Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 14647 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: love parades
Reply #15 - 09.08.2002 at 14:28:19
 
Svet je ustvarjen tko, da se mu z odprtimi usti čudiš:  hetero par, ki otroka  potrebuje bolj kot en statusni simbol al pa nakaj v smislu dediča  njunga premoženja, bosta otroka z žegnom  države dobila tik-tak. Noben se ne poglablja, v kašnega mulca  bosta brez ljubezni vzgojla. Dva homota pa se mata lahko blazno rada pa bi mulca imela še rajš, ker ga biološko ne moreta imet, pa bo država ignorirala kljub njunmu premožneju al pa ju clo preganjala zato, ker mu kao 'noramale' ljubezni nebi mogla nudit.

Od kdaj pa je ljubezen dvojna? Je ali pa je ni. Pa pika! V ljubezni smo vsi eno, različni so le stili njenega izkazovanja, ravno za to povedat pa hočjo homoti pa transi  parade izkoristit. Ampak enih kot da se ljubezen ne prime al pa se jim z njo prav čist nič ne odpre ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: love parades
Reply #16 - 09.08.2002 at 15:02:01
 
ja
ob takih razmišljanjih mi vedno pride na misel tista primerjava: dva mlada se stiskata nek za voglom pa se mata rada pa vsi zgroženo sikajo: da ju ni sram. In poj pride mimo general z odlikovanji na uniformi, ki si jih je pridobil s pomočjo človeškega trpljenja, mrtvimi, pohabljenimi ljudmi, razrušenimi domovi. Pa se mu vsi klanjajo in mu nekam lezejo in ga spoštujejo. Ker je fini gospod.

kdo je že preganjal homiče? se mi zdi, da Hitler. Pa je bil menda sam homič.

Poznala sem nekaj homičev, pa sem se dobro počutila v njihovi družbi.

Ja, družbo je treba delit: na tiste večvredne, ki vedo, da je istospolna ljubezen greh. Če pa že ne greh, je pa vsaj grda. Pa otroke je treba pred homiči skrivat. Kaj je pa potem na vrsti?

Pa opozorilo Andresu: nikoli v življenju me ni seksualno pritegoval ženski spol. Da ne bi prišel do napačnih zaključkov.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: love parades
Reply #17 - 09.08.2002 at 19:50:07
 
Quote:
Pa opozorilo Andresu: nikoli v življenju me ni seksualno pritegoval ženski spol. Da ne bi prišel do napačnih zaključkov.


Kaj pa je zdaj to? Zakaj pa ravno meni to namenjas, me opozarjas?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: love parades
Reply #18 - 09.08.2002 at 22:31:01
 
se strinjam... kdo lahko govori presoja ljubezen ? kdo lahko dokaže da je ljubezen med hetero parom in gay parom različna ? vsi smo ljudje, različni so samo pratnerji... pa naj bo moški ali ženska... čustva so enaka...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: love parades
Reply #19 - 10.08.2002 at 08:00:14
 
Andres wrote on 09.08.2002 at 19:50:07:
Kaj pa je zdaj to? Zakaj pa ravno meni to namenjas, me opozarjas?

Andres


mam svoje razloge

ne pozabit (vsaj jaz nisem), da si mi že enkrat v fris nekaj povedal

pa pustiva to
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: love parades
Reply #20 - 10.08.2002 at 08:12:08
 
kar se nestrpnosti tiče, tale Hanžkov komentar v današnjem Dnevniku marsikaj pove. Se strinjam z njim. Varuh človekovih pravic ima v Dnevniku vsakih 14 dni svoj prispevek o svojem delu. Takole piše med drugim danes:

Že iz svojega prejšnjega dela vem, da se nestrpnost v družbi kopiči pri posameznih ljudeh in slojih. Redko se zgodi, da je nekdo nestrpen le do ljudi, ki verujejo (drugače),  do drugih oblik drugačnosti pa je strpen.  Njegova nestrpnost se prenaša iz ene oblike v drugo - odvisno od trenutnih družbenih okoliščin.  Pri analizi podatkov javnomnenjskih raziskav , ki smo jo naredili za poročilo o človekovem razvoju, smo ugotovili tak premik nestrpnosti v Sloveniji v devetdesetih.  Ob osamosvojitvi se je nestrpnost usmerjala predvsem proti drugim: drugim narodom, veram, rasam.  Proti koncu (desetletja) pa se je preusmerila v nestrpnost proti drugačnim: psihiatričnim bolnikom, bolnikom z aidsom, homoseksualcem... Vsota nestrpnosti pa se ni zmanjšala.  Ta premik nestrpnosti laično razlagam s tem, da smo se ob času osamosvajanja  počutili ogrožene od drugih ('tujcev'), zdaj pa nič več.  In nestrpnost se je preselila drugam - k tistim, za katere posameznik misli, da ga ogrožajo.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: love parades
Reply #21 - 10.08.2002 at 10:12:50
 
