Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10
(Read 133109 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #15 - 22.10.2002 at 15:52:11
 
tew številke ki jih videvamo, so sprožilci (triggerji), prav tako kot so to lahko simboli...

Najpogostejši so 10:10, 11:11, 12:12...

Takrat, ko to zagledamo se zdrznemo in nekaj nam reče...kaj se moram spomnit?...


Tudi sama pogosto videvam te številke, zanimivo pa je, da poznam veliko ljudi, ki so rojeni na isti dan, prav tako kot tudi ogromno ljudi s katerimi si delimo rojstni dan...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Stevilke - 11:11
Reply #16 - 22.10.2002 at 22:16:11
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Stevilke
Reply #17 - 22.10.2002 at 23:26:38
 
Ne poznam teh predstavljenih, kaj in kje točno so odpiral tudi na bledu?

Imam konkretno izkušnjo, da ima 11 enajstica name močan vpliv. Sama sem pri svojih 11 letih občutila  brez posebnega razloga strašno morečo klimo okrog sebe. Takrat sem bila v 4. razredu in za večino tega pri sebi bremenila tovarišico v šoli in pa mamo, a danes vem, da ni bilo to (najpomembnejše). Pri 22 ih sem imela drugo tako obdobje, ki sem ga vezala na konkretno moje stanje. Pri 33ih sem imela obdobje, ki sem ga občutila, kot bi nekam "udarla butn direktnega".
Vem da o tem čez 11 (9let) ne bi!


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Stevilke
Reply #18 - 22.10.2002 at 23:42:19
 
Quote:
Ne poznam teh predstavljenih, kaj in kje točno so odpiral tudi na bledu?

ni nč dost napisan ... under construction ... je pa napisano da je blo to tam ... near bled ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Stevilke
Reply #19 - 22.10.2002 at 23:46:08
 

Če nimamo recimo v službi opravka s številkami in če nimamo digitalne ure je možnost naleta na dve isti številki zelo  majhna. Prej, ko ni bilo toliko digitalnih ur o tem nihče ni govoril.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #20 - 23.10.2002 at 04:40:29
 
ja mogoče so pa ravno zato izumili digitalne ure v tem stoletju  Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Stevilke
Reply #21 - 23.10.2002 at 11:09:38
 
Hm...tole z digitalnimi urami mi ni tolko znano, ker nobene nimam, razen na rac....se mi pa redno dogaja prekrivanje kazalcev. To se mi dogaja pa ze leta dolgo in sem scasoma ugotovila, da si jih lahko precej dobro razlagam.
Ko zacnem neko delo, pogledam na uro in se mi kazalci prekrivajo, je pravo delo ob pravem casu, vedno v redu...ce pa je obratno, nekaj ne spila in gre vse narobe, pogledam na uro in dostkrat sta si kazalca ravno nasproti, poravnana.
Vcasih si mislim, prima, imam dober kontakt s podzavestjo al pa duso, sam kdo bi vedel, lahko gre pa samo za navado in vrazeverje...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #22 - 23.10.2002 at 11:13:55
 
Jaz imam pa vse stvati za srečo. Tako digitalne ure, ki kažejo 11:11 (tako kot npr zdajle he he he), pa one druge, ko se prekrivajo kazalci. Pa tablice, če vidim enake številke, pa če pajka vidim, al pa eno veliko ptico ali pa lepega metulja, al pa,...
Življenje je polno veselja in lepih stvari in vsaka takšna stvar, pomeni zame srečo.

pa naj bo tudi ta dan vam polen sreče  Kiss
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #23 - 23.10.2002 at 11:14:58
 
evo post je bil oddan 11: 13 pa tudi to meni pomeni srečo, številka 13 namreč. Najraje imam petek 13, pa dneve, ko je polna luna.

Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Stevilke
Reply #24 - 23.10.2002 at 11:21:42
 


moja:

11: 21

21 najljubša številka...
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: Stevilke
Reply #25 - 24.10.2002 at 03:46:55
 
kaj pomeni, ce v sanjah vidis stevilko 7 oz. dve sedmice?  Samo to je v sanjah in nic drugega...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #26 - 24.10.2002 at 03:56:34
 
Številke se lahko pojavijo tudi v sanjah.


