Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 13879 times)
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #45 - 28.08.2002 at 11:35:21
 
Grin GrinOppa! Toooo! Normalno zame je, da mi je nenormalno všeč nenormalno! Imata že +točke pri meni!
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #46 - 28.08.2002 at 11:35:57
 
Thot... hehe... tko kt si reku. Sam morva merkat, da bova tud midva prezivela... Smiley

sirena... a da bi se vohal? No, ce so take tvoje zelje, OK. Sam jest sem meu cist neki drugega v mislih...
Storilnost se pa s primorsko klimo samo se povecuje. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #47 - 28.08.2002 at 11:39:39
 
GrinJa, vonj je pa ja najpomemnejši afrodiziak...vsaj zame...za mene, ki  imam životinjske tripiće u sebi...hehe
Najprej voh, potem pa oh in sploh!

Hmmm...ponavadi vam Celincem udari već na lagano naša klimica...no, živi bili - pa videli! Tongue Tongue Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #48 - 28.08.2002 at 11:43:43
 
Hm. Primorska klima, pa ja a se hecaš, storilnost se potroji, če sem jest lahko hiperaktiven pri redkem zraku in John pri težkem, si predstavljaš idealne pogoje. Ja vohat vohat, feromone, pa .......
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #49 - 28.08.2002 at 11:43:52
 
Hm. Primorska klima, pa ja a se hecaš, storilnost se potroji, če sem jest lahko hiperaktiven pri redkem zraku in John pri težkem, si predstavljaš idealne pogoje. Ja vohat vohat, feromone, pa .......
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #50 - 28.08.2002 at 11:45:05
 
Ej Thot, porka flek!

Tale sirena naju javno peca. Tolk komplimentov sva ze dubla, da se bo pocas res treba na primorsko odpravt... hehe  Grin

Sam, da se pol ne bo kej takega zgodl, da bo sireno sram nazaj na forum pridt in se bom jest spet spraseval kaj je narobe in kaj se dogaja. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #51 - 28.08.2002 at 11:51:33
 
Grin Wink GrinEci,peci, pec, Sirena je zmeraj za hec! haha, pa sramu tudi ne pozna! (pa še rima se)

Da vam ne zrastejo krilcaaa fentića muoja?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #52 - 28.08.2002 at 11:52:20
 
Ja John, ad ne bo naju strah, ker kaj jaz vem, tole je že malo, khmmmmm.
Javno peca, seveda emancipacija pa to, samo tukaj midva zgubljava, ker sva kao desca, ne vem... Grin
Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #53 - 28.08.2002 at 11:57:38
 
Thot, ja sej.. kaj hoceva? Sej sva navajena... Smiley

sirena... krilca? Red bull pa to? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #54 - 28.08.2002 at 11:58:16
 
Cleo, si tud po moje dobro zadela duha tle gor. Sem že mal bolj vulgarno napisal, pa se bom mal popravu: se je možno iz njega napajat, je možno vanj zlivat, ga je možno raztegovat pa nategovat, ga je možno tud okrog talat al pa magari prodajat. Smo dokaj svobodni, včasih tud na račun drug drugega. Se popravljam v tolk, da  mogoče tud to nečemu služ: kar ne ubije, utrdi.  

Dejmo se rajš vprašat, čemu ustvarjanje klanov okrog različnih predstav o pomenu tega  duha služi? Po moje ničemur. Saj  en klan je itak odziv na drugega, ločevanje zarad  ustvarjanja skupnega filinga pa to. Le če smo vsak zase jaz/ti, smo lahko na tak al drugačen način drug z drugim pa vsi skupaj spet eno, brez vmesnega ločevanja na vas/nas.  Če kdo kao ne more al pa kao  noče tko štekat, pa s tem, da klane ustvarja, dokazuje, da to pravzaprav zmore in hoče zastopit, ampak le skoz en 'skupinski' način. To sprejmem, samo ne sprejemam, da je tako grupiranje  nekaj 'več' pa 'boljše' kot si ustvarjanje skupnega duha preko sodelovanja posameznika predstavljam jest.

