Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 
(Read 32024 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #135 - 13.07.2003 at 20:49:37
 
o bože, bp, ti si as Grin Grin Grin Grin Grin

LOOOOOOL
joj kak sem se režala Tongue Grin

zdej grem pa še enkrat prebrat Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #136 - 13.07.2003 at 20:49:52
 

Grin  Grin  Grin  Grin

Kako subtilno, BP ... D'best!

Grin  Grin  Grin  Grin
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #137 - 13.07.2003 at 20:58:53
 
Quote:
EvaZh: LOOL sm šele pri prvem odstavku, ampak morm napisat Tongue Grin Grin Wink


Grin Grin
Shocked
no, sej mi je blo res kr mal bed, k si mi prej tist kill pripisal  Tongue Grin Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #138 - 13.07.2003 at 21:04:44
 

bp  Kiss Kiss  Grin


Quote:
Pa še klomentar vaše posebne pročevalke Marjane za konec: Naslednji vikend nameravam splezati na Triglav,

bp


pa ja Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #139 - 13.07.2003 at 21:33:53
 
m wrote on 13.07.2003 at 21:04:44:
pa ja Wink

Marjana, jutri pridem na nameravanje, bomo testirali, če sploh deluje. Jest bom nameraval, ga gre Marjana naslednji vikend na Triglav, ostale pa bom prosil, da se mi v nameri pridružijo. Če nas bo zadosti in če je karkoli na tem tvojem nameravanju, potem ni vrag, da ne bi ti naslednji vikend stala na vrhu. Wink Grin

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #140 - 13.07.2003 at 21:38:44
 
Quote:
nameravanje, bomo testirali, če sploh deluje.


There is a crack, a crack in everything. That's how the light gets in.

www.astrologija.org/forum/html/emoticons/ukid.gif.................www.astrologij...
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #141 - 13.07.2003 at 21:43:01
 
Quote:
Marjana, jutri pridem na nameravanje, bomo testirali, če sploh deluje. Jest bom nameraval, ga gre Marjana naslednji vikend na Triglav, ostale pa bom prosil, da se mi v nameri pridružijo. Če nas bo zadosti in če je karkoli na tem tvojem nameravanju, potem ni vrag, da ne bi ti naslednji vikend stala na vrhu. Wink Grin

bp


Se mi zdi da jutri ni nameravanja Wink bom se preverla svoj koledarcek. Smiley

Sicer pa namere delujejo v najvisje dobro Vesolja in vseh nas, in men se mocno zdi da pohod na Triglav ni v moje najvisje dobro. Wink

Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #142 - 13.07.2003 at 21:50:50
 
Jutri je Nameravanje za Marjano na Triglavu, special edition Wink

Ko bi kdorkoli vedel, kaj je v najvišje dobro  Roll Eyes

Meni se zdi Triglav prav tako dober kot karkoli drugega. Samo malo višji Smiley

bp

Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #143 - 14.07.2003 at 09:47:26
 
Quote:
LittleStar: Pa saj sem vam že stokrat povedala, da si za razliko od mene, vašo realnost vi sami ustvarjate.


Verjetno si me s kom zamenjal. I never said that. Tongue
Not funny at all. But I do have a sense of humor. ??? Hmm, strange.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #144 - 14.07.2003 at 15:03:51
 
Grin Grin Grin

bp, super si napisal. jaooooooo...... Grin Grin Grin

pa še kdaj.

lp harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #145 - 14.07.2003 at 16:54:39
 
Quote:
Verjetno si me s kom zamenjal. I never said that. Tongue
Not funny at all. But I do have a sense of humor. ??? Hmm, strange.  

Zvezdica,

Nihče ni nikdar rekel točno tega kar tukaj piše. So samo bolj ali manj posrečene in ponesrečene karikature stališč in odnosov bolj stalnih udeležencev foruma, v enem stavku ali dveh.

Jest sem čisto zadovoljen, da se je vsaj kdo nasmehnil, vse pač ne more biti všeč vsem.

Pa še čisto prav imaš, si dobila tudi kakšno potezo koga drugega.

Lep pozdrav,

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #146 - 15.07.2003 at 14:49:14
 
Quote:
Zvezdica,

Nihče ni nikdar rekel točno tega kar tukaj piše. So samo bolj ali manj posrečene in ponesrečene karikature stališč in odnosov bolj stalnih udeležencev foruma, v enem stavku ali dveh.

Jest sem čisto zadovoljen, da se je vsaj kdo nasmehnil, vse pač ne more biti všeč vsem.

Pa še čisto prav imaš, si dobila tudi kakšno potezo koga drugega.

Lep pozdrav,

bp


Dragi bp Smiley. Tudi to ni bilo mišljeno tako kot zdaj, po tem napisanem, predvidevam, da si dojel. Tako da, nevermind. Je pa res zanimivo, kako dobim posebej od tebe na mojo resnobnost, ko pač je zmeraj en konkreten flek.

Lep pozdrav tudi tebi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #147 - 17.07.2003 at 14:22:00
 
Quote:
Že vidim članek v Pozitivkah: Uršlja gora skrivnostno izginila

Od naše posebne poročevalke Marjane: Dne 13.7.2003 so bili vsi ki so nameravali sprehoditi se do vrha Uršlje gore neljubo presenečeni. Uršlje gore tega dne sploh ni bilo. Preprosto je izginila. Očividci pravijo, da se je na mestu gore pojavila samo nedoločljiva meglenica, v katero se ni upal nihče vstopiti.

