži bi blo pametvat ... pisat razmišljanje, če bi se vedlo a je model mož, partner, stranka, prijatelj, znanec tistih dni ko ima pijansko ... mislm ... laži bi blo pociljat vzorec ...

Katarina. Za učinkovito miselno gesto bi naštete odnose poleg teh, ki ti jih je gape serviral dodatno obložila še  kot oče,  ljubimec (razmerje več let) , ljubček ( občasno razmerje). Izpustila bi partnerja, obvezno! Če osebi, ki ji navkljub milostnemu podarjanju ljubezni, dodeliš ime Partner ni gut, "se je ne dotakne". Tako jaz razmišljam, da ni klever trošit življenja za partnerja. Ker partnerju energije ne boš mogla usmerit na tisto mesto vanj, kjer se bo Vate odbila, se v tebi oplodila in nato spet  Zanj oddala. Moj nasvet bi bil, da se vživi vase in poimenjuj ga. Ti zna biti v pomoč tudi vnaprej, ko boš napolnjena s tako prejeto energijo oddajala ne samo njemu in zanj, tudi vajinim otrokom.  Kot sama razumem živ odnos ta ni perpetum mobile. Zato  "prave ljubezeni" nihče ne zanika, le srce in milost sta morda bolj vsaksebi!

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Zbogom razsodnost...
Reply #32 - 18.02.2003 at 20:23:51
 
Privat sporočila kaj bereš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: Zbogom razsodnost...
Reply #33 - 18.02.2003 at 23:10:34
 
Pozdravček Katarina!

Moje mnenje je, da je tvoj partner  "samo" človek. Če se drugače popolnoma ujemata in da ga res ne pije prepogosto, ga sprejmi takšnega kot je!!! Zdi se mi, da "moramo" imeti človeka radi v dobrem in slabem. Bistvo je, da ko bo začutil, da ga sprejemaš tudi v njegovi slabosti, se bo tudi sam začel sprejemati.
Naj ne gleda samo slabe strani naj začuti svojo lepoto. Kljub svojim napakam je neprecenjiv in naj to tudi ve.

Če tega ti ne moreš prenašati, pojdi stran (v tistem trenutku, ko je pijan) in poskusi se čim manj obremenjevati z njegovimi opazkami. Veš, da je dober človek in govori gluposti. Ne vzemi ga preveč osebno.

Če res potrebuje 12 pijanskih noči naj jih ima in tebe pač ne bo zraven. (moj dragi pravi:" kdaj pa kdaj se ga moramo napiti, da ne znorimo med norci! Smiley )
Vsi imamo svoje napake.

I LOVE YOU JUST THE WAY YOU ARE - IF YOU PERFECT!

Nasvet:
Nek moder človek mi je rekel: "Pohvala dela čudeže!".

Back to top
 
 
IP Logged
 
maya
Guest




Re: Zbogom razsodnost...
Reply #34 - 20.02.2003 at 19:43:04
 
Sončnica...ne bi se povsem strinjala s tabo. Očitno nisi živela s takim človekom. Jaz pa sem, in to je milo rečeno grozno. Če se spravlja nate s svinjarijami, to ni tako lahko kar preslišat...in kam naj se umakneš. Stanovanje je stanovanje in, da bi sredi noči hodil ven.... ne vem, če je to to.

Katarina... ne vem, sama se boš mogla odločiti. Očitno se to že dolgo dogaja in nič ne gre na boljše.
Pri meni je bilo sicer drugače, dogajalo se je pogosteje, naslednji dnevi pa so bili prav taki... obžalovanje, jok, obljube, kesanje.... Mene pa je vse skupaj ubijalo in skoraj tudi ubilo. Popolnoma me je izpilo oz. bolje rečeno, sama sem se izpila. Potem pa nekega dne, flash neke energije... ne vem kako, ne vem od kje.... ampak odločila sem se in in za njim zaprla vrata. Nič več me ni moglo pregovorit, pa čeprav se je potem dogajalo še marsikaj. Ne morem reči, da je bila to neka zavestna odločitev, kar prišlo je.
Sorry, zdaj sem začela s svojo zgodbo, pa verjetno sem jo mogla spravit iz sebe.

Ne vem, kaj naj ti rečem. Samo to vem, da so pri meni obljube ostale pri obljubah in mislim, da mu, ko (če) se bo odločil, da bo s tem prenehal, tega ne bo treba z besedami izražat... to bo kar naredil.... Na tebi je, ali ga boš čakala. Mogoče bi bilo pa res pametno, da ga zapustiš za nekaj časa ali mogoče za zmeraj.
Vem, ni lahko, ampak vidiš lahko, kaj vse to dela s tabo.

Karkoli boš že storila... mislim nate in želim ti, da bi se tvoj dragi prav odločil. Če pa se on ne bo, se daj ti, pa ne čakaj predolgo.

Pozdravček, Maya
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Zbogom razsodnost...
Reply #35 - 21.02.2003 at 20:54:43
 
Hvala vsem,ki ste si vzeli čas in se mi oglasili.
Hvala tudi Tebi,Maya...

Veliko mnenj ste napisala...in ja,našla sem besede,ki sem jih morala slišati...pa čeprav samo zato,da se prepričam,da ne pretiravam (Sončnica,ne vzemi to kot kritiko,tudi Ti imaš si dala smer v katero lahko razmišljam in zato se Ti prav tako zahvaljujem).

Ja...dobro intuicijo imam.Na žalost ne morem mimo priznanja,da mi sporoča,da se Njemu vsa stvar ne zdi tako težavna kot meni.Tako čutim...

In veste kaj?

Ko bi se ljudje lahko nehali prepričevati,da podarjena ljubezen lahko reši ali najde kompromis.Da le ne bi bilo strahu...

Hvala Vam še enkrat,

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3