Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 15169 times)
alaj-alja
Guest




Re: najdi sreco v sebi
Reply #15 - 08.08.2002 at 15:35:25
 
saj se ne zapiram, hodim ven, imam prijatelje ... ni panike. Ukvarjam se z veliko stvarmi.
samo ne vidim smisla v vsem tem. Manjka mi ljubezni, moske ljubezni.
Jaz bi rada imela fanta, ki bi me imel rad, ki bi me pobozal po laseh, mi dal lubcka, se skupaj zbudil z mano ... to pogresam.
In ko se z fantom razideva, se samo spomnim na to, kako sva bila srecna in to pogresam ...
z prijatelji se lahko tud objames, ampak to ni isto, se strinjate?
kaj pa vem ...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: najdi sreco v sebi
Reply #16 - 08.08.2002 at 15:40:32
 
Alja.alja, mi zaupaš čeprav vem, da se dam ne sprašuje tega, samo jaz sem kmet, pa mi je bonton tuj, pa vseeno vprašam, koliko pomladi že šteješ?
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
alja-alja
Guest




Re: najdi sreco v sebi
Reply #17 - 08.08.2002 at 15:46:34
 
saj ni panike ne skrivam svojih let, 29 jih imam.
Pred kratkim sva se razsla z fantom, zato mi je tako bad.  Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: najdi sreco v sebi
Reply #18 - 08.08.2002 at 16:05:06
 
[color=Blue][/color]Leta pri nesreči nimajo prav veliko teže. Človek je lahko nesrečen pri 20 ali pa 40. Poznam najstnike, ki si osamljeni in nesrečni.
Mislim, da si nesrečna, ker potrebuješ kot si napisala pravo ljubezen, ki jo še nisi našla. Samo veš, doma med štirimi stenami jo pa tudi ne boš. Žal bo treba v svet. Zbrcat sebe in pomest za seboj ranjena čustva. In tisto kar pišeš...veš ljubezen je seksi in zapeljiva dokler človek ne živi skupaj...ni isto zbudi se ob nekom in ga gledat po cel dan, kot pa videti se po nekaj ur na dan, ko si ves svež in lep...Ne vem, če me razumeš, prav nič nisem zavila besed v celofan. Mlada si in vse najlepše te šele čaka. Verjemi. Naj odpišejo pa še moški, če se mogoče motim. Požljive ženske postanejo v zrelih letih...
Ne isči sreče na netu. Samo navidezna resničnost je to. Te lahko vprašam zakaj si v tem lepem sončnem poletnem popoldnevu še tukaj?
Benti angel, sej ne vem, kaj pa ti tud tuki delaš!
Lepo popoldne!
Angel
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: najdi sreco v sebi
Reply #19 - 08.08.2002 at 16:14:12
 
Angel, leta nimajo pri nesreči nobene veze.
Zakaj pa je to napisano? Pa saj me je samo zanimalo, ker je pač Alja danes napisala veliko, pa nekako nisem našel vzorca, mogoče ženske teh info ne potrebujete, ker se lažje vživite, jaz pa jo, žal.
Pred kratkim se je razšla s fantom. Kaj išče tukaj? sočutje, tolažbo, soljudi-pa saj si ti ženska, bi jo lažje razumela kot jaz Grin( pa brez zamere Angelček).
Alja je pa vse res kar je angel napisala. kaj delaš tukaj na tako lep dan. Verjamem da ti je hudo, da ti je težko, samo to kar ti lahko ponudi sonce in narava, ti mi ne moremo dati. Mi ti lahko zmešamo glavo še bolj kot jo imaš. Z našimi iskušnjami z našim mnenjem.
Sonce pa ti izbistri misli. Veter ti da polet.
Dihaj. Veseli se. Pa saj ni tako hudo.
Pač nista bila za skupaj. Resno poglej s te perspektive, če bi bila, ne bi bila naarzen, kajne.
Pojdi ven, spoznavaj ljudi, spoznaj moškega ki ga iščeš.
MOški na netu pa so itak vsi mozoljasti pubertetniki, kajne Angel(hec)
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: najdi sreco v sebi
Reply #20 - 08.08.2002 at 16:21:24
 