Numerološko pa

7

Število 7 ima vibracije Neptuna, ki predstavlja duhovnost, občutljivost, sočutje in skrivnosti. Vlada iluzijam in prevaram, a tudi zdravljenju in čudežem, veri in sanjam.
Za sedmice je značilno, da imajo zanimive sanje. Včasih o njih govorijo, včasih ne. A sanjajo bolj kot drugi. Na skrivaj se zelo zanimajo za ezoterične skrivnosti, mistiko ali pa NLP... in vse drugo, kar ni znano. Mnogokrat imajo dar intuicije in jasnovidnosti ter določen umirjen magnetizem, s katerim privlačijo druge. Pogosto ima samo njihova prisotnost blažilni učinek na ljudi v težavah. 7 je povezana z mističnimi idejami o religiji, neprenašanjem utečenih poti in nagnjenostjo k prisvaja-njem verovanj in filozofij, ki so na nek način enkratne in precej neorto-doksne. Ni pa običajno za sedmice, da verjamejo v nova verovanja, tako kot štirice, na primer.
Ti ljudje ponavadi nekoč v življenju veliko potujejo ali pa berejo knjige o tujih deželah in ljudeh. Mnoge sedmice so močno navezane na morje in druge vode in imajo rade vodne športe. Mnogokrat živijo poleg vode.
Materialne stvari jih ne zanimajo preveč. Sicer lahko veliko zaslužijo s svojimi originalnimi idejami, a denar radi dajejo v humane namene. Ponavadi so zelo usmerjeni v umetnost in imajo radi ples, glasbo, poezijo in so lahko odlični igralci.
Na svoj tih, umirjen način imajo ambicije, o katerih pa ne razpravljajo z drugimi. Druge razveseljujejo s svojo šarmantnostjo, sočutjem in razumevanjem, zaradi česar se jim njihovi prijatelji, znanci ali sorodniki velikokrat zaupajo v težavah. Močno so nagnjeni k zasebnosti in svoje probleme držijo zase. Bojijo se vsega, kar lahko škoduje njihovi zasebnosti.
Imajo rafinirane navade in umetniški temperament ter občutljivo naravo, vendar naj njihova umirjena narava ne zavaja; presenetljivo je, kakšne čudne misli se podijo po njihovih glavah. Če jih lahko prepričamo, da nam kaj povejo o svojih mislih, smo lahko začudeni nad skrivnostmi Neptunovega sveta. A predno to povejo, si moramo to zaslužiti z zaupanjem, da nimamo predsodkov, ker sedmice ponavadi niso takšne.

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #27 - 24.10.2002 at 14:18:06
 
NUMBERS IN DREAMS

Numbers in dreams have the same meaning as they do in numerology. A number in a dream may also indicate that particular age in the dreamer's life. For example, a dream of three women arguing can indicate that the dreamer witnessed arguments with her mother at the age 3. Use this list as a reference.

1 A male number indicating a request to develop ones individuality / creativity or indicating that the dreamer is selfish with respect to the subject matter of the dream.

2 A female number indicating balance, sharing, give and take, two way communication. The number two is important for channels (mediums) and as such they will often have dreams which are littered with the number two (eg. weddings, twins, 2 of anything, etc.). Dreaming of the the number 2 is not enough in itself to indicate that the dreamer is a channel but it is a good indicator.

3 This number always has to do with commitment and as such it should be placed in the I Need column. It stands for mind, body and spirit and is a request to commit yourself, mind body and spirit, to improving yourself in the direction indicated in the dream. The number 3 will often appear in dreams about the heart as people who have closed off their heart to others often lack commitment. A triangle or pyramid also indicate commitment and request the dreamer to meditate on the subject matter of the dream.

4 This number indicates limitation. For example, catching the number 4 bus would indicate the dreamer is limiting their life journey through their actions / thoughts. A box or square also indicate limitation.

5 Another male number indicating sensuality, the five senses, Karma (literally learning your lessons through the five senses).

6 Another female number, 6 indicates Dharma, Christ Consciousness, Grace, love, forgiveness, compassion. It indicates a reqeust to go beyond the five senses and Karma and develop compassion etc. within yourself.

7 This number always indicates Spiritual Enlightenment. Our Spiritual Center is our 7th Chakra. For example, a dream where you catch the number 37 bus to Church is a request to commit (number 3) yourself to developing your Spiritual side (number 7 and church). Paying $47 for something indicates that the dreamer is limiting (number 4) their Spiritual nature (number 7) by not putting enough energy (paying for something) into developing it.

8 This number 8 is a perfectly balance symbol (imagine it on its side Ą) and indicates expansion through balance (infinity symbol = expansion). It also features in dreams about the circulatory system (8 is two circles).

9 This number is not very common in dreams and indicates that the dreamer is Spiritually advanced. It is a request that the dreamer follow their life purpose because within this lifetime they can finish with learning the lessons of the Earth. These people would find themselves naturally drawn to learning about Spiritual matters.

0 This is the perfect symbol with no beginning or end. It indicates God / ideals. For example, 70 would indicate Spiritual ideals.

10 Having used up all the individual numbers 10 indicates completion.

12 This number indicates the dreamer is judgmental. There are twelve people on a jury.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Stevilke
Reply #28 - 05.11.2002 at 12:02:03
 
veronika wrote on 23.10.2002 at 11:14:58:
evo post je bil oddan 11: 13 pa tudi to meni pomeni srečo, številka 13 namreč.



Meni se je pa veliko hudih stvari zgodilo na 13. Takih res usodnih, ki ti obrnejo življenje. Pa ni to neko potenciranje pomena številke 13, ampak če vse hude stvari dam na kup, se mi jih je 75% zgodilo na 13. v mesecu.  ??? ??? ???

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Stevilke
Reply #29 - 05.11.2002 at 12:04:42
 


Kali, me zanima, kje si našla tako fajn opis sedmice oz. kje lahko najdem za ostala števila?

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10