Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 26283 times)
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
DELO NA SEBI
28.05.2002 at 00:00:51
 
Selim temo.
Pod "Črna magija" sem zašla.

Ne da mi miru, da bi pa zadevo pustila nedorečeno, osamljeno tam, ker je out off topic!

To pišem, ker vidim, da različno razumemo delo na sebi, osebnostno rast, duhovni napredek... Različno razumemo kaj počno ljudje, ki izvajajo neko tehniko. Različne predstave imamo o ljudeh, ki imajo kake sposobnosti. Različno interpretiramo te sposobnosti. Rada bi razumela. Rada bi raziskala, kaj vse je v moji glavi, kar še ni sestavljeno v smiselno celoto.


Najprej en moj primer, ki sem ga vpisala pod prejšnjo temo:
/  Tri dni sem recimo delala na "IR" na vprašanju, kdo sem jaz. Tri dni sranja sem govorila, da sem se spucala, izrazila... da sem lahko za kak trenutek začutila, kaj je to občutek enosti, ali kako že to pač poimenujete. In končni rezultat, torej občutek, izkušnja, meni v življenju kaj veliko ne pomaga. V smislu, da je sicer ta občutek "razsvetljenja" res krasen. Dostikrat se tega spomnim. In tega občutka ne morem prebuditi kar tako. V bistvu moram prej odstraniti vso svinjarijo, ki je vmes.
Zato se meni pač zdi, da je jajca treba met za to, da si upaš povedati, da se upaš izraziti.  
In na koncu koncev, kljub tej izkušnji na IR, se lahko moje življenje popolnoma nič ne spremeni, če neham delati na sebi. /

Za moje življenje, ni pomembno, kakšne energije vidim, kake barve se mi pojavljajo, kako energijo čutim, kakšen naslov utegnem dobiti - npr. kao "Reikist"...( Ne verjamem v Reikista, verjamem v Reiki.)
Za moje življenje ni kaj veliko pomembna astrologija, regresija, če ni usmerjena s smislom...spoznavati sebe.
Ne verjamem v pravljice, da nekdo, ki vidi auro, je pa zato duhovno bolj napreden. Nekdo, ki zdravi druge, pomaga ljudem, ima ravno tako težave, kot vsi. In ravnotako lahko zboli, čeprav ve marsikaj. Razni samozvani učitelji, mojstri, zdravilci, magi, grafologi, tantriki, čarovnice, psihoterapevti... mi ne povejo nič sami po sebi. Naziv mi ne pove nič o človeku, dokler ga ne spoznam kot človeka. Niti sama ne povem nič drugim, pa čeprav utegnem imeti ne vem kakšen naziv...

Zame sredstvo ni namen, ni cilj.

Četudi  v nekem trenutku doživim izjemen občutek osvobojenosti, neraložljiv občutek razumevanja vsega, občutek enosti z vsem, mi to ne pomeni, da sem dosegla neko višjo stopnjo duhovnega razvoja.

Občutek enosti, ki sem ga doživela recimo pri tehniki Intenziva Razsvetljenja, ni prišel sam od sebe. Delala sem na tem, da ozaveščam in izražam cel kup balasta. Pa vendar, smisel recimo IR, je zame, vse tisto, kar sem storila zase, ne pa sam krasen občutek razsvetljenja.

In po vsem delom na sebi (Reiki, študij psihoterapije in izkustveno delo), je napredek počasen.

Seveda, štartamo ljudje z različnih osebnostnih dinamik. Pa vendarle, verjamem, da se spremeniti, je težko.
Kakšne so vaše izkušnje?
Back to top
« Last Edit: 28.05.2002 at 01:09:39 by Amstel »  

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: DELO NA SEBI
Reply #1 - 28.05.2002 at 00:33:53
 
