Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 35461 times)
micikin hlapec
Guest




Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #15 - 31.10.2002 at 10:02:48
 
:)
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #16 - 01.11.2002 at 21:57:40
 
Sad
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #17 - 14.11.2002 at 23:05:25
 
brrr Sam-son........tole je blo pa tko kt bi Dart Vaeder govoru..........brrrrrrr........s tem ledenim vojsom si tale poeticen topic cist zamrznu........grem na jug.

lp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #18 - 14.11.2002 at 23:30:02
 
BRUS-LI wrote on 14.11.2002 at 23:05:25:
brrr Sam-son........tole je blo pa tko kt bi Dart Vaeder govoru..........brrrrrrr........s tem ledenim vojsom si tale poeticen topic cist zamrznu........grem na jug.

lp

brus-li


Se opravičujem, Brus-Li, najbolje, da ga kar zbrišem. Saj res ne sodi pod ta topic, daleč preveč stvaren je, da bi kazil povprečje. Pa fajn se imej, pa naj te več ne zebe. Saj te s svojo mogočno magijo vendar nisem nameraval zamrzniti kar na daljavo.

lp Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #19 - 15.11.2002 at 10:04:35
 
kot verjetno veš samson, se ne morem strinjat skoraj z ničimer kar si gor povedu ... tisto kar si reku da bi kr zbrisu ... zakaj ne, si lahko pogledaš v prvem in drugem delu ČM ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #20 - 15.11.2002 at 13:16:50
 
samson tak ...kot si ....je biu tut brus-li na začetku....pol se je pa začel kačit z ostalimi .......in odj....ampak bistvo je u komunikaciji.....itak je usakmu jasno......da tle na forumu ne sekamo kuram glave al pa spreminjamo sveta ob kristalni kugli......Smiley)......ali pač......Smiley)).......gre za iskanje naprej.......en od drucga pobiramo prebliske .......in ne dokončnih resnic........kapiše????

drgač pa si čist prijetno zakoračil.....še se javi in ne zbriši...

če z dec ostan....

lp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #21 - 15.11.2002 at 15:01:03
 
Quote:

Namrec, razlika med nekim indijcem-jogijem in nekim npr. slovencem-magom je samo v majhnih podrobnostih, ki pa so na zacetku zelo pomembne.

Koncni namen, koncni cilj, koncni rezultat, oz. kot kdo zeli, maga, jogija, reikista, tantrika pa kaj jest vem kaj se, pa je POPOLNOMA ENAK EN IN ISTI.

Ko bodo to ljudje koncno dojeli, potem tudi naivnih komentarjev na temo magije, bele ali crne, ne bo vec.


A-dio


A to je to potem kot pri  Velika učenja vzhoda in zahoda? Če ja pol je Samson danes car (na vseh treh kartah Wink

Ampak men ta magija tko ni bila nikol bliz, zato beri tole kot sholastična opazka. He he.

Samo na pajke se pa spoznam kot ta prava kura. Mi je včeri zvečer en tak komad na pogled pršel, uh (pred leti bi ....) ampak se je fant medtem ko sem se stuširala pa zrihtala za noč lepo nazaj za omaro nekam pospravil. Še preden sem legla, da bi enga ta pravga učitelja v roke vzela (KČ od vsem dobro zananega avtorja), mi je pa tamlad pajkec čez potko šibnu, čist nč preplašen. In sem ju brez ugibanja ozavestila kdo je kdo.
(ker ta šizofrenost mende že tud pajkom živce para)

Ah zakaj se pa na pajke zdaj spoznam? Ker po potkah gor pa dol lezejo, pa tud čez uno reko, kjer sta levi in desni združena, pa mravljice lepo hamsajo. Tega futra pa nikol ne zmanjka. Ampak une ta rdeče pene pa kot ena ta prava lumpa ne bi sploh gledala. Pa četudi preveč rdečih luči zvečer gori! Tko da most je zakon!


