Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7
(Read 29935 times)
Jst
Guest




Re: "klicanje duhov"
Reply #30 - 08.01.2003 at 23:22:48
 
Ammadum,

Po mojem mnenju duhovi obstajajo.


Ten-nej,

Sam to morajo bit eni full hudi duhovi  Grin.



Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: "klicanje duhov"
Reply #31 - 08.01.2003 at 23:24:53
 
Ja taki, da se jih je treba bati.


kdor ga zvoha, ta ga spoha
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: "klicanje duhov"
Reply #32 - 09.01.2003 at 22:18:35
 
Ten-nej,

Tale ni glih moja, sam je vseen res odlicna (naslova zal ne vem):

Cvetijo cvetice,
se gonjo device,
smrdi skret,
pomlad bo spet.



Lp
Jst

Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: "klicanje duhov"
Reply #33 - 09.01.2003 at 23:41:03
 
To je pa najbrža formula za klicanje boginje Vesne.


lp

Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: "klicanje duhov"
Reply #34 - 10.01.2003 at 10:08:04
 
Nikol nisem bila in tud nikol ne bom navdušena nad klicanjem duhov (nad zarečenemi kruhom se največ poje, torje,...). Vem za primer, ko so klicali duhove, in je imela ena punca privide in se je po stopnicah zabrisala in umrla.

Duhovi, da obstajajo, a naj bodo tam, kjer so. Razen, če imajo res kaj pomembnega za povedat. Št lota ni glih pomembno, ali pa izpitna vpr.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: "klicanje duhov"
Reply #35 - 10.01.2003 at 15:54:35
 
Ten-nej,

Hja, pa mogoce pa res. Sam, k hocem met jest opravka z Venero, grem v ustarijo, zlijem kaksno bozansko ambrozijo vase, pa pol zagrabm kaksno Venero za rit. Sej ne, da bi se kaj branile svojga gorecga castilca Jst-a, sam vseen ponavad kar preveckrat potem priklicem se kaksnga hudica zdraven  Grin.


Lp
fanatik Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
milka
Guest




Re: "klicanje duhov"
Reply #36 - 17.01.2003 at 20:10:13
 
Običajno pravijo, da mrtvi želijo stik s svojci. Imam majčkeno izkušno. Ko je še živela stara mama in bili sva precej povezani, sva veliko govorili o odpuščanju, smrti,življenju ponjej. Prosila sem jo. da ko bo umrla naj se mi kdaj javi, tako da se ne bi prestrašila in naj mi sporoči, kaj imam prav in česa ne ter kako je na drugi strani. Oglasila se je dvakrat. Ni me bilo strah, vse je znala izpeljat in imam željen odgovor pa še enkrat me je prišla potolažit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Spirit_Zone
Ex Member




Re: "klicanje duhov"
Reply #37 - 25.02.2003 at 17:08:19
 
Mene pa zanima, če mi gdo lahko razloži kako točno se 'varno' izvede obredno klicanje duhov?Kako si lahko sam narediš ploščo s črkami, številkami.., kako se najbolj zanesljivo zaščitiš pred slabim..s punco sva že nekaj časa v 'duhovnih vodah' v smislu da se ukvarjava s telepatijo, meditacijo, odkrivanjem višje resnice in razumevanjem 'univerzalnega', belo magijo in podobno, klicanje je pa eno izmed področij ki jih še ne poznava ravno dobro.Kar se tega tiče imava točno jasen cilj in namen, zakaj bova to pravzaprav počela.To pa se tiče najinega duhovnega razvoja in smisla na fizični in astro-mentalni ravni.In ker bi ta obred rada izvedla varno in čim manj tvegano, prosim,da mi kdo,ki ta obred pozna po e-mailu ali na tem site-u (privat)čimbolj natančno obrazloži celotno zadevo.Stvar je resna in tako jo tudi jemljeva,kot pa sem že omenil imava zelo jasen namen,zakaj sva se odločila,da se spustiva v to in to v kratkem tudi 'opraviva'..vem, da klicanje duhov ni dobro,ampak je v najinem primeru nujno.

Lepo prosim, če kdo kaj ve o tem naj me kontaktira.Za pomoč bi bil zelo hvaležen.

Love to all,Spirit_Zone Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: "klicanje duhov"
Reply #38 - 25.02.2003 at 17:51:36
 
Kakorkoli, klicanje duhov ni primerno če nisi v svetlobi. Takrat pa nimaš želje. Dvomim, da sploh vesta kaj so duhovi oz. vem da ne vesta kaj so duhovi.
Se pravi nimata znanja, spravljata se v neznano tu pa vama jasen namen in cilj ne bosta prav nič pomagala.

Če imata kakšne nerešljive stvari se raje obrnita na strokovnjake , regresiste, dobre jasnovidke, zdravilce...

To je samo dobra želja, nič drugega. Ciao!
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: "klicanje duhov"
Reply #39 - 25.02.2003 at 18:10:27
 
kakšen pa je ta 'jasen' namen ... kaj imajo duhovi takega kar vaju zanima?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Spirit_Zone
Ex Member




Re: "klicanje duhov"
Reply #40 - 25.02.2003 at 18:28:14
 
Io: pojma nimaš kaj veva in česa ne in nobene pravice naju nimaš obsojat,če za to nimaš utemeljene podlage. Angry

tudi tebi najlepše želje

lep pozdrav,Spirit_Zone
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: "klicanje duhov"
Reply #41 - 25.02.2003 at 18:32:33
 
ah no ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Spirit_Zone
Ex Member




Re: "klicanje duhov"
Reply #42 - 25.02.2003 at 18:33:12
 
mislim,da je stvar preveč osebna,da bi bila za vsa ušesa..eno,kar moram opravit je vzpostavitev stika z mojim umrlim bratcem,ki ga nikoli nisem poznal in bi se rad pogovoril z njim.Ostalo pa mislim da se tiče le mene in moje punce..brez zamere ampak raje ne govorim o tem če razumete..

love to all,Spirit_Zone Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Spirit_Zone
Ex Member




Re: "klicanje duhov"
Reply #43 - 25.02.2003 at 18:38:21
 
..lahko povem samo to,da me zanima nekaj zelo pomembnega,nekaj,česar moje tretje oko ne vidi ???,ampak je zame ključnega pomena.Zato sem tudi vprašal,kako je možno navezati stik z kar se da visoko inteligenco oziroma duhom (npr. s Kristusom)..
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: "klicanje duhov"
Reply #44 - 25.02.2003 at 18:50:35
 
mi je žal da ti ne morem pomagat tuki spirit_zone, ampak jest o teh rečeh vem skoraj nič, bo mogu kdo drug probat.
nism pa še slišu da bi se kdo s kristusom pogovarju na varjanto klicanja duhov ... z njim se pogovarjaš mal drugač ... kolkr jest vem.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7