Vsi, ki bi si radi na lastne oči ogledali skrivnostno izginotje, vedite, ste žal prepozni, gora se je kmalu spet pojavila na svojem mestu, kot da se ni nič zgodilo. Vzrok skrivnostnega izginotja še ni pojasnjen, uradna znanost pa na to nima nobenega pravega odgovora.

Ker gre za tako nenavaden dogodek, smo za mnenje povprašali nekatere ljudi, ki se ukvarjajo s preučevanjem bolj eteričnih pojavov, njihove zbrane komentarje pa navajamo spodaj.

A.: Zdaj če je gora izginila, je to sicer zanimivo, pomembno pa je predvem kaj nas ta dogodek uči. Da na nauk ne bi pozabili, organizira moje društvo vodene delavnice, na katerih se bomo naučili izginjati predmete in celo kraje in na ta način spoznali, da nas naša navezanost na vaše materijalne dobrine samo ovira pri spoznavanju resničnosti takšne kot je resnična v resnici.

Andres: Nedvomno je to rezultat prostozidarskega delovanja in zarote. Če ne prostozidarske, pa cerkvene, če ne cerkvene, so se pa za ta dogodek združili skupaj, da bi nam skupaj škodovali.

Gape: Gora je prav tako energetsko bitje. Jest mislim, da se ji je preveč odprla ta sedma čakra, pa mogoče še ta šesta in zato je za trenutek zamenjala svoj energetski plan in za hip nehala obstajat na fizičnem in se preselila na astralni in duhovni plan. Po mojem je razlog za to en velik nasad gadže nekje ob vznožju, ki je vplival na delovanje čaker gore.

Miro: Pa je izginil še en prostor pod soncem, na katerem se je dalo včasih prav fino in svobodno fu*at v naravi.

Titud: Avtentična težnja človekove psihe je, da si ustvari varno in predvidljivo okolje, v katerem se lahko ustvari funkcionalen prostor v katerem se lahko varno veča svojo čustveno in siceršnjo potenco. Vendar pa to okolje lahko zaduši druge težnje, ki se pri kom lahko izrazijo skozi fascinacijo nad čudeži, prividi, nadnaravnimi pojavi ...

Stojći: Razumevanje izginotja gore je stvar notranjega razsvetljenja. Če ste blaženi potem veste odgovor. Da pa bi do tega prišli, vam lahko pomaga samo pravi mojster. Zato pridite 19. in 20. Julija v veliko Dvorano CD na predavanje Prema Rawata in vse vam bo postalo jasno.

Edi: Z zadosti ljubezni se bo vse uredilo.

Amstel: To me ne zanima, nima nobene zveze z jogurti, kruhom, z Egom niti z mojimi odnosi.

Kali: Jest sem tudi enkrat na goa trance-u doživela nekaj podobnega. Vse okrog mene je izginilio in se zameglilo. Potem sem čez par dni ugotovila, da je bila ura točno 11:11 in da je bila zunaj polna luna, planeti pa so imeli posebno energetsko razporeditev v prostoru. Hudo.

Pegaz:  Spet se je treslo

ARS: Če bi me vprašali, zakaj je gora izginila, bi jo v trenutku našla nekaj centimetrov za izhodiščem vašega pogleda

EvaZh: LOOL sm šele pri prvem odstavku, ampak morm napisat Tongue Grin Grin Wink

Robi in N.: Pa kaj se tako sekirate, saj je gora nazaj prišla.

Devi: Meni se pa gora kar malo smili, ko zdaj je, zdaj je pa spet ni. Pa ljudje okrog, pa tisti, ki niso mogli gor in sploh vsi.

Harry: V čem je problem? Mislim, res, v čem je problem?

LittleStar: Pa saj sem vam že stokrat povedala, da si za razliko od mene, vašo realnost vi sami ustvarjate.

Aryan: Brez avtentične razlage pooblaščenega učitelja, je izginotje gore povsem običajna iluzija. Z avtentično razlago in predvsem predanim služenjem učiteljem, pa postane izginotje gore moč maya s pomočjo katere brahman v božanskem plesu lila prehaja v svet in svet nazaj v čarovnika.

Te-nay: Klobasapapir.

Pa še klomentar vaše posebne pročevalke Marjane za konec: Naslednji vikend nameravam splezati na Triglav, tako kot sem ta vikend nameravala na Uršljo goro. Glede na to, da se je vesolje tako zarotilo proti tej moji nameri, vas vabim, da se mi pridružite in mi pomagate to namero uresničit, da se ne zgodi spet kakšna podobna vesoljna kolobocija, kot se je danes.

Tongue

bp

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin   LMAO LOL LOL LOL

Bp, razturaš!!! Kiss
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #148 - 17.07.2003 at 15:37:34
 
Smiley
bp res si talent moram priznat,
da si s temi našimi komentarji
tudi mene lepo nasmejal Grin
hvala

ps: pričakujem nadaljevanje. Grin
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #149 - 17.07.2003 at 19:47:09
 
Dobro napisano  Smiley
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12