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #22 - 15.11.2002 at 23:39:25
 
gape wrote on 15.11.2002 at 10:04:35:
kot verjetno veš samson, se ne morem strinjat skoraj z ničimer kar si gor povedu ... tisto kar si reku da bi kr zbrisu ... zakaj ne, si lahko pogledaš v prvem in drugem delu ČM ...


8)OK, gape, sem zbrisal. Mislim, da je bolje tako. Pa bodimo dobre volje! Secer pa me ta tema vendarle zanima, ker mi razodeva verovanja, ki jih nisem dobro poznal...

Lep pozdrav vsem

Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
HIPNOTIZER
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #23 - 16.11.2002 at 23:42:22
 
Črne magije ni.To so triki in prevare.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #24 - 17.11.2002 at 18:01:06
 
BRUS-LI wrote on 15.11.2002 at 13:16:50:
samson tak ...kot si ....je biu tut brus-li na začetku....pol se je pa začel kačit z ostalimi .......in odj....ampak bistvo je u komunikaciji.....

drgač pa si čist prijetno zakoračil.....še se javi in ne zbriši...

brus-li


Hvala, Brus-li, sem vseeno zbrisal, kot vidiš. Pa ne zato, ker nebi bilo res, kar sem napisal. Če v tisto nebi verjel, nebi napisal. Zbrisal sem zato, ker so nekateri preobčutljivi na moj včasih kar radikalno različen pogled na stvari, ki so njim svete. To razumem, pa nočem ljudi spravljati v slabo voljo v zadevah, ki so nepomembne. Ker magija sama meni ne pomeni drugega kot oblika čarovništva, v katerega prav tako ne verjamem niti pod razno ne, mi je vseeno, ali je tisto ostalo napisano ali ne. Saj gre v bistvu za neresne stvari.

Ti pa zagotavljam, tov rerjetno nekateri na tem forumu le že veste, da v zadevah,kjer gre za resnice in resne stvari, da tam pa ne odstopim. Ne zato, ker bi bil trmast, ampak zato, ker sem resnici vendarle dolžan vztrajnosti.

Lep pozdrav vsem!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #25 - 17.11.2002 at 22:19:42
 
nastudiraj japonski sinto.....pa balinezijski hinduizem......pa bruherija je tut dobr skrita .....pa demonologijo .....in ne vem zakaj stvari ne bi delale....dela itak vse ...kar ima pac ime........kar ima nekaksno obliko......vprasanje je samo kako so ta orodja tezka za delo .......in kdo z njimi dela.....Ž???

lp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #26 - 19.11.2002 at 00:09:10
 
Grin  Haham, bruce-li, si za hece. Pa prav nič nisi zbirčen. Ne more nekaj delati, kar nima tiste vsebine, ki si jo prisvaja. Zato takšne stvari ne delujejo.

lp Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #27 - 01.12.2002 at 20:13:26
 
Črna magija, je res črna! Nevarna... Tisti, ki se bavi z njo, se mu slej kot prej obrne proti njemu. Mojster črne magije, uporabja posebne uroke. Če je dovolj močan, jih lahko sam "improvizira". Pod njen vpliv lahko zapadejo ljudje labilne narave. Če verjameš vanjo in vsako stvar, ki se ti slabega zgodi, vzameš kot delo črne magije, si res "mahjen", ali pa si res tako prepričan, da so na delu slabe sile, da se ti dejansko začnejo delati same "črne" stvari.
Jaz osebno ne verjamem vanjo, verjamem pa, da obstoja.
Še bolj kot črna, je nevarna rdeča magija. V katero se prišteva tudi Vudu magija.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #28 - 13.12.2002 at 12:43:04
 
Huxley je izjavil, da je znanost organiziran zdrav razum, Frazer pa, da je znanost uspešna Magija. (Aleister Crowley)

Obstaja samo ena magija, katere osnovna formula je poiskati ključni člen in potem nanj vplivati. Enostavna formula, katere uporaba pa od človeka zahteva vse. Šele ljudje pa jo raz-delimo na belo(po učinku dobro) in črno (po učinku zlo).


haugh
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - TretjiDel
Reply #29 - 17.01.2003 at 15:26:22
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4