Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 15735 times)
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
VAŠE MNENJE
16.09.2002 at 00:18:45
 
Mogoče bom malo zamoril,ampak res bi rad slišal vaše mnenje.No pa začnimo:
začela hoditi oktober 1994
december 1995 dobim službo
1997 sva se vselila v stanovanje njene matere, ki se je odselila drugam
1999 (december) sva prekinila razmerje (jaz) ker sem spoznal neko punco, s katero sem se na novoletni zabavi enostavno samo pogovarjal celo noč. seveda je moja punca začutila da nekaj ni ok, mi zatežila zato sem jo pustil ker sem bil enostavno sit naju, se odselil pobral vse kar sem prinesel in se začel dobivat s to punco.
po 2 mesecih se začnem spet dobivat z bivšo, ker mi je enostavno totalno preklopilo nazaj na njo-spoznal sem da mi je enostavno ona tisto kar v življenju pričakujem in si tudi želim, trenutno se dobivam z obema,čez 3 mesece se preselim nazaj in nekako (pač problemi se pojavljajo, ampak sva jih dokaj uspešno premagovala) dobro shajava.
Maja 2001 sem začel služiti civilni vojaški rok, sledil je izpad OD, poslabšanje finančnih razmer(=manj možnosti zabave,dopusta.., jebiga brez dnarja pač ne gre), v vojski sem se sprijateljil z nekom ki je kadil travo, začel sem jo kaditi tudi jaz (sej sem jo že prej samo ne tolk), dejstvo je da sem začel ful kadit travo, ko si pa zadet se ti pa itak nič ne da (=nič sprehodov, zvečer samo strmenje v TV..), zanemaril sem jo priznam
Oktober 2001 ona diplomira se zaposli, nezadovoljna z službo (kao dolgčas) , junija 2002 jo zamenja, totalno zadovoljna, kar naenkrat je začela ostajati po službi s prijateljicami iz faxa na pijači (dela v LJ, doma sva na gorenjskem), sprva sem bil vesel, da ostane po službi na kosilu s bivšimi sošolkami, včasih je tudi tam prespala(ona mi je vedno zbujala slabo vest ko sem šel s prijatelji ven- četudi samo za 1 uro), potem sem pa nekega dne (začetek avgusta 2002) šel mimo njenega mobitela ki se je polnil na polici - ga vzamem v roke pogledam sms (taga nisem storil še nikoli, ampak sploh ne vem kaj mi je bilo-občutek pač) in vidim sporočilo kako ji nek tip piha na dušo, da ne ve zakaj je imela tremo saj sta šla samo na pijačo (to je bil odgovor na njen SMS - verjetno), hotel zadevo razčistiti, mi pove da je tip nek star možakar (46 let,sodelavec) in da se ji je samo lepo z njim pogovarjat, pa da ni tko kot se je slišalo na SMS) postal sem ljubosumen, ji to tudi pokazal, ampak ona me je en dan po prepiru prosila če lahko prespi v LJ pri sošolkah, normalno sem popizdil, potem se mi je pa utrgalo, nonstop sem ji kazal moje ljubosumje, se še bolj zadeval, dokler ni nekega dne ostal vLJ in se mi sploh ni oglašala na mobitel, poslal ji 20 sMS ji pustil 30 neodgovorjenih, ko je prišla domov (okro pol enih zjutaj)se sploh ni hotela zgovarat, naslednji dan (5.9.),ko sem ji še bolj težil (res bil nemogoč) pa je rekla da bi bila rada sama, mi rekla da do mene ne čuti nič več, peljal sem jo k prijateljicam v LJ (??????), sam pa ostal pri njej (naju) doma. Takrat sem se malo zamislil nad svojim početjem zadnjega pol leta, spoznal da me je trava spremenila (ne na bolš), da nisem najinega razmerja spoštoval, ga negoval, smatral sem da je vse samoumevno.... v glavnem bil res nemogoč, res sem se zasekiral, ker vem da jo imam rad in jo ne bi rad izgubil. Sprijaznil sem se tudi s tem, da res ni imela s tem tipom nič, spoznal da sploh drugega kot to da me vara sploh nisem hotel slišati.  9.9 se dobiva ji razodem vsa moja spoznanja, jo prosim za še eno priložnost, vendar bez uspeha . Rekla je da 13.9 pride domov naj se izselim. Ja, ta teden je bil najhujši v mojem življenju.Sem se izselil, vendar začelo se je dogajati nekaj čudnega, že v petek me je 2 X klicala, v sob. sva šla na sprehod s psom, bilo je res ok (kot že dolgo ne), vendar sem v samoti spet dobil nek občutek da to dela iz usmiljenja, zato sem ji danes, ko sem bil pri njej pogledal v gsm (res sem moral) pa spet ta tip,
z osladnimi sporočili, sicer nisem prebral vseh, ampak dovolj.
Sedaj bi rad vaše mnenje kaj si ob vsem tem mislite. Zakaj mi enostavno ne pove da je spoznala drugega (aja, zvedel sem telefonsko od tipa tudi domačo, pa lastnik številke ni star 46 let, ampak 23), če hoče bit z njim naj mi pove, mogoče si noče zapret vrat pred mano, mogoče bi se malo znorela (bil sem njen prvi, bila je z nekom ko nisva bila skupaj 1999, to je pa tudi vse), spremenil se ji način življenja (do okt 01 sem služil denarce samo jaz - nekako bila odvisna od mene), je res samo zmedena. Vem, da jo imam rad, da sem bil nemogoč,vem tudi da se to ne bo ponovilo.Še vedno imava preveč skupnih stvari,spominov in očitno me tudi nima tolk dost, da me noče sploh vidt.
V vsem tem času kar sem bil z njo enostavno nimam več pravih prijateljev, družbe, (mam prijatelje ampak ne une prave), svojih stvari- vse je najino , svojih spominov,...
No pametne glave, zdej mi pa povejte kaj, vsako mnenje je dobrodošlo in zaželjeno
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: eVAŠE MNENJE
Reply #1 - 16.09.2002 at 00:36:36
 
