Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 12
(Read 32016 times)
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #120 - 22.05.2003 at 12:45:16
 
Glede vodičke nisem ravno navdušena, z veseljem pa grem zraven za družbo. Raje zabava kot odgovornost.... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #121 - 22.05.2003 at 13:11:38
 
Pol pa se tak zmenva...ti boš vodička meni, ker že poznaš pot, jaz pa bom vodič ostalim, da ne bo prevelika odgovornost na tebi Wink
Velja? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #122 - 22.05.2003 at 13:26:58
 
tole je pa že pravi izziv.

moram tudi priznati.....si me čist v kot stisnu... Roll Eyes

Jaz sem šla gor po zelo zahtevni...po plezalni sem se obrnila in šla nazaj, ker nisem imela primerne opreme.  Prijatu je šel po njej, sicer brez opreme, ampak je preživu....pa je dosti težje kot zadnja ura na Triglav. Res se je treba obvezno vpenjati na zajlo...

Tako, da lahko pokažem začetek poti, konec pa ne. Sicer pa je potem izziv toliko večji in skrivnostnejši....ampak kaj ko je pot pomembnejša od cilja  Wink

Se pa javim za vodičko do Gradišča pod Vipavo in po zelo zahtevni....pol pa lahko sprobamo še plezalno (če ma kdo pasove in vponke)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #123 - 31.05.2003 at 23:11:48
 
Jutri pa gremo na Naaaanooos.....  Cheesy
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #124 - 31.05.2003 at 23:15:02
 
Amstel wrote on 31.05.2003 at 23:11:48:
Jutri pa gremo na Naaaanooos.....  Cheesy


Imejte se lepo...ija,ija,oooooooo...
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #125 - 01.06.2003 at 00:18:12
 
Amstel wrote on 31.05.2003 at 23:11:48:
Jutri pa gremo na Naaaanooos.....  Cheesy

Na nos? Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #126 - 04.06.2003 at 00:41:16
 
Quote:
Imejte se lepo...ija,ija,oooooooo...



Hvala... bilo je prav fajn.. posadka 7 smo šli po strmi poti, po dolgem času, ko sem spet mal več hodila, se mi je zdel Nanos malce višji od lanskega leta  Grin... gor pa na jabolčni zavitek... mnjami


O.. Himmy...  Wink
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #127 - 07.07.2003 at 10:25:03
 
Počasi bi lahko določli datum za odhod.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Tina_
Guest




Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #128 - 11.07.2003 at 22:23:44
 
Hej hej..

19 in 20 julija gremo na Triglav. Gre nas kar velika skupina..

Če si zainteresiran, ti lahko povem, kdaj priblizno pridemo...

Prespimo na Kredarici..

LP

PS: Če sem dvakrat napisala post, se opravičujem. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #129 - 12.07.2003 at 12:15:43
 

Tina, mi smo jutri dopoldne na Urslji, si nisem zapomnila a si ti danes al jutri, se lahko kaj dobimo?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Tina_
Guest




Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #130 - 13.07.2003 at 09:52:50
 
Hi.

Marjana, bil je namen, ampak, ... potem so si premislili. Tako, da bom šla kje bližje kam, na Donačko, ali Boč.

Lp..
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #131 - 13.07.2003 at 13:53:26
 

No, saj ti iz prve roke povem, da Urslje danes sploh ni blo. Grin Wink

Drugic se pa kaj prej zmenimo, prav?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #132 - 13.07.2003 at 20:28:17
 
m wrote on 13.07.2003 at 13:53:26:
No, saj ti iz prve roke povem, da Urslje danes sploh ni blo. Grin Wink


Že vidim članek v Pozitivkah: Uršlja gora skrivnostno izginila

Od naše posebne poročevalke Marjane: Dne 13.7.2003 so bili vsi ki so nameravali sprehoditi se do vrha Uršlje gore neljubo presenečeni. Uršlje gore tega dne sploh ni bilo. Preprosto je izginila. Očividci pravijo, da se je na mestu gore pojavila samo nedoločljiva meglenica, v katero se ni upal nihče vstopiti.

Vsi, ki bi si radi na lastne oči ogledali skrivnostno izginotje, vedite, ste žal prepozni, gora se je kmalu spet pojavila na svojem mestu, kot da se ni nič zgodilo. Vzrok skrivnostnega izginotja še ni pojasnjen, uradna znanost pa na to nima nobenega pravega odgovora.

Ker gre za tako nenavaden dogodek, smo za mnenje povprašali nekatere ljudi, ki se ukvarjajo s preučevanjem bolj eteričnih pojavov, njihove zbrane komentarje pa navajamo spodaj.

A.: Zdaj če je gora izginila, je to sicer zanimivo, pomembno pa je predvem kaj nas ta dogodek uči. Da na nauk ne bi pozabili, organizira moje društvo vodene delavnice, na katerih se bomo naučili izginjati predmete in celo kraje in na ta način spoznali, da nas naša navezanost na vaše materijalne dobrine samo ovira pri spoznavanju resničnosti takšne kot je resnična v resnici.

