Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 29967 times)
minka
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

videnje aure
06.12.2002 at 11:10:03
 
živio!
pred dvema tednoma sem začela brati knjigo b. brennan- moč zdravilnih rok. notri so opisane razne vaje in ugotovila sem, da okoli ljudi, rastlin in živali vidim auro. zdaj pa imam vprašanja:
vidim samo eno plast, tam nekje do  5 cm okoli telesa. je pa ta plast ponavadi belkasta, le pri sebi in še nekom sem jo videla modro, pri eni pa rumeno. zakaj tako? zdi se mi tudi različno močna pri ljudeh.
torej a mi lahko kdo pove zakaj tako vidim in kako naj si izostrim zaznavo, da bom videla bolje?
in še: zakaj aure pri svojih domačih ne morem videti?
hvala in super ste,
lp minka
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #1 - 06.12.2002 at 21:10:28
 
Minka preberi si pod topikom čakre, kjer so zelo dobro opisane te "plasti" po barvah - mislim da od Kali.
Za boljšo predstavo ti bo gotovo pomagalo. Za videnje aure ti pa ne morem kaj koristnega svetovat.

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: videnje aure
Reply #2 - 06.12.2002 at 21:15:55
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
minka
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: videnje aure
Reply #3 - 09.12.2002 at 08:53:03
 
ok, sem si prebrala. vseeno me zanima, ce je tukaj na forumu se kdo, ki to lahko vidi, da malo izmenjamo izkusnje.
lp minka
Back to top
 
 
IP Logged
 
stasa
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: videnje aure
Reply #4 - 09.12.2002 at 10:05:10
 
Minka, mene pa zanima, kako to vidiš auro? Si jo že odnekdaj, ali si delala kakšne vaje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: videnje aure
Reply #5 - 09.12.2002 at 10:42:04
 
hej, minka Smiley
aure ne vidim, sem pa tukaj našla neke vaje za to...mogoče ti lahko kaj pomaga...
http://www.thiaoouba.com/seeau.htm
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
minka
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: videnje aure
Reply #6 - 09.12.2002 at 16:07:56
 
nisem nobenih vaj delala. sem brala knjigo b. brennan in tam opisuje auro in potem pise: zdaj pa poglejte sobno rastlino in kaj vidite okoli. in sem za hec pogledala in videla sij okoli. me je skoraj kap zadela. potem te postopoma vodi. gledas okoli prstov in potem v ogledalu tam okoli rame /vratu. tam pri sebi sem jo zelo razlocno videla. tak moder sij, kot da bi se ena meglica valila z mojih ramen.
potem sem sla naslednji dan na predavanje n. simonitti in pri njej sem auro videla res razlocno. zelo intenzivno modro. nad njo sem videla take bele kroge, pa ne vem kaj bi to bilo.

tako, da je prislo kar samo od sebe. ampak sem res malo zmedena, ker v principu mislim, da vidim prvo plast aure, ki naj bi bila pri vseh modrikasta. jaz pa vidim belo, modro ali rumeno ali pa celo nic.
bom malo potrenirala...
lp minka
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: videnje aure
Reply #7 - 09.12.2002 at 17:57:33
 
to je ja krasno da kr sama od sebe vidiš auro ... to se mi zdi da je blo rečeno da je treba vzpostvit komunikacijo med obema možganskima hemisferama ... in ko to vzpostaviš, potem vidiš ... ja ... je na unem linku kr vse napisano, kar smo do zdej pogruntal ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: videnje aure
Reply #8 - 18.12.2002 at 21:08:52
 
zdravo minka...
jest občasno vidim modro al pa še bolj poredko zeleno barvo okol ljudi...
kaj to pomen ne vem.. .baje naj bi biu to ezoteričen telo okoli osebe...

ti očitno si nadarjena glede tega saj sem delau kr precej vajic pa sem prej obupo kokr pa začel videt... ti pa takoj... Cry

to da si delala bl za foro je velik +...ker je dobr da si sproščen - brez obremenenive na rezulate...to samo po sebi je obremenitev al pa drgač povedan ene vrsta koncetracije...

uglavnem je pravilo - vsaj tko pravijo več vaje več muske tut kle tko... in to je vse kar lahko povem...

delaj vajce in nam  na vsake tok cajta zaupaj eno zgodbico...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #9 - 04.01.2003 at 21:27:29
 
minka, jst vidim auro..ampak zal ne v barvah

zacelo se je tako kot si ti rekla..najprej nekaj cm rahle svetlobe okoli glav ljudi,potem pa zmeri vec
ves kako lahko razvijas to sposobnost...kadar si v belem prostoru glej kako se zacne aura pocasi siriti okoli ljudi..na beli podlagi je zmeri najbolje vidna
Back to top
« Last Edit: 14.01.2004 at 23:53:31 by Sn0wBall »  
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #10 - 11.01.2003 at 22:27:49
 
aja,še to, za tiste k bi se radi naucili gledat...
ko opazujete auro, morate gledati skozi to osebo/predmet (glejte u prazno,mimo objekta), ker bo lažje vidna

jst sm neki razmišljal v zvezi s tem...pravkar smo se pri fiziki učili da ko se bela svetloba lomi, vidimo mavrico, ko se lomi rdeča svetloba, vidimo zeleno barvo in obratno; ko se lomi modra, vidimo rumeno in obratno......itd.

