Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 11
(Read 35408 times)
KarmenA
Ex Member




Re:  Porod?
Reply #45 - 25.11.2002 at 12:46:59
 
EvaZh!

Seveda je to tvoj thread. Lepo pozdravljena spet doma.

A imaš zdaj občutek, da ni?  Smiley

Ko se boš dodobra natehtala (kilce pa to), pa namerila (hitro rastoče bitjece), nas pa lahko morda povabiš, bomo tebe in tvojo tamalo lepo pozdravili in eno nagradico zanjo prinesli ( povsem brez bacilov).

Imena še nima? Če ti zdaj ne pade na pamet, povej, bomo z veseljem priskočili na pomoč.

Jaz sem za Iris
Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re:  Porod?
Reply #46 - 25.11.2002 at 14:41:29
 
Quote:
EvaZh!

Seveda je to tvoj thread. Lepo pozdravljena spet doma.

A imaš zdaj občutek, da ni?  Smiley

Ko se boš dodobra natehtala (kilce pa to), pa namerila (hitro rastoče bitjece), nas pa lahko morda povabiš, bomo tebe in tvojo tamalo lepo pozdravili in eno nagradico zanjo prinesli ( povsem brez bacilov).

Imena še nima? Če ti zdaj ne pade na pamet, povej, bomo z veseljem priskočili na pomoč.

Jaz sem za Iris
Karmen


Ok. Kot prvo: Ime ji je Gaja. Iris mi ne zveni, mi ne gre v uho...  Undecided. Gaja ime je bilo izbrano že 'davno'.
Zgodbico o tem: Mož je dal sodelavcem, da so zbrali predloge, izbral tri med njimi in in so se moral odločit za enega izmed njih. Sva bila oba zadovoljna z izborom, drugo je bilo Vita, tretje.. se pa ne spomnim. Do zapleta je prišlo par dni pred porodom, ko je imel mož sanje. Sprehajala sva se po gozdu, kjer sva bila dogovorjena s to punčko, ki nama bo povedala svoje ime, ki ga bova dala potem hčerki. In bejba štiri leta stara se prgura na trokoleščku in pove ime iz štirih črk, od katerih je ena č  Roll Eyes ???. Drugega si mož ni zapomnil, ker je temu sledil tek pa spust v eno brezno.....hmm..  Undecided nekaj, kar sem jaz zakuhala, on je pa moral za mano (če mate kake razlage, kar na dan z njimi, vem da ni prav natančno..). No, potem smo se šli šlogat pa to, je Borut rekel, da bo kratko ime, Edi pa še nekdo sta rekla, da je noter j. To je bil pa problem, tak, da sem jaz najprej hotla da bi bla kar Gaia - modri planet, tko kokr je. Samo potlej je mož predlagal, da je primernejši j, pa nekje sem prebrala, da je za otroka laže, če se napiše tko kot se izgovori.. pa to.. tko da so se zadeve res močno sukale okrog tega j-ja... Drugo mi je Devi rekla, da jaz že vem, kero je, ko jest nism bla prav prepričana, če kaj vem, z možem sva se pa pogovarjala, da ne bo nič s č-jem, ampak bova kar pri Gaji ostala. Potem sem enkrat zvečer prišla na forum. Med zadnjimi prispevki je bil eden od Kali: Pogled s satelita, ki mi ga zdaj ne rata najt tukaj.. sem pogledala in zagledala ...: Modri planet  Cry. Ja je blo lepo.. no, sej ga mam na desktopu, ZEmljico, Gajo... Smiley ampak ne znam semle spravt, da bi vam pokazala. Tko da, takrat mi je blo jasno, da ni treba več skrbet, da bo Gaja.
In tetka ma v tarotu življenjski simbol III The Empress... Cesarica, ta simbol pa: "Grki so ga imenovali Demetra, mati Zemlja." ... Mislim, da bo kar pravo ime. Karmen. Dobiš kako tolažilno nagrado... Wink
(No, kerga je vse to zanimal?  Tongue)
Pa sej je moj thread   Grin  Cheesy

Na obisk boste seveda pršli, ko bom čist prpravlena okrog tekat, pa vas kej postrežt, da boste še kdaj pršli  Grin... še čakamo na to. Bo, ko bo. (joj, mam že tremo)
Kiss papa
Eva


Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Porod?
Reply #47 - 25.11.2002 at 15:01:07
 
VSE sem prebrala, tak da boš vedla, še kej napiši Wink
In sem vesela da sem mela nekej zraven da se je punčka v Gajo preimenovala
Gaia je čudovito ime, res, ni lepšega...Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Porod?
Reply #48 - 25.11.2002 at 15:12:36
 
