Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 20133 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #15 - 20.12.2002 at 13:23:35
 
to sm sicer že prebral ... mi pa popolnoma nič ne pove ... no ja lahko si neki predstavljam pod tem, pa ne vem če je to to ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #16 - 20.12.2002 at 14:08:45
 
gape wrote on 20.12.2002 at 13:23:35:
to sm sicer že prebral ... mi pa popolnoma nič ne pove ... no ja lahko si neki predstavljam pod tem, pa ne vem če je to to ...


Gape.

Če se premakne v drugo sobo reklamo se bi moralo tam zagotavljati sticky na vrhu in modificiranje reklame tako, kot bi si želela. Je to izvedljivo v drugih sobah?

Na idejo o chatu je prišla Vilma, Andres in jaz pa sva jo podprla in ji ponudila optimalno tehnično podporo.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #17 - 20.12.2002 at 14:44:47
 
Quote:
Če se premakne v drugo sobo reklamo se bi moralo tam zagotavljati sticky na vrhu in modificiranje reklame tako, kot bi si želela. Je to izvedljivo v drugih sobah?

glej ... rečva tkole
vilma odpre v direktoriju (ki mu ni ime splošno) ampak tko da thread paše notr ... men je vseen kje ... sam da je logično ... lahko bi bil tak thread v več kot enem direktoriju ... imho

vilma odpre thread in ga poimenuje.
temu threadu, če je reklamni recimo, lahko ona vsak teden popravi Subject - ime v prvem postu ... in lahko po želji spreminja tudi vsebino prvega posta.
---- obstaja možnost da se link na ta thread postavi gor v hitre povezave.
- če ga hoče met zastikanga, prosi za to moderatorja direktorija ali mene ... ali pa celo zaprosi za moderatorstvo nad direktorijem ... kot ti ... isto.
- druga možnost da ga spravi nazaj pod vrh je, da vsak teden napiše notr da danes pa dogaja

to isto se lahko napiše tud v thread dogaja se, ki se nahaja v splošnem:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=103636...

tko je tehnično ta reč ... če sm kej nejasno povedu, me kr praš in vilma isto ...




Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #18 - 20.12.2002 at 15:48:24
 
Vidim, da je Torkov večer naletel na pozitiven, občasno tudi na negativen odziv.
Moj namen je bil, da bi se predvsem družili in poljubno debatirali o stvareh, ki se tiče res bolj kot ne partnerskih in družinkih odnosov...
Hvale vredno bi bilo, če bi se kdo, ki ima izkušnje na tem področju in se tudi profesioalno ukvarja s tem, vključil v pogovor.
Sem pa se odločila za nekaj sprememb, ki bodo prišle ven v naslednjem letu.
Ars, cenim tvoje delo, čeprav tvoje knjige nisem prebrala. Morda jo bom, morda ne... odvisno...
Je pa dobrodošlo vsako mnenje...
Meni je trenutno važno to, da imam pomoč in podporo ljudi na katere, se lahko obrnem, ko bom snovala Torkov večer.

Prejmite lep pozdrav!

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #19 - 20.12.2002 at 17:33:10
 
vilma wrote on 20.12.2002 at 15:48:24:
Vidim, da je Torkov večer naletel na pozitiven, občasno tudi na negativen odziv.
Moj namen je bil, da bi se predvsem družili in poljubno debatirali o stvareh, ki se tiče res bolj kot ne partnerskih in družinkih odnosov...
Hvale vredno bi bilo, če bi se kdo, ki ima izkušnje na tem področju in se tudi profesioalno ukvarja s tem, vključil v pogovor.
Sem pa se odločila za nekaj sprememb, ki bodo prišle ven v naslednjem letu.
Ars, cenim tvoje delo, čeprav tvoje knjige nisem prebrala. Morda jo bom, morda ne... odvisno...
Je pa dobrodošlo vsako mnenje...
Meni je trenutno važno to, da imam pomoč in podporo ljudi na katere, se lahko obrnem, ko bom snovala Torkov večer.

Prejmite lep pozdrav!

Vilma



Kratko,jedrnato,bistveno...
Žal mi je,da sem Vas prepozno zasledila.
Bi pa pozdravila domislico...take in podobne spremebe so mi všeč.
Se Vam pridružim ob priliki.

Lepo Vas pozdravljam,

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #20 - 21.12.2002 at 00:42:05
 
Kva se sploh greste zaradi prostora kam Vilmin chat paše in kam ne?
Dva dni ni nihče niti vedel kam je postavljen, dokler na to ni opozorila ARS.  Zanimivo zakaj ravno ARS, saj je znano da se moje vibracije z njenimi ne ujamejo. Nikakor.  Moje se ne ujamejo še z BPjevim, težko s Karmeninim, nekoliko lažje z A.jevim, vsi našteti pa so na forumu osebe ki postajo z več kot enim nickom.
Prosim lepo?
Naj mi tu nihče ne soli pameti in ti ARS si zadnja, ki ji bom dovolil vstopiti čez moj prag osebne integritete.