spremnil si se na slabše - to je bed - spremeni se na boljše ...

je pa huda štorija, polna vzorcev, kje leži rešitev tega odnosa je težko rečt, zihr je samo to, da ne v travci!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: eVAŠE MNENJE
Reply #2 - 16.09.2002 at 00:49:50
 
Respect!

Spremenil si se na slabše po večjih dozah trave, to priznaš. Samo če bi te ona imela rada bi te bodrila da nehaj s tem zelenjem, ker boš še bolj na dol lezel in vse to.
Po moje, da jo imaš in si jo imel to  tvojo bivšo žensko tako zelo rad, da niti nisi opazil, da je njej več ali manj ravno.  Lepo te je imela za zavetje do diplome do druge službe potem pa hop cup kolegice pa sošolke pa 46 letni in seveda izkaže se da je  to 23 letni.  Po moje je bolje, da ti začneš živeti novo živjenje, ona pa se bo itak hotela k tebi vrniti in ti boš verjetno popustil.  


Obenem se mi je tvoja izpoved zarisala zrcalno z drugim primerom, zrcalno s primerom mojega frenda Georga.  Dokler je imel boljšo plačo je šlo vse gladko. Ko je njegova žena po 23. letih napredovala, dobila fantastično službo on pa je bil premeščen na slabše delovno mesto se je stanje v družini poslabšalo.  Posledice so vidne. George se je postaral mora hoditi k zdravniku in to samo zaradi odnosa njegove žene do njega.   No ja enostransko, toda jaz sem njegov edini frend in že ves čas mi govori, da želi le zakon rešiti ter da svojo ženo ljubi.  Preden žena ni napredovala je šlo vse gladko.  Tudi kače so med nami.

Morda pa le najdeš kakšno podobnost med tem in vajinim primerom.

Andres





Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #3 - 16.09.2002 at 00:53:49
 
Ej Gape ne vem če te zastopm, kdaj sem se spremenu na slabš; upam da mislš da na koncu.Pogruntal sem, da rešitev res ni v travci, in če bova skupaj bom res tak kakršen sem v originalu, tak kot sem ji bil prvotno vseč, kakršnega me je sprejemala vseh recimo 7,5 let
a mislš da si res ne zaslužm (ne sam jest - midva) še ene možnosti???
Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #4 - 16.09.2002 at 00:59:35
 

Andres, ne vem če je tko, ker keš ženski res ni bil pomemben, ne zaslužm ne vem kwa, tud ona zdej ne zasluž velik. tist kar sem pisal o finančnih problemih je blo tko - res ni blo OD med vojsko, ampak z vojsko sem zakluču decembra 01, samo poj se nikakor nisva mogla pobrat, aja u LJ so ji tud spizdil mojo kartico in pokurl 100 čukov, res naju je zjebal
na koncu koncev, če pokadiš 10 g na dan tud neki stane
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: VAŠE MNENJE
Reply #5 - 16.09.2002 at 01:14:27
 
respect wrote on 16.09.2002 at 00:53:49:
a mislš da si res ne zaslužm (ne sam jest - midva) še ene možnosti???

