Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 9500 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: telepatija
Reply #15 - 24.09.2002 at 14:08:23
 
Ce se samo tebi dogaja pri vecih osebah si potem ti sprejemnik. Smiley

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: telepatija
Reply #16 - 24.09.2002 at 14:15:28
 
To moram še malo premislit. ???
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Luly-ack
1
*
Offline

I`m the destyned
Posts: 2
Ajdovščina
Gender: male
Re: telepatija
Reply #17 - 25.09.2002 at 21:30:04
 
no pomoje je vse skupaj cit bolj logicno dano ce recem da preprosto delujejo nekatirim osebam mozganski valovi na isti dolzini...
Back to top
 

Life... Will I be strong enough to change my destiny?
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: telepatija
Reply #18 - 25.09.2002 at 21:40:37
 
Luly!

Hvala za prvi post.  Ce tvoja teorija drži so naši možgani resnično zelo raznoliki.
In še nekaj. Telepatsvu podvrženih ljudi je ravno v tem času vedno več, zato čudno, da tega ni bilo v taki meri opaziti pred 10. leti. Morda pa so le vibracije v zraku bolj močne. Ker te vibracije niso znanstveno merjene so tudi nepriznane, zato nam nobena ustanova niti ponuditi ne more, da gre resnično za neke vibracije ki plavajo po zraku.
Morda pa Samson kaj več na to temo ve.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: telepatija
Reply #19 - 25.09.2002 at 23:17:44
 
Luly-ack wrote on 25.09.2002 at 21:30:04:
no pomoje je vse skupaj cit bolj logicno dano ce recem da preprosto delujejo nekatirim osebam mozganski valovi na isti dolzini...

točno tko ... in s takimi ljudmi se človek najlažje poveže ... zavestno (in podzavestno)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: telepatija
Reply #20 - 26.09.2002 at 15:08:49
 
Morda pa res nekaterim oseba delujejo možganski valovi na istem valovanju. Vsekakor pa verjamem, da se moč čutenja vibracij povečuje. Največ takšnih primerov sem imela, ko sem bila na energetsko močnem območju, tako mi ji takrat malo kanale spucal. Seveda pa je najlažje vzpostaviti stik, če si z osebo na isti valovni dolžini. Mislim, da smo pa že vsi že slišali za to frazo, ki kar veliko pove.

Mar ne? Istal valovna dolžina. Na žalost moramo ponovno odkrivati vse, kar so pred nami že odkrili.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: telepatija
Reply #21 - 26.09.2002 at 16:00:52
 
Andres wrote on 25.09.2002 at 21:40:37:
Luly!
Telepatsvu podvrženih ljudi je ravno v tem času vedno več, zato čudno, da tega ni bilo v taki meri opaziti pred 10. leti.


Se mi zdi do tu komunikacija o telepatski povezavi jasna in jo po svoje sprejemam, le tega, da bi nam lahko katerakoli ustanova postregla z ustreznimi meritvami ne razumem. Ali ni prav občutljivost človeškega telesa temeljni predpogoj za tovrstno dojemanje?  Ali lahko produkt človeka,  aparat vključuje potrebne instrumente za izvajanaje tako zahtevnih meritev?

Quote:
Morda pa so le vibracije v zraku bolj močne. Ker te vibracije niso znanstveno merjene so tudi nepriznane, zato nam nobena ustanova niti ponuditi ne more, da gre resnično za neke vibracije ki plavajo po zraku.
Morda pa Samson kaj več na to temo ve.

Poleg tega pa še, ali ne gre tu za komunikacijo med ljudmi in ne raznih aparatov?

Anuk Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: telepatija
Reply #22 - 26.09.2002 at 17:37:01
 
veronika wrote on 26.09.2002 at 15:08:49:
Morda pa res nekaterim oseba delujejo možganski valovi na istem valovanju.

Seveda pa je najlažje vzpostaviti stik, če si z osebo na isti valovni dolžini. Mislim, da smo pa že vsi že slišali za to frazo, ki kar veliko pove.

jest mislm da se tuki ne gre (samo) za možgansko valovanje, ampak za vibracijo človeka kot celote, z vsemi telesi. tko kot pol praviš.


