Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 15803 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: VAŠE MNENJE
Reply #45 - 18.09.2002 at 13:09:36
 
mind wrote on 18.09.2002 at 12:01:20:
Anuk Karmen....bom poskusal bolje razlozit kar sem hotel povedat. Hotel sem da bi respect razumel naslednje: vecina ljudi se celo zivljenje zeli punco(zeno), hiso , dober avto. Vse to je ok in vse to lahko imas...ampak taksne zelje se mi zdijo "debilne"! Zakaj?

Hotel sem povedat, da mora bit tvoj cilj v zivljenju, cilj h kateremu moras tezit tisti obcutki ki ob tem nastajajo.Torej zaljubljenost, radost, spostovanje,sreca...In ce torej upstevas te cilje in k njim tezis bo dobra zena,avto ,hisa prisla ali pa tudi NE vendar ti bos vseeno dosegel svoj CILJ.Torej biti srecen,zadovoljen,ljubljen...
Ce pa tezis k dobri zeni, dobri hisi,avtu lahko vse to seveda dosezes ampak tisti pravi obcutki, pravega cilja pa NI NUJNO da ga dosezes.Torej da si srecen,zadovoljen,..bla,bla
Zato sem respectu tud svetoval naj isce in naj mu bodo za cilj ti obcutki, in ne ONA. Ona bo tako ali tako prisla ce bo sledil pravemu  cilju!

lepo si natipku ... res lepo
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: VAŠE MNENJE
Reply #46 - 18.09.2002 at 15:49:48
 
mind wrote on 18.09.2002 at 12:01:20:
Spremeni se in bodi tak kot si v ORIGINALU brezpogojno, ne torej "ce ti da ona priloznost".

S spoštovanjem respect, kako veš, da hočeš ravno njo?

MIND a si ti mogoče OZ v originalu, sam ob rob: ja al pa mogoč EZOOZ, joj ne zamer ampak s čim se hraniš, če smem bit radovedna?

Quote:
Hotel sem povedat, da mora bit tvoj cilj v zivljenju, cilj h kateremu moras tezit tisti obcutki ki ob tem nastajajo.Torej zaljubljenost, radost, spostovanje,sreca...In ce torej upstevas te cilje in k njim tezis bo dobra zena,avto ,hisa prisla ali pa tudi NE vendar ti bos vseeno dosegel svoj CILJ.Torej biti srecen,zadovoljen,ljubljen...

Da naj zdaj to razumem?!
(Ne zmorem, mi saturn debilira v eni hiši št.8- tud pri ocetu doma)

Quote:

ANUK WROTE:
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Nasprotno pa bi se ob tebi, g. Um, vsaka ženska počutila ziher kot v nobenem drugem trdnem objemu. Čeprav ne vem ogovora na tako vprašanje Mind: kako realna je želja ob takem razmišljanju po NJEJ?  Z NJO, žensko..

Oprosti MIND,  seveda si gospod Um, pa mr. mister, pa bog, ... , pa mama Tereza, boš?
No, ko boš pripravljen, si lahko,  se n´č ne mudi, vzem si cajt skratka..

Seveda pomaga vse skupaj;
Respect mam nov predlog; dej pokad kak joint, pa dobr se poglob vase, pa boš z njo, pa sej ne rabiš nje - rabiš take OBČUTKE  Angry Grin
Ja?
Kiss
Anuk
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #47 - 18.09.2002 at 17:06:03
 
ANUK KARMEN : ce ti ne razumes kaj sem hotel povedat respetu(in ne tebi)-je (se enkrat) to tvoj problem

Na tem topiku pisem zato , ker je respect zelel od nas nasvet,mnenje,pomoc.

Vendar si se potem pojavila TI s svojimi vprasnji meni, na katera ti nezelim in niti nimam potrebe odgovorit

Se enkrat: Respectu sem povedal svoje mnenje, ce ga bo on sprejel,uposteval, zavrnil - je njegova odlocitev.

IN sedaj one more time (mogoce ti bo jasno sedaj,anuk):

Ne gre za to ali rabis NJO ali obcutke....gre preprosto za to (in to je bil namen mojega pisanja) , da si vecina zeli v zivljenju IMET doro punco oz.zeno,dober avto, hiso....ko pa to dosezejo pa ugotovijo DA TO NI TO kar potrebujejo.Potrebujejo namrec ljubezen, spostovanje, sreco,veselje...itd....in ce bi imeli na zacetku kot CILJ vse to kar sem nastel, se jim ne bi moglo zgoditi, da so ob dobri zeni,avtu hisi.... NEsrecni,NEzadovoljni,NEljubljeni...itd.

To je vse kar sem hotel povedat.

Anuk: pojma nimam kaj si mislila z OZ oz. EZOOZ...oz kaj sem v originalu.Lahko pa ti povem kdo sem v resnici:ime,priimek,naslov ce hoces,ni problema,ampak ne v tem topiku ki ga je zacel respect!