tko ti bom reku
če imata 'scene' pol sta se verjetno samo mela neki za naučit drug od druzga. če sta se to naučila je čas za novo smer. če ne, še ni čas.
zdej al je že čas al še ni čas boš vedu ti, ne jest.
če misliš da je ona res prava, pol se splača pomatrat, definitvno pa ne smeta obdržat zamer, če se ne bosta več matrala, te je dobr zgladit, če ne ostanejo niti pripete, da ne rečem, karmo ki sta si jo ustvarla morta najprej razrešit, da ne bo nihče nikomur nič dolžan.
pol pa naprej ... če.

torej nočem rečt da si ne zaslužita še ene šanse ... si jo, vsakdo si jo zasluži ... kolk bi jih meu? šans?

pa ... 10g na dan je odločno preveč ... nujno zmanjšat ... na nič za kakšen mesec, da vidiš da lahko, sej za druzga ne ... zase.

ja ... ni važn KDAJ si se spremenu (na slabš), tak zdej si - spremenjen (na slabš).
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: VAŠE MNENJE
Reply #6 - 16.09.2002 at 01:36:12
 
respect!
A se zelo motim, če ti povem, da si zafural in zasral razmerje? Kaj pa si počel ta pretekli čas - in koliko ga je  ni tako pomembno, kot tvoj odnos - tvoje izražanje do punce- žene zdaj v tem trenutku? Si se izgubil, si jo pustil, da gre, ko je bil še čas, ko si še vedel, kaj njenega nosiš in kako to vzdržuješ?  Ali pa morda nisi sploh občutil vajinega razmerja na tak način? Zakaj si se pa začel oddaljevat od svoje drage (sklepam po tem, ker si se v vojski spremenil)? Je bila vzrok druga ali pa si se je preprosto naveličal? Te je začela dolgočasit, če je bila samo doma in brez dela niti ni tako čudno. Kaj pa pri seksu? Nič nisi napisal o tem. Ali pa zate/vaju ni tako pomemben?
Glede na to, da si njen prvi in da je bila vmes z nekom - ti je verjetno povedala. Kako si ti na to odreagiral? V postu omenjaš to kar tako, mimogrede. Te je morda vprašala vnaprej? Kako si sprejel v sebi? Si ji pokazal tako kot si to sam občutil? Se je od takrat spremenila?
Zelo malo pišeš o njej, tako da je težko o njenih napakah razmišljat. Govoriš o dejstvih, ki kažejo bolj na zapletanje in ne vlišaš zaupanja. Kaj pa tvoji občutki? Ali je vse odvisno samo od tvoje ženske, kako bo odreagirala?! Pomeni, da si se ji prepustil že prej in zdaj samo čakaš, kaj se bo zgodilo?

Če je slednje res, pomeni, da si povsem zavozil in prav z nasprotjem pomena, ki ga nosiš v nicku - torej z nespoštljivim "odnosom do vajinega odnosa" izgubil tebi drago osebo.
Bi ti rada povedala nekaj v tolažbo. Nikoli ni prepozno, da to spoznaš.

Anuk Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
;DRe: VAŠE MNENJE
Reply #7 - 16.09.2002 at 01:38:59
 
a kulk bi mel šans ? dost bi bla ena    Wink


Trava : mam 100 g doma pa odkar nisem več z njo nisem še pokadu kanona, res pa je da sem jih zvil najmanj 5 cigaretnih škatel  Grin hehehehe


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: VAŠE MNENJE
Reply #8 - 16.09.2002 at 01:58:45
 
pol si jo pa uzem
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: VAŠE MNENJE
Reply #9 - 16.09.2002 at 02:30:35
 
respect
mogoče ti pa vseeno lahko priskočmo na pomoč - ker si se že zaupal tle  - nenazadnje  to tud kaže na eno pripravljenost po spremembi v odnosu.

Kaj pa če bi svojo (bivšo) žensko vprašal, če hoče imet otroka s tabo? Mogoče ti pa uspe! Se vama bo zgodilo novo bitje, nov svet, kaj praviš? Bosta vedla zakaj živita..ona bo. Sej ji denar ni tako pomemben, pa bo znala usmerjat otroka k pravim vrednotam. Zate bo pa čist zadost, da ga boš imel rad! Kaj pa lahko otrok od očeta še več pričakuje? Pa glede na to, da kar štekaš glede kompromisov v odnosu pa to -  bo mel dober zgled v očetu!
Trave se pa le odvad kadit - že zarad zgleda pri otroku...no, zdaj samo še žensko prepričaš! Wink

No a vid´š da tle nismo tolk za cajtam, kot se ti je na prvu moment zazdelo  Grin

Anuk
Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #10 - 16.09.2002 at 02:42:33
 
