Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 
(Read 46311 times)
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #120 - 29.09.2003 at 18:02:12
 
Roll Eyes Grin ??? Sad Shocked Cheesy Kiss Cry

A ODPREMO EN NOU FORUM .....NA TEMO ČIRA ČARA ABRA-KADABRA.......SEJ VAŽN JE SAMO VERJET IN TO JE USE........DISKUSIJE NISO DOBRODOŠLE..GOR NAPIŠEMO.......KDOR NE VERJAME NAJ NE JE...........IN JE STVAR REŠENA.........POL PA USTANOVIMO ZVEZO DRUŠTEV LJUBITELJEV RESNICE IN SMO S TAHUDGA VEN. POL PA ITAK VEMO ŽE USE IN NI VEČ TREBA NITI FORUMA.....PO MOJE BO TO ŠE NAJBOLŠ.......SPRIDLA SE JE TALE OSNOVA FORUMSKA DO KRAJA.........NČ PAMETNEGA........PA ŠE USAK BIMBO NAPIŠE TOPIC LIH KAMOR MU PAŠE...NIMA SE SMISLA TRUDT......BRUS-LI GRE.......DOL........

LP

BRUS-LI
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Kala
Guest




Re: kick-boxing
Reply #121 - 15.10.2003 at 01:35:46
 
Roll Eyes Jaz sem čist tko slučajno uletela na tale forum in me samo zanima koliko je povprečna starost punc, ki se odločijo za kick-boxing??  Grin
In kako je s prijavo, sem za letos že zamudila??
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #122 - 17.10.2003 at 16:45:11
 
POVPREČNA STAROST PUNC JE  21,23546 LET.
Smiley))
sorrči....ampak te statistike pa žal še ne vodimo. Vem pa da mamo na treningih v obliki otroških skupin zelo majhne deklice, do odraslih skupin, kjer so tudi mamice, pa do mladinskih skupin....itd...........zavisi. V Ljubljani recimo na mestih kjer smo razpisali vpise za zacetnike prevladujejo tam ene 19 letnice......in dalje.
Imamo pa tudi nekaj tistih ki to kar presegajo to starost.
Ja jest upam da te nisem prevec prestrasil s temile leti.
Pridi in se prepricaj na svoje lastne oci.

lp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #123 - 17.10.2003 at 16:46:23
 
nisi zamudila prijave.se vedno nas lahko prijaviš.ups.........ne nas sama se lahko prijaviš Smiley))

lp

brus-li

p.s. lepo vabljena......dobrodošla.......welcome......
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: kick-boxing
Reply #124 - 24.02.2004 at 12:47:18
 
Spet nekaj novih članov, predvsem članic v Panteri.  Cheesy Cheesy
Lepo je videt zagnane bodoče kickboxarke ali pa savatarke, ker se zdej učimo bolj savate tehniko. Mene zanima predvsem ali ima savate kaj skupnega z thaiboxom (zgodovinsko gledano), ker oba imata zelo lepo lowkick tehniko...
Back to top
 
 
IP Logged
 
homer1
Guest




Re: kick-boxing
Reply #125 - 11.03.2004 at 22:20:20
 
Hm, nobenega zgodovinarja na tabli...
Back to top
 
 
IP Logged
 
eSCet
Guest




Re: kick-boxing
Reply #126 - 15.08.2004 at 12:48:57
 
Ok, zdej ta drugič pišem ker sem prej pozabu napist Full Name, a nič zato. Stvar je tako resna da moram ponovno napisati. Kickboxing mi je zelo všeč. Rad bi ga treniral a mi geografski položaj ne dovoljuje. Zakaj...preprosto, ker kickbox ne pokriva celotnega teritorija SLO. V primerjavi s karatejem je manj razširjen. Karate lahko zasledimo v skoraj vsakem manjšem mestecu, kickbox pa le v večjih oz. tistih ki so usmerjena v več borilnih veščin.Zakaj je sploh do tega prišlo? No, odgovor mi ni znan, rad bi le da bi se rešili popolne dominacije karateja. Torej če je kakšen trener, ali pa ''trener'' naj pride k nam v Ajdovščino, ker res...to ni FER ja, v LJ ali pa v MB majo po več klubov mi pa ne premoremo niti enega. Kot lahko sklepate smo prebivalci Ajdovščine ranljivi, zato naj kdo pomaga ja...sicer vem da to ne bo spremenilo nič, a vam lahko vsaj da misliti tistim ki imate po več klubov oz. večjo izbiro borilnih veščin v vašem mestu. Lahko ste srečni (podatek iz prve roke). Življenje ni pravično.  Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #127 - 31.08.2004 at 14:16:20
 
