Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 15291 times)
apostat
Ex Member




Čemu brisanje mojih postov?
08.07.2004 at 12:15:49
 
Kolikor vem, se tukaj nič ne briše in editira, to ste že nič kot kolikrat omenli, ampak zakaj potem to kršite, tudi Kr_Ednov post ste editirali? Namreč vsekakor sem na nek način oškodovan, tudi užaljen, če  "upravitelji"  foruma ne opoštevajo svojih lastnih zapovedi, ker to je potem neke vrste "hohštablerstvo", saj kršite lastna pravila, ki ste jih sami spisali, ki so vam zakon. Govorite eno, delate drugo! Zakaj se potem tega ne držite?  Tongue

Lahko bi bil vsaj opozorjen in bi svoje poste na vašo zahtevo brez problemov pobrisal, bi se mi vsaj lepo zdelo....  To, kar pa ste storili, da me niste nič vprašali, ampak ste delovali samovoljno, pa žal pomeni smrt besedi in uvedba totalitaristične logike na tako "odprtem" forumu, kjer uredniki špilate Boga in se postavljate v superiorni položaj pred ostalimi člani tega foruma, ker ste me diskriminirali, ko ste izbrisali 2 moja posta, ne da bi me kdo kaj vprašal ali opozoril! Skratka, to lahko vi naredite, je pa zelo grdo.

Prosil bi vsaj za pojasnilo, čemu ta dvoličnost?

Hvala

Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #1 - 08.07.2004 at 12:23:52
 
EXO
Človek nekaj Upošteva in je Opozorjen  Wink
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #2 - 08.07.2004 at 12:36:02
 
Terrania wrote on 08.07.2004 at 12:23:52:
EXO
Človek nekaj Upošteva in je Opozorjen  Wink


jah, kaj bi jaz brez tebe...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #3 - 08.07.2004 at 13:44:33
 
No, tukaj bi se pridružil Exotovem mišljenju.
Kajti opazil sem tudi sam, da je bilo izbrisanih kar nekaj okoli deset mojih postov katere sem namenil Andresu in zjutraj pogledam, pa nekaj postov že ni bilo več gori.
Res je nefer, da se posti s strani administratorjev brišejo brez povprejšnjega opozorila in kot je že Exo omenil, na temu forumu se baje ja nič ne briše. ???
Kolker vem, sem si to pravico uzel samo jaz in prosim, ne mi skakat v zelje Grin Grin Grin

Ah, veš kaj Exosič, po novem Apostol krščenih dušic, ne se sekirat, to delajo dobre vile, one mislim, za gnoj kidat, ki skrbijo da se glas navadnih, nezaželjenih, padlih duš ne sliši po vesoljnem svetu.


ŽIVJELA DIKTATURA


Nediktatorski Kr_eden  Grin Grin Grin

Še mali popravek, moram dodati, da je tega okoli mesec dni, odkar so se pobrisali moji posti
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #4 - 08.07.2004 at 13:51:03
 
Ce je to, kar sta napisala Exo in kr:eden res, se jest poslavljam s tega foruma.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #5 - 08.07.2004 at 14:10:16
 

vidim, da so zginla bluzenja v FAQ... tud moj post manjka, se mi zdi Grin


sori, ampak ta poteza se mi pa zdi zadost legitimna s strani admina
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #6 - 08.07.2004 at 15:08:53
 
Quote:
Ce je to, kar sta napisala Exo in kr:eden res, se jest poslavljam s tega foruma.

bp


Ni res.

Pobrisano je bilo samo iz topica "FAQ" in iz topica "Izjava leta 2004", kjer je naprošeno, da se notri dajejo samo izjave. Se torej ne komentira. Če je to preveč, da se prosi za samo nekaj topicov da ostanejo čisti, potem pa jebi ga.

Zaradi mene lahko Kr_eden in Andres pljuvata drug po drugem kolikor hočeta.

Bp, a je ta prošnja prevelika?
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #7 - 08.07.2004 at 15:24:31
 
jest sm pobrisu tri komade iz faq-a

če bi kdo koga rad prepriču da so bli posti na temo, lahko proba ... bli so pa posti od tretje inkarnacije in marjane ...

da ne bo kakšnih dilem klele

iz faqa sm jih že kuitak tolk pobrisu da sploh ne vem kwa jokate  ...

ps
to je čist usput uradni faq tega foruma ki je dosegljiv preko hitrih povezav ...

