Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7
(Read 29938 times)
KarmenA
Ex Member




Re: "klicanje duhov"
Reply #15 - 19.12.2002 at 01:45:43
 
3 in 7 sta obe dinamični števili, lihi  ali "odd" in ne "even". Verjetno je potrebna precejšna "dinamika in živost" med udeleženci, da zmorejo tako zahtevno aktivnost in je kot taka potrebna tudi na simbolnem nivoju pri številčni udeležbi članov?

S klicanji duhov imam izkušnje iz gimazijskih časov. Z njimi je posredno povezana kruta usoda mojega prijatelja (pokojni 18 let).


Karmen

Back to top
« Last Edit: 19.12.2002 at 12:06:52 by anuk »  
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: "klicanje duhov"
Reply #16 - 20.12.2002 at 10:07:17
 
Andres,

Sprasujes zakaj stevilo 3 ali 7? Odgovor je cisto preprost. To stevilo je odvisno od sfere kateri pripada duh, ki naj bi se ga klicalo. Tako naj bi bilo prisotnih 7 ljudi, ce zelijo kontaktirati duha, ki pripada sferi Venere. Tu gre prav tako za zakon analogije in korespondence med zgoraj-spodaj, ki se ga bom poskusal posluziti pri mojih/najinih geomanticnih raziskavah slovenskih cerkva.

Jaz imam doma vec sto opisov duhov razlicnih sfer, njihovih imen, barvnih pecatov itd., itd. in lahko trdim, da klicati duhove kar tako ni ravno zdravo. Sedaj imam tudi izdelanih vec kot 50 diagramov in tabel korespondenc, ki poleg drugega tudi vodijo v varno klicanje duhov, filozofija duhovnosti, ki stoji za njimi pa mora biti prav tako varna in preizkusena.

Ze, ce ima clovek popolnoma izurjeno voljo in ciste namene, klicani duh pa je dober, se ne pomeni, da je nekdo povsem varen pred njihovo mocjo. Namrec, npr. duhovi iz sfere Venere se kazejo v vsej nepopisni lepoti pripadajoce sfere. Tako je praktikant lahko povsem nehote zaveden v tej sferi, kar se posebej velja za ljudi, ki so ze v svojem navadnem zivljenju podvzeni "zenskim carom". Tako v tradiciji obstaja skozi legende veliko opisov razlicnih oseb, ki so jih npr. odpeljale vile ali kaksna druga pravljicna bitja.

Gre v bistvu za simbolicen opis, da je praktikant npr. s svojim mentalnim telesom enostavno ostal v sferi vile, cemur je sledila fizicna smrt. V skrajnem primeru se takemu cloveku lahko celo zgodi, da izgubi svojo duso v smislu, da zaradi pretirane povezanosti s pripadajoco sfero enostavno postane samo ena od inteligenc oz. duhov te sfere, ki pa kot vemo v svoji koncni fazi nimajo svobodne volje kot clovek. Clovek je najvisje bitje, saj ima sposobnost delovati v vseh sferah in nivojih in ima moc povzpeti se vse do Boga, medtem, ko te inteligence lahko delujejo omejeno samo v pripadajoci sferi in clovek ima vedno moc, da si jih neomejeno podredi, ce je le dovolj duhovno mocan.

Raznim Andresom jest sigurn nebi priporacal klicati duhov sfere Venere  Grin.

Klicati duhove mrtvih pa vsaj po tradiciji, ki ji jaz sledim, spada v podrocje nekromantije. Nekromantija pa je samo ena od crnomagijskih praks. Zgolj izjemoma nekromante ne doleti nasilna smrt ali pa taksna ali drugacna nesrecna usoda.
Sploh je nekromantija precej atraktivna, kot ocitno crna magija nasploh, kar dokazuje tudi ta forum.



Lp
Jst

Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: "klicanje duhov"
Reply #17 - 21.12.2002 at 08:24:21
 
Na magijo se na sploh ne spoznam, me pa vseeno zanima, kje vidiš povezavo, med črno magijo in tem forumom?
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: "klicanje duhov"
Reply #18 - 24.12.2002 at 00:19:21
 
Veronika,

Nisem mislil nic slabega, samo to, da je topic o crni magiji trenutno z najvec posti in najbolj bran.  

Seveda to se ne pomeni nic. Lahko pa tudi veliko, sploh ce ne verjamemo v nakljucja. Bi znal morda kdo drug kaj vec o tem povedat.



Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: "klicanje duhov"
Reply #19 - 24.12.2002 at 09:48:24
 
nima glih največ postov ... al jih ma res?
lahko pa da je najbolj bran, kar pa samo dokazuje kolk je folk prestrašen in kolk se bojijo vdorov tujih energij v svoje energijsko telo ... podzavestno seveda
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: "klicanje duhov"
Reply #20 - 29.12.2002 at 17:56:17
 
Gape,

Verjetno imas kar prav. V veliki meri gre verjetno predvsem za strah.

Sem vceraj gledal film Carovnica iz Blair-a. Film je bil zastavljen v bistvu povsem neambiciozno, pa je dozivel, tudi na splosno presenecenje ustvarjalcev, presenetljiv svetovni uspeh.