Gape!
V Znanju je vedno oglas za četrtkov večer.  Nihče nima nič proti, zato, če je v Znanju oglas za Vilmin torek se vse na glavo podira.  Delaš cirkus tam kjer ni treba, preprosto zato ker se ena ženska zadere, da to pa ne more tako biti.

Preposto ne vidim drugega kot nespoštovanje in nevoščljivost do ideje s strani nekaterih uporabnikov.

ARS je pa Borut itak ponudil literarni večer. In kaj je bilo?  V kot se je skrila.  Oprosti, ampak pravi književnik bi sprejel vsak, popolnoma vsak izziv za napredek književnosti v osebnem in širšem pomenu. Tak poziv kot ga je predlagal vidim kot prosperiteto posametnika.


Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #21 - 21.12.2002 at 01:17:26
 
Andres, bi ti kot portir tega foruma mal na izi si ga vzel?
prosim
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #22 - 21.12.2002 at 01:23:19
 
Torkov večer je Vilmin in zato naj se odloči sama kje hoče oglaševati.

Moje mišljenje je tako: Če se že okoli tega uporabniki foruma spotaknete potem ni čudno, da skoraj nobena zadeva ne laufa tako kot bi morala.

Namesto, da bi se posvečali rezultatom, se posvečate vsemu drugemu.

Človek dobi občutek, da je marsikoga strah cilja, zato se po poti raje ustavlja in modruje.

Sicer pa....Vilma....tvoj je večer in ti določaš, kje si želiš oglaševati reklamo.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #23 - 21.12.2002 at 02:01:24
 
Vsakemu predlagam, da naj si omisli en chat večer. Zamisli naj si, kako ga bo speljal skozi. Pripravi naj tematiko, vzame naj si čas, na chatu naj tipka hitro in naj poskuša držati temo pogovora v isti smeri od začetka do konca.

Kdo se počuti to narediti?

Ali sploh kdo?

Ali je kdo od uporabnikov pripravljen svoje teorije v prakso prenesti? Ker posta se ogromno na še bolj ogromno tematik.

Pa ne mi govoriti, da manka profesionalcev na forumu. Za chat so dovolj zagreti amaterci, ki veselo tipkajo po cele strani po forumu ali pa le copy/paste uporabljajo. Eno ali drugo pa v glavnem večina ljudi na forumu počne.

Zato.....predvsem pričakujem večer od ARS in od Aleša.

No ja...pričakujem.....upam, razmišljam, ugibam....ker verjetno tipkam tole popolnoma zastonj.



Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #24 - 21.12.2002 at 09:40:38
 
lepo počasi borut in andres...

sam sem pohvalil večere, in nisem nič reku glede reklame in kaj in kako

sem pa tu izvedu večer obredov

razmišljam pa tudi, če bi ga kar na redno dvignu, da bi blo neki vstilu oproščam in oprostim in odpovem se in odpuščam...

to bi bil pa moje res dobr večer, bo enkrat na mesec

sem pa pripravljen tud podpret pisateljski večer, k full ljudi poznam

in pa tud reklamo sem pripravljen narest na sončni kjer je 600 ljudi in tud drugje in vem da sem naredil že full folku full reklam in vem da so ble uspešne ne vem zakaj se ne uporablja tega...

sončna in pozitivke itd so ravno za te stvari forum je pa za pogovore in razvoj projektov.

reklame pa naj se, da tja kjer je odziv pozitiven ne nekam kjer zavirajo razmišljanje, kot bi v lokalu kjer piredeš na en pogovor vrte leklame za xx

glej to da daš na forum reklamo ki se stalno vrti in vsiljuje je isto kot bi en prišel na tvoj chat in delu reklamo za avto A8

sam zdej je oki, sam res želim, kot si tudi ti vrjetno za chat, da je forum prost reklam al pa če se že naj se da v sodelovanje pri skupnih projektih al pa v dogaja se...

in mislim da me sedaj razumeš, no ne vem prej vrjetno tega nisem znal povedat sam bomo od sedaj bolj vedl

ostalo ste dobr naredil in vas sam spodbujam vrjetno se bom v ekipo chat laderjev priključil po nl...
vsaj enkrat na mesec, bi pa mogoče blo za razmislit za to da res še kdo naredi svoj chat večer in da damo to ker sedaj ste že pravi veterani tudv javnost mal širšo od tega  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Torkov večer. Družinska in partnerska razmerja
Reply #25 - 21.12.2002 at 10:00:15
 

Ma, dej, Andres, mal oladi, res ...

ARS wrote on 18.12.2002 at 22:08:44:
Mimogrede, a ni tole bolj za v direktorij "Osebna, psihološka in sociološka razmišljanja" ...   ???

Tole moje povsem adekvatno in prav brez vsake konotacije vprašanje, na katerega je Borut (meni) povsem zadovoljivo odgovoril, je tebi iztočnica za takale razpredanja:

Andres wrote on 21.12.2002 at 00:42:05:
Naj mi tu nihče ne soli pameti in ti ARS si zadnja, ki ji bom dovolil vstopiti čez moj prag osebne integritete.
........................
Preposto ne vidim drugega kot nespoštovanje in nevoščljivost do ideje s strani nekaterih uporabnikov.

