Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 20143 times)
KarmenA
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #45 - 23.12.2002 at 07:08:34
 
vilma wrote on 22.12.2002 at 08:40:13:
Dvojna osebnost, Karmen?

Ja vilma si nova tukaj. Morda ti uspe da tudi na forumu ne boš s tem obremenjena. Če se ti pa zdi karkoli v zvezi s tem pomembno, pa le vrži uč na svetovalnico.  Wink

Mej se dobro!

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #46 - 23.12.2002 at 08:20:04
 
Quote:
Skoraj do nerazpoznavnosti si tole zadel, priznam. Al pa imaš en drug namen. Povej, česa si avtor ne more privoščit. Nekonstruktivnosti sigurno. Kaj te tako obseda, četrtkov večer je tolk moj kot tvoj. Ti si pa verjetno še vedno edini vedeževalec gor. Ma ne seri zdaj! Tehnike so pa zelo pomembne se strinjam. Bom res mogla it kdaj na kakšen tečaj, da si pomagam pri izboljšanju nastopa.

Kot veš se da vedeževanja le nekaj naučit , prav gotovo skozi celo življenje. Je pa to področje, kjer je konstitucija kar najbolj pomembna. Če tega ni, lahko knjige tud zgrižeš, pa ne pomaga. Tako da teh četrtkov nam na srečo še ne bo uspelo v zgodovino spravit, kot v četrtek obujamo spomine.  ;D

Kaj še avtorju ne pritiče? Me zanima. Garantiram, da imam vsaj 95 posto takih lastnosti. Čeprav se še v živo lahko predstavim. Midva sva se pa tud že pogovarjala Borut?  


Karmen


Definitivno dvojna osebnost.

Četrtkov večer organizirajo vedeževalci, ostali so gostje, ki pridejo na klepet ali pa na vpogled v prihodnost. Med njimi si tudi ti.

Če se smatraš, da si sposobna izvesti vedeževalski večer sama ali pa kak drugi večer, potem izvoli. Samo termin, ki ga furava naprej z Vilmo, pusti pri miru.

In četrtkove večere nam bo uspelo spraviti v zgodovino. Samo ti tega ne vidiš in ne boš nikoli videla ali priznavala.

Zato te sedaj čakam.....vspodbujam....naredi svoji dve urici na chatu in vse tvoje neslutene sposobnosti pokaži obiskovalcem.

In potem boš videla kaj pomeni, ko ti nekdo 45 minut pije kri in potem še ozmerja in podcenjuje.

Hvala Karmen, ker si se končno pokazala v tvoji "drugi luči".
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #47 - 23.12.2002 at 09:28:40
 
Quote:
Definitivno dvojna osebnost.

Četrtkov večer organizirajo vedeževalci, ostali so gostje, ki pridejo na klepet ali pa na vpogled v prihodnost. Med njimi si tudi ti.

Če se smatraš, da si sposobna izvesti vedeževalski večer sama ali pa kak drugi večer, potem izvoli. Samo termin, ki ga furava naprej z Vilmo, pusti pri miru.

In četrtkove večere nam bo uspelo spraviti v zgodovino. Samo ti tega ne vidiš in ne boš nikoli videla ali priznavala.

Zato te sedaj čakam.....vspodbujam....naredi svoji dve urici na chatu in vse tvoje neslutene sposobnosti pokaži obiskovalcem.

In potem boš videla kaj pomeni, ko ti nekdo 45 minut pije kri in potem še ozmerja in podcenjuje.

Hvala Karmen, ker si se končno pokazala v tvoji "drugi luči".


Če pišeš dvojne osebnosti, povej katere so. Ni pa nujno. Priporočeno je. Četrtkove večere bi jaz aktivno dopolnila (če bo gužva kot praviš) z numerološko analizo v kombinaciji z astrologijo.  

Govorimo o chatu družinska razmerja?  Potem velja isto. Bosta z vilmo vedeževala, z Andresom bova pa vodila chat o partnerskih razmerjih  SmileyUvrstitev v zgodovino? Verjetno ni neizbežna.

Za pisateljski večer res hvala za vzpodbudo obema in tebi in Andresu. Bom naredila, ker takih priložnosti človek nima vsak dan!