Ne, ne Thot...to pa ne! Se opravičujem! Nisem hotla nikogar užaliti! Tukaj gori niso nobeni pubertetniki. Vem to, na drugih forumih pa so.
Thot povej, zakaj pa ti nisi na sončku? Tud rad pišeš?
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: najdi sreco v sebi
Reply #21 - 08.08.2002 at 16:37:22
 
Hehehe, angel, sej se ti ni treba opravičevat, včasih rad malo  špiknem. Zakaj pa jaz nisem na sončku? ato ker sem v službi Grin. Sem bil dopoldan na sončku. PA tudi rad piše, oh to pa zelo rad, a se ne vidi???? Grin
PA ti?
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: najdi sreco v sebi
Reply #22 - 08.08.2002 at 16:45:15
 
Ja rada pišem, pa na moč rada sem tud na sončku...sej veš, ni jo čez zagorelo polt...potem ne rabiš nobene kozmetike, pa nobene ne vem kakšne energije, ker jo imaš...v sebi...pa na sebi...angelsko!
Kar se pa tiče pisarij. Dokler me osrečujejo, pišem...dokler lahko vsaj komu s pisano besedo prikradem nasmeh na usta...tudi. Dokler lahko povem kaj mislim, tudi...Ko pa tega več ni... izgubi vse svoj smisel.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: najdi sreco v sebi
Reply #23 - 08.08.2002 at 21:55:08
 
Moje razmišljanje...

Verjamem, da lahko podarim komurkoli "le" tisto, kar jaz sem. Naj bo to oseba, v katero sem zaljubljena, prijatelj-ica ali zgolj Nekdo.
Srečna sem, ker sem jaz. Rada se imam, ker sem, kakršna sem. Rada se imam ravno zaradi tistih lastnosti, ki so me včasih pri sebi motile. Rada se imam, ker si dovolim biti jaz in ker si dovolim živeti sebe. Rada se imam, ker si odpuščam. Rada se imam...

Srečna sem, ker sem samska. Tako, kot sem srečna, ko sem "srečno" zaljubljena.

Želja mi je deliti vse tisto lepo in malček manj lepo v sebi z nekom. Želim si deliti srečo!

Ne verjamem, da bi lahko bila z nekom srečna, če sem nesrečna sama s seboj. Sama s seboj v smislu, da se ne bi sprejemala, se imela rada,...

Živim Življenje tako, da mi je lepo in lepše. To je še ena stvar več, ki me osrečuje. V mojem Življenju so ljudje, ki so mi zvezdice, sončni žarki,... Srečna sem, ker so!

Še ne tako dolgo nazaj se tega nisem zavedala (niti se nisem želela...), vendar si šele sedaj dovolim zaljubiti se oz. "najti" Tistega Nekoga.
Vse prejšnje zveze so bile (zame osebno) kot nekakšna priprava na Ljubezen, po kateri hrepenim, odkar pomnim.

Mogoče ti moje razmišljanje ne bo v prav veliko pomoč...
Se ti pa zahvaljujem, ker si odprla ta topic, da sem ga lahko napisala! Smiley

Kiss Kiss Kiss

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: najdi sreco v sebi
Reply #24 - 09.08.2002 at 12:25:11
 
Ahm.... Angelcek,  apol nej desci mal pokomentiramo?

No, tkole je... Alja, ne mi zamert, sam res mas se vse pred sabo, ceprav mislis, da bos jutri 30 in ojej, pol bos pa za odmet... tud pod razno ne! Si cist lepo v najbolj pozeljivih letih.. ja sej vem, bejbike pri 20ih, imajo najbrz bolj sexy postavco.. pa? Mislis, da imamo moski zensko samo za fukaski objekt? Ce bi blo tko, bi bilo vecino zensko po 30. samske, pa je mal drgac, ane?
In naj mi 20 letnice ne zamerijo... Wink

Zdej te mogoce mal u podn tlac izguba tvojega partnerja, ki je bil najbrz kar nekaj let ob tebi. Ja jebi ga.. kar je blo je blo.. gremo dalje. Je to tezko poslihtat? Men ni blo nikol.. OK, sem desc in drugac razmislam in drugac obcutim... sam vseeno se da, sam mal se je treba potrudit. Smiley

