Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 
(Read 28402 times)
koruzni
Guest




Re: Angeli med nami
Reply #105 - 02.02.2005 at 23:05:22
 
Pa kakšen talent, ljudje božji?! Grin Da, v svoji energetski skupini sem med najboljšimi, če ne celo najboljši, čemur bi lahko rekli tudi talent. Lahko pa temu rečete tudi da sem daleč najmlajši med vsemi in imam med vsemi tudi največ časa ter volje za vsa ta energetska jajca. In glede na to da že po naravi nisem len, zadnje leto kar močno garam na tem področju.

Ampak, regresi? Brskanje po prejšnjih življenjih? Težavna stvar? Pa se vi hecate? ??? Izven dela v energetski skupini sem vzel sem v roke knjigo z tako banalnim naslovom kot je "Practical guide to past life memories: 12 proven methods" in po petih minutah sproščanja že frčal po prejšnjih reinkarnacijah. Način z stopnicami in vrati, način z gledanjem v kozarec ali ogledalo, način z spanjem, vse je isti drek.

In to mesece preden smo v energetski skupini sploh mignili s prstom v smeri brskanja po prejšnjih življenjih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #106 - 03.02.2005 at 08:15:21
 
Quote:
???

Ehm. Gospod angelček je uporabil besedo "drek" v povezavi z nekaterimi mojimi dejanji. Kako pa moja vest lahko prevzame fizično obliko moje neke zelo ljube in že davno tega preminule osebe pa me tudi ni jasno. Še posebej če se je to zgodilo v budnem stanju, sredi meditacije in delnega zavedanja da navsezadnje čepim doma v svoji sobi. In za povrh vsega še prek glasu te osebe.

Eh, morda pa je tudi krilatipernati ravno takrat imel slab dan. Ali pa so ga zagrabili hemeroidi, kdo ve.  



ej sorry, ne morem in ne verjamem, da bi te angel - bitje svetlobe in brezpogojne ljubezni nekam poslal.

To me vse preveč spominja na maščevalnega Boga iz svetega pisma.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Angeli med nami
Reply #107 - 03.02.2005 at 09:10:41
 
Quote:
Pa kakšen talent, ljudje božji?! Grin Da, v svoji energetski skupini sem med najboljšimi, če ne celo najboljši, čemur bi lahko rekli tudi talent. Lahko pa temu rečete tudi da sem daleč najmlajši med vsemi in imam med vsemi tudi največ časa ter volje za vsa ta energetska jajca. In glede na to da že po naravi nisem len, zadnje leto kar močno garam na tem področju.

Ampak, regresi? Brskanje po prejšnjih življenjih? Težavna stvar? Pa se vi hecate? ??? Izven dela v energetski skupini sem vzel sem v roke knjigo z tako banalnim naslovom kot je "Practical guide to past life memories: 12 proven methods" in po petih minutah sproščanja že frčal po prejšnjih reinkarnacijah. Način z stopnicami in vrati, način z gledanjem v kozarec ali ogledalo, način z spanjem, vse je isti drek.

In to mesece preden smo v energetski skupini sploh mignili s prstom v smeri brskanja po prejšnjih življenjih.  


a imate kake dalavnice o tem? kakšna energetska skupina?

oprosti sam jaz ne verjamem da gre pri tebi kaj več kot za domišljijo, ker to kar opisuješ se ne da kar tako doživljat in če bi že res prišel do tja, bi mal drugače gledal na karmo kot jo opisuješ v  topicu "Konec kroga ponovnih rojstev"

sej lahko si delaven, sam tle se ne gre za delavnost, ampak sposobnost doživljanja globljih in globljih stanj zavesti in taka stvar prinese veliko drugih posledic za sabo ker se mora um sproti prilagajati novim stanjem, ki jih ni navajen in jih mal narobe interpretira..zna bit kriza včasih  Wink

in ta doživetja med meditacijo je težko preverit al je bilo doživljanje "resnično", al pa sam plod uma, se je treba potem izurit še v malo bolj subtilnem občutenju da se lahko loči med blodnjami ki prilezejo ven iz podzavesti in stvarmi ki resnično obstajajo

Back to top
 
 
IP Logged
 
koruzni
Guest




Re: Angeli med nami
Reply #108 - 03.02.2005 at 09:38:06
 
Quote:
a imate kake dalavnice o tem? kakšna energetska skupina?


Šola zadravljenja Barbare Brennan.

Quote:
oprosti sam jaz ne verjamem da gre pri tebi kaj več kot za domišljijo, ker to kar opisuješ se ne da kar tako doživljat in če bi že res prišel do tja, bi mal drugače gledal na karmo kot jo opisuješ v  topicu "Konec kroga ponovnih rojstev"


?
Se ne da doživeti? Kaj se ne da doživeti? Način s katerim sem opravljal regresije? Tudi prav. Moja podzavest se je zelo sprostila pri ponovnem pregeledu nekaterih travmatičnih dogodkov iz p.ž. Kakor da bi se mi odvalil velik kamen z pleč.

*Sicer pa, če moji način niso vredi pa to lahko probaš na drug način. Z pomočjo druge osebe ki ti prek srčne čakre pokliče "na pomoč" vodiče in ti oni zarolajo prejšnje reinkarnacije pred očmi. Ampak tudi tu je stvar stekla v trenutku. Wink*

Sicer pa, kakšno karmo pa naj bi imel?

Quote:
sej lahko si delaven, sam tle se ne gre za delavnost, ampak sposobnost doživljanja globljih in globljih stanj zavesti in taka stvar prinese veliko drugih posledic za sabo ker se mora um sproti prilagajati novim stanjem, ki jih ni  navajen in jih mal narobe interpretira..zna bit kriza včasih  Wink


Hohoho... no shit sherlock! Smiley Po enem letu ozemljevanja in tlačenja energetskega telesa nazaj v fizično telo sem se spremenil iz vedrega tipčka v takšnega paranoika da si še iz hiše komaj upam stopiti. Jeza, sovraštvo, strahovi in vsa podobna jajca so vse pričeli plavati na površje... Moj ego je dobesedno ponorel. Sicer je že prej bil malce tečen, ampak to se niti primerjati ne more s pošastnim stanjem v kakršnem je danes.    

*hvala bogu da se bomo v skupini kmalu lotili tudi njega. Upam da ga bom lahko pobil najmanj z zarjavelo in skrhano sekiro*
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Angeli med nami
Reply #109 - 03.02.2005 at 09:42:39
 
Šola zdravljenja Barbare Ann Brennan?

a to je pr nas?
Back to top
 
 
IP Logged
 
koruzni
Guest




Re: Angeli med nami
Reply #110 - 03.02.2005 at 09:43:30
 
Quote:
ej sorry, ne morem in ne verjamem, da bi te angel - bitje svetlobe in brezpogojne ljubezni nekam poslal.

To me vse preveč spominja na maščevalnega Boga iz svetega pisma.


Hej, pa saj perjanček ni bil tako zloben. "En drek" je vse kar je uporabil. Ni me nagnjal ali pošljal kam v tri krasne. Grin

*Pa saj sem rekel da se je že znal tudi malo neslano ponorčevati iz mene. Je to kaj čudnega? tega je malo. Ostalo so dobre stvari.*
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Angeli med nami
Reply #111 - 03.02.2005 at 09:51:38
 
Po mojem ti je povedal zelo globoko stvar.
Wink


levo, desno, vsEEno..      

en Drek   Wink
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
koruzni
Guest




Re: Angeli med nami
Reply #112 - 03.02.2005 at 10:32:56
 
Quote:
Po mojem ti je povedal zelo globoko stvar.
Wink


levo, desno, vsEEno..      

en Drek   Wink


Ma ja, saj imaš prav Grin

Snowball, pri nas, ja. V Ljubljani.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Angeli med nami
Reply #113 - 03.02.2005 at 11:13:49
 
lahko daš kej več info?
sej sem ti drgač tud e-mail poslal

kolk časa traja, kolk stane, kdo vodi, kaj se "učite"?
za letos vem da sem zamudil, sam naslednje leto ko bom spet u lj bi z veseljem hodu na kakšno tako stvar
Back to top
 
 
IP Logged
 
koruzni
Guest




Re: Angeli med nami
Reply #114 - 03.02.2005 at 11:50:24
 
Undecided

Nažalost naša učiteljica, ni iz Slovenije, zaenkrat nima več v načrtih delat z novimi skupinami. Vsaj tak je nam povedala.

*pač, ko z eno skupino začneš to traja do konca eno celo leto...*

Jo bom vprašal če te lahko še kam stlači... sam nič ne obljubim.  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Angeli med nami
Reply #115 - 03.02.2005 at 12:29:21
 
pol pa očitno nimam sreče  Sad

ja sej razumem da ko enkrat začneš z eno skupino, traja do konca in niti ni varjante da bi vmeš še koga vključil

zato sem pa imel v mislih naslednje leto/sezono, kar bi tud meni dosti prav prišlo, ker letos pač nism v Ljubljani

no vprašaj jo prosim
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Angeli med nami
Reply #116 - 03.02.2005 at 14:08:18
 
Quote:
Hej, pa saj perjanček ni bil tako zloben. "En drek" je vse kar je uporabil. Ni me nagnjal ali pošljal kam v tri krasne. Grin

*Pa saj sem rekel da se je že znal tudi malo neslano ponorčevati iz mene. Je to kaj čudnega? tega je malo. Ostalo so dobre stvari.*



ej glavno da za tebe deluje  Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
koruzni
Guest




Re: Angeli med nami
Reply #117 - 03.02.2005 at 15:55:43
 
Quote:
pol pa očitno nimam sreče  Sad

ja sej razumem da ko enkrat začneš z eno skupino, traja do konca in niti ni varjante da bi vmeš še koga vključil

zato sem pa imel v mislih naslednje leto/sezono, kar bi tud meni dosti prav prišlo, ker letos pač nism v Ljubljani

no vprašaj jo prosim


Bom vprašal. Pa četudi skupin ne bo več, je tu še zmeraj ena svetla plat. Kar nas ženska uči je izvedeno po nekem ustaljenem programu, pač "šola B. Brenna," in se tudi ne more tako zelo razlikovati od učitelja do učitelja. Tako da ti še zmeraj ostane možnost da najdeš novega učitelja, magari tudi izven slovenije. Itak pa so skupinska srečanja le navodila kaj delati naprej. Pa še teh ni tako zelo veliko.
Back to top
 
 
IP Logged
 
marina
Guest




Re: Angeli med nami
Reply #118 - 03.02.2005 at 17:03:22
 
Raje naj en prizna,da ga noče gledat zraven Grin Ker če ti nekdo lepo pove,kaj ga zanima, pa ti molčiš, ne poveš,kje se točno ta skupina nahaja, pa kaj se učite, pa kako se skupini reče...vse skupaj samo neko opravičevanje, kako je težkooo prit noter...malo morgen.Kot da ti o tem odločaš. Lahko bi jo poklical pa že vprašal, pa ponavljaš,da boš ja...sajlahko to narediš ja...in delaš nekaj ekskluzivnega iz tega.
Znanje je zato, da se ga podeli z drugimi in če tega ne znaš,če tega ne znaš,pa vsaj informacije.Kot da si ti en izmed poklicanih halo. Na netu je kaj tudi o tem prav gotovo, brez da bi poslušala tvoje važenje, bi poklicala okrog.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Angeli med nami
Reply #119 - 03.02.2005 at 17:07:50
 
Grin Grin Grin

Jaz mislim, da bi nam že malo soli v glavi moralo pokazati na neverodostojnost pričevanja, pa na bluzenje.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10