Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 
(Read 20536 times)
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: pricakovanja
Reply #75 - 06.08.2002 at 21:43:20
 
ja jaz tud še ful pričakujem od življenja morda celo kdaj preveč...  hmmm

brez pričakovanj itak beda...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: pricakovanja
Reply #76 - 07.08.2002 at 10:58:57
 
[color=Blue][/color]Na svet, stvari in ljudi gledam včasih kot nesrečna žrtev nesramnega tatu...ali pa kot pustolovka, ki išče svoj zaklad...Mogoče pa ni res, kar pravi večina:<Kadar si nekaj na moč želimo, da se ti  bo to izpolnilo...!> S svojimi mislim privlačimo slabo ali pa dobro. Potem si včasih mislim, da tudi premišljevanja ne peljejo nikamor... Zamotajo te v svet, kjer je samo gora vprašanj in zakajev...odgovorov pa ne.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: pricakovanja
Reply #77 - 07.08.2002 at 11:28:04
 
Angel, preveč razmišljaš, pa se tvoje misli vrtijo v krogu, s tem pa tudi tvoje življenje.
Saj je že dolgo jasno, da naše misli vodijo naše življenje.
Torej razmišljaj pozitivno in samo v eni smeri, pa bo življenje tud takšno.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: pricakovanja
Reply #78 - 07.08.2002 at 11:42:00
 
[color=Blue][/color]Hvala Blisk! Mogoče...boš izdal uno skrivnost? Kaj pomeni: <I love YaBB16-SP1>? Neka tajna formula nečesa...česa? Dej no, prosim lepo!
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: pricakovanja
Reply #79 - 07.08.2002 at 12:16:30
 
EEee.... ste se pa razpisali in to prav fletno.
Evo mene... bom se jest kej prdodal.

Najprej mojemu Angelcku odgovor na vprasanje, ki ga vztrajno postavlja Blisku. Tist YaBB je pac ime za programcek oz. skripto, pod katero laufa forum. Une cifre so pa samo verzija tega programa. YaBB pa dejansko pomeni Yet another Bulletin Board - se mi zdi. Smiley Nic matematike torej.

Blisk... a da bi te jest zdej ucil odvodov in bos to poplacal tam, kjer bomo pir odvajal v un gostilni? Jest pivo odvajam na WC-ju, le kerga hudica mas ti zdej v mislih men na WC-ju odplacevat, a?  Grin (Sem razumu, kdaj bi pa sli na pir?)

Pa naj se vrnem nazaj k Angelcku. Ves, lepo, da si napisala, kaksnega moskega imas v okviru svojih idealov. Nocem ti srat po glavi, le mal se bom pohecal. OK? THX.
Podobno debato, kot jo imata vidva s Thotom sva imela enkrat s frendico (2 leti nazaj), ki je bila samska in se vedno je. Ni to pravilo a vseeno. Nastevala mi je, da more desc bit vecji od nje, kokr tolk dobr zgledat, sportne postave, da je mal romantika ampak, da zna rint skozi zivljenske tezave pa da naj bi rad hodil v gledalisca, smucat, na sprehode, da obvlada gospodinjska dela in da bi blo fajn, ce bi mel tud kej pod palcem pa vsaj kak manjsi avto in nazadnje, da zna fukat. Fajn. Moj nasvet je bil, da naj se z 20. naenkrat okol podi, ker takega deckota ni. Oz. so ja, na zacetku, pol se pa to obrne cist v druge vode. A ni boljs, da ti tip kuj rece, da se mu jebe za hribe in sprehode, kot pa da cez eno leto zacne sitnarit. Jebi ga.. deklica je se vedno sama in bo najbrz se neki casa tko, ker je ratala prezahtevna in svojega princa ne najde. Poleg nje se pa podi en kup odlicnih mladicev, ki jim sicer neki od nastetega manjka, a so godni za zenitev in znajo bit dobri mozje in ocetje - a kaj klinac ko en nima fleta, drug nima dobre sluzbe, tretji nima tega, un nima unga... Pol se pa pejt... Smiley

Kaj pocnejo z nami nase mame in kaj potem nasa dekleta in zene?
Ce pogledam mal nazaj lahko recem, da je blo podobno kot pri Thotu. Sem recimo kej naredu, kar frendu ni blo prav, bumf okol uca, jest pa u jok in mami, mami... Pa sem dobil nazaj servirano, naj se sami zmenimo, le da sem sam prisel dokaj hitro do tega, da lepa beseda lepo mesto najde, batine pa vracej z batinam. Torej. Bumf nazaj. Sicer sem ves plav okol hodu, a vseeno mi je glava ponosno stala na ramenih, ker nisem vec klonil pod silo mocnejsega. Zdej ce je to dobro ali ne.. kaj vem... Tko so me vzgojil in marsikatera deklica me je hotela spremeniti. A mene? Ja koji kurac mi pa fali, da me hoce spreminjat? Ce ji tak kot sem nisem vsec.. pokej draga! Preprosto. Take me, or leave me. Smiley
No pa se je le konec koncev nasla ena, ki ji tak cist odgovarjam (baje)  Wink

