Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2047 times)
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
PUST
22.02.2003 at 04:01:05
 
Če koga pustno sankanje ali/in rajanje zanima ...

Wink
ARS

*******************************************

Subject: 1. marec - PUSTNA FESTA NA GRADU KODELJEVO

Oj!

Pustni karneval se bliza. Ker zaenkrat se ne pridemo do Brazilije, smo se odlocl kr tuki narest festo. In ker dobrih pustnih rajanj ni nikoli prevec, smo najeli GRAD KODELJEVO (blizu gostilne Jovo oz. pr difu) in ga bomo zgal od devetih zvecer, do devetih zutri. Plac je tolk velik, da gre ene 250 ljudi notr in ko bo polno, bomo (al) zaprl vrata.

Vabila so narejena in jih posljem po posti na naslov, ki ga bos sporocil/a, pa napisi koliko vabil rabis (oz. ti dam vabilo osebno, samo ne racuni, da bo v soboto se kaj vabil - ker jih zihr ne bo!). Vstop bo samo z vabili in samo v maskah. Not bo zastonj pijaca (all you can drink). Vstopnina je jurja za punce in dva za dece. VSTOP SAMO Z VABILI. placas na vratih, ko prides.

zbiral bomo tut najbolse maske in pa NAJBOLJSO METLO. ter seveda podelili dragocene nagrade. ob pustni muski, v pustnem ambientu.

upam, da se vidmo. probi pridt cimprej, da ne bos ostal/a pred vrati.

Kofo

p.s.: to isto soboto organiziramo tudi pustni sankaski spust, tocno opoldne, nekaj kilometrov stran iz Skofje Loke (sankalisce MISOUH). sanke majo, gor zapeljejo in tug kuhanca majo. cena tega je 1000 SIT, ce nimas sank. ce pa jih mas, pa 500 SIT. Prijave: Kofo 041 770617 ali email rokofol@hotmail.com.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: PUST
Reply #1 - 02.03.2003 at 11:40:32
 
Zelo dober ste to organiziral. Kdo je to organiziral pravzaprav?
Res je bila dobra muska, pijače je bilo neomejeno, edino pivička je hitro zmanjkal, bogu hvala! SmileyProstor odličen.
Kelnarji so bili zelo hitri in prijazni, folk za žur, maske so bile dobre.
Dobra, pozitivna žurka! Cheesy
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1