ANUK :
-ne ne motiš se, spoznal sem da sem zasral, zavedam se tega,
-un vmes- takrat sem bil z drugo, ni mi bilo vseen zanjo  ampak kaj, sej sem bil z drugo, po pravici povedano sem bil  ljubosumen, na živce mi je šlo - to je bilo takrat ko sva veselo se dol dajala (tud ona je bila z dvema), rekla da je z mano bolš  Grin, mislim da se ni spremenila, sama mi je povedala, (mislm da zanalašč, da bi vzbudila ljubosumje - saj ga je)
-sex-sicer ne tolk, kot bi hotu (sej sem desc mi bi pa itaq skoz hehehehe), ampak vseen dobr
-ona- je pač oseba ki potrebuje nekoga ki jo razvaja,pedena,ji daje občutek ljubljenosti-kadar sem bil tak sva se imela zelo fino in lepo, ni blo blema, sam sem pa tak da rad te občutke zbujam v njej, nikol, se nism čutu prikrajšanega
-trava- ja, ona tud kadi, začel se je z enim kanonom v petek in soboto (kadila z mano, vse super), samo jaz nisem znal nehat, hotel sem vsak dan (zato da bi blo skoz super), sploh se ne zaveš kdaj prešoltaš na 10 kanonov dnevno, na koncu je res govorila da ji ni všeč da toliko kadim, samo meni se ni zdela prepričljiva, (rekla spet zvijaš, se 2,5 minuti, kujala potem pa šla spat-samo jest zadet kukr sem bil, nisem šel za njo, jo potolažil, poljubil,objel,stisnil, sem raje rekel lahko noč pokadil do konca in prišel pol ure za njo v posteljo(ŽAL ŽE SPALA). Enostavno mi je bil kanon več kot ona (NEUMNO).
Ravno to me bega, kaj počne zdaj z vsem tem najinim druženjem, pozna me, povedal sem ji,da se zgodba s travo ne bo ponovila (res ni vredno),  zakaj laži da ni spoznala novega, zakaj toliko sprenevedanja (ona namreč ne ve za da vem koliko je tip v resnici star,kje dela,,pizda, še naslov njegove diplomske vem) kaj se enostavno ženska gre
mogoče mi boš lahko kaj pomagala, saj si ženska
če te še kaj zanima kar vpraši (itaq sem 20h na dan na netu hehehehehe)
Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #11 - 16.09.2002 at 02:47:58
 
to sem se tud jest sprašval
a misliš da je bila napaka da je bila po 8 letih še vedno samo punca, (nobene zakonske obveznosti)
mogoče nama je to dajalo občutek nevezanosti, da lahko greva kadar hočeva

otrok do oktobra 01 (njena diploma)ni  bil opcija ker sva se že na začetku odločila, da nočeva imeti otroka dokler mu ne bova lahko nudila tistega kar otrok potrebuje

zdej bi ga pa lohk mela, samo ne morm ji tega kr rečt, niti ji nočem ker vem da je res zmedena
Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #12 - 16.09.2002 at 02:59:02
 
Še neki
A JE SLAB ČE MORŠ VČAS ČEZ SVOJ EGO?????????
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: VAŠE MNENJE
Reply #13 - 16.09.2002 at 03:43:15
 
respect wrote on 16.09.2002 at 02:59:02:
Še neki
A JE SLAB ČE MORŠ VČAS ČEZ SVOJ EGO?????????


respect
tole vprašanje zgoraj pa leti name, pa te prosim, da mi poveš tud odgovor nanjga.

drugač pa si kar dobr zakompliciral tole...
Edin kar ti jaz lahko zdaj koj rečem je, da sem po - na en način kar zelo podobna izkušnja, kot si jo gor razlagal - štirih letih druženja vidla, da bo to kar imava stagniral (kar je pa že nazadovanje). Je pa tud res, da otrok preusmeri pozornost v odnosu in kakšni problemi to niso več, drugi pa temu ustrezno rastejo - torej v bistvu temelj ostane; in še to, če se ti zgodi, da si not padu, itak ne morš drugač, kot da se delaš - gradiš dalje, pa še ego zraven
No, tole ne vem, če ti bo kej v korist, je pa že tud konc dneva, nov se pa še tud ni začel.. Undecided

Anuk
Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #14 - 16.09.2002 at 03:56:23
 
Ne vprašanje sploh ne leti nate, sam velikrat sem dubu občutek med nama da sem moral it čez svoj ego (tud ona).
Ne vem, če ti to izboljša razmerje je sigurn dobr, če pa ne, trpiš sam, po svoji zaslugi. Sam dejstvo je, u lajfu morš marskej požret, pa če ti je všeč al pa ne. Če se zarad tega počutiš kaj prikrajšanega - vsak se, ego je pač ego. Odvisno samo kulk se zarad tega pustiš motit
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4