Lepo Borut in Andres, da vidita še kje kakšno luč izven sebe.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #48 - 23.12.2002 at 09:36:11
 
Hm, meni pa se zdi, da partnerska razmerja vodi Vilma. Ali sem morda kaj spregledal? Karmen za pisateljstvo ti ostane petek in sobota.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #49 - 23.12.2002 at 09:55:26
 
Draga, Karmen!

Razmišljam in razmišljam in ugotavljam, da sploh ne veš, kaj bi rada.
Očitno te moti, marsikaj, pa v resnici sploh ne veš, kaj
Če ti gredo Torkovi večeri na jetra, ti priporočam, da se jih izogneš. Če te moti, Četrtkov večer pa enako.
Že dolgo vem, da znaš spiti kri. In v tem primeru se tudi strinjam z Borutom. Zato ti priporočam, da ne hodiš preveč v privat sobo, ker ti definitivno ne bom gledala v karte.
Čeprav je vedeževanje izključno na prostovoljni bazi. Ljudje, ki prihajajo po pomoč, jo očitno bolj potrebujejo kot ti.
Nima veze, če sem nova, pokazala sem pripravljenost, da pomagam ljudem. Moje osebno življenje pa ne vpliva v to. In će kdo potrebuje posvetovlnico, si to ti. Srčno ti želim, da bi se spoprijela sama s seboj, da ugotoviš, ali si ti tista, ki ima dvojno osebnost. Ali pa kot trdiš - jo imam jaz.

Ostani, zdrava

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #50 - 23.12.2002 at 11:04:39
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #51 - 23.12.2002 at 13:26:55
 
Quote:
Govorimo o chatu družinska razmerja?  Potem velja isto. Bosta z vilmo vedeževala, z Andresom bova pa vodila chat o partnerskih razmerjih  SmileyUvrstitev v zgodovino? Verjetno ni neizbežna.

Lepo Borut in Andres, da vidita še kje kakšno luč izven sebe.

Karmen



Karmen!

Nisem se ponudil, da bi s tabo vodil svetovalnico.  Zal.  Ce bom rabil nasvet bom tja ob torkih prisel, ce ga bom znal dati, se bom tudi javil.  
Torej. Ob cetrtkih bom ostal dokler me Borut in Vilma ne bosta nagonila ven oziroma dokler, ter kadar mi bo to dopuscal cas.  

Se za konec.  Resnicno sem tudi sam opazil, da znas piti kri in energijo.  Zanimivo da to ne delas v defult sobi. Zadnjic sem to dobro zacutil, ko sem prisle k tebi in Vilmi. Ko sem te po skoraj celi uri vedezevanja vlekel ven.  In kaj se je zgodila.  Pepelka ki je cakala 1 uro in 45 minut je odsla praznih rok zaradi Vilmine izcrpanosti  in tudi na forum verjetno ne pride vec.  

Torej. Komu bi svetovalnica veliko koristila?

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #52 - 23.12.2002 at 15:00:44
 
Andres wrote on 23.12.2002 at 13:26:55:
Karmen!

Torej. Komu bi svetovalnica veliko koristila?

Andres


Še vedno se lahko tudi ponudiš in ni treba zraven nič obžalovat, saj nisem bolna. Še ne (trkaj na les). Da sem zelo neuporabna bo pa držalo.

A prav slišm da mene sprašuješ komu bi delavnica koristila? Pomoje obema kot organizatorju in kot obiskovalcu.

Mene moti če rečeš da pijem kri, razen če imaš še "strupene" kaj. Sem pa tudi že sama čakala za privat in nisem prišla na vrsto. Tudi opazil al pa namenoma zakrivaš? Kdo je sploh Pepelka?

O tem da bi si podelila delavnico pa le razmisli.


Karmen




Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #53 - 23.12.2002 at 22:37:46
 
Quote:
Če pišeš dvojne osebnosti, povej katere so. Ni pa nujno. Priporočeno je. Četrtkove večere bi jaz aktivno dopolnila (če bo gužva kot praviš) z numerološko analizo v kombinaciji z astrologijo.  

