Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 20130 times)
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #30 - 21.12.2002 at 17:50:53
 
Valentinaa wrote on 21.12.2002 at 11:12:12:
Florjan?



Recimo temu takole......pri njemu se mi je porodila ideja.

Vendar ne mislim njega, ker ga preprosto nisem še vprašal. V mislih imam dva druga.

Vse ob svojem času.

Teren pa pripravljava Andres in jaz.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #31 - 21.12.2002 at 17:55:00
 
Da, četrtkova ekipa postaja vse kvalitetnejša in številčnejša.

Četrtkov chat in torkov chat ter vsi ostali večeri bodo postali najboljša stvar na netu v Slo nasploh.

Samo verjeti in delati je potrebno v tej smeri.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #32 - 21.12.2002 at 23:00:04
 
Povabila sem tud sama na pogovor. Sebe občutiš kot moteč dejavnik? Se verjetno samo zgodi Andres. Da so najine vibracije težkoujemljive? Se pa ne vsak dan in kar naprej! Tako zavajanje ob tem najmanj prav pride. Al si pa še trenutno le pod vplivi bolj neujemajočih frekvenc? Pri tem ti jaz že ne bom koristila! Mi je težko še vedno kakršnokoli resnico iznajt, četudi bi me bral tako z večjo vero.

Ne vem zakaj bi naj vilma sama odločila, kam ta topik spada. Po moje sodi v znanja. Če je nekdo pripravljen izkušnje deliti, nekaj tega že mora izkazat - četud prav na tako težko temo. Jaz sem vedno razumela, da udeleženci predvsem sooblikujejo/mo pogovor, moderator pa je tisti, ki je odgovoren za to, da se ne cikla-mo po nepotrebnem. In dokler bo vsak sam pripravljen na konstruktiven pogovor, toliko časa bo chat funkcioniral kot celota.

Ob tem vilma in sploh, da si se odločila za chat na temo družine, te v polno podpiram. Sama bom še naprej aktivno posegala v razgovor, lahko kot organizatorka.Seveda so vabljeni tudi profesionalci. Kaj pa je boljši dokaz spoštovanja do tematike posameznika kot popolna pripravljenost "predati in deliti" znanje in izkušnje? Več kot bomo vsebovali "resničnega znanja" kot posamezniki, lažje bomo tako tudi širili.

Bi pripomnila, da ta večer obravnavamo vsaj skrbno če nam že resno še ne uspe povsem. In se mi zdi potrebno da bi večere na temo partnerstva že razdelili. Menda je to tudi vilmi v pomoč.

Ne vem pa zakaj je treba nekaterim tolk škodoželjnosti zganjat!


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #33 - 21.12.2002 at 23:18:35
 
Karmen, hvala za spodbudne besede. Vsekakor si tudi ti dobrodošla. In če boš imela težave, se ti lahko tudi tebi na tak način pomaga.

Želim ti prijetne dneve

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #34 - 21.12.2002 at 23:42:22
 
gape wrote on 21.12.2002 at 11:20:29:
in če se strinjam z ars, to še ne pomeni zarote proti tebi ali proti komurkoli drugemu.



Gape!

Tudi malo nisem pomislil, da kuješ zaroto proti meni. In cel čas poskušam gledati bolj široko. Kakor zadevo vidiš ti s tehnične strani, kakor bi to videli uporabniki, kakor sem se dogovarjal z Borutom in Vilmo in nenazadnje sem sam podal takšno stališče,  tako da Znanje je ostalo frej izključno zaradi narave dela in predhodnega oglaševanja četrtkov v tej isti sobi.
Je pa zaželjeno, da se tam oglašuje tudi reiki, ker tudi to je znanje.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #35 - 21.12.2002 at 23:49:30
 
vilma wrote on 21.12.2002 at 23:18:35:
Karmen, hvala za spodbudne besede. Vsekakor si tudi ti dobrodošla. In če boš imela težave, se ti lahko tudi tebi na tak način pomaga.

Želim ti prijetne dneve

Vilma


Vilma hvala za lepo voščilo. Trudim se, pa ne dovolj. Sama ti želim, da boš bolj učinkovita.  Besede so pa tud lahko prazne. Ponavad že če jih izreče nekdo ki je poln te.

Me že skrbi, da ti zdaj ne bi znala mojih umestit, ker lahko sodiš med dvojne osebnosti!


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #36 - 22.12.2002 at 00:22:28
 
Quote:
Vilma hvala za lepo voščilo. Trudim se, pa ne dovolj. Sama ti želim, da boš bolj učinkovita.  Besede so pa tud lahko prazne. Ponavad že če jih izreče nekdo ki je poln te.

Me že skrbi, da ti zdaj ne bi znala mojih umestit, ker lahko sodiš med dvojne osebnosti!


Karmen




Karmen.

Vilma je zelo učinkovita.

Ti si pa tista, ki pričakuje, da imamo mi zate čarobno palico v roki. A se motiš. Čarobno palico imaš ti in če z njo ne zamahneš ne pomaga nič.

Ne Vilma, ne Andres in ne jaz ne moremo uporabiti tvoje čarobne paličice.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #37 - 22.12.2002 at 00:28:19
 
Quote:
Je pa zaželjeno, da se tam oglašuje tudi reiki, ker tudi to je znanje.  

Andres


Jaz sem se zdaj spomnila in podpiram tud da gape uvrsti med znanje. Zame ni posrečeno, ker je ob nedeljah.  Mi bo pa že kdaj ratalo pridet.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #38 - 22.12.2002 at 00:32:34
 
Karmen...