Ajde

LP

MIND


Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #48 - 18.09.2002 at 18:40:27
 

ANUK KARMEN : Kako vem? Enostavno si to želim, a ni to dost da lahko rečeš da si nekoga želiš. Kako pa ti veš da si nekoga želiš?(upam da veš da ne mislim telesno) (pa mi ni treba zdej pisat o tem kaki ti poskoči srce, zastane dih, zaščemi v trebuhu......)

MIND :  se popolnoma strinjam, tisto o avtu in .... - SI KAR UJEL BISTVO
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: VAŠE MNENJE
Reply #49 - 18.09.2002 at 19:00:42
 
A je kaj novga mojster v teh dveh dneh?
Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #50 - 19.09.2002 at 11:17:52
 
ja novga ni nč, ker ji dam mir, se nisva nič slišala vidla, poslala par mailov (fore,filmčki...)

Vedno bolj razmišljam, da bi res morala čisto prekiniti vse kontakte za nekaj časa,
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: VAŠE MNENJE
Reply #51 - 19.09.2002 at 11:25:10
 
respect wrote on 18.09.2002 at 18:40:27:
ANUK KARMEN : Kako vem? Enostavno si to želim, a ni to dost da lahko rečeš da si nekoga želiš. Kako pa ti veš da si nekoga želiš?(upam da veš da ne mislim telesno) (pa mi ni treba zdej pisat o tem kaki ti poskoči srce, zastane dih, zaščemi v trebuhu......)

MIND :  se popolnoma strinjam, tisto o avtu in .... - SI KAR UJEL BISTVO


Se smem vprašat zdaj na tem mestu, kakšna je razlika med lažjo in lažjo? Pa ne sprašujem tebe, respect, ne se zdej vznemirjat. Jaz očeta spoštujem in ga IMAM rada. Mislim tudi, da več od mene ne pričakuje, ker še v življenju nisem pomislila, da lahko oče da hčeri več, kot da jo IMA RAD!
Pa tudi mislim, da nobeni-enemu ne more biti na tem svetu prav dobro, kadar je avtoriteta nedotakljiva reč. Me zanima Mind, če se spet ne znam pogovarjat?

mind wrote on 18.09.2002 at 17:06:03:
ANUK KARMEN : ce ti ne razumes kaj sem hotel povedat respetu(in ne tebi)-je (se enkrat) to tvoj problem

Seveda je to moj problem. In prav nič mi tudi ne pomaga, če razumem.
S tem ezoozom sem seveda mislila tisto čudežno deželo, kjer nastopajo poleg alice se njeni gosti, pa njen kuža, ki pa ga je med potjo izgubila ali bolje, ga morda sploh nikoli ni imela (ker se je bojda oz medtem spremenil v ezooza ali bolje v jezooza - no boš že sam bolje vedel).

mind wrote on 18.09.2002 at 17:06:03:
Anuk: pojma nimam kaj si mislila z OZ oz. EZOOZ...oz kaj sem v originalu.Lahko pa ti povem kdo sem v resnici:ime,priimek,naslov ce hoces,ni problema,ampak ne v tem topiku ki ga je zacel respect!

To mi pa le povej, Mind, brez spoštovanja ali kaj podobnega, te iz srca prosim! Morda z nekaj sreče zvem še to, kdo mi zna ob pravem času seč v roko!Cheesy

Zdaj pa iz vsega srca prav vsem pošiljam poljubčke, si jih nihče ne zasluži bolj! Wink

Anuk Karmen

respect - prav je če si zdaj jezen, pa ni treba; z mojim očetom boš kamot "kakšne grenke" čez babe sekal!

Edi, ker te zadeva zares zanima, ti lahko povem, da velik o tem vem, pa ti ne povem.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: VAŠE MNENJE
Reply #52 - 19.09.2002 at 11:42:55
 
Quote:
Zdaj pa iz vsega srca prav vsem pošiljam poljubčke, si jih nihče ne zasluži bolj! Wink

Edi, ker te zadeva zares zanima, ti lahko povem, da velik o tem vem, pa ti ne povem.



Najbolj so mi pasali poljubcki, hvala.

Povedala pa boš, ko boš začutla da lahko.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: VAŠE MNENJE
Reply #53 - 19.09.2002 at 12:20:06
 
Gru Gru wrote on 19.09.2002 at 11:42:55:
Najbolj so mi pasali poljubcki, hvala.

Povedala pa boš, ko boš začutla da lahko.


Bili so prijateljski in tudi tako namenjeni, Edi.

