Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 15193 times)
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: najdi sreco v sebi
Reply #30 - 12.08.2002 at 10:32:44
 
Blisk če bi se sprejel, bi mogoče opazil sam pri sebi da nisi nasilno bitje, kot bi si ti mogoče želel biti. PA prosil bi te da se ne loviš na besede, ker se mi ne da na veliko razlagat, včasih obstajajo tudi harikiranja veš? Počneš tisto kar ti paše, s tem da ne omejuješ drugih-tako bi morali živeti, samo dokler boste večina živela po planu drugih, se bomo pa drugi lepše imeli, tako pač je.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: najdi sreco v sebi
Reply #31 - 12.08.2002 at 11:47:46
 
Eh vidiš Thot, ti se neprestano loviš na besede ker si zopet napisal bedarijo.
Mi živimo tako kot želijo drugi, ja to bo to, zato ker ne bom enga povozu, ker ga nočem prizadet njega in njegove familije, pa bi ga rad povozu.
Kdo pravi da ljudje nismo nasilna bitja, tako klal bi in ubijal, da bi ti to že prišlo v veselje, samo postavil bi te nekaj let nazaj v Vukovar ali kakšno podobno mesto.
Ljudje smo prekleto nasilna bitja, ampak to smo večina zatrli in preusmerili v druge dejavnosti, koristne za nas, dokler ne pride čas preživetja, pol je samo eno, ali jst ali ti.
Sorry jst bi še živel, zato raje ti.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: najdi sreco v sebi
Reply #32 - 12.08.2002 at 11:58:47
 
No no Bliskec dragi, pa ne razburjaj se. Ok ti bi verjetno ubijal, tudi prav. Mene bi postavil v Vukovar? Zakaj, kaj pa naj jaz počnem tam? JAz sem tu. A bi mogoče hotel da bi bil jaz nekdo drug, jaz to ne bi rad. PA če že gledaš vojno. Jaz se ne bi boril. PA ne da me je strah, mislim da sem dokaj adrenalinski človek in prevečkrat postavljam svoje zmožnosti pod drobnogled, a da bi ubijal nekoga zaradi te potrebe kot jo imaš ti, ker mi je nekdo povedal da je to dobro? Ne hvala.
Pa tisto z avtom sem ti odgovoril, pa ti še enkrat da boš končno dojel, ne ne boš nekoga povozil, ker ti je nekdo tako rekel, ampak zaradi tega ker ljudje-normalni-nismo nasilna bitja.
Boš pa razmišljal kot drugi hočejo, to pa ti boš.
RAzumljivo sedaj?
Pa moje bedarije so moje bedarije, zato se ti ni potrebno z njimi obremenjevat. Pač jih ne beri, če ti niso povšeči. Mene tvoje zabavajo.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: najdi sreco v sebi
Reply #33 - 12.08.2002 at 12:01:46
 
Thot, zakaj obrnesš eno stvar čisto drugam, kot je bila namenjena.
Nisem pisal o tem, da bi te spreminjal obračal itd.
Hotel sem ti povedat, če bi bil prisiljen v to, ali boš živu ti ali en drug človk, bi tistega človeka ziher ubil, če ga ne bi bi ti umrl, razen če ti ni za živet, pol je izid jasen.
Preveč greš v extreme debatiranja, zato ti tud jst pol navajam extremna dejstva.
In pol jst izpadem čuden, zato o tem ne bom več debatiral.
Ker jst nisem nasilen človk niti najmanj, še mravlo mi je težko pohodit, kje da bi moral kakšno žival ubit, za hrano, kaj šele kakšno osebo, bognedaj!
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: najdi sreco v sebi
Reply #34 - 12.08.2002 at 12:09:27
 