če bi kdo od vas zvestih uporabnikov tega foruma si vsaj prebral te materiale bi vidu da piše v postu
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1025607...
tole
za  vprašanja ipd:
in pol naprej par linkov ...
po moji skromni presoji odgovori niso bli odgovori
in sm jih odstranu ...

pizduliranje bom kuitak bral čist nekje drugje ob čist enem drugem času


mejte se ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #8 - 08.07.2004 at 16:09:20
 
Quote:
Ni res.

Me veseli. Sam ne berem vseh drisk, da bi lahko kaj takega sam opazil.

Bi bilo pa morda se lepse, ce bi jima naredili namesto brisanja ne vem, neko crno lukno in tja premikali vse poste.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #9 - 12.07.2004 at 16:01:50
 
premikat se postov ne da ...
premika se lahko samo threade ...




sm (pre)bral pizduliranje in ... možno je, da so bli posti pobrisani ... je mel aleš neko akcijo pred neki časa, tm okol rojstnega dneva pozitivk, se mi zdi, vem pa ne, ker je samo nekako po ovinkih to sporoču, noben pa tega ni opazu. pol je pa itaq pobrisu tud sebe ...
tko da, bp, možno da je res ...
in o tem:
*
Ce je to, kar sta napisala Exo in kr:eden res, se jest poslavljam s tega foruma.
*
se boš mogu kr sam odločt ...
če je res ...
neki definitivno je res in neki je možno da je res ... kot sm reku, obstajajo velike možnosti, da je res tud tisto, kar je samo možno, da je res ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #10 - 12.07.2004 at 16:08:38
 
gape wrote on 12.07.2004 at 16:01:50:
neki definitivno je res in neki je možno da je res ... kot sm reku, obstajajo velike možnosti, da je res tud tisto, kar je samo možno, da je res ...

:huh

Kaj je torej rex?

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #11 - 12.07.2004 at 16:20:07
 
gape wrote on 12.07.2004 at 16:01:50:
je mel aleš neko akcijo pred neki časa, tm okol rojstnega dneva pozitivk, se mi zdi, vem pa ne, ker je samo nekako po ovinkih to sporoču, noben pa tega ni opazu. pol je pa itaq pobrisu tud sebe ...



Gape, kriza no, mislim. Kam smo prišli...a nas je res samo še par mandelcev tukaj, ostali pa samo še med bedaki, al pa še tam ne? Kje ima folk hrbtenico, še bilke se koj ne zlomijo, človek pa sploh ne.

Eh, zame krize ni, jaz sem trpežna žival, gremo dalje!
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #12 - 13.07.2004 at 09:34:05
 
Quote:
sm (pre)bral pizduliranje in ... možno je, da so bli posti pobrisani ... je mel aleš neko akcijo pred neki časa, tm okol rojstnega dneva pozitivk, se mi zdi, vem pa ne, ker je samo nekako po ovinkih to sporoču, noben pa tega ni opazu. pol je pa itaq pobrisu tud sebe ...


Mislim, da takrat ni nič brisal. Imel je takšne ideje in ker ga nismo podprli, se je potem sam izbrisal. Brisano je bilo pa tisto, kar sem že zgoraj napisal. Je pa takrat Aleš nekaj topice premikal. Pred tem.

Če pa je bilo še kaj drugega, pa jaz ne vem. Pa dokaj redno spremljam zadeve.  

Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #13 - 16.08.2004 at 12:06:29
 
Čemu brisanje postov ?
 A povej čemu neskončno kritiziranje in ta ''občutek oškodovanosti'' Wink  Cheesy ?
Kdo je res oškodovan? Sad

A si morda ti ta neki pravičen in vljuden človek pa je in prav da iskaš pravicu?
Jaz bi rekla  v vrsti si tistih ki ta forum (beri:  člane) v časih (tudi na zvit način) zlorabijo.
A zdi se da ti  + neki ljudje tuki..., imate precej časa... Undecided

Če bi v tem bilo vami vsaj kaj koristi .... pa ne za ego,  koristi za duše ...
hm...ampak mislim več bi to bila le vedna želja da vami ni dolgočasno,
      in napihniti ego pa drugim kaj bo naj bo...  Undecided  Cry
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
psiholog
Guest




Re: Čemu brisanje mojih postov?
Reply #14 - 16.08.2004 at 12:51:30
 
Mene pa zanima, zakaj ste mi zabranili dostop do foruma in sem moral poklicati strokovnjaka, da mi je zadevo popravil.

Sem kaj storil narobe?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5