Solze. Ne, da bi se jih branil, vendar vem, da vzbujajo socutje in to nekateri pridno izkoriscajo. Nazadnje sem jokal zaradi zalosti pri 18. Kasneje ne vec. Od srece jokam vedno, kadar me pobira od smeha, a prave solze srece sem nazadnje potocil pred cca 4. meseci, ko se mi je rodila hcerka.

Morm pa priznat in to lahko povem cist javno, da se mi tale Angelcek zdi zelo simpaticna osebica. Jo bo treba spoznat. Kaj, ko bi jo zvelk na kak piknik al pa na pircek Ko smo glih pri pricakovanjih... bom kr reku, da nekak pricakujem, da angelcek tega povabila ne bo odklonila. Se mogoce motim? Wink

PS. Neki je blo govora o materializmu in sreci. Ce sebe pogledam, bi bil prou srecen, ce bi fasal kakih 100 mio SIT na Lotu in lahko garantiram, da se ne bi spremenu. Pa tud mocno si to zelim, a zelja se ne uresnici. U kermu zajcu pol grmi tic? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: pricakovanja
Reply #80 - 07.08.2002 at 14:36:30
 
John_Doe


100 mio. SIT ?
ja pa bi menda kar pozabil na duhovno rast, in se prepustil ugodju materialnega sveta a ne ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: pricakovanja
Reply #81 - 07.08.2002 at 14:41:26
 
Delfin... ja kaga se pa zamadim? Wink
Prou nc, ane?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: pricakovanja
Reply #82 - 07.08.2002 at 17:24:22
 
[color=Blue][/color]J.D. hodomušno, očarljivo, navihano in na moč duhovito...pa kje si se mi ti skrival tolk časa...?
Sem ostala brez besed...vsaj enkrat bom TIHO. Tvoj komentar je duhovit in prav sočen...ni kaj!
Thanks!
Lips Sealed
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: pricakovanja
Reply #83 - 08.08.2002 at 11:46:57
 
Angel wrote on 07.08.2002 at 17:24:22:
[color=Blue][/color]J...pa kje si se mi ti skrival tolk časa...?


Eee... hec je glih v tem, ker sem se premal skrival, da bi me kdo najdu in reku:"Evo ga, Johana! Tamle je!". Prevec sem letec, da bi me clovek lahko kje pocahnal in me pol zmeri tko najdu... no ja, vcasih je blo tko.. zdej je pa stvar mal zasukana.. Smiley

Drugace pa hvala za komplimentke... A zdej se morem pa s kakim pirckom odkupit za v duso pihajoce besedice? Wink

Ok, se pa bom... sej se splaca!  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: pricakovanja
Reply #84 - 08.08.2002 at 11:57:39
 
John_Doe wrote on 07.08.2002 at 14:41:26:
Delfin... ja kaga se pa zamadim? Wink


ne želim biti nevljuden, zanima pa me prevod tega od zgoraj ker se mi niti približno ne sanja kaj to pomeni Smiley

v kaki šprahi si te to napiso ? Smiley))
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: pricakovanja
Reply #85 - 08.08.2002 at 12:19:49
 
Angel, to je skrivna forumla za neskočno  pravo ljubezen, ki traja večno.
Grin
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: pricakovanja
Reply #86 - 08.08.2002 at 12:41:48
 
Delfin.. hehe...
to nej bi bila ena vrsrsta dolenjscine... pomenilo nej bi pa... "Ja, le kaj se pa zamudim?"
In ce ti se to prevedem, je slo za kontekst 100 mio SIT, ki bi si jih zelel in tvoj komentar na to, da ce bi pol zaradi denarja kar zapustil duhovno rast in moj odgovor na to, da cisto brez problema, ker me to prav nic ne zamudi. Samo sekundica, pa sem parkiran v drugem svetu. Smiley

Pa ne se mi opravicevat, ker nisi bil cisto nic nevljuden. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: pricakovanja
Reply #87 - 08.08.2002 at 13:36:01
 
