Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 7336 times)
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Ste ogljikov, fluorov ali fosforjev tip človek
Reply #30 - 16.08.2002 at 17:04:37
 

Itak je predalčkanje subjektivna zadeva.

Lahko pa skozi to, kam te je popredalčkal nekdo drug, tudi vidiš še katero drugo plat sebe, ne le tisto, ki jo vidiš ti. In se iz tega kaj naučiš. Če drugega ne, vsaj to, da je tvoj vidik vedno le subjektiven.

Meni je zanimivo, če me kdo kam popredalčka, ker mi to širi pogled. Me pa tudi nič ne moti, in tudi ne morem rečt, da je moje predalčkanje bolj pravo od nekoga drugega. Samo drugačno je, ker pač vsak gleda s svojimi očmi.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Ste ogljikov, fluorov ali fosforjev tip človek
Reply #31 - 19.08.2002 at 13:04:42
 
Zanimivo. Dokler je predalčkanje samo zabavno in ne škoduje nikomur-že mogoče. Ljudje pa se žal ne zavedajo dejstva, da ravno s predalčkanjem in nekimi opredelitvami ljudi v več skupin delajo še večji prepad med seboj in njimi...Potem pa se čudijo sami sebi zakaj se ne razumejo z drugimi. Nikoli ni dobro preveč pozornosti posvečati drugim in razčlenjevanju značajev, sam pa ostati neprizadet in nedosegljiv. Vse vede tega sveta od psihologije, astronomije do ne vem kake kemije človeških značajev še vedno niso vsega dognale. Dokler bodo tudi izjeme, ki potrjujejo pravilo, bo človeški značaj ostal ene velika zagonetka. Človeka spoznati v resnici in njegovi biti se ne da z nobeno od teh znanostjo. Spoznaš ga šele, ko začutiš njegova čustva, strahove, želje, hrepenenja, poraze, uspehe...pa še kaj...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3