Kaj pa če bi ti sama se izmislila kak večer, kjer bi lahko prisostvovali kot gosti.

rade volje bi prišel kot gost k tebi na klepet.

Si zelo aktivna na forumu in tvoje znanje bi lahko uporabila tudi na chatu on line. Kaj misliš?

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #39 - 22.12.2002 at 01:12:02
 
Quote:
Karmen...

Kaj pa če bi ti sama se izmislila kak večer, kjer bi lahko prisostvovali kot gosti.

rade volje bi prišel kot gost k tebi na klepet.

Si zelo aktivna na forumu in tvoje znanje bi lahko uporabila tudi na chatu on line. Kaj misliš?

Borut


Hja Borut, seveda z veseljem, tem in zanimivih znanj je ogromno, kot npr tantra.

Ker se ne bi kar nekaj sploh izmišljevala, bi ostala pri tej temi. Bi tudi v tem primeru prišel na klepet k meni Borut?

No ker smo že kot stari mački tkole skupaj, in nam še nč ne fali. Naši četrtki so res najboljši. Bom morda še vedeževat začela.  

Mi je pa neugodno da z ARS takole hecno opletate ;), Ker se ne pogovarja o nečem, kar še ni uporabno? In to se povsem strinjam z njo, da je knjigo treba najprej v roke vzet. Predstavitev na netu ima, vse kar rabi je dobra promocija. Me res zanima zakaj se je tako vztrajno otepa.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #40 - 22.12.2002 at 01:23:04
 
Quote:
Hja Borut, seveda z veseljem, tem in zanimivih znanj je ogromno, kot npr tantra.

Ker se ne bi kar nekaj sploh izmišljevala, bi ostala pri tej temi. Bi tudi v tem primeru prišel na klepet k meni Borut?

No ker smo že kot stari mački tkole skupaj, in nam še nč ne fali. Naši četrtki so res najboljši. Bom morda še vedeževat začela.  

Mi je pa neugodno da z ARS takole hecno opletate ;), Ker se ne pogovarja o nečem, kar še ni uporabno? In to se povsem strinjam z njo, da je knjigo treba najprej v roke vzet. Predstavitev na netu ima, vse kar rabi je dobra promocija. Me res zanima zakaj se je tako vztrajno otepa.


Karmen



Karmen.

prišel bi na tvoj večer vse dni, le četrtek zvečer po 21.30 pusti na miru. Po tej uri je rezervirano za vedeževanje.

Kar se tiče vedeževanja: na kakšni podlagi pa bi ti začela vedeževati? Morda na podlagi kart? Misliš, da se lahko tega naučiš kar čez noč? Iz osebne izkušnje ti lahko povem, da to ne gre tako easy.

In tvoj način..."lahko bi začela vedeževati" je kot da bi jaz rekel dohtarju...."jaz bom pa zdravnik postal - tako čez noč". Pa brez zamere.

Glede Ars....nihče z njo ne opleta. Samo vedi, da se predstavitve knjige v knjigarnah in osebno srečanje z avtorjem v živo dela zato, da ljudje knjigo kupijo. Nisem še doživel, da bi nek pisatelj rekel, da naj prvo kupim knjigo in potem se bo pogovarjal z mano v živo.

Ja Karmen, tako je to.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #41 - 22.12.2002 at 02:04:46
 
Skoraj do nerazpoznavnosti si tole zadel, priznam. Al pa imaš en drug namen. Povej, česa si avtor ne more privoščit. Nekonstruktivnosti sigurno. Kaj te tako obseda, četrtkov večer je tolk moj kot tvoj. Ti si pa verjetno še vedno edini vedeževalec gor. Ma ne seri zdaj! Tehnike so pa zelo pomembne se strinjam. Bom res mogla it kdaj na kakšen tečaj, da si pomagam pri izboljšanju nastopa.

Kot veš se da vedeževanja le nekaj naučit , prav gotovo skozi celo življenje. Je pa to področje, kjer je konstitucija kar najbolj pomembna. Če tega ni, lahko knjige tud zgrižeš, pa ne pomaga. Tako da teh četrtkov nam na srečo še ne bo uspelo v zgodovino spravit, kot v četrtek obujamo spomine.  Grin

Kaj še avtorju ne pritiče? Me zanima. Garantiram, da imam vsaj 95 posto takih lastnosti. Čeprav se še v živo lahko predstavim. Midva sva se pa tud že pogovarjala Borut?  


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #42 - 22.12.2002 at 08:40:13
 
Dvojna osebnost, Karmen?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #43 - 22.12.2002 at 09:37:28
 

Če dovolte, bi (oz. bom) jaz svoje replike na mojo knjigo oz. dogajanje okrog nje tukile:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...,

ker bi tukajšnjemu "topiku" tukajle prepustila "besedo". Hvala.

ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #44 - 22.12.2002 at 11:28:45
 
Andres wrote on 21.12.2002 at 23:42:22:
Je pa zaželjeno, da se tam oglašuje tudi reiki, ker tudi to je znanje.

Reiki je spontano kanaliziranje univerzalne energije pridobljeno z iniciacijo, namenjeno zdravljenju, samozdravljenju in osebni rasti.
v tej sobi pa se zbira znanje, pridobljeno s študijem, razvojem intuicije, ali študiranjem določenih tehnik...

Jaz ne najdem nobene povezave za to, da bi se reiki preselil iz samozdravljenja sem.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5