Ajsi...Blisk!...skrivna formula za neskončno, popolno, večno ljubezen? Dober joke! Potem jo sama samo še malce pocukram, dodam kako aromo,  malo cimeta in vanilije, ustekleničim, reklamiram in zapakiram...pa definitivno krasno unovčim. Mogoče bi mi pa uspelo prodajat neki večen eleksir mladosti! Popolno, večno pravo Ljubezen. Celoten svet bi postal še bolj zmešan kot je, vsi bi noreli in si želeli dobiti ta eleksir v prečudežni steklenički...Naj sanjam naprej? S stokovnega stališča gledano bi znanstveniki imeli vse več dela, da o psihiatrih, ki bi žal totalno izgubili vse paciente ne pišem. Še Frojd bi se v grobu obračal...nebeško, angelsko!  Naj sanjam naprej...kot večina stvari, ki jih v lajfu potrebujemo, rabimo denar. Steklenička popolne, večne Ljubezni bi bila pa zastonj. Že res, da bi ne imela prav nobene cene, dobil bi jo vsak, ki bi si jo želel, stranski učinki pa bi bili katastrofalni. Recimo: neprimerni za pedofile, mazasadohiste, mučitelje živali, nevrotike; stroga uporaba vsem, ki so mlajši kot 18 let in starejši kot 80 let, prepovedano bi jo bilo vzeti pred vožnjo motornih vozil, zjutraj na tešče, prepovedana bi bila tudi v prevelikih količinah, v službi, šolah, zdravstvenih domovih, parlamentu in na raznih rave party-jih. Ne bom več naštevala, ker k temu lahko dodamo še marsikaj. Po nekaj dnevnem nejemanju tega čudežnega eleksirja Love, bi seveda nastopila huda abstinenčna kriza z značilnimi zanki pospešenega bitje srca, povečenega tresorja in omotice. Najvažnejše, da ne bom pozabila omenit pa  bi se brala nekako takole:
Opozorila vsem, ki jo boste, jo ali si jo želite:
<...če ti dam bombone, je malo tveganja, toda če ti dam sebe, se izročim na milost in nemilost tvojemu razumevanju in sprejemanju. Mnogo lažje je biti zaposlen, močno zaposlen in opravljati zate tisoč reči, kakor zaupno sesti k tebi in ti povedati, kdo v resnici sem, kaj v resnici čutim do tebe, sebe, glede naju obeh, najine preteklosti, sedanjosti in prihodnosti. Dejstvo je, da ti ničesar ne dam, dokler ti ne dam tega daru. Ni druge skrivnosti glede popolne, večne ljubezni...Torej predno sežete po steklenični z eleksirjem, raje pojete bombon in se zamislite...>
In vse sanje...se razblinijo. Blisk, mislim, da bo minilo še kar nekaj časa predno bomo ljudje pogruntali tako formulo...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: pricakovanja
Reply #88 - 08.08.2002 at 13:42:21
 
[color=Blue][/color]J.D. ne vem ali pišeš tudi ponoči, ali pa tko hitro tipkaš...Niti brati ne morem kaj si napisal, kaj šele odgovoriti. Priznam:<Brzina ni moja vrlina!>
Lep dan!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: pricakovanja
Reply #89 - 08.08.2002 at 14:04:30
 
Angel.. hehe... tipkam samo med 08:00 in 14:00 (recimo) in se to samo z dbema prstoma... hehe...
Ma ne pretiravej, sej tak AS pa spet nisem, da sem tolk brzi... hehe. Smiley

Drgac pa pridno jem bonbone in razmisljam o tej tvoji formuli napitka vecne ljubezni. In bolj ko razmisljam, bolj se vracam vedno na eno in isto tocko - Take me, or leave me. Preprosta zadeva. Dokler ne najdes cloveka, ki te sprejme taksnega kot si in ti njega, je vse ostalo djaba in samo matranje, pricakovanje necesa, ki ne pride. Ko pa enkrat prides v stik s clovekom, ki je tisti pravi, lahko pa samo se jes bonboncke in se nasmihas celemu svetu...

Je pa neki tud res. Nikoli se ne ve, kdaj se odnos podre. Lahko ga prekini smrt, druga oseba, ali pa sama sprememba karakterja... nikol se ne ve in pol moja teorija o vecni ljubezni izpsri, kot jutranja meglica... pof in ze sem sam s svojimi bonboncki.. ampak... da bi zdej clovek razmisljal in gruntal in se smilil sdam sebi je mal hecno. Sej bonboncke mas, le nekomu jih je treba spet ponudit in ce jih zavrne gres dalje toliko casa, dokler spet ne najdes nekoga, ki jih sprejme...

No, zdej pa ze jest tole mal ornk bluzim in ko je tolk govora o teh bombonih mi je se cukr padu... Smiley Pa nic koristnega nisem napisal... Jejhata, jejhata...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8