Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 9470 times)
picola2
Guest




telepatija
19.09.2002 at 03:29:32
 
Zanima me,ali verjamete v telepatijo in ali jo je kdo že kdaj izkusil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: telepatija
Reply #1 - 19.09.2002 at 08:44:10
 
Ja, da.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: telepatija
Reply #2 - 19.09.2002 at 15:15:20
 
Ja itak da!

Pa da razložim, kaj je telepatija, za tiste k ne vejo.

Telepatija je, kad krava crkne i tele pati!
Grin
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
picola1
Guest




Re: telepatija
Reply #3 - 19.09.2002 at 23:02:13
 
He he,dobra fora. Grin
A ni nora izkušnja?
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: telepatija
Reply #4 - 20.09.2002 at 11:54:17
 
Kakšno telepatijo imaš v mislih?

Na daleč?

Na blizu?

Namerno?

Je telepatija branje misli? Sem skeptična, v branje nekomu lastnih misli namreč ne verjamem, ampak le subjektivno interpretacijo občutka. Pač pa verjamem v sorodno, če ne identično subtilno čutenje energije - astralno ali 'v zraku', torej tiste vrste misli, ki jim rečemo oblački. Za le to, pa je potrebno biti čist sebe - v nedelovanju, če že ne biti 'sveti kruh Božje gostije'Grin.



Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: telepatija
Reply #5 - 20.09.2002 at 12:27:37
 
Sicer pa, če je telepatija to, kar sem doživela pred kakšnim letom, moram reči - HUDO!! Nekdo (ne moški, ne ženski glas) je dobesedno vstopil v mojo glavo in me vprašal zanimivo vprašanje. O tem sem že pisala, v odgovor pa sem prejela mnenje, da so to nekako podzavedni procesi in da jim ne gre pripisovati prevelikega pomena. Tako, da ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola2
Guest




Re: telepatija
Reply #6 - 21.09.2002 at 15:26:00
 
Telepatija...Namerna,na blizu.Z mojim tipom in še dvema kolegoma smo ležali v travi in se pogovarjali,ne da bi kdo spregovoril besedo,samo s prenosom misli.Prov neverjeten feeling.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: telepatija
Reply #7 - 21.09.2002 at 19:20:57
 
A je kakšna razlika na daleč in na na blizu?  Zagotovo ne. Moč misli obvlada meje in teh v astralnem prostoru preprosto ni, kot tudi ni daljav.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: telepatija
Reply #8 - 21.09.2002 at 21:54:36
 
CheesyTelepatija pomeni neposredno izmenjavo misli med dvema osebama. V bistvu so raziskave o telepatskih pojavih bile najprej v domeni parapsihologije, nakar so se čedalje bolj učinkovito udomačile v eksperimentalni psihologiji. Telepatija je bila nekoč moj konjiček. Vsekakor se strinjam s kolegom Andres-om, če  je mogoče izmenjavati misli med dvema, ki sta si blizu, jih je vsekakor ob določenih pogojih mogoče izmenjavati tudi na daljavo. Obstaja precej indicev, ki obetajo, da bo ta psihološki fenomen tudi pojasnjen v sprejemljivi obliki. Strokovno gledano ne vidim, zakaj bi telepatske sposobnosti povprečnega človeka postavili pod vprašaj. Sploh pa to drži za bolj nadarjene (seveda nadarjenost za telepatsko delovanje ni neposredno pogojena z višino IQ). Cheesy
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: telepatija
Reply #9 - 23.09.2002 at 14:25:23
 
Evo, eno vpr v zvezi s telepatijo. Kod je kriv za njo. Npr. že zelo velikokrat se mi je zgodilo, da sem nekaj razmišljala, v naslednjem trenutko, pa je o tem začel nekdo govoriti. Kdo je sprejemnik in kdo oddajnik?
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: telepatija
Reply #10 - 24.09.2002 at 00:20:05
 
Veronika!

Po moje se morata dva v redu poznat, da vesta kdo je sprejmnik in kdo oddajnik.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: telepatija
Reply #11 - 24.09.2002 at 01:24:14
 
Nikoli se nisem kaj ubadala s tem, verjamem pa v to, da so neobičajni pojavi ali tudi včasih dogodki del nas, dejstva skratka.
Kot otrok in odraščujoča sem se kar precej spontano spraševala okrog tega. Pa še dostikrat so me slučaji napeljali na to.
V zadnjem času, dobri dve leti, pa sem imela kar nekaj situacij, ki so uspele "prebiti" moja dotedanjo toleranco oz. priznavanje glede takih - zadev; pravzaprav so mi prav dogodki v zvezi s tem in pa vrtanje za pojasnitvijo vprašanj, ki me zadevajo že dalj časa, pokazali pot k pravilnejšemu odgovoru, recimo.

Andres wrote on 24.09.2002 at 00:20:05:
Veronika!
Po moje se morata dva v redu poznat, da vesta kdo je sprejmnik in kdo oddajnik.
Andres

Me zanima Andres, lahko poveš še kaj več?

Anuk Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: telepatija
Reply #12 - 24.09.2002 at 01:28:34
 
Saj sem napisal. Vse ostalo bi bilo po večini ponavljanje in oblikovanje različnih pomenov za isto stvar.

http://www.nenavadno.com/telepatija.html  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: telepatija
Reply #13 - 24.09.2002 at 02:56:03
 
Andres wrote on 24.09.2002 at 01:28:34:
Saj sem napisal. Vse ostalo bi bilo po večini ponavljanje in oblikovanje različnih pomenov za isto stvar.
Andres


No in zdej vem vse.
Pa ni ravno tako, sam ko odprem tvoje strani, mi ekranček melje in melje..
Je zanimiva ta vez med Matejo in Zvonetom in izjemna.. in sta duši dvojčici, pomoje.
Kaj to pomeni, da Zvone sodeluje z mislimi, Mateja pa s spominom? A to definira sprejemnik-oddajnik? In zakaj jima ne uspe telepatska vez oz. jima je mogoče doslej? Kdaj pa je nastal tvoj intervju, Andres? Ali se da ju (njo recimo) tudi srečat, se pogovorit in zakaj ne? Morda ne želita stikov? Kaj misliš, da Mateji preprečuje, da bi Zvone imel uspešno pot? Če sem jaz kaj prav razumela ta pogovor, bi po moje bila Mateja pripravljena narediti backup pod določenimi pogoji (enim pravzaprav). In bi tudi sama s tem onemogočila tiste posameznike, ki jim od glave do pete plete predvsem zloraba. Po moje že.
Anuk Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: telepatija
Reply #14 - 24.09.2002 at 13:51:18
 
Sorry Andres, ampak nisem zadovoljna s tvojim odgovorom. Ker ta "prenos" misli, se mi dogaja pri različnih osebah, enega sem komaj poznala.

No, pa saj sem potrpežljiva, bom še malo počakal, in bom ob pravem času, že izvedela odgovor. Saj na odgovore čakam že vse življenje.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4