Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 13881 times)
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Kaj se dogaja?
27.08.2002 at 08:27:49
 
Ja, kaj se dogaja?
Pa ne tko na splosno, ampak kaj se dogaja z vami in tukaj na forumu?

Zadnje case opazam, da letijo samo se polena ke na okol in morm ornk merkat, da mi kaksen ne zleti v glavo. Pa dobr, jest sem navajen, sam vsi pa niso.

Skorej bi lahko trdil, da eni uporabniki pridno zapuscajo ta forum. In to so uporabniki, ki so veliko prispevali k celostni podobi. Kje so?

Kaj se je zgodilo?
Kaj se dogaja?
Zakaj je do tega prslo?

Lep dan vam zelim!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Kaj se dogaja?
Reply #1 - 27.08.2002 at 08:40:30
 
Katere porabnike misliš?

In kdo meče polena, jest bi jih z veseljem rabu za novo zimsko sezono, če pa kdo naredi trske okrog pa še bolj...

Kaj če bi rekl kako o imenih.

Je pa po mojem mnenju kriva luna.

Če ni luna pa Pluton, če ni on bo pa Mars....

Je tko da je to svoboden forum in kar se tiče polen, no ne vem, daj kak link, kak namig, pa bomo sklofal tistega, ki nima sekire s seboj....

Back to top
 
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #2 - 27.08.2002 at 10:40:51
 
WinkFolk, zbermo polenca skupaj, pa zakurmo en kres za 1. maj, pa spečmo krompirčke, pa pozabmo na prepirčke!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Kaj se dogaja?
Reply #3 - 27.08.2002 at 11:05:21
 
a nebi kar nov praznik uvedli.

Dan društva Sonce, od 1.januarja do 31.decembra...
pa kresove kurli vsevprek
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #4 - 27.08.2002 at 11:39:06
 
Quote:
Zadnje case opazam, da letijo samo se polena ke na okol in morm ornk merkat, da mi kaksen ne zleti v glavo.


Saj ta polena, letijo iz glave. Grin

To je pač čiščenje. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #5 - 27.08.2002 at 12:22:01
 
Hmm, čiščenje z napadom, hmmmm.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #6 - 27.08.2002 at 12:32:23
 
JD... such is life.

Kot je bilo rečeno, forum je svoboden. Vsak ostane toliko časa, dokler čuti, da ima kaj povedati. Ali dokler dobiva to, kar rabi. In seveda, včasih dobimo tudi to, česar ne rabimo.
Odmik od tega, česar ne rabim, je po mojem mnenju naraven.
Vsak ima pravico do izbire, na kakšen način in v kakšnem ritmu ali sploh želi, napredovati.

Sem pa prepričana, da vsakdo, ki misli, da bo z vsiljenimi poleni dosegel, da se bo zakuril notranji ogenj, se moti.

Seveda, če gre za polena, ki izhajajo iz glav oz. tako famoznega čiščenja Ega ( Wink) potem bo ogenj visok, visok.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #7 - 27.08.2002 at 14:04:50
 
Hmm, vsak ostane kolikor hoče in forum je svoboden?
Ne vem Amstel, jaz kot obiskovalec, nimam tega občutka. Ti ppovem nekaj objektivnih o tem forumu? Če se strinjaš z večino, potem je dobro, če se ne strinjaš, pa si kmalu napaden in ko argumentov za napade zmanjka si ignoriran. To se tebi ne dogaja, ker si tukaj že ikona, zato pa povem jaz, ki sem dokaj nov in sem se navadil na stvari kot so, ker je tako kot je rekel John, ja če si močen ni problema, samo koliko ljudi tukaj lahko trdi, da so toliko močni, da jih ne gane celo niti ignoranca?
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kaj se dogaja?
Reply #8 - 27.08.2002 at 14:16:11
 
Kakor jaz to vidim bo prislo do nekih sprememb. Vzroki so:  Jemanje s preveliko zlico naenkrat, torej veliki zalogaji, veliki apetiti, premalo aktivnosti.  
Zadnji stavek sem namenil izkljucno o tem kar se dogaja v ozadju foruma, med posvecenimi, v drustvu in okoli drustva, pri Pozitivkah, ki  so se vedno v casu ko mater dozivlja bolecine abortusa.
Ce je kdorkoli od vas na forumu migal v kaksni od kultuirnih ali poslovnih smeri vam je jasno, da so to vse projekti, ki vsak za sebe zahteva dolocen cas.  Pri forumu, drustvu, Pozitivkah je bilo drugace.
In srecen sem, da kljub vsemu ta forum ni ostal spletni odpadek.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #9 - 27.08.2002 at 14:19:44
 
Thot, tko kot si reku...
Midva (pa najbrz se Blisk in se kdo bi se najdu) nekako spadava v isti klan in sva vec ali manj bombardirana tko al pa drgac... ker naju to ne gane, naju ignorirajo. Tud OK. Sej ni frke.
Ja, Amstel je ikona tega foruma in morem rect (na glas), da mi zenska prav sede. Zgodil se je pa tud to, da ko se naju ze tolk cajta ignorira, si je treba novo zrtev najdt za svoje napade in tud Amstel so prav lepo napadal, kar jest razberem iz topika Dilema.