Tole sem si sposodila s Suzine teme "Srečanje?".
Link je našel A.:
http://us.geocities.com/zdravduh/psihduh.htm
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: DELO NA SEBI
Reply #2 - 28.05.2002 at 08:22:33
 
a ni že Adler reku da kljub vsaki trenutni spremembi.....ki jo doživiš .......še nisi zarad tega tudi kaj bistvenega spremenil......ker se po inerciji vračaš nazaj v staro stanje.....ker je za staro stanje potrebno manj energije ......saj je že zavtomatizirano......regulirano na porabo najmanjše energije.........zato se je za novo stanje potrebno truditi kakor za rožo ali rastlino, ki še razvija korenine v novo zemljo.....pravimo da se prijemlje......Roll Eyes))))

No neki tacga je blo povedanega
Je pa lepo slišat ljudi, ki si ne želijo nekih magičnih sposobnosti (zdravljenje drugih, prerokovanje iz kart - vse to so zelo egoistične in samopotrjevalske prakse ....vendar kam usmerjene????).....ampak jim je bolj pomemben trenutek doživljanja in pa psihična kakovost bivanja .......a ne?

Od Adlerja maš pa kopico zanimivih knjig.


plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: DELO NA SEBI
Reply #3 - 28.05.2002 at 10:05:14
 
Quote:
Seveda, štartamo ljudje z različnih osebnostnih dinamik. Pa vendarle, verjamem, da se spremeniti, je težko.


Spremeniti v kaj?

Razne tehnike, npr. IR, me spominjajo na potaplajške tečaje. S primernim znanjem in s pomočjo tehnike (reduktorja in stisnjenega zraka) izenačuješ pritisk vode nate s pritiskom zraka v seb, tako da pitiska sploh ne čutiš. Se balasta ne znebiš, vsa mojstrovina je v izenačevanju pritiskov, ki ti omogočajo pot v globino. Moraš počasi  not in zarad dekompresije previdno nazaj ven, maš eno lepo izkušnjo,  skatero pa na kopnem nimaš kaj dost za počet. Tisto pravo je tam dol in vedno, kadar greš ponovno dol, se moraš strogih pravil izenčevanja pritska držat, na eno nesvobodo pa omejitve pristajat, kup opreme pa balasta s sabo vlečt. Ne moreš nikol rečt, zdaj sem se navadu, zdaj sem pa kar riba. Če boš balast odvrgu pa kao svobodno zadihal,  boš raztrganimi pljuči strebuhom na površino priplaval.

Isto počnemo v real-lajfu.  Kaj pa je  prilagajanje pa spreminjajne sebe po zahtevah okolja/drugih drugačnega kot sredstvo za izenačevanje pritiska.   Kulturno- civilizacijski vzoreci nas sili k sprejemnaju vlog, ki nam jih jih dodeljujejo drugi al pa najboljšem primeru režiranju lastnih življnej po tem, da bomo zadovoljili ena pričakovanja, ki je jih sprejmemo za svoja, v resnic pa so ravno tako eni na subtilen način od zunaj vsiljeni vzorci. Če sprejmemo prilgajanje  pa spreminjanje za svojo edino pot, moramo nase navlečt kup balasta, ki ga sprejmemo za nepogrešljiv del sebe, po drugi strani pa sebe začnemo jemat kot balsat: pa naj bo to kakšna kilca več od modno zapovedane kilaže al pa premjahno znanje/izobrazba/značajska lastnst za  uspešno kariero  al pa čustvena 'hiba' za uspešno igranje partnesrke vloge. Zato začneš sebe  cenit po tem, kolk si se sposoben spremenit v enega/nekaj drugega, da ti lahko znese.   Zato te je strah bit kar si, ker te  okolje  v najboljšem primeru  osami, v najslabšem pa raztrga in izvrže.