Ja prav je povedal, LAIČNO.
Zakaj pa potem ljudje radi gledajo dogajanje na sodiščih in je prenekomu osebnost leta TROBEC?
TA hanžek veliko govori.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: love parades
Reply #22 - 10.08.2002 at 11:33:31
 
Nekoga oznaciti za geja ali lezbijko po moje ni zalitev. Lahko je napacna oznaka....samo zalitev... kaj pa je lahko v tem sploh zaljivega?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
RED alert
1
*
Offline

I love my GUARD ANGEL

Posts: 29

Gender: male
Re: love parades
Reply #23 - 10.08.2002 at 13:43:05
 
Men se pa gayi in lezbike kr mal smiljo. Prvič velik teži dobijo partnerja. Pol jih še ponavad v šoli zajebavajo ker so malo drugačni( še posebej se to opazi pri fantih, ki imajo punčkast karakter), no in pol še vse te scene politične k jih zapostavlajo pa folk k je proti njim. Men je to bed.
Najbol mi je blo pa bedno k sm po dnevniku vidu gay parado v Zagrebu, kjer se je zelo veliko ljudi obrnl proti njim in če ne bi blo policije bi bla štala!!
Back to top
 

Lajf je izi k pasul !!
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: love parades
Reply #24 - 10.08.2002 at 15:24:02
 
ana wrote on 10.08.2002 at 08:00:14:
mam svoje razloge
ne pozabit (vsaj jaz nisem), da si mi že enkrat v fris nekaj povedal
pa pustiva to



Khm, khm.... Ana, zgleda, da imava nekaj skupnega. Naš portir zgleda zelo rad kaj v fris vrže, pa če je res, ali ne.
Glavno, da vrže, a ne, Andres?

Ah... kako je majhen svet.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: love parades
Reply #25 - 10.08.2002 at 15:36:41
 
Quote:
mam svoje razloge  
ne pozabit (vsaj jaz nisem), da si mi že enkrat v fris nekaj povedal  
pa pustiva to


A takrat na kofetu v Storzicu?  Aha, se spomnem.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: love parades
Reply #26 - 10.08.2002 at 15:38:36
 
Quote:
Khm, khm.... Ana, zgleda, da imava nekaj skupnega. Naš portir zgleda zelo rad kaj v fris vrže, pa če je res, ali ne.  
Glavno, da vrže, a ne, Andres?
Ah... kako je majhen svet.


Nihce mi se ni rekel, da sem hinavec.  Oziroma znam biti hinavski kadar me do tega privedejo okoliscine, kar pa ze ni vec moja narava.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: love parades
Reply #27 - 10.08.2002 at 15:47:12
 
Svet je m a j h e n, saj pravim. Manjši, kot si predstavljaš.

Nekomu vreči v fris, kakšen da je, ni plod odprtosti in iskrenosti... Ali ti vidiš drugače?



Hinavščine pa ni nihče omenjal, razen tebe!!
Back to top
« Last Edit: 11.08.2002 at 20:54:30 by Amstel »  

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: love parades
Reply #28 - 12.08.2002 at 08:39:39
 
He he he, a zdej ste mene označili kr za sovražnika gejev in lezbik, sploh nimam nč proti njim, edin to, da bi posvojil otroke, ali na kakršnikoli drug način vzgajali otroke.
Em tist procent, ki ga je nekdo hotel zmanjšati, gayevskih in lezbičnih nagnjen ni manj kot 10 procentov, ker sem jst štel sem še bisexualce, za te pa priznam, da so mi totalno anti, ker to je pa že po domače špananje, jst bisexualcem pravim prenašalci bolezni od enega na drugi spol.
Kar se tiče statistike, so mislim da Angleži delali raziskavo z nekim gayevskim parom, ki je vzgaja otroka nekaj let.
Otroke j imel velike psihične probleme, v šoli je bil uspeh  slabši, ker so mu otroci nagajali, ker ima 2 očeta, kasneje so tud testi pokazali, da je bolj gayevsko usmerjen.
Sicer, men je vseen, naj majo otroke, pa če bojo zarad tega gayi ali ne, ko mene to nič ne gane, ker jst nimam nč več in nč manj od tega.
Jasno pa je da ta cel svet gre v maloro in tega se ne da ustavit.
Roll Eyes
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: love parades
Reply #29 - 14.08.2002 at 21:04:59
 
da bi bil zaradi dveh moških staršev otrok gejevsko nagnjen ? absurdno

a ni gensko pogojensko ? biti gej ali lezba ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4