Zdej se bojo doticni napadalci najbrz javl in rekl, da to ni res in da niso nic slabega s tem mislil in kaj jest vem kaj se...
Do I care? Nooooo...
To je pac le moje opazanje in o tem se mi ne da razpravlat na dolgo in siroko, sploh pa se mi ne da zdej brat kakih razlag, da to ni res itd, itd v tem stilu...

Edin hecn je to, da v vsem tem povelicevanju duhovnosti in stremenju k boljsemu jutri folk se vedno napada. Ja, jest tud napadam, sam pozablate, da nisem pristas vasega klana za boljsi jutri in zarad mene me lahko zarad te izjave zacnete spet sesuvat in neki kontra prepricevat, jest bom se vedno isti - jebiveter. Smiley

Fajn uzivejte se naprej....  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #10 - 27.08.2002 at 14:26:55
 
Andres prihaja do razdora med pozitivkami, razumem, saj imamo vsi kdaj pa kdaj probleme, samo reševati na tak način ni pravilno, sploh pa do ljudi ki nič slabega nočejo. In kakšne nerešljive težave so lahko sploh tako hude?
LP
T,.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj se dogaja?
Reply #11 - 27.08.2002 at 14:56:03
 
Quote:
Edin hecn je to, da v vsem tem povelicevanju duhovnosti in stremenju k boljsemu jutri folk se vedno napada. Ja, jest tud napadam, sam pozablate, da nisem pristas vasega klana za boljsi jutri in zarad mene me lahko zarad te izjave zacnete spet sesuvat in neki kontra prepricevat, jest bom se vedno isti - jebiveter.


Ok., vetrojeb, po moje tud nis tolk skuliran, kot misliš, da  si. Če ne drugega moraš vsaj  veter imet, da ga lahko vanjga vtikaš. Šele, če je zrak mal razburkan, ga  začneš ven vlečt. Če je miren, koj začneš s čim opletat, da ga razburkaš.

Skratka, tud ti tko kot nas večina tle gor rabiš duha, ki ga skupaj gojimo, ampak za razliko od večine drugih ti misliš da duha ni, če te ne prepiha. Če ga ne moreš otipat, ga ne moreš nategnt . Ampak duh je, verjem. Objem ga pa ga ljubkuj, pa nehaj s tem poslijevanjem, če moreš,  bi te prosu. Ker jest ga lahko ljubkujem samo v miru, ko ne se ne vrtinči in beži pred posiljevalci.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #12 - 27.08.2002 at 15:02:05
 
GrinFLECTERE IS NEGUE SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO !

Potemtakem tud mene ni občutek varal, ko sem skužila že na začetku, da je tukile  KO ČE KOGA DA NADMUDRI...haha..mene pa niti približno ne prizadene ignoranca , samo nasmešek se mi iz dneva v dan širi...življenje je lepooo, če ga živiš in kar imaš na jeziku vun rufneš in ne zadržiššš...tralala
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Kaj se dogaja?
Reply #13 - 27.08.2002 at 15:09:48
 
He, he sirena, pa saj ni bistvo o dokazovanju in prepričevanju,. problem je v priznanju, če me razumeš. Žva d viv.  Grin
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kaj se dogaja?
Reply #14 - 27.08.2002 at 15:14:32
 
John_Doe wrote on 27.08.2002 at 08:27:49:
Ja, kaj se dogaja?
Pa ne tko na splosno, ampak kaj se dogaja z vami in tukaj na forumu?

Zadnje case opazam, da letijo samo se polena ke na okol in morm ornk merkat, da mi kaksen ne zleti v glavo. Pa dobr, jest sem navajen, sam vsi pa niso.

Skorej bi lahko trdil, da eni uporabniki pridno zapuscajo ta forum. In to so uporabniki, ki so veliko prispevali k celostni podobi. Kje so?

Kaj se je zgodilo?
Kaj se dogaja?
Zakaj je do tega prslo?

Lep dan vam zelim!


OK, saj vsi veste da sem blond, pa kar odkrito priznam, da sploh ne štekam o čem se tule pogovarjate.  Undecided Tako da začnimo na začetku: kdo so vsi tisti ki pridno zapuščajo ta forum?  ???
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5