(((((((((((((((((((((Eva)))))))))))),

me veseli, da sem pripomogla k izbiri imena za malo princeso. Smiley

Zdej se bomo pa forumovci po mojem še bolj botre počutil... Wink Smiley

Uživajta!!! Kiss
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




OBISK
Reply #49 - 07.01.2003 at 11:03:27
 
Quote:
Na obisk boste seveda pršli, ko bom čist prpravlena okrog tekat, pa vas kej postrežt, da boste še kdaj pršli  Grin... še čakamo na to. Bo, ko bo. (joj, mam že tremo)


"Eto"! kvajdejpojdej: Zbirajo se prijave. Rekli ste že za vikend 18., 19.? Naj se zapiše tuki, da bomo lahko stvari lepo uskladil. Pa šenkrat, kakšne palačinke boste jedel, pa če hočte zraven te sladkarije eno blago riževo-zelenjavno juhco.. al pa kej tazga. Pa ne bit zbirčni,  Grinker nau pol nč iz tega!!! oz, boste vse sami skuhal  Smiley phuh

...alora...
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




OBISK
Reply #50 - 08.01.2003 at 14:51:13
 
???
ne, kako nej si zdej to razlagam??
ampak, kako ste zdej to mislil?
Smiley
Back to top
« Last Edit: 09.01.2003 at 08:50:50 by EvaZh »  
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Porod?
Reply #51 - 08.01.2003 at 14:53:33
 
Ja če ti jest povem, sem si vzel dan za premislek. Z datumom se strinjam.

Naj še ostali povedo, kdo bi šel Gajo pogledat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Porod?
Reply #52 - 08.01.2003 at 18:06:38
 
EvaZh!
Ja bi. Ni zelo zgodaj, prepozno tud ne. Kaj pa otroka-e s sabo prpelemo?


Čaučy
Kiss
Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




OBISK
Reply #53 - 08.01.2003 at 19:33:35
 
No, lepo. Glede na zanimanje, bosta lahko obadva familje prpelala s sabo, pa bo  Smiley
Kiss
Karmen, ti bi znala najdt me, al se boste vi zmenil kje prej, al kako, glede na to, da edin Edi precej točno ve, kje domujemo?
Back to top
« Last Edit: 09.01.2003 at 08:51:11 by EvaZh »  
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Porod?
Reply #54 - 08.01.2003 at 20:07:19
 
Evica, nič ne jamraj, še prehitro nas bo preveč. ...


LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




OBISK
Reply #55 - 08.01.2003 at 21:21:42
 
tri je pa že kar lepa številka, men zlo všeč. Zdej sm ravno LCA pojedla in morem rečt, da se res bolš počutm. Smiley
Back to top
« Last Edit: 09.01.2003 at 08:51:32 by EvaZh »  
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Porod?
Reply #56 - 09.01.2003 at 07:57:41
 
Tkole Eva... en del familje s sabo prpelem, sebe ja šur de še celo.  Smiley Če koga zdaj zdraven rabim, tko da bi mi lahko pol po pot svetil? Samo jest tko po nosu rečem, da mi to že luna zdaj nardi.  In s tolk snegca kot nam naša zemljica v tem cajtu streže, bomo pa pred sabo še edin pa še težje kej skril.  Grin

papa
Kiss
Karmen


P.S.: Joj kok dobr da si za sladkarije prej povedala, ker men bi rokce zdaj kar same po gorenjki  Wink, .. pa še, da bi me po prstih lopnu, .. sam post mi zdaj nekak ne pride bliz.



Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




OBISK
Reply #57 - 09.01.2003 at 08:19:48
 
Drugač sm na Rupi 17. Ne vem kolk se spoznaš,  v tis-u morš Kozjek vtipkat, pod 04 ... da ti jo pol na zemljevidu pokaže
http://tis.telekom.si/

Quote:
sam post mi zdaj nekak ne pride bliz.

Zdej bi jest mal tko..  Grin ampak boš razložila? A sm jest? a si ti? Grin vidš.. A sm jest začela? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




OBISK
Reply #58 - 15.01.2003 at 17:51:59
 
Ja, ne vem, vseen sem imela občutek, da vas je več voljnih prit, prijave se še vedno zbirajo, dnevi se pa odštevajo...3, .......
sej je res da pes napade in ugrizne tud iz strahu, ampak sem precej prepričana, da se mi bo tega uspel vzdržat  Wink vsaj v soboto, no... no, vsaj tistih nekaj ur, ko boste na obisku  Grin
Gaja pa kr raste, veste
sej če ne marate palačink, vas nam silila... pa če ne marate hrane... vas lahko dam v posebno sobo, pa če se odpovedujete udobju stanovanja, se lahko zuni na snegu igrate... pa če... mislm res ne se zmišljevat... Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Porod?
Reply #59 - 15.01.2003 at 20:24:16
 
Torej kdaj zdej, v soboto, najbrž popoldan.

al ne.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 11