Problem se dejsko zna pojavit, ko bo kakšen  klan dosegel 'kritično maso' pa vsem posmeznikom uturil svojo skupinsko ideologijo in jih po lastni klanovski logoki sortiral druge po klanih glede na karkoli, pa magari 'duhovnosti'. A tud to sem že nekje napisal: je materialen elitizem lahko krut pa brezčuten, ampak duhoven se na njegovi najvišji stopnji šele začne...      
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #55 - 28.08.2002 at 12:02:36
 
No Marjana in Cleo, Titud je zadel in resnično je občutiti da tista kritična masa, titud je že občutna, verjemi, ker sem zgolj opazovalec, vidim.


Sirena, krilca pa mi ne morejo zrast, ker imam roge, hehehe(tole se tut rima, če prov prebereš) Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #56 - 28.08.2002 at 12:10:48
 
Grinhehe, a te lahko primem za roge? hoho, boš vidu kako ti bo lepo. hu-hu, sploh ne boš več dam šu.
za rimo ne rabiš klimo, sam da se maš fino... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #57 - 28.08.2002 at 12:31:34
 
Thot wrote on 28.08.2002 at 09:55:44:
 od ljudi ki si pravijo da so duhovni pričakoval vsaj, da te pošljejo v kur**, če ne že odgovora.


Grin Thot, khm, hehe. SI pravijo, da so duhovni?  Grin  Grin  Grin  8)

Si pravim, da sem prow fajn..... Tongue
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #58 - 28.08.2002 at 12:35:23
 
titud wrote on 28.08.2002 at 11:58:16:
Problem se dejsko zna pojavit, ko bo kakšen  klan dosegel 'kritično maso' pa vsem posmeznikom uturil svojo skupinsko ideologijo in jih po lastni klanovski logoki sortiral druge po klanih glede na karkoli, pa magari 'duhovnosti'.  


Jaz se ne bojim kriticne mase tukaj gor ali vsiljevanja neke skupinske ideje, ker mislim, da smo vsi precej mocni individualisti, z dovolj zdravim razumom in obcutki, da nas ne potegne v neko skupnost, ki nam ni spontano na kozo pisana. Nas ne vidim vec kot najstnike, ki iscemo odobravanje na vsakem koraku zaskrbljene za svojo samopodobo v drugih oceh.
Edino, kar me zaskrbi je to, da praznimo tolmuncek lepe energije, ki obliva nas forum. Do zdaj smo jo uporabljali ustvarjalno za graditev, sirjenje sebe, pomoc sebi in drugim, razumevanje, razglabljanje. Nesoglasja in nerazumevanje pa jemlje isto energijo, naso energijo, ki jo z ljubeznijo sem gor prelivamo, ampak je ne uporablja za gradnjo, pac pa izgublja skozi konflikte. In manj ko je energije, manj je nas in manjsi smo, manj volje nam ostane, manj pripravljenosti da razumemo in pustimo ljudem ostati, kar so. To, ce smo razlicni, sploh ni noben problem, problem nastane, ko nas zacne to motit.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #59 - 28.08.2002 at 14:06:50
 
Devi wrote on 28.08.2002 at 12:35:23:
Jaz se ne bojim kriticne mase tukaj gor ali vsiljevanja neke skupinske ideje, ker mislim, da smo vsi precej mocni individualisti, z dovolj zdravim razumom in obcutki, da nas ne potegne v neko skupnost, ki nam ni spontano na kozo pisana. Nas ne vidim vec kot najstnike, ki iscemo odobravanje na vsakem koraku zaskrbljene za svojo samopodobo v drugih oceh.
Edino, kar me zaskrbi je to, da praznimo tolmuncek lepe energije, ki obliva nas forum. Do zdaj smo jo uporabljali ustvarjalno za graditev, sirjenje sebe, pomoc sebi in drugim, razumevanje, razglabljanje. Nesoglasja in nerazumevanje pa jemlje isto energijo, naso energijo, ki jo z ljubeznijo sem gor prelivamo, ampak je ne uporablja za gradnjo, pac pa izgublja skozi konflikte. In manj ko je energije, manj je nas in manjsi smo, manj volje nam ostane, manj pripravljenosti da razumemo in pustimo ljudem ostati, kar so. To, ce smo razlicni, sploh ni noben problem, problem nastane, ko nas zacne to motit.


Ditto. Smiley


Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5