Zdravo moj Ajdovc

sam sem zivel vcasih v Ajdovscini. Se mam tam ogromno prjatlou. Fotr je biu odvetnik mama pa je delala v fructalu.
Burja nas je kasneje odpihnila proti Ljubljani. Priimki Lemut, Bostjancic, Marc...so ti kej znani?
Aha kickboxing? Ja sam sem treniral in se treniram vse te zadeve (savate, boks , karate, kickboxing) ampak zdej u Ljubljani. Ce mas koga iz ajdovscine ga lahko k nam usmeris v KBVLJ - Klub borilnih vescin Ljubljana - www.kbvlj-klub.si in ti ga naucimo kot studenta ali dijaka in ko se vrne nazaj bo lahko tudi v Ajdovscini to naprej delal.
Drugace pa me lahko najdes tudi na 041-752-734 za ostale info. Aja ....pozdravi mi Ajdovce, najkasneje pa pridem na Planino za martinovanje. Vidmo
lp
B
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #128 - 01.09.2004 at 11:27:35
 
BRUS-LI wrote on 31.08.2004 at 14:16:20:


Vam je v Galeriji fleš crknu? Grin
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #129 - 02.09.2004 at 10:47:40
 
novo stran prpraulamo, tko da staro mal zanemarjamo v tem trenutku....Smiley
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Tyne
1
*
Offline

don't worry, be happy!!

Posts: 37
ljubljana
Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #130 - 02.10.2004 at 20:17:38
 
odkod pa teb ideja da ostali borilne vescine temeljijo na moci ??? ???
vse kr jih jst poznam: shaolin wengtsun judo aikido sankukai ...  temeljijo na izrabi nasprotnikove moci proti njem samem    edin ce ti poznas sama ameriska pa ruska jajca k mislejo da se znajo tepst jih pa teakwondoist nabije 3 naenkrat k majo uni cepci sam ene glupe prijeme pa zvijanje pa to tko da NIMAJO POJMA!!!!!!!!! luzerji so
kickboxa pa ne poznam tok apmak kokr vidm je to eno samo brcanje pa boksanje pa nobenih blokov in izmikanj tko da ne vem ke si ti vidu kaksno uporabo nsprotnikove moci proti njem
ampak sej pravm da ne poznam tok tega tko da se lohka motm
ME PA RES ZANIMA CE SO PRI KICKBOXU TUT KAKSNE KATE, FORME, KOMBINACIJE,... ce kdo to ve nej prosm odpise Smiley
Back to top
 

SHAOLIN 4EVER
 
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #131 - 03.10.2004 at 12:41:50
 
Tyne wrote on 02.10.2004 at 20:17:38:
odkod pa teb ideja da ostali borilne vescine temeljijo na moci ??? ???
vse kr jih jst poznam: shaolin wengtsun judo aikido sankukai ...  temeljijo na izrabi nasprotnikove moci proti njem samem    edin ce ti poznas sama ameriska pa ruska jajca k mislejo da se znajo tepst jih pa teakwondoist nabije 3 naenkrat k majo uni cepci sam ene glupe prijeme pa zvijanje pa to tko da NIMAJO POJMA!!!!!!!!! luzerji so
kickboxa pa ne poznam tok apmak kokr vidm je to eno samo brcanje pa boksanje pa nobenih blokov in izmikanj tko da ne vem ke si ti vidu kaksno uporabo nsprotnikove moci proti njem
ampak sej pravm da ne poznam tok tega tko da se lohka motm
ME PA RES ZANIMA CE SO PRI KICKBOXU TUT KAKSNE KATE, FORME, KOMBINACIJE,... ce kdo to ve nej prosm odpise Smiley

Ti pa očitno res nimaš pojma o borilnih veščinah. Pri boksu/kickboksu imaš pravtako blokade in izmike, ki so seveda malo drugačni kot pri klasičnim karateju. Lepota pri boksu, kickboksu, savate so pa tekmovanja kjer v borbi vidiš učinkovitost dinamike, ki jo pri karateju zelo primanjkuje, karate je malce zastarel v primerjavi z kickboxingom in thaiboxingom. Sicer pa poglej si kdaj K1  kjer se v borbi kjer je možen tudi smrtni izid pomerijo predstavniki različnih borilnih veščin. Tam karateistov skorajda ni ker s svojo (ne)tehniko nimajo kaj početi proti boksarju, thaiboksarju. Edino veliko ime v K1, ki je prišel iz karatejskih šol je bil Andy Hug (sedaj pokojni).