tisti ki opisujejo kako se naučiti gledati barvo aure povsod pišejo da naj se učimo gledati aure barv...rdeča barva ima zeleno auro, modra rumeno, itd (kot pri lomljenju svetlobe)

2x se mi je pred kratkim zgodilo da ko sem se zagledal v ulično svetilko, sem videl okoli mavrični kolobar (če je bila ta mavrica posledica aure bele svetlobe ???). Po mojem mnenju bi bil to najboljši način kako bi se lahko naučili gledati barvo aure..vadiš v tem da vidiš auro bele svetlobe (mavrico okoli luči) in potem to znanje preneš na svetlobo aure ki jo nekateri vidimo okoli ljudi,živali in predmetov (čeprav je ta svetloba veliko bolj šibka od svetlobe ki jo oddaja luč)...  Druge logične razlage jst ne vidim  Grin

Prosim da če ima kdo kaj volje naj poskusi to stvar, ker jaz se že preveč mešam s temi rečmi,tko da se mi ne da kej preveč...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: videnje aure
Reply #11 - 12.01.2003 at 18:30:36
 
Quote:
ko opazujete auro, morate gledati skozi to osebo/predmet (glejte u prazno,mimo objekta), ker bo lažje vidna

temu se 'stručno' reče spremenit fokus ... se reče ... ne fokusirač človeka ampak fokusiraš nekaj za njim (ali pač pred njim) ... fokus je tam kjer se črti gledanja iz oči srečata ... recimo če gledaš prst čist pri očeh maš oči čist skupi (že kr mal škiliš) in če zadržiš fokus na prstu in prst hkrati oddaljuješ od telesa, premikaš fokus ... oči od škiljenja lezejo vedno bolj narazen ... in fokus je vedno dlje od telesa.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #12 - 01.05.2003 at 21:56:23
 
koliko od vas sploh vidi to svetlobo,energijo,auro,elektromagnetno polje (kaj sploh je ???)

koliko od vas tudi vidi vibriranje te energije? Sej veste, materija je samo energija z nizko frekvenco vibriranja....

a se zdi komu moteče da lahko to vidi, še posebej ponoči?
Back to top
 
 
IP Logged
 
KAJAka
1
*
Offline


Posts: 37
kamnik
Gender: female
Re: videnje aure
Reply #13 - 06.06.2003 at 17:14:47
 
Ob soncnem vzhodu sm se zagledala v vrh smreke in opazila belkasto barvo okoli rastline, ki se je na vrhu smreke dvignila v nebo. Kasneje sm videla ob straneh rastline lepo modro barvo morskih lagun in modro barvo. Ampak to me je izcrpal.
Ma, ima to kako vrednost, ali gre za igrice svetlobe?
In se ena zadeva. Ob soncnem vremenu je v ozracju ful velik blescecih pikic, sprva so bile rumene, kasneje samo svetle. Lepo se jih vidi ob soncnem vzhodu in v soncnem vremenu. In cim vec je svetlobe, hitreje se giblejo.
Back to top
 

.. samo ena od varjant
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #14 - 08.06.2003 at 23:07:40
 
Tiste pikce tud jaz vidim ko je jasno. Sam ne vem zakaj je ta energija enkrat vidna kot te male pikice, drugič kot bela svetloba, tretjič pa kot eno veliko vibriranje/brenčanje svetlobe. Ko sem bil nazadnje v gledališču sem opazoval kako se sploh ta reč obnaša, ker je bila zelo primerna osvetljava na odru. In se mi je zdela kot ena živa snov. Recimo igralca sta igrala svoje in si izmenjevala besede,enkrat se je povečalo energetsko polje enega igralca, nakar je prešlo na drugega in se je potem njemu povečalo itd. In ko so se igralci na hitro premikali je ostala sled njihove aure vsaj se 10s na mestu kjer so stali, del pa je spolzel za igralcem.

Zjutraj ko se zbudis, narahlo pripri oči, ne jih odpret na 'stežaj' Grin in boš mogoče videla kako ti vibrira aura okoli glave.Meni se večkrat ob sončnem dopoldnevu zgodi da vidim kako mi vibrira okoli telesa.
Ali pa poskusi v trdni noči jit na sprehod v gozd, boš videla kako brenči okoli rastlin.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6