Andres: Nedvomno je to rezultat prostozidarskega delovanja in zarote. Če ne prostozidarske, pa cerkvene, če ne cerkvene, so se pa za ta dogodek združili skupaj, da bi nam skupaj škodovali.

Gape: Gora je prav tako energetsko bitje. Jest mislim, da se ji je preveč odprla ta sedma čakra, pa mogoče še ta šesta in zato je za trenutek zamenjala svoj energetski plan in za hip nehala obstajat na fizičnem in se preselila na astralni in duhovni plan. Po mojem je razlog za to en velik nasad gadže nekje ob vznožju, ki je vplival na delovanje čaker gore.

Miro: Pa je izginil še en prostor pod soncem, na katerem se je dalo včasih prav fino in svobodno fu*at v naravi.

Titud: Avtentična težnja človekove psihe je, da si ustvari varno in predvidljivo okolje, v katerem se lahko ustvari funkcionalen prostor v katerem se lahko varno veča svojo čustveno in siceršnjo potenco. Vendar pa to okolje lahko zaduši druge težnje, ki se pri kom lahko izrazijo skozi fascinacijo nad čudeži, prividi, nadnaravnimi pojavi ...

Stojći: Razumevanje izginotja gore je stvar notranjega razsvetljenja. Če ste blaženi potem veste odgovor. Da pa bi do tega prišli, vam lahko pomaga samo pravi mojster. Zato pridite 19. in 20. Julija v veliko Dvorano CD na predavanje Prema Rawata in vse vam bo postalo jasno.

Edi: Z zadosti ljubezni se bo vse uredilo.

Amstel: To me ne zanima, nima nobene zveze z jogurti, kruhom, z Egom niti z mojimi odnosi.

Kali: Jest sem tudi enkrat na goa trance-u doživela nekaj podobnega. Vse okrog mene je izginilio in se zameglilo. Potem sem čez par dni ugotovila, da je bila ura točno 11:11 in da je bila zunaj polna luna, planeti pa so imeli posebno energetsko razporeditev v prostoru. Hudo.

Pegaz:  Spet se je treslo

ARS: Če bi me vprašali, zakaj je gora izginila, bi jo v trenutku našla nekaj centimetrov za izhodiščem vašega pogleda

EvaZh: LOOL sm šele pri prvem odstavku, ampak morm napisat Tongue Grin Grin Wink

Robi in N.: Pa kaj se tako sekirate, saj je gora nazaj prišla.

Devi: Meni se pa gora kar malo smili, ko zdaj je, zdaj je pa spet ni. Pa ljudje okrog, pa tisti, ki niso mogli gor in sploh vsi.

Harry: V čem je problem? Mislim, res, v čem je problem?

LittleStar: Pa saj sem vam že stokrat povedala, da si za razliko od mene, vašo realnost vi sami ustvarjate.

Aryan: Brez avtentične razlage pooblaščenega učitelja, je izginotje gore povsem običajna iluzija. Z avtentično razlago in predvsem predanim služenjem učiteljem, pa postane izginotje gore moč maya s pomočjo katere brahman v božanskem plesu lila prehaja v svet in svet nazaj v čarovnika.

Te-nay: Klobasapapir.

Pa še klomentar vaše posebne pročevalke Marjane za konec: Naslednji vikend nameravam splezati na Triglav, tako kot sem ta vikend nameravala na Uršljo goro. Glede na to, da se je vesolje tako zarotilo proti tej moji nameri, vas vabim, da se mi pridružite in mi pomagate to namero uresničit, da se ne zgodi spet kakšna podobna vesoljna kolobocija, kot se je danes.

Tongue

bp
Back to top
« Last Edit: 13.07.2003 at 23:05:29 by bp »  
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #133 - 13.07.2003 at 20:40:20
 
LOOL sm šele pri prvem odstavku, ampak morm napisat Tongue Grin Grin Wink

evo, me do solz... me je čist streznilo na koncu, sm pomojem eno novo nianso smeha odkrila-- kr mal scarry
sam te mam pa že dolg na sumu, bp, da maš ful dobr smisel za humor  8) d best

uf. ps.  Grin Tongue
Name:  EvaZh
Posts:  1111 (edit) yess
:kill:
Back to top
« Last Edit: 14.07.2003 at 07:28:59 by EvaZh »  
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Gremo na Triglav!!!!:)
Reply #134 - 13.07.2003 at 20:48:32
 
Quote:
Že vidim članek v Pozitivkah: Uršlja gora skrivnostno izginila


Grin  Grin  Grin  Grin   Grin klap, klap....www.astrologija.org/forum/html/emoticons/icon1_onfire.gif    www.astrologija.org/forum/html/emoticons/ylsurprise.gif     www.astrologija.org/forum/html/emoticons/devil.gif
Tako glasno sem se smejala, ko sem tole brala, da se prav fajn počutim.... bp, da best...  Tongue  www.astrologija.org/forum/html/emoticons/icon_smile_approve.gif
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 12