Back to top
 
 
IP Logged
 
SAVATE
1
*
Offline

Francoski boks, kikboks,
mečevanje
Posts: 20
LJUBLJANA
Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #132 - 03.10.2004 at 20:34:48
 
Bravo Sadam. Jest sem na tvoji strani.
Se vid da je Tine napumpan z aziatskimi sirotkami o izrabi ene moci. Kako bos pa boksarju izrabu moc ce stoji in poplesava na mestu in se ne fukne u nasprotnika tko kt kksna moroncina pr aikidu k nakaze napad tko da sprinta u nasprotnika. Ja lahko je tako moc izkoristt. recimo - zalet se vame jest ti bom pa vrat apred nosom zaprl in bos vidu kako se bo tvoja moc manifestirala na vratih Smiley.
Boksarska tehnika je nedvomno boljsa ucinkovitejsa in starejsa kot vsa jajca od tega aziatskega dreka.
poglje si nekaj tehnik K1 na slikah in nekaj savate:
http://www.kbvlj-klub.si/tehnika.htm
ce te pa zanima razvoj borilnih sportov se je pa to zgodilo v stari Grciji ko so na Olimpijskih igrah 700 p.n.s ze ble vse koristne discipline , medtem ko u aziji kosookci morajo cakati na prihod Alexandra velikega 700n.s. da jim prinese udarce s pestmi-. Do takrat so se indijanci od aziatov samo lasal. Smiley)))
Back to top
 

Univerzitetni klub borilnih veščin (UKBV) - www.tepen.si
WWW WWW  
IP Logged
 
Tyne
1
*
Offline

don't worry, be happy!!

Posts: 37
ljubljana
Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #133 - 11.10.2004 at 21:15:22
 
jah ti savate mudel a ti fotr ni povedu da sam babe  Tongue opravlajo folk za nihovim hrbtom ah,ah   babe na forumu
pa c misls da je boks starejsi od 1200 let jah pol ti kr pa ves c se bos ti na enga vrgu mudel zna se izmaknt azijske vescine pa znajo blokirat udarce in iz tega polozaja unga z enim udarcem onesposobt za par sekund, minut, ur, dni, let, zivljenj,... kr cs izbira je tvoja
defenitivno boks ni starejsi od kung fuja
pa dej ti povej a sploh obstaja kej kr n simfas taka baba si opravlas krititzeras vse kr vids pa sliss, shit no
pa jst cloveku  sam puvem na cem temelji shaolin pa ti uletis pa zacnes pluvat po vescini po men pa se po vseh ostalih dej se mal zamisl no kdo te bo pa prenasu sej ti nben nc noce jst sam svoje mnenje povem ti pa zacnes kr neky tretga govort  ???
ko bos za spremembo kej pohvalu ti bom cestitu
Back to top
 

SHAOLIN 4EVER
 
IP Logged
 
Tyne
1
*
Offline

don't worry, be happy!!

Posts: 37
ljubljana
Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #134 - 11.10.2004 at 21:22:17
 
husso ce ti misls da je K1 borilna vescina se pa tok mots da to ni res pejt pogledat definicijo besede borilna vescina v slovar
pa tut pr K1 smrt ni dovoljena ampak je to UFC k so se veci debili sej n recm sej jih je lepo gledat neki cajta ampak k pa rata prevec je pa prevec vse ma svoje meje to tut boriln sport ni vec ampak GLADIATORSTVO uni so se vsaj hitr zaklal tle se pa tepejo k zmaji krvavijo ko zaklani prasici, ni sanse za borilno vescino to
pa sej nism reku nc prot kickboxu sploh pejt mal nazaj gledat pa bos vidu da sm napisu da nimam pojma o kickboxu pa ce mi lohka kdo opise to vescino ce se tut kej blokera pa to, tko da sam SHUTA UP
pa vem da se karateisti ne znajo fajtat pa nkol nism reku da se znajo ne ti komenterat c vids sam en moj post
drgac pa vse ql  Smiley
Back to top
 

SHAOLIN 4EVER
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10