Tle gor  si večinoma drug drugmu pomagamo, da bi se vsak sprejel takšnega, kot je. Pa to po mojem ne pomen, da se se mora spremenit. Ker če bi se moral najprej spremenit, pol bi se spet začutu kot en balast, pol  bi  se pojavu strah, da pol ne bo mogu več špilat svoje vloge, da ne več  'uporaben' za druge. Jest bi reku, ne da se mora spremeit, ampak osrediščit. Svojo razcepjeno zavest z vsemi shizoidnimi posledicami za osebnost skupaj za trajno povezat. Zdaj bi lahko naprej  po novodobniško naprej bluzil kaj pa kako to  na seb delat, ampak je to po mojem boljš, na en klasičen način anton trstenjak napisov:

V vsakdanji govorici pravimo, da je osebnost tisti človek, ki ima v  sebi središče in težišče mišljenja in dela, ki tvori v sebi celoto, ne pa tisti, ki je kakor trabant odvisen  v svojem dejanju in nehanju vedno od težišč, ki so zunaj njega samega; da je osebnost res le tisti človek, ki je totus tudi v mišljenju in ravnanju.

Sila ali intenziteta osebnosti je končno realizirana samo tam, kjer je človek vrednostno-smotrno in to transcedenčno, t.j. svetovnonazorno uravnovešen.

Osebnost ne pozna napredka. Osebnost samo raste in se razvija ali pa propada in hira. Ves napredek v telesni moči in teži, tudi ves napredek v znanju in in morlanih polnomočjih, učenosti, službi, diplomi, priznanju itd. niti za las ne doprinese, da bi bil tak človek tudi osebnost, če to že prej neodvisno od vsega ostalega ni bil; ali da bi postal vsaj večja osebnost, če je prej osebnost tako že bil.  
 

Če misliš, da sem vsaj približno delo na seb zadel,  si pa več o tem lahko tle prebereš:
http://www.gape.org/gapes/prispevki/trstenjak.htm
 


   

Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: DELO NA SEBI
Reply #4 - 28.05.2002 at 10:41:14
 
Zivjo!

Pred vec kot kakim letom sem prsu na ta forum in sem odpru topic Spremembe. Spraseval sem se kako naj zivljenje premaknem iz mrtve tocke. Cez nekaj mesecev je blo teh sprememb vec kot prevec in sem si zelel da si tega ne bi zelel  Wink  ...spremeniti se je tezko, pa vendar se spreminjamo tocno tako kot je treba, vcasih smo na mrtvi tocki ker vesolje pripravlja sceno za spremembe (zatisje pred viharjem) .
 Vcasih se mi zdi da delo na sebi samo poveca moznosti za osebno rast, da pa se dejanski preskoki zgodijo zaradi Milosti.  Pa vendarle ta Milost smo mi sami, nase pravo bistvo.
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: DELO NA SEBI
Reply #5 - 28.05.2002 at 13:14:37
 
BRUS-LI wrote on 28.05.2002 at 08:22:33:
a ni že Adler reku da kljub vsaki trenutni spremembi.....ki jo doživiš , še nisi zarad tega tudi kaj bistvenega spremenil, ker se po inerciji vračaš nazaj v staro stanje, ker je za staro stanje potrebno manj energije, saj je že zavtomatizirano, regulirano na porabo najmanjše energije, zato se je za novo stanje potrebno truditi kakor za rožo ali rastlino, ki še razvija korenine v novo zemljo, pravimo da se prijemlje......Roll Eyes))))No neki tacga je blo povedanega.
Je pa lepo slišat ljudi, ki si ne želijo nekih magičnih sposobnosti (zdravljenje drugih, prerokovanje iz kart - vse to so zelo egoistične in samopotrjevalske prakse ....vendar kam usmerjene????), ampak jim je bolj pomemben trenutek doživljanja in pa psihična kakovost bivanja .......a ne?brus-li


Brusko, tnx.
Ja, ravno to sem med drugim hotela povedati.
Všeč mi je to.... Vsak trenutek spremembe, še ni globalna sprememba.
Ključno se mi zdi to in pa še:
1. Kaj je potrebno za spremembo?
2. Kaj je tisto, zaradi česar se spremenimo?
3. Ali lahko izboljšamo svoje psihično stanje, če ne vemo, kaj je tisto,kar želimo pri sebi spremeniti?
ali drugače
Naj bo veter še tako ugoden, barka ne bo prišla nikamor, če ne ve kam....
ali
Če puščice ne usmerimo v cilj, je škoda toliko napenjanja...