Seveda sem nekaterim že veliko povedala, predvsem tukajle gor, v svojih postih - tako čutim.
(nekaterim tudi v messenger  Wink)

Anuk Karmen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: VAŠE MNENJE
Reply #54 - 19.09.2002 at 14:10:21
 
Quote:
respect
ANUK KARMEN : Kako vem? Enostavno si to želim, a ni to dost da lahko rečeš da si nekoga želiš. Kako pa ti veš da si nekoga želiš?(upam da veš da ne mislim telesno) (pa mi ni treba zdej pisat o tem kaki ti poskoči srce, zastane dih, zaščemi v trebuhu......)

Aha! Še tole sem imela zgoraj na prvem mestu, pa je očitno izpadlo.
Pojma nimam respect, kako je, ko si nekoga želiš! Pa še najmanj si to želim slišat od tebe al pa od tebi SORODNEGA modela! In tukaj IME res nima realne veze!


Quote:
ja novga ni nč, ker ji dam mir, se nisva nič slišala vidla, poslala par mailov (fore,filmčki...)

Vedno bolj razmišljam, da bi res morala čisto prekiniti vse kontakte za nekaj časa,

Tace stran respect -  pa ne samo za nekaj časa, da se razumeva!
Sem ti to že jasno povedala pred cajtom - tebi in ZANJO v dobro - se še spomnš, ja?
No, tole zdaj ni več samo moja želja - tace proč od NJE!

Anuk Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #55 - 19.09.2002 at 14:21:54
 
Quote:
No, tole zdaj ni več samo moja želja - tace proč od NJE!

Anuk Karmen


Čigava želja pa še (poleg tvoje, ker mislim da ravno njena želja ni to)?
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #56 - 19.09.2002 at 14:53:23
 
Ok..

samo nekaj bom povedal

odgovorit sem hotel (in tudi sem)  Respectu ki je postavil vprasanje...in se najmanj sem si mislil, da bo nekdo tako panicno mi repliciral in me prepriceval v svoj prav

...se najmanj pa to nekdo, ki sam za sebe pravi," da pojma nima kako je, ko si nekoga zelis"....

..in ker sem ugotovil, da je smisel pisanja v tem topiku spremenil smer bom poskusal z svojimi MNENJI sodelovat raje v katerem drugem

LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #57 - 19.09.2002 at 15:45:50
 
ja MIND prav imaš, tale anuk res ne more požret če se nekdo z njo ne strinja

Izjava da ne ve, kako je če si nekoga želiš........( po vsem tem njenem pametovanju).... sem skor s stola padu  Tongue

Anuk : kakšen model ma misliš da sem. Za odkrit odgovor bi ti bil hvaležen, nekaj o meni si očitno pogruntala, da si si ustvarila neko MNENJE, res bi prosil če bi ga delila (vsaj) z mano.

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo Thodol
Guest




Re: VAŠE MNENJE
Reply #58 - 19.09.2002 at 16:16:09
 
Prav pisano paleto nasvetov lahko pričakuješ, vendar bo končna odločitev vendarle samo vajina. Za partnerski odnos se morata dogovoriti dva, eden je premalo, trije pa so že množica (rulja)  Smiley

Nasmejala me je grožnja "tace stran od NJE", kot da se pogovarjamo o nekakšni zveri, ki steguje svoje umazane kremplje proti nedolžni princeski.
V razpadajočih razmerjih so zverske lastnosti najpogosteje kar lepo enakomerno porazdeljene, o kakšnih nedolžnih princeskah (ali princih)  pa tako ni vredno izgubljati besed  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: VAŠE MNENJE
Reply #59 - 20.09.2002 at 00:59:10
 
mind wrote on 19.09.2002 at 14:53:23:
Ok..

samo nekaj bom povedal

odgovorit sem hotel (in tudi sem)  Respectu ki je postavil vprasanje...in se najmanj sem si mislil, da bo nekdo tako panicno mi repliciral in me prepriceval v svoj prav

...se najmanj pa to nekdo, ki sam za sebe pravi," da pojma nima kako je, ko si nekoga zelis"....

..in ker sem ugotovil, da je smisel pisanja v tem topiku spremenil smer bom poskusal z svojimi MNENJI sodelovat raje v katerem drugem
LP


Ne vem, kaj naj zdaj rečem. Se opravičujem za splošni preplah, ki sem ga povzročila. Pa še kdaj.


respect wrote on 19.09.2002 at 15:45:50:
ja MIND prav imaš, tale anuk res ne more požret če se nekdo z njo ne strinja

Anuk : kakšen model ma misliš da sem. Za odkrit odgovor bi ti bil hvaležen, nekaj o meni si očitno pogruntala, da si si ustvarila neko MNENJE, res bi prosil če bi ga delila (vsaj) z mano.
LP


Ni problema respect z vsem spoštovanjem;
ti kar spi dalje zimsko spanje v svojem brlogu in povsem zadostuje, da na eno oko spremljaš dogajanje izven; znotraj imaš sicer placa za tri a tako na kamot je še za enega premal - pa še kmal dolgčas postane
kremplje si pa le populi, da ne boš zdej še zver  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4