Govorimo o chatu družinska razmerja?  Potem velja isto. Bosta z vilmo vedeževala, z Andresom bova pa vodila chat o partnerskih razmerjih  :)Uvrstitev v zgodovino? Verjetno ni neizbežna.

Za pisateljski večer res hvala za vzpodbudo obema in tebi in Andresu. Bom naredila, ker takih priložnosti človek nima vsak dan!

Lepo Borut in Andres, da vidita še kje kakšno luč izven sebe.


Karmen



Karmen....

Ena osebnost je tista, ki si jo kazala do sedaj v javnosti na forumu. Druga osebnost si pa ti v privatnem življenju, na privatnem chatu, kjer vse svoje energije usmerjaš v jezo, srd in negativno mišljenje.

Četrtkov večer je zaseden od 21.30 naprej. To si ponavljaj dokler ne boš razumela.

Vilma je zelo dobra in ti sploh ne veš, kdo ti sedi pravzaprav nasproti, na drugi strani, in ti vedežuje. Na tvojem mestu se ne bi hecal ali pa podcenjeval, kot je tvoja navada, ko ti nekaj ni všeč od povedanega.

Kar pa se tiče tega, da bi morala z Andresom ugledati še kako luč....v temu tvojemu simbolu se skriva marsikaj. Naj ti zato odgovorim drugače: Izpisujem te iz moje liste ljudi, ki jim gledam v karte. Saj vem, da nisi zadnje čase prav reden gost mojih privatnih sob pa vendar. To naj velja od tega trenutka naprej.

In četrtkov chat je že v zgodovino zapisan: Prvi je pognal chat v operativno uporabo in je še dandanes po štirinajstih srečanjih najbolj obiskan in najbolj operativen chat daleč naokoli po slovenskem netu. Po pridružitvi Vilme pa je četrtkovim večerom pot usmerjena samo navzgor.

In prosim...če se že želiš vmešati v vodenje četrtkovih večerov vedi, da bi bilo bolje, da se dokažeš na samostojnem chat večeru. Uporabi tvoja znanja, uporabi tvoj zanos, tvojo voljo in prijeme pa bo šlo. Saj praviš, da si veteranka. Pomeni, da je to skrajni čas, da se osamosvojiš in zaštartaš svoj večer.

V glavnem, preden zaključim dokončno komunikacijo s tabo, .....želim ti uspešno leto 2003, uspešno pot v življenju.

Pa malo bolj korektna bodi do ljudi, ki ti bodo v prihodnje želeli samo pomagati. Nekdo se bo že našel.

Borut

Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #54 - 23.12.2002 at 23:56:32
 
Mislim,da bi bilo lahko počasi dost....
Kritiziranje je najlažja rešitev istočasno pa izguba časa...
Odločamo se za stvari,ki so nam všeč,zakaj torej toliko spreminjanja tistih,ki nam niso?
Če komu kaj ne paše,naj se enostavno ne vmešava in dovoli ostalim,da sodelujejo.
Pa karkoli že to je...

Ko Vas berem,sem  vesela da sem tako malo tukej gor.Najbrž se tole dogaja kar naprej,ne?
Ah...
Bom stala za svojim sestavkom.Vtikala se bom samo v stvari,ki so mi všeč...

Pa Vas vseeno lepo pozdravljam,

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #55 - 24.12.2002 at 21:14:45
 
glede na to, da je danes torek kot vsak torek... ? A je danes? Ta chat?
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #56 - 24.12.2002 at 22:34:38
 
Eva.  Ta chat ni danes, bo pa ob torkih v začetku naslednjega leta. Vsaj tako smo se zgovarjal z Vilmo in Borutom.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #57 - 25.12.2002 at 20:04:12
 
Gape, za povzetek več  threadov na tisto temo odnos - razmerje bo ta primeren! Pa še da gor ostane do torka.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #58 - 25.12.2002 at 20:05:50
 
kaj da ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #59 - 31.12.2002 at 08:55:10
 
Vilma se je odločila, da izpelje večere na svoj način.

V kratkem vas bo obvestila o načrtih v zvezi z njenim delovanjem na chatu.

Borut

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5