Torej........ Ali lahko spremenimo kar nas ovira, če nimamo cilja?
Ali lahko delamo na sebi, če ne vemo, kaj bi to bilo?
Ali lahko napredujemo na osnovi nekih doživljajev, ne da bi imeli nek namen, cilj?


titud wrote on 28.05.2002 at 10:05:14:
Spremeniti v kaj?
Če sprejmemo prilgajanje  pa spreminjanje za svojo edino pot, moramo nase navlečt kup balasta, ki ga sprejmemo za nepogrešljiv del sebe, po drugi strani pa sebe začnemo jemat kot balsat: ...
Zato te je strah bit kar si, ker te  okolje  v najboljšem primeru  osami, v najslabšem pa raztrga in izvrže.


Jaz osebno se vprašam ... Spremeniti? .... Kaj?
Prilagajanje pa vidim prej kot problem sam, ne pa rešitev problema.
Res pa je, da vsaj jaz, včasih pozabim, da se moram še prej sprejeti, preden kaj pri sebi spreminjam. V tem vidim, da lahko sebe začnemo jemati kot balast. Sebe? Hm, no ja... Svojo osebnost.... Jaz sem itak ta, ki daje dih....  Cheesy

Glede okolja, ki te osami ali raztrga... Mislim, da skoz to hodimo vsi. Delno to lahko botruje želji, da bi se spremenili... ampak menim, da to ni smiselno.

titud wrote on 28.05.2002 at 10:05:14:
Jest bi reku, ne da se mora spremeit, ampak osrediščit. Svojo razcepjeno zavest z vsemi shizoidnimi posledicami za osebnost skupaj za trajno povezat.
Zdaj bi lahko naprej  po novodobniško naprej bluzil kaj pa kako to  na seb delat, ampak ....


Novodobnega bluzenja?  Grin Ne, raje ne.  Wink

Osrediščenje, ne sprememba, praviš.
Moja izkušnja, v procesih psihoterapevtskega dela, je tako.
Nekaj čutim kot oviro, konflikt, za to, da bi sebe občutila, da bi se sebe zavedala, da bi izhajala iz svojega središča.
Torej, središče je, osrediščenost imamo... razen, ko....

Pri sebi lahko rečem, da imam težavo, ko sem pretirano prilagojena. Sprememba je zame ta, da neham početi to, kar me od mojega središča oddaljuje.

Kaj je tisto, kar spremenimo?
Po moje, spremenimo vedenje, misli, nato pa še čustvovanje.
Da se spremenimo, pa rabimo varnost, zaščito. Za to poskrbi terapevt. Varnost za kaj? Zaščito pred čem?
Varnost za to, da vemo,kaj je tisto, kar bomo počeli namesto tega, kar smo do sedaj in se ni obneslo.
Zaščita pa pred tem, da bi se utegnili vrniti na stara pota... na najlažjo, že utečeno pot. Zaščititi se moramo pred samim seboj, da si ne bomo metali polen pod noge.

Naša psiha je zapletena. Sta dva pola. Ta, ki hoče furati svojo fantazijo do konca življena, pa čeprav si s tem škodi. Drugi pol, ki opazi, da nekaj ne štima, da ni tako zadovoljen.
Integracija tega dvojega, je zame cilj.

Res je, da se spremenimo tudi s kakim čudežom - ljubeznijo. Brez terapevta.


(Moj namen ni bil, da bi recimo IR bil center te debate. )
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: DELO NA SEBI
Reply #6 - 28.05.2002 at 13:24:16
 
herby wrote on 28.05.2002 at 10:41:14:
 ...spremeniti se je tezko, pa vendar se spreminjamo tocno tako kot je treba, vcasih smo na mrtvi tocki ker vesolje pripravlja sceno za spremembe (zatisje pred viharjem) .


Grin, ja..... opažam tudi jaz to....