Oh, sveta pomagavka!  ???

Raje se tukajle posveti(te) predvsem temu večeru in topiku ...
... men je blo čist fino v torek na četu; in čeprav sem pozno uletela, samo za pozdravt nov večer, sem ostala precej dlje ...

Vilma in ostali,
plodno ustvarjanje vam želim,
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #26 - 21.12.2002 at 10:02:00
 
Aleš....

Nimam nič proti tebi. ne razumet narobe, če se je tako bralo.

Le pričakujem kak chat večer s tvoje strani in strani ostalih. Tebe in Ars sem omenil, ker se je Ars oglasila, ti pa si tako ali tako za vsak projekt pripravljen delat.

Ker lažje je zadevo - chat uporabljati kot gost in težje je delati kot organizator večera.

Ker kdor chat oblikuje naj da svojo kritiko na organizacijo, ostali pa naj bodo le veseli, da se je nekdo ponudil prostovoljno ponuditi svoje znanje (open surce) na chatu.

Kateri profesionalni psiholog ali kak drugi profesionalec je pripravljen en večer porabiti za chat večer na našem forumu? Ali ljudje, ki se udeležujejo kot gostje, sploh cenijo tega človeka? Ali se sploh zavedajo kdo jim sedi nasproti na drugi strani internet linije? Občutek imam, da ne preveč.

ja, malo razmišljam.

In Ars...tvoj "lahko bi, pa ne bom" pove marsikaj. Zakaj mora nekdo prevbrati tvojo knjigo, da se lahko pogovarja o njej? Imam občutek, da nekaj ne štima pri vsemu tem. Pa se ne bom vtikal. To je tvoj svet.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #27 - 21.12.2002 at 10:33:03
 
Quote:
In Ars...tvoj "lahko bi, pa ne bom" pove marsikaj. Zakaj mora nekdo prevbrati tvojo knjigo, da se lahko pogovarja o njej? Imam občutek, da nekaj ne štima pri vsemu tem. Pa se ne bom vtikal. To je tvoj svet.

Lej, Borut, moj "lahko bi, pa ne bom" sem povsem razložila,

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=znanja;action=display;num=1039994...

kako ga pa drugi razumete - ja, na to pa res nimam vpliva. In če komu kaj pri vsem tem ne štima - tudi prav, pogledi so pač različni. Na primer, jaz osebno se o knjigi lahko pogovarjam, če jo preberem, drugače se mi zdi pogovor o njej brezpredmeten oz. natančneje, moje sodelovanje v njem.

Kar se pa tiče on-line četa o moji knjigi - cenim idejo in se zahvaljujem za povabilo, a zaenkrat ne vidim prav nobenega razloga zanj, pa čeprav sem jo res že žnj-krat prebrala.   Wink   A vestno odgovarjam na replike in vprašanja o njej, v njej namenjenemu topiku.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...

Prijeten vikend nam želim,
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #28 - 21.12.2002 at 11:12:12
 
Quote:
Kateri profesionalni psiholog ali kak drugi profesionalec je pripravljen en večer porabiti za chat večer na našem forumu? Ali ljudje, ki se udeležujejo kot gostje, sploh cenijo tega človeka? Ali se sploh zavedajo kdo jim sedi nasproti na drugi strani internet linije? Občutek imam, da ne preveč.


Florjan?

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vsak torek zvečer - CHAT - PARTNERSKA RAZMERJA
Reply #29 - 21.12.2002 at 11:20:29
 
Andres wrote on 21.12.2002 at 00:42:05:
Gape!
V Znanju je vedno oglas za četrtkov večer.  Nihče nima nič proti, zato, če je v Znanju oglas za Vilmin torek se vse na glavo podira.  Delaš cirkus tam kjer ni treba, preprosto zato ker se ena ženska zadere, da to pa ne more tako biti.

mi je žal da vsako stvar tko zelo osebno vzameš
moj post ni bil oseben
je bil tehnični - jest sm govoru iz tehničnega vidika:
'tko je tehnično ta reč ... če sm kej nejasno povedu, me kr praš in vilma isto ... '
in če se strinjam z ars, to še ne pomeni zarote proti tebi ali proti komurkoli drugemu.
itak sm pa odgovarju borutu in hkrati vilmi, da bo vedla se sama odločit.
oprosti ker si drznem ...

imaš prav, nihče nima nič proti ... mogoče bi blo pa pametneje ... to je vse ... popolnoma nič drugega

nikjer ni noben reku da je treba tko narest, je to samo predlog, vsaj kar se mene tiče.

tko kt je devi rekla ... izi si ga uzem ... vsakič ko te prime da bi vn padu in v jezi neki napisu, rajš prej dvakrat fejst globoko vdihn (in izdihn)

tko kt je borut reku ... naj se odloči vilma, mi samo predlagamo ...


ja florjan je bil u četrtek res tem ... psiholog kao ... mu je blo pomoje kr mal dolgčas ... al pa ne

skratka, dejte predloge in vprašanja vzet kot konstruktivne, četudi se v prvem trenutku v vaši glavi ne razumejo tako.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5