Quote:
Ali lahko produkt človeka,  aparat vključuje potrebne instrumente za izvajanaje tako zahtevnih meritev?

nope, najboljši stroj in najbolj natančen inštrument (merilni) je človekovo telo, če je le zadost spucano ... takrat lahko telo zazna tako fine vibracije, o katerih se lahko stroju samo sanja ... če je sploh sposoben sanjat
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: telepatija
Reply #23 - 26.09.2002 at 19:30:10
 
Quote:
nope, najboljši stroj in najbolj natančen inštrument (merilni) je človekovo telo, če je le zadost spucano ... takrat lahko telo zazna tako fine vibracije, o katerih se lahko stroju samo sanja ... če je sploh sposoben sanjat

Pa tud če je že sposoben sanjat -  stroj, itak sanja sanje drugih ..
Anuk Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: telepatija
Reply #24 - 29.09.2002 at 19:04:17
 
Zivjo Veronika, dolgo te ni blo vidt (sej mene tud).
In veš kaj čisto isto se men dogaja že neki časa (da neki mislim pol pa nekdo to reče), zadnjih par mesecev pa sem se začel spraševat isto vprašanje kdo je pošiljatelj in kdo odajnik. In ta primer tu je še en primer telepatije. recimo
...bil sem zdej teden dni na jadranju z ljudmi k jih od prej nikol nisem vidu ( 8 ljudi na par kvadratnih metrih) in so se mi je kr skoz dogajal da sem neki mislu in čez par sekund nekdo to reče (ampak predvsem  z 3 osebami se je to dogajalo) in sem hotu zdej na forumu kej natipkat pa vidm da je ze vse napisan.... cel žur

tako da lahko samo potrdim, da se to dogaja in da ni pomembno, da si z nekom dalj časa povezan in sploh ni pomembno, ali ti je simpatičen ali ne
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: telepatija
Reply #25 - 30.09.2002 at 09:19:41
 
Kaj hočeš povedati, da ti na ladji niso bili vsi simpatični. Hi hi hi.

Ali si v tem primeru oddajnik ali sprejemnik si pa še vseeno nisem na jasnem. Mogoče si res sprejemnik, ampak ko se mi zdi, da si določeno stvar on drugi ne bi mogel  mislit, da sem mu v bistvu misli vsila.

Kaj pa vem. Nimam več pojma. Je pa res bolj logično, da nekomu "prebereš" misli, kot pa da mu jih "vsiliš"
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: telepatija
Reply #26 - 30.09.2002 at 09:38:25
 
Kaj pa vem men se bolj zdi da moje misli drugi zaznajo, ker ponavad recejo kej tazga kar ni znacilno za njih, nekako so te misli bolj moje kot njihove... ker recimo osebno sem tih clovek in bolj tezko se izrazam skozi govor in se mi zdi da drugi poberejo moje misli
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: telepatija
Reply #27 - 30.09.2002 at 09:45:31
 
Evo, točno to si napisal, kar sem jaz poiskušala.

Sam danes sem še bolj zaspana in zmatrana in pa mi možgani ne delujejo tako kot bi rada.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: telepatija
Reply #28 - 13.10.2002 at 17:05:58
 
Še jst!
Telepatija definitivno obstaja, pa ni nujno, da se morata dva poznati! Sploh ne. Ti lahko od začetka sprejemaš misli-valove , kako naj temu rečem, pa ko nisi navajen tega, še ne veš, čigavo so.
Izhaja pa iz tega, da nekje v sebi- globoko nam je to zelo poznano in sploh NE tuje! Zakaj?
Ker nekje globoko v sebi vemo, kdo smo.
Današnji človek če je od tega mesta spoznanja zelo umaknil, ker ima posla s tem, koga bo nategnu, al pa ker avto bo kupu. Definitivno je to zavzelo mesto.
Taki pa, kot smo mi, k se hočemo bolj spoznat, pa smo sami priča temu.
Nekoč bo vse tako tudi teklo, če dam primer- vesoljci iz filma A.I. Brez ust. hehe Grin
Saj ne bomo brez ust, vendar bomo čiste energije, namenjene za drugo delovanje.
Človek je iz mode. Človek je samo prehodni štadij in tista energija, ki bo najmočnejša, bo obstala, ostali se pa bodo pobil med sabo.
Mislim, da meni sprejemanje in prenos misli ne dela problemov.
Se pravi, vsak je sposoben telepatijskega dela, le eni se tega ne branimo, eni pa celo v to ne verjemajo, se pravi, ne verjamejo v sebe in v to, kar so! Tongue
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: telepatija
Reply #29 - 14.10.2002 at 10:54:42
 
Saj takrat, tisti dan, ko se mi je tolikokrat naredilo, da je nekdo povedal naglas, kaj sem mislila, to se mi sploh ni zdelo čudno, nekaj čist naravnega, ki pa me je zabavalo.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4