Glede spreminjanja... pri delu z ljudmi in delu na sebi sem si morala "porušiti" iluzijo, da se zlahka spremenimo... No, zdej tega ne verjamem več.
Marsikdo bi prenehal vztrajati s kakim partnerjem, če bi se s tem sprijaznil...
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: DELO NA SEBI
Reply #7 - 28.05.2002 at 13:28:02
 
za spremembo - torej novo obnašanje ali navado se je treba trudit toliko časa dokler ne zavzame toliko malo energije kot prejšnja navada

primer----plezam po skalnih policah in skočim s spodnje in se primem zgornje.....kje sem v tem trenutku.....med obema.....vendar.....če hočem do nove navade moram vložiti dosti energije da se potegnem na polico in se potem odpočijem in uležem.

Lahko pa rečem da sem doživel zgornjo polico......in ne vložim energije za plezanje nanjo pač pa se utrujen spustim in padem spet nazaj......eto to je cela filozofija.

Vendar po Adlerju obstaja tudi ta fora...tudi že ko je ena navada nekako vkoreninjena je človek skoz v možnosti za padanje proti slabšim stanjem........a veš kako se v rdečem morju potaplja ob grebenih.......samo toneš.......če ne poganjaš s plavutkami ...si kaj hitro pregloboko......zato pa inštruktorji priganjajo in bentijo

capische???

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: DELO NA SEBI
Reply #8 - 28.05.2002 at 13:37:55
 
BRUS-LI wrote on 28.05.2002 at 13:28:02:
za spremembo - torej novo obnašanje ali navado se je treba trudit toliko časa dokler ne zavzame toliko malo energije kot prejšnja navada.

Vendar po Adlerju obstaja tudi ta fora...tudi že ko je ena navada nekako vkoreninjena je človek skoz v možnosti za padanje proti slabšim stanjem


Ko smo v stresni situaciji, utegnemo it na staro stanje, ja. Predvsem na začetku, ko še nismo v celoti dojeli, koliko nam koristi nova "koža".

Ampak, fascinantno je pa, da se ljudje odločamo včasih za spremembe, ki to niso.
Objektivno gledano, je zelo utrujajoče živeti tako, kot da bi ves čas stali na robu prepadne stene. Nekateri se odločijo, da sprememba, ki jo želijo napraviti, ni ta, da bi ne več hodili po robu prepada, ampak ta, da bi lažje prenesli stisko medtem, ko nadaljujejo stati na robu.

Samo - uničevalnost ni tako redka, kot se zdi.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: DELO NA SEBI
Reply #9 - 28.05.2002 at 13:39:49
 
Quote:
Torej, središče je, osrediščenost imamo... razen, ko....
Pri sebi lahko rečem, da imam težavo, ko sem pretirano prilagojena. Sprememba je zame ta, da neham početi to, kar me od mojega središča oddaljuje
.  

Je hotu trstenjak povedat, da te noben terapevt, nobena psihotehnika in nobeno znanje ne bdo pripeljala do absulutne osrediščenosti, ki ti na vsakem koraku z absolutno gotovostjo narekuje, kaj moraš storit. Ti karkoli zunaj tebe zagotovilo neke vrste abolutno varnost.  Tak se po trstenjaku lahko samo rodiš, takega se ne moreš zavestno naredit. In najboljše kar lahko zase storiš, je da se s tem sprizjazniš in da se takim, ki so se taki rodili, iskerno in popolnoma brez ljubosumja čudiš,  jih častiš kar se da iskreno ljubiš.

Takav je lajf, amstel, sorry.

Za lažjo predajo še malo terstenjaka:  

Čim večja in močnejša je namreč takšna osebnost, tem bolj prihajajo ljudje do nepremagljivega vtisa, da je takšna oseba v zvezi z "drugim" svetom, s tajnimi silami; tembolj vidijo ljudje v njem nekaj mističnega, magičnega; neznanski strah jih obhaja, ko mislijo nanje. Z druge starni pa take osebnosti tudi same v resnici deloma zavestno, deloma vsaj podzavestno žive in mislijo iz nekega drugega, transcedentno mističnega težišča.  To transcedenco, ki je tu zadnja skrivnostsilnosti osebe, pa smo prej označili kot zadnji razlog svetovno nazorne vrednostnosmotrne enotnosti in absolutne neomajnosti, ki človeka usposablja, da stopi pred zadnje absolutne odločitve, ne da bi dvomil in omahoval.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: DELO NA SEBI
Reply #10 - 28.05.2002 at 13:43:57
 
