Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 13882 times)
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #30 - 28.08.2002 at 10:15:52
 
Oh ma ne sirena, niti slučajno na inteligenco, ker tega ne morem soditi, prej je bilo mišljeno na duhovnost in sprejemanje in tralalalal, saj veš te zadee, ki jih govorijo in ne živijo.
Lp
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #31 - 28.08.2002 at 10:18:44
 
sirena.. hehe, ti kar bodi prostaska, me nic ne moti. clovek vsaj direkt in na hiter nacin dobi servirano informacijo.
A da nimam dlake na jeziku... To res ne, se mi pa vcasih kaksna med zobmi valja... Smiley

To, kar je Thot reku sem jest mislu z ignoranco. Poleg tega lahko dodam se obracanje besed oz. napacno razumevanje napisanega. Seveda so tukaj olajsevalne okoliscine, ker je napisan stavek drugace dojemljiv, kot izgovorjen, sam vseeno.

Ce cist lepo pogledamo moj prvi post.
Kaj je narobe?
Kaj se dogaja?
Zakaj folk "odhaja" oz. manj pise.

Ja klinc no, bl mal vas je direkt odgovoril na to. Pol bom pa na konc koncev dubu se servirano, da spet neki drkam folk v glavo in iscem prepire s svojimi provokacijami....

Bi lahko reku, ja, da se tko pocutim kot tist desc, ko pride domov, udari s pestjo po mizi in rece:"kdo je gospodar te bajte?" Pa ga baba useka, da se u luft ubrne in z jokajocim glasom desc odvrne:"A zdej pa se vprasat ne smem?"  Grin
Pa dobr, to se mal hecam. Sam res je tisto kar ljudje pravijo, da na eno samo samcato vprasanje bedaka (v tem primeru mene) ne zna odgovort 100 modrecev (v tem primeru ostali).

Pa brez zamere, no....
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kaj se dogaja?
Reply #32 - 28.08.2002 at 10:18:53
 
dobr si povedala marjana ... hvala


hvala tud ani seveda


Thot wrote on 28.08.2002 at 09:30:35:
A nekako imam občutek, da vseeno govorimo drugačen jezik in John se trudi, kolikor vidim, da bi se približal, da bi vas razumel, pa mu odgovarjete, kot je rekla sirena, zavito v celofan in terminologija je kur*** zadeva in namesto pogovora zopet pridemo do prepucavanja, do dokazovanja.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=stran;action=display;num=98630953...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #33 - 28.08.2002 at 10:24:15
 
ja, sej, jest sem se spraševala (čeprav, četudi bi bilo to res, nimam nobenega občutka krivde), če je Blisk pobegnu zato, ker sem ga direkt vprašala, če hoče res imeti dve babi v kuhinji zaradi KORISTI.
Ni mi odgovoril. Pa se mi ni zdel tip, ki bi bil zamerčen, a človek nikoli brez coprnice vsega ne ve.
Škoda. Zanj sem imela pripravljeno še eno vprašanje: kako mu je všeč islam, ki dovoljuje moškemu štiri žene - če jih lahko vzdržuje?
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #34 - 28.08.2002 at 10:32:15
 
Grin GrinJaz bi koj mela 2 dedca doma! Sem za bigamijo!!! Yeah,...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #35 - 28.08.2002 at 10:36:23
 
Ana tvoje dejanje ni bilo napačno, Blisk je samo na dopustu, zato ga ni.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #36 - 28.08.2002 at 10:44:59
 
Gape, zakaj pa bi uporabljali slovarje, a se ne znamo pogovarjati kot ljudje, in če nekdo ne razume, ali se ne da povedati preprosto, ali pa se vam ne da ukvarjati z ubogimi na duhu?
Laže je biti pameten za druge, kot pa za sebe. La ROCHEFOUCAULD

LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #37 - 28.08.2002 at 10:48:14
 
sirena wrote on 28.08.2002 at 10:32:15:
Grin GrinJaz bi koj mela 2 dedca doma! Sem za bigamijo!!! Yeah,...



jest rajš ne - bi morala met poj v dnevni dva fotelja z vgrajenima skretoma Grin Grin


Thot - hvala za pojasnilo, naj se Blisk lepo spočije. Bo rabu energije, če si bo poj dve ženski  v kuhinjo nainštaliral Grin Grin
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #38 - 28.08.2002 at 10:59:10
 
GrinAna, prava članica si mi ti! Svaka čast!