Le pogumno naprej!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: najdi sreco v sebi
Reply #25 - 12.08.2002 at 08:31:02
 
Alja, a ni boljše zdej, kot pa pol, ko boš imela družino in se pol razšla s tipom.
Še vedno maš vse možnosti.
Sej je vsak kdaj šel čez to fazo, ko greš narazen in bi vse naredu, da partner pride nazaj, ampak če ne gre, pač ne gre, greš naprej, saj je še tolk ljudi na svetu.
Sploh pa ti neki povem, vsak naslednji partner k pride je boljši od prejšnjega, v vsakem pogledu.
Trust me I know!
Wink
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
alaj-alja
Guest




Re: najdi sreco v sebi
Reply #26 - 12.08.2002 at 09:24:54
 
hvala, hvala za odgovore ... sem se malo potepala, zato nisem pisala.

Ja lepo ste napisali, mene pa vseeno zanima, kako se zaceti sprejemati, kako sprejeti sebe, svoje zivljenje ... tega do sedaj se nihce ni napisal.
Napisite svoje izkusnje.
Kiss Wink Kiss
Lep dan zelim
alja


Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: najdi sreco v sebi
Reply #27 - 12.08.2002 at 09:47:26
 
Kako sem zacel sprejemati okolico, sebe in svoj lajf?

Pa kokr se spomnem, se nikol prou hudicevo nisem ukvarjal s tem kako zgledam in kako se obnasam. Ocitno so vecino naredl moji starsi, da sem ratal pac tak kot sem in ocitno do sebe nisem prevec zahteven, ker sem si tak kot sem cisto vsec in s tem tud moj nacin zivljenja.
Kako je pa s sprejemanjem okolice? Nisem socjalna ustanova, da bi se zdej ob tla metal in sprejel vsakega, ki mi pride mimo. OK, dam mu sanso, da pokaze, ce odgovarja mojemu razmislanju in nacinu zivljenja. Ce ne, ne zgublam cajta in grem dalje. Lahko se s tem zajebem, lahko ne. Vseeno pa me prej ali slej spet sreca nov izziv, katerega lahko sprejmem ali odklonim... ma nikol ni glih dolgcajt. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: najdi sreco v sebi
Reply #28 - 12.08.2002 at 10:03:52
 
Hehe, Alja, brez zamere, a mislim da si postavila vprašanje za Dalaj Lamo Grin Kako se sprejeti? Najprej moraš najti kdo si? Kdo si ti kot oseba, brez tistih podzavestnih preprek staršev-vzgoje, brez moralnih načel, brez zakonov, vse moraš dati stran in kar ostane si ti. tudi nasprotja. Če je moralno ne sexati v trgovini na blagajni, ti pa bi to vseeno rada-to si ti. MA tega je preveč To se ne da kar povedati. Obstajajo določene bukle, ki ti jih bodo priporočili drugi, jaz sem s tem slabše podkovan Wink, vendar je tisto tam zopet subjektivna oseba, tako da....
Upam da sem kaj povedal, ker sem se trudil Grin
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: najdi sreco v sebi
Reply #29 - 12.08.2002 at 10:28:11
 
Thot, sorry amapk to si mal smešno reku, ker obstajajo določena pravila in zakoni, pisana in nepisana.
Torej če njej paše sexat na blagajni bo to počela, neumnost, reku si največjo bedarijo.
Če men paše enga povozit z avtom, pol bom to naredu, ker sem to jst.
Neumnost.
Si TI, do tiste meje k te družba sprejema, od tam naprej k te ne sprejema ne moreš več to biti TI, ampak se začne kompromis, med biti ti pa družbo.
Pa da nauš pozabu, človk je družbeno bitje in ne samotar.

Alja, ni fora v tem, da sprejemaš sama sebe, fora je v tem, da se naučiš živeti sama, pa potem dobiš sopotnika.
Sebe pa itak moraš sprejet, ker tako kot se vidiš ti, te vidijo drugi.
Če si lepa zase si za druge tudi.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3