Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 9499 times)
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: telepatija
Reply #45 - 12.11.2002 at 15:45:12
 
veronika wrote on 12.11.2002 at 10:07:15:
Kaj je bilo, ne vem, sam se mi vseeno fajn zdi.  Grin


To je bistvo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
HIPNOTIZER
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: telepatija
Reply #46 - 16.11.2002 at 23:46:01
 
Tudi telepatije v resnici ni.Obstaja pa če uporabiš par trikov,ampak to je potem prevara.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: telepatija
Reply #47 - 17.11.2002 at 00:23:24
 
Zanimivo, da se po tvoji teoriji dogajajo prevare same po sebi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
HIPNOTIZER
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: telepatija
Reply #48 - 18.11.2002 at 23:18:46
 
Jaz nisem vraževeren in ne verjamem v nedokazane stvari sem bolj privrženec realizma,poznam pa kar precej trikov z katerimi ljudi navlečeš da mislijo da si odličen telepat.Ukvarjal sem se tudi z voodoo magijo edino tukaj moram priznat da je navkljub vsej znanosti ostalo precej nepojasnjenega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: telepatija
Reply #49 - 19.11.2002 at 00:03:30
 
HIPNOTIZER wrote on 16.11.2002 at 23:46:01:
Tudi telepatije v resnici ni.Obstaja pa če uporabiš par trikov,ampak to je potem prevara.


Shocked Roll Eyes  Eh, hipnotizer! Kako pa hipnotiziraš, če nimaš vsaj nekaj malega telepatske nadarjenosti? Mar ne veš, da je eno in drugo majčkeno povezano, čeprav gre v bistvu za precej različno zadevo.

Telepatija je v znanstvenem svetu že dolgo sprejeto dejstvo.

lp  Salomon
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
HIPNOTIZER
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: telepatija
Reply #50 - 19.11.2002 at 14:30:56
 
Samson wrote on 19.11.2002 at 00:03:30:
Shocked Roll Eyes  Eh, hipnotizer! Kako pa hipnotiziraš, če nimaš vsaj nekaj malega telepatske nadarjenosti? Mar ne veš, da je eno in drugo majčkeno povezano, čeprav gre v bistvu za precej različno zadevo.

Telepatija je v znanstvenem svetu že dolgo sprejeto dejstvo.

lp  Salomon


Se ti vidi da si glede hipnoze popoln laik.Telepatija in hipnoza hahaha.Hipnozo moraš samo razumet in se je naučit,isto kot matematiko.Bistvenega pomena pa je da jo razumeš.Telepatija z hipnozo nima popolnoma NIČ.Tisto kar pa nastopajoči hipnotizeri koristijo kot telepatijo je pa trik.Pa še to ti naj povem da v hipnozi nisem začetnik ampak se z njo ukvarjam že 25 let.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: telepatija
Reply #51 - 19.11.2002 at 14:43:22
 
HIPNOTIZER wrote on 16.11.2002 at 23:46:01:
Tudi telepatije v resnici ni.Obstaja pa če uporabiš par trikov,ampak to je potem prevara.


Ne vem, če bi se sploh vtikala. Undecided. Že zadnjič sem ti nekaj napisala, pa sem si premislila. Sam tolko: telepatija je (v resnici). Ampak zanjo je treba imeti čisto srce, biti v srcu ljubezni, kar pomeni predvsem nobenih trikov. Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: telepatija
Reply #52 - 19.11.2002 at 14:55:08
 
Pri hipnozi je najpomembnejša moč sugestije.
Hipnotiziranega je dejansko treba popolnoma prepričati, da ti povsem zaupa in verjame vse, kar mu rečeš. Tako se ga pripravi v neko pasivno stanje, kjer svoje volje praktično nima več, ampak se ukloni volji hipnotizerja.

Podobno je pri avtohipnozi pomembno, da se povsem zaupa svojim lastnim sugestijam, kar tudi ni tako enostavno, kot bi mogoče kdo pomislil. (Ja, zelo pogosto tudi sebi ne verjamemo, oziroma si ne zaupamo, prav preveč  Roll Eyes )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: telepatija
Reply #53 - 19.11.2002 at 16:30:17
 
HIPNOTIZER wrote on 19.11.2002 at 14:30:56:
Se ti vidi da si glede hipnoze popoln laik.Telepatija in hipnoza hahaha.Hipnozo moraš samo razumet in se je naučit,isto kot matematiko.


GrinV redu, hipnozo poznaš. Potem moraš vedeti, da ni prav čisto kot matematika, ampak zahteva še dodatno posebne osebnostne lastnosti hipnotizerja, ki so pa prirojene, ne priučene. Moraš biti človek, ki vzbuja zaupanje, brez tega ni nič. Zato se sprašujem, kako ti sploh uspeva hipnotizirati kogar koli, če je tebi to matematika. Hipnotizirati je seveda precej bolj preprosto kot izvajati telepatske posege. Pa vendar, naj ti povem, da ne boš počil od smeha, z enim in drugim sem se ukvarjal leta. Seveda ne amatersko, ker bi se sicer poimenoval kar HipnotizerX.

Pa lep pozdrav, in naj te ne moti, če ne razumeš nekaj podobnosti med hipnozo in telepatijo. Pač ne razumeš in to ni smešno. Pa tudi žalostno ni, saj ni pomembno.

Bodi srečen in vesel, in pridno hipnotiziraj, če koga ujagaš, da se ti da!

lp Samson

Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
HIPNOTIZER
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: telepatija
Reply #54 - 19.11.2002 at 22:37:34
 
Pol si pa ti profesionalec!Ukvarjal sem se že z marsičem bioenergijo voodoo magijo ampak hipnoza je moja specialnost.Tudi v cirkusu sem imel točko iz hipnoze,ampak jaz ne iščem ljudi ki bi jih lahko hipnotiziral ampak ljudje iščejo mene.Z takimi ki bi jih moral jaz iskat se sploh ne ukvarjam,ker uporabljam hipnozo večinoma v medicinske namene.Sploh ti pa nimam namena razlagat o hipnozi kako in kaj ti pač imaš svoje mišlenje,imej ga tako je tudi prav.
Lepo se imej
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ammadum
1
*
Offline

Če te kaj zanima -> www.Clonaid.com

Posts: 22

Re: telepatija
Reply #55 - 08.01.2003 at 00:42:41
 
Telepatija obstaja !!!  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Zelos
1
*
Offline

Demons... i just love
the idea to control them

Posts: 13

Gender: male
Re: telepatija
Reply #56 - 08.01.2003 at 01:17:23
 
Bi kr en mal verjel, da telepatija obstaja, ker se je meni in mojemu bratu že zgodilo da sva prebrala misli drugemu. Sicer samo hipec misli in to družinskemu članu, če se prav spomnim sva prebrala obadva misli mami. Da ne bi kdo mislu da sva si z bratom dvojčka, si nisva. Pa, da ne bi kdo mislu, da se nama to dogaja vse povprek obema se je zgodilo to le enkrat in po popolnem slučajo in tudi ob različnem času...
Ok vglavnem telepatija skoraj sigurno obstaja... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ammadum
1
*
Offline

Če te kaj zanima -> www.Clonaid.com

Posts: 22

Re: telepatija
Reply #57 - 08.01.2003 at 02:07:49
 
Zelos

Quote:
...če se prav spomnim sva prebrala obadva misli mami.


Pa vendar si bil takrat sposoben 100% prebrati misli, da o čem ona misli?  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4