Jest bi rekel da med drugim tudi zato, ker je dejansko, za razliko od ostalih grozljivk in srhljivk, res zelo realno prikazal napad s crnomagijskimi mocmi, oz. karkoli je ze bila carovnica.

V bistvu zelo dobr film.



Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ammadum
1
*
Offline

Če te kaj zanima -> www.Clonaid.com

Posts: 22

Re: "klicanje duhov"
Reply #21 - 04.01.2003 at 21:56:43
 
Jst  ???

Ali potem res misliš, da so ti duhovi resnični, ki s pomočjo klicanje duhov, s katerimi se lahko po mili volji pogovarjaš pa tudi sprašuješ o vsem, kar ti pade na misel?
Back to top
« Last Edit: 04.01.2003 at 23:09:38 by Ammadum »  
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: "klicanje duhov"
Reply #22 - 05.01.2003 at 17:50:50
 
Hi,

Jest meni, da jih pac ni dobr kar tako klicat, pa sprasevat kar ti pade na misel, se pravi zgolj za neko zabavo itd., itd.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Ammadum
1
*
Offline

Če te kaj zanima -> www.Clonaid.com

Posts: 22

Re: "klicanje duhov"
Reply #23 - 05.01.2003 at 22:57:44
 
Jst  Roll Eyes

Že res, vendar mi nisi odgovoril, ali sploh res obstajajo ti duhovi oziroma duše in če res obstaja, kako bi mi lahko o njih opisal, seveda če kaj veš o tem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: "klicanje duhov"
Reply #24 - 06.01.2003 at 00:40:22
 
Sama s tem nimam izkušenj, no, da se ne bom lagala, smo res pri 15ih enkrat kao nekaj poskušali, pa se hvala bogu, ni nič zgodilo....  Moje mnenje je, da se s tem ni za zajebavat, sploh, če nimaš izkušenj na tem področju. Glede vseh informacij se da pa tudi priti ali preko meditacije, sanj, avtohipnoze, transa... Sam je treba ful delat na tem.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Miha
1
*
Offline

Huh!!
Posts: 15
Space
Gender: male
Re: "klicanje duhov"
Reply #25 - 06.01.2003 at 01:10:02
 
Uh, zgleda, da smo bli vsi kot najstniki zelo raziskovalnega duha.
Jst mam tako iskusnjo, da sm pr 16 pristal v družbi, k se je stem ukvarjala, pa nisem preveč verjel, dokler duh Vuzuhi (če se prou spomnem), ki naj bi bil zadolžen za stike z živimi ljudi, povedal točen rojstni datum moje sestre, ki je pa je ni poznal nihče izmed sodelujočih !!!
Takrat sem bil presenečen in usran!!!
Pol so mi pa še to povedal, kot v zgornjem postu, da še nihče od klicalcev duhov ni umrl naravne smrti. Brrr!!!

Ja pa loto številke nam je pomagal izbrat, pa smo zadel (samo) štirico!!!


Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: "klicanje duhov"
Reply #26 - 06.01.2003 at 16:05:26
 
Miha wrote on 06.01.2003 at 01:10:02:
Pol so mi pa še to povedal, kot v zgornjem postu, da še nihče od klicalcev duhov ni umrl naravne smrti. Brrr!!!


Kdo od klicateljev? Te s katerimi si ti klical duhove?

Obenem se mi postavlja vprašanje, Kaj smatraš pod naravno smrt?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miha
1
*
Offline

Huh!!
Posts: 15
Space
Gender: male
Re: "klicanje duhov"
Reply #27 - 07.01.2003 at 13:11:11
 
Ja, ena študentka (vse to se je namreč dogajalo v študentskih in dijaških domovih), verjetno je s tem hotela prikazati kako resna in strašna stvar je to in da je ona nekaj nad, kar ji je takrat tudi uspelo. Ne poznam pa v resnici takšnega primera!!!! (trač- rekla kazala)

Glede naravne smrti, to je res ena majava definicija!!
Morda bi bila naravna smrt lahko definicija iz klasične medicine - odpoved srca zaradi ishemije (angina pectoris). Dotrajanje krvnega obtok (izgubi elastičnost). Tromboza, pa se utrga tromb, pa se zatakne ne vem kje v možganih, srcu (kao naš drug Tito) .... itd.

Seveda z razliko, če umreš nasilne smrti (umor), nesreča, samomor! (kar pa je vse skupaj tudi del narave)

Mislim pa, da tukajšni forumovci gledamo veliko bolj široko na te stvari, da je smrt odvisna predvsem od odnosa do lasrnega telesa, vere, karme ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: "klicanje duhov"
Reply #28 - 08.01.2003 at 00:42:29
 
Ten-nej samo prdne in duhovi so tu.



Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Ammadum
1
*
Offline

Če te kaj zanima -> www.Clonaid.com

Posts: 22

Re: "klicanje duhov"
Reply #29 - 08.01.2003 at 00:44:58
 
Ali duhovi obstajajo?  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7