No, sicer ... sej smo emancipirane babnce tukile v naši lepi deželici...sej vse znamo same postorit, a ne?
Samo, nadomestki meseka...soja mi ne leži glih... pojedine taprave mam pa zlooo rada...hehe
Back to top
 
 
IP Logged
 
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #39 - 28.08.2002 at 11:01:40
 
Katastrofa!
Ful razočarana..pa kaj se greste tle gor....?
Vsak, k je gor, je zato k mu paše, če mu ne paše, gre pač stran. Tisti, ki kaj hoče, se bo potrudu in pobral po kar je pršu gor, tisti, ki je pa sam sebi zadosti...pač ne rabi ne kritike, ne napada ne ignorance...

Ful se lahko naučimo drug od druzga...ful lahko damo drug drugemu....le če hočeš dajat in če hočeš sprejemat...

Kar se dogaja zdej tukej je čisto brezpredmetno, razen v primeru, če se bodo stvari razšistile kje drugje...če se morajo razčistiti pa kje drugje, je pa mogoče dobro, da se razšičšujejo tam kjer treba.
Lahko, da sem čisto sfalila...ker ne vem, kaj vse se dogaja, ampak v končni fazi....škoda je takšenga topica za tako dober forum...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #40 - 28.08.2002 at 11:04:25
 
Cleo ja čisto si sfalila.
LP
T.
He he Ana, a ti misliš da bi jima bil kos, ali sinička? Kljub dopustu? Ne vem ne vem, tko kot ne vem, če sta vidve z sireno zrele za polygamijo. Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #41 - 28.08.2002 at 11:07:06
 
cleo wrote on 28.08.2002 at 11:01:40:
Vsak, k je gor, je zato k mu paše, če mu ne paše, gre pač stran. Tisti, ki kaj hoče, se bo potrudu in pobral po kar je pršu gor, tisti, ki je pa sam sebi zadosti...pač ne rabi ne kritike, ne napada ne ignorance...

Ful se lahko naučimo drug od druzga...ful lahko damo drug drugemu....le če hočeš dajat in če hočeš sprejemat...

Kar se dogaja zdej tukej je čisto brezpredmetno, razen v primeru, če se bodo stvari razšistile kje drugje...če se morajo razčistiti pa kje drugje, je pa mogoče dobro, da se razšičšujejo tam kjer treba.
Lahko, da sem čisto sfalila...ker ne vem, kaj vse se dogaja, ampak v končni fazi....škoda je takšenga topica za tako dober forum...


Cleo, super si povedala.  Kiss
Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #42 - 28.08.2002 at 11:19:10
 
ana... Blisk je na dopustu se en teden, se mi zdi. Smiley
Aja, je ze Thot napisal.. hehe...

Ej, sirena... a ti bi mela dva desca doma?
Prav. Se bova s Thotom (sej se strinjas, Thot, ane) prsla k tebi domov za poskusna zajcka in ce se stvar obnese, bomo gradil naprej, ce ne pac ne. Velja? Poskusna doba pac more bit. Wink

cleo... ne komplicirej.  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #43 - 28.08.2002 at 11:27:34
 
John a ne bi raje ponudil sireni dva malo bolj normalna Tongue osebka? A ja ne, ne sem se zmotil, če preživi naju, potem bo živela v raju. Grin Grin(pa še rima se Grin)
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #44 - 28.08.2002 at 11:31:13
 
Grin Grin O.K. J.D., najprej se moramo u živo povohcat... na 6 oči in 3 nosiće, pa se bomo zmenili...kaj pa klima, Primorska (laganica) klima bo v redu? Ne bo vplivala na vajino storilnost?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5