Ne ne vem kam obrnem, resno ne Blisk. Kaj bi bilo če bi bil v vlogi tistega človeka? Ne vem, ker nisem bil tam. Lahko sklepam, kjer pa je 50:500 možnosti pravilne odločitve. KAr lahko pa sklepam 100% je to da se ne bi boril in bi šel. V primeru da bi me kdo napadel tukaj, tudi ne vem,. ker lahko zopet predvidevam, prav tako kot ti. Ne vem kaj želiž ti povedati resno. Prebiram tvoje teme in brez zamere imam kar občutek, da si pripisuješ sposobnost vživljanja v druge ljudi. Ne vem zakaj si lahko prepričan kaj bi storil. Mogoče ker te to zanima, ali pa mogoče ker si nagnjen k temu. Ne vem, ker ne želim analizirati.
Govorim lahko samo o sebi in to počnem.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: najdi sreco v sebi
Reply #35 - 12.08.2002 at 12:22:03
 
Alja me veseli, da si se malce potepala. Ravno to sem ti želala povedati, da človek mora ven v svet, da pozabi nase...je že res, da je bolje, da se takrat nekoga drži za roko, ko greš v svet...ampak boš vsaj na ta način spoznala nove ljudi. Ko odvrneš pozornost stran od sebe, se ti življenje kaže v večih možnostih.
Sprejti sebe. Hmm...veš zame osebno je to podobno, kot takrat, ko se zazreš v ogledalalo. Svojo vrednost lahko spoznam samo takrat, ko se moja podoba odseva v drugih...ni tako zamotano veš, kot se bere. Če nekoga osrečim s svojo pisotnostjo, osrečim s tem tudi sebe. Tudi če v nekomu zbudim pozornost, je to že nekaj. Sam s seboj biti je najslabša variata od vseh. Alja kar pogumno se potepaj naprej...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
alaj-alja
Guest




Re: najdi sreco v sebi
Reply #36 - 12.08.2002 at 14:50:57
 
hvala Angel, zlata si, kot angel hihihi ...   Wink, vedno napises "pravi" odgovor.  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: najdi sreco v sebi
Reply #37 - 12.08.2002 at 16:59:08
 
Ko bi bilo le res...vseeno hvala!
Pravijo Alja, da je sreča kot metulj...
šele ko pozornost odvrneš drugam...
ti lahno sede na ramo...
Ah metulji...srečna bitja!
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: najdi sreco v sebi
Reply #38 - 12.08.2002 at 20:54:09
 
Quote:
Svojo vrednost lahko spoznam samo takrat, ko se moja podoba odseva v drugih.


Saj se moja podoba vedno odseva v drugih.

Razen, če ta odsev  vidim le takrat, ko to želim videti.
kot na primer :
Quote:
Tudi če v nekomu zbudim pozornost, je to že nekaj.

Ta želja pa izhaja iz egota, torej s tem le krepimo svoj ego.
Na tak način pa sigurno ne moremo spoznati svoje prave vrednosti, ampak ostajamo vedno le v okvirjih in nezadovoljni z ljudmi in s sabo.


Torej, zakaj se truditi, da v drugih zbudimo pozornost in upati na srečo, če pa je:

" sreča kot metulj...
šele ko pozornost odvrneš drugam...
ti lahno sede na ramo..."

Pa veliko sreče. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: najdi sreco v sebi
Reply #39 - 12.08.2002 at 22:22:16
 
Robi ti si moj angel, ki me čuva...znaš kopirat delčke mojih postov in me vedno najdeš, ko se zapletem v klobčič lastnih besed...Thanks. Naučil me boš nekaj novega...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: najdi sreco v sebi
Reply #40 - 12.08.2002 at 22:26:36
 
Grin
Jst mam svoj EGO vedno v hladilniku na hladnem, zjutraj ga zmešam z sport musli in imam odličen zajtrk, prav obožujem ta moj jogurt EGO.
Cheesy
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: najdi sreco v sebi
Reply #41 - 12.08.2002 at 22:40:50
 
Očarljivo, duhovito. Jaz pa sem svoj ego nekje davno nazaj zapletla v besede, jih pisala, brisla in ponovno pisala. Na koncu sem se zapletla v klobčič zamotan in nerešljiv...In razrešil ga je Robi!
Nočka Blisk! Kaj če greva midva spat, da bova jutri lepa?
angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3