titud wrote on 28.05.2002 at 13:39:49:
Tak se po trstenjaku lahko samo rodiš, takega se ne moreš zavestno naredit. In najboljše kar lahko zase storiš, je da se s tem sprijazniš in da se takim, ki so se taki rodili, iskreno in popolnoma brez ljubosumja čudiš,  jih častiš kar se da iskreno ljubiš.
Takav je lajf, amstel, sorry.
[/i]


Po Trstenjaku, se lahko tak rodiš...
Po Bernu, pa imaš srečo, da si bil deležen pravega usmerjanja...  Grin
Pa saj to ni važno.
Seveda je tak lajf... In seveda, nikdar ne bomo dosegli iste stopnje zadovoljstva, avtonomnosti, pristnosti, svobode... Ampak, vem pa, da ni moje stanje fixno.
In da bi se le sprijaznila... to pač ni v moji naravi. Sem sigurna, da lahko dosežem nek optimum, v okviru mojih danosti.
To pa v primerjavi z nekom drugim, je lahko minimalni dosežek.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: DELO NA SEBI
Reply #11 - 28.05.2002 at 14:27:56
 
. Quote:
In da bi se le sprijaznila... to pač ni v moji naravi. Sem sigurna, da lahko dosežem nek optimum, v okviru mojih danosti.  
To pa v primerjavi z nekom drugim, je lahko minimalni dosežek


Vprašanje je,  ali te  tak minimalni sprotni dosežek  za zdovoljuje v celoti.  Ker ta predpostavlja eno večno obsojenost na  nezadovljstvo nad samim sabo, partnerjem, okoljem. Eno počasno pot do svojega  optimuma, po  kateri običajno šlepaš še svojga partnerja in vse tisto, kar s svojo energijo zmoreš nadzorovat.    A ni boljš enostavno izprečt, razglasit trenutno stanje z optimum in se znjim 100% sprijaznit. Saj to ne pomen, da stagniraš pa  se podrediš, ampak  to, da te na svet veže eno zadovolsjtvo nad tistim  kar je, ne pa nezadovoljstvo nad tistim, kar bi po tvoje moralo bit, pa ni.

Velike in totalno osrediščene osebnosti so morda že ob rojstvu štartale iz točke,  ko jih naprej ne žene nezadovoljstvo nad doseženim, ampak vselje do kreiranja. Strast. Ta je dana tud nam, ta malim. Ampak mi se je bojimo, mi jo drobimo, ker ji ne zaupamo, ker se z njo lahko tud  pogubimo. Zato si moramo priznat, da smo omejen, da nam ni za zaupat, niti samemu seb, pa vero&zaupanje&ljubezen v nekaj bolj absolutno gotovega najt. Pa na tem svoje strasti izživet. Pa če je to magari  božji sin al pa samo tvoj ubog partner,  ki mu morda do svojega optimuma nič drugega ne fali kakor to, da tvojo absolutno vero&zaupanje&ljubezen pogreša.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: DELO NA SEBI
Reply #12 - 28.05.2002 at 14:32:29
 
a amstel bi al kr že hodi po robu....ker je samo še to vprašanje......vse drugo se mi zdi da ji je jasno....

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: DELO NA SEBI
Reply #13 - 28.05.2002 at 15:54:12
 
Brusko, ne razumem, kaj si povedal tu gor.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: DELO NA SEBI
Reply #14 - 28.05.2002 at 15:55:35
 
titud wrote on 28.05.2002 at 14:27:56:
. A ni boljš enostavno izprečt, razglasit trenutno stanje z optimum in se znjim 100% sprijaznit.


Ne.  Grin


Ne vem pa, če govoriva o isti zadevi. Sprijazniti se, meni pomeni, da po tem ne napraviš več nič zase.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3