Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7366 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re:  povezovanje na forumu
Reply #15 - 13.11.2002 at 21:03:36
 
gape je na vrsti:::

20:52:43 [gape] občutki so hudo mešani, ampak je več dobrih kot slabih ; želje ni ... je namera ; strahov ni, zaupam, vem, da je namera močnejša ... namera pa je velika, one vse so neskončne, če so združene, če se podpirajo so neskončne ... ja namera je že zgenerirana ... tavelika ... zdej je samo še tamale treba

20:52:53 [Edi]>[gape] ha ha a vidiš v čem je razlika privat sporočila in javnega klika na osebo , ko je privat je > pred imenom, ko je javno je > za imenom

20:53:07 [gape] A ZA COPY PASTE niste slišal še?

20:53:27 [gape] ja definitivno ... crappity smack OFF ILLUSION

20:53:44 [A] ja dejmo pisat v wordu pa pol copy paste da bo šlo hitrejš

20:53:53 [gape] zdej bom obnovil za ostale

20:54:01 [gape] potekalo bo tako da bomo v govoreèem krogu od zgoraj navzdol povedal svoje obèutke želej in strahove glede foruma

20:54:08 [Karmen] EvaZh> jaz sem še zelo daleè od kake take konstante Eva, mislim sploh, da si je tudi ne želim

20:54:36 [gape] obèutke želej in strahove glede foruma

20:54:49 [gape] obèutke želje in strahove glede foruma

20:55:04 [gape] po vsti od a navzdol

20:55:11 [gape] zdej je harry

20:55:29 [gape]  (smajli Smiley ) pomen da sm fertik se mi zdi ... intenziv ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re:  povezovanje na forumu
Reply #16 - 14.11.2002 at 08:25:10
 
evo še zaključek je potreben da pogledamo nazaj kaj smo se naučili.

včeraj je bil lep večer, ene dve ure smo se učili poslušat, sprejemat, dajat in se zavedat da imajo drugi prav.
včasih nam je uspelo včasih ne smo pa stopili na pot kjer poizkušamo razumet in potem uredit v zadovoljstvo vseh.
vmes smo se mal slišal, verjetno smo se tu povezal s suzino skupinico(čeprav niso klical nazaj), ja mi smo mislil tudi na vas in v mislih smo bili skupaj.

svoje občutke bi povzel takole.
svoje občutke sem strnil v dva stavka da mi je odlično ker smo sestavil en forum in ker se pogovarjamo na en lep prijateljski način in pa to da me včasih  skrbi za to kako forum peljat naprej.
odkril sem da je star 12 full uredu punca, je taka prisrčna, mh nisem si mislu k je prej nisem poznal, vsi ostali so mi dal full uvidov kaj in kako čutijo. sem sicer 2 ure čist spoštoval vse skupaj in sprejaml, sam na konc sem pa tud dojel en vzorc, k mi je edo neki reku k sva mela oba prav sem hotu dokazat moje stališče pa sem po dveh stavkih ugotovil kaj delam in se zahvaljujem edotu pa evi da me je spomnila.

evo tolk od mene blo je fino, šlo je počas, bomo drugič poizkusil hitreje urejat, ampak začel pa smo in to je tist kar je pomembno, ustvarjat ne le razmišljat in dokazovat, s tem ko sprejamo in delimo vsi dobimo na nek neobvezen način.

hvala vsem ker ste delili občutke in misli z mano.

A.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re:  povezovanje na forumu
Reply #17 - 14.11.2002 at 10:19:52
 
Quote:
evo še zaključek je potreben da pogledamo nazaj kaj smo se naučili.

včeraj je bil lep večer, ene dve ure smo se učili poslušat, sprejemat, dajat in se zavedat da imajo drugi prav.
včasih nam je uspelo včasih ne smo pa stopili na pot kjer poizkušamo razumet in potem uredit v zadovoljstvo vseh.
vmes smo se mal slišal, verjetno smo se tu povezal s suzino skupinico(čeprav niso klical nazaj), ja mi smo mislil tudi na vas in v mislih smo bili skupaj.

svoje občutke bi povzel takole.
svoje občutke sem strnil v dva stavka da mi je odlično ker smo sestavil en forum in ker se pogovarjamo na en lep prijateljski način in pa to da me včasih  skrbi za to kako forum peljat naprej.
odkril sem da je star 12 full uredu punca, je taka prisrčna, mh nisem si mislu k je prej nisem poznal, vsi ostali so mi dal full uvidov kaj in kako čutijo. sem sicer 2 ure čist spoštoval vse skupaj in sprejaml, sam na konc sem pa tud dojel en vzorc, k mi je edo neki reku k sva mela oba prav sem hotu dokazat moje stališče pa sem po dveh stavkih ugotovil kaj delam in se zahvaljujem edotu pa evi da me je spomnila.

evo tolk od mene blo je fino, šlo je počas, bomo drugič poizkusil hitreje urejat, ampak začel pa smo in to je tist kar je pomembno, ustvarjat ne le razmišljat in dokazovat, s tem ko sprejamo in delimo vsi dobimo na nek neobvezen način.

hvala vsem ker ste delili občutke in misli z mano.

A.


Zadnje čase mi postov na temle forumu nekako ne želi pošiljati, upam, da bo tale šel skozi "nevidno cedilo"... Wink Smiley

A., po vajinem pogovoru z Zoranom, smo se spomnili na vas in se vam v mislih pridružili. Nismo se pa oglašali, klicali ali prišli na chat, ker je bil včerajšnji večer namenjen klepetu v živo.

Meni osebno veliko pomeni misel, ki jo poklonim nekomu. Verjamem, da s tem, ko nekomu v mislih povem: "Rada te imam.", dotična oseba to začuti. Tako ali drugače.

Bili smo skupaj, četudi ne fizično... Smiley

Sem pa vesela, A., da ti je bil včerajšnji večer všečen! Smiley Še na več večerov, kateri nam bodo krasen spomin... Wink Smiley

Objemčka,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Glede tega konstantnega Re:  povezovanje na forumu
Reply #18 - 14.11.2002 at 10:51:02
 
Zadovoljna sem, da sem se povezovanja na forumu udeležila. Je za pozdravit chate nasploh, ker odlično pripomorejo k spoznavanju in zbliževanju, določanju skupnih ciljev, namer, tudi sprotnemu razreševanju konfliktov. Četudi smo le stranski opazovalci v določeni situaciji ali na začetku v dejavnosti foruma in društva, je zelo pomembno, da smo v stiku z željami mislimi, tudi morebitnimi nevarnostmi, ki jih kot posamezniki občutimo glede foruma.
Ta konstanta zgoraj je iztrgana iz konteksta in je odgovor na popolnost kot o njej razmišlja EvaZh:"Glede tega konstantnega zavedanja, da sem popolna, pa da so seveda popolni tudi vsi ostali, je pa tko. Ko se bom enkrat zavedala, da sem absolutno popolna, se bom absolutno sprejemala in se imela rada. To je vsa čarvonija, ki sem jo imela v mislih. A si želiš imet se rada?"
Seveda si želim imeti rada, Eva. In to ljubezen ne vidim kot absolutno konstanto ali bolje kot taka ne more obstajat. So pa večja in manjša približevanja. Dokler sem še živa. Ali bolje vsaj mal tud s prstki migam. Wink
(hvala EvaZH, tvoja razlaga mi je dobrodošla.)

En pozdravček vsem, ki so se chatanja udeležili in vabilo za naprej velja tudi tukaj.


(Kaj je bilo narobe s hitrostjo chata?? A to zna kdo razložit? V tem času mi je mašina pastala tudi po 3 minute Embarrassed)Morda sem včeraj - no danes malo na hitro odšla, nisem se posebej poslovila, je bilo ob tej počasnosti modema ??? zakaj (prišla tudi nazaj . če pa je kdo dojel slučajno moj odhod kot eno izraženo gesto, naj mu to takoj iz glave splašim. Me je pa hčera kar naprej vmes priganjala, da odideva, zato sem jo vmes peljala spat.)


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re:  povezovanje na forumu
Reply #19 - 14.11.2002 at 11:04:40
 
Quote:
odkril sem da je star 12 full uredu punca, je taka prisrčna, mh nisem si mislu k je prej nisem poznal, vsi ostali so mi dal full uvidov kaj in kako čutijo.
A.


A. Hvala...  Cheesy od Star12 in ne star  12 ....  Grin
naj ti bo, ker si glih Ti...

in... A. seveda me poznaš...  Wink

saj vem, da sem preveč govorila, ups-pisala, ko si imel Ti besedo/pisanje, izražanje svojih misli in predlogov za forum, eh, saj bo, bom drugič manj...oki...rada govorim, ups/ pišem, ne moram bit tih, tko k sem mogla bit včeraj...hiiiii

Se opravičujem vsem, ki sem JIM "skočla" v besedo.

In drugače... meni je bilo všečno, da je vsak  izrazil svoje mnenje, lahko bi bilo sicer kaj več želja, no jaz sem svojo izrazila. Kar se pa tiče povezave...

Vsi ki ste karkoli izrazili, delili, se vam na moč zahvaljujem in sprejela sem vse, kar ste izrazili.
( občutke, misli in želje ). Želim si, da bi bilo vaše izražanje še bolj GLASNO, predvsem pa, da bi se skupaj potrudili, da bi To tudi PELJALI NAPREJ...

in ja, vsak je imel svoj PRAV!

Trenutno imam v mislih VSE VAS, aha in se že miselno povezujem z VAMi,  Wink

Pošiljam Vam Sonce in naj  VAS  žarki NJEGA dosežejo, kjerkoli že STE, moji Dragi prijatelji forumovci...

... ŽELIM Vam lepo DAN!

SONČEK V OČEH, NASMEH na LICIH in LEPOTO v DUŠI...

Se bomo še naprej povezovali, kajne...

Kolk sem HAPPY!  Cheesy

In A. forum bomo PELJALI skupaj naprej... Naj bodo vse tvoje Skrbi Odveč... ustvarili, da bomo še močnejšega-SKUPAJ! Wink

Hvala Vam, ker STE!    Cheesy

Star12   Cheesy

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re:  povezovanje na forumu
Reply #20 - 14.11.2002 at 11:09:06
 
jest bi vseen imel to povezovanje ob torkih ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2