Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 13880 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kaj se dogaja?
Reply #60 - 28.08.2002 at 15:34:05
 
Thot wrote on 28.08.2002 at 10:44:59:
Gape, zakaj pa bi uporabljali slovarje, a se ne znamo pogovarjati kot ljudje, in če nekdo ne razume, ali se ne da povedati preprosto, ali pa se vam ne da ukvarjati z ubogimi na duhu?

gre se za enciklopedijo, ne slovar, ti si joku da nekateri ne razumejo nekaterih besed, tam naj bi blo to razloženo na kratko ...

cleo wrote on 28.08.2002 at 11:01:40:
Katastrofa!
Ful razočarana..pa kaj se greste tle gor....?
Vsak, k je gor, je zato k mu paše, če mu ne paše, gre pač stran. Tisti, ki kaj hoče, se bo potrudu in pobral po kar je pršu gor, tisti, ki je pa sam sebi zadosti...pač ne rabi ne kritike, ne napada ne ignorance...
Ful se lahko naučimo drug od druzga...ful lahko damo drug drugemu....le če hočeš dajat in če hočeš sprejemat...
Kar se dogaja zdej tukej je čisto brezpredmetno, razen v primeru, če se bodo stvari razšistile kje drugje...če se morajo razčistiti pa kje drugje, je pa mogoče dobro, da se razšičšujejo tam kjer treba.
Lahko, da sem čisto sfalila...ker ne vem, kaj vse se dogaja, ampak v končni fazi....škoda je takšenga topica za tako dober forum...

dobr si zadela, če ti lahko povem ... skupna zavest je na sceni namreč in je težka, težke stvari se čistijo, težki vzorci ... we will prevail


klan my ass

Devi wrote on 28.08.2002 at 12:35:23:
Jaz se ne bojim kriticne mase tukaj gor ali vsiljevanja neke skupinske ideje, ker mislim, da smo vsi precej mocni individualisti, z dovolj zdravim razumom in obcutki, da nas ne potegne v neko skupnost, ki nam ni spontano na kozo pisana. Nas ne vidim vec kot najstnike, ki iscemo odobravanje na vsakem koraku zaskrbljene za svojo samopodobo v drugih oceh.
Edino, kar me zaskrbi je to, da praznimo tolmuncek lepe energije, ki obliva nas forum. Do zdaj smo jo uporabljali ustvarjalno za graditev, sirjenje sebe, pomoc sebi in drugim, razumevanje, razglabljanje. Nesoglasja in nerazumevanje pa jemlje isto energijo, naso energijo, ki jo z ljubeznijo sem gor prelivamo, ampak je ne uporablja za gradnjo, pac pa izgublja skozi konflikte. In manj ko je energije, manj je nas in manjsi smo, manj volje nam ostane, manj pripravljenosti da razumemo in pustimo ljudem ostati, kar so. To, ce smo razlicni, sploh ni noben problem, problem nastane, ko nas zacne to motit.

sploh ni noben blem ... mi delamo tko kot prej ... počas pa zihr ... ko pa se bo energija ostalih začela transformirat tja kamor se ima za transformirat, takrat takih topicov ne bo več toliko ... imho
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #61 - 28.08.2002 at 16:22:13
 
I rest my case, point proven. Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Kaj se dogaja?
Reply #62 - 28.08.2002 at 19:27:55
 
devi tole je pa najboljš povzel dosedanje stanje.
se slišiva, da mal več rečeva okrog tega, bomo že kaj naumil za naprej?

cleo to, kar si opisala je osnova stavr, ki se jo moramo zavedat in se je velikokrat čist premal. podpora z moje strani.

hvala obema  Kiss

ps: še posebej pa titudu  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #63 - 29.08.2002 at 08:08:58
 
ni panike Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Kaj se dogaja?
Reply #64 - 29.08.2002 at 10:18:25
 
dogájanje -a s (ā) kar se dogaja: na vse dogajanje gleda mirno; živi odmaknjen od dogajanja v svetu // navadno s prilastkom celota dogodkov, ki se vrstijo v času, življenju: kritik je ves čas spremljal naše slovstveno dogajanje; iskati paralele v svetovnem dogajanju; vloga proletariata v zgodovinskem dogajanju / publ. vključevati se v družbeno dogajanje / pisatelj je postavil dogajanje v kmečko okolje; dogajanje v romanu bi bilo treba skoncentrirati; filmsko dogajanje / dogajanja v organizmu proces, potek

------------
He, he, mamo že en dodaten projekt, bi lahko formirali skupinico, ki bi se povezala in sodelovala s pripravo naslednjega SSKJ (tle morjo to bit naši lektorji, npr.) in bi lahko dodali k pojmu dogajanje

- dogajanje na internetnem forumu,

he, mal heca, o dogajanju na Slavistični način....
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #65 - 29.08.2002 at 10:53:05
 
Edi.. hehehe... a ti dogaja zadnje cajte, a?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #66 - 29.08.2002 at 11:18:18
 
8)Sam da se neki dogajaaa...da je žvo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #67 - 29.08.2002 at 11:21:06
 
Ja zelo se dogaja Undecided
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #68 - 29.08.2002 at 11:36:13
 
GrinFlectere is negue superos, acheronta movebo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #69 - 29.08.2002 at 12:05:17
 
sirena wrote on 29.08.2002 at 11:36:13:
GrinFlectere is negue superos, acheronta movebo...


Oh. Dej še po domače povej.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #70 - 29.08.2002 at 13:11:11
 
Jaz sem pa mislila, da bom bolj IN...hehe, če bom tujčila...sej veš, slovarji ... pa to...hehe

Prevod: "Če ne morem omehčati bogov, bom ganil podzemlje..."

sončka pošiljam iz sončne Primorske tudi Celincem!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #71 - 02.09.2002 at 10:21:25
 
KVA